|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 19:44:26   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Se ne strinjam. Srednji sloj je po moje tisti, ki si lahko normalno privošči hrano, enkrat letno kake počitnice, povprečen avto ... zame je to srednji sloj. In veliko jih je.



Ja, ogromno ... zapufanih za nadaljnih 20, 30 let ali pa doživljenjskouser posted image  In to potem ni sredni sloj. Srednji sloj je tisti, ki si vse to, kar si naštela, lahko privošči brez kreditov.




Če so pufi razlog revščine je večina civiliziranga sveta revna. Bebasto razmišljanje, resno.



A sem kje napisala, da so to reveži, mogoče? Napisala sem, da to ni pravi sredni sloj, ampak zapufan srednji sloj. Opaziš razliko?

Če pogledam, kako je bilo nekoč v Jugi, ki je bazirala na srednjem sloju, je bilo tam tako:
- višji sr. sloj si je lahko celo brez kreditov kupil stanovanje, imel povprečen avtp (na začetku zastavo, potem pa že kakšnega renaulta), pa še kakšen vikendek, pa počitnice in potovanjce ali smučarijo ...
-  nižji sr. sloj si je (večinoma, ne pa nujno!) kupil stanovanje brez ali pa z malim kreditom, imel povprečen avto (stoenko), si počasi rihtal vikend hiško in šel obvezno na morje. Ostalo po potrebiuser posted image
- potem pa je bil sloj, ki ni spadal ne k revežem ne k sr. sloju - to pa so bili res tisti najnižji delavci, ki so sicer živeli v družbenih stanovanjih za minimalno najemnino in čisto povprečno živeli in šli vsako leto na sindikalni dopustuser posted image

Jap, tako je bilo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 19:49:10   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Če so pufi razlog revščine je večina civiliziranga sveta revna. Bebasto razmišljanje, resno.



Mogoče zate, zame pač ne. Ker če bi se zgodilo, da bi mogli vse te pufe naenkrat vrniti, bi jih večina kar lepo v revščino padla. Če ne drugega, bi se vsaj zelo goli, bosi in lačni počutili, ker bi zgubili ves luksuz, ki ga imajo na račun pufa.
In take pufarije, kot je pri nas v "modi" ne pozna ves svet. V tem smo unikatniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 19:54:23   
Anonimen
Če pogledam, kako je bilo nekoč v Jugi, ki je bazirala na srednjem sloju, je bilo tam tako:
- višji sr. sloj si je lahko celo brez kreditov kupil stanovanje, imel povprečen avtp (na začetku zastavo, potem pa že kakšnega renaulta), pa še kakšen vikendek, pa počitnice in potovanjce ali smučarijo ...
- nižji sr. sloj si je (večinoma, ne pa nujno!) kupil stanovanje brez ali pa z malim kreditom, imel povprečen avto (stoenko), si počasi rihtal vikend hiško in šel obvezno na morje. Ostalo po potrebi
- potem pa je bil sloj, ki ni spadal ne k revežem ne k sr. sloju - to pa so bili res tisti najnižji delavci, ki so sicer živeli v družbenih stanovanjih za minimalno najemnino in čisto povprečno živeli in šli vsako leto na sindikalni dopust


Jah sej tud zdej ni dost drugač. Sam da jih je nekaj k imajo res ogromno denarja, pa nekaj ki resnično nimajo nič. Srednji sloj je pa še vedno. Srednji sloj ima pa tud bolj in manj premožne. Tako kot povsod po svetu. Pa tud v bivši J. je bil folk k je imel ogromno denarja....sam da ga pač ni kazal tako kot ga sedajuser posted image , pa verjetno je bil tudi takrat kkšn revež ki ni imel nič. Ni bilo vse tako rožnato .... sam preteklost se nam itak vedno zdi tako fajn, spomnimo se samo dobrih stvari...slabo pa zgineuser posted image .

Jaz recimo ne razumem kako bi si lahko človek pri 25, pa čeprav priden, delaven, šparoven...brez pufa kupil stanovanje. Če mu ne dajo starši ali če kaj ne poverba je čisto nemogoče da v parih letih kar dela prišpara za stanovanje. Čist simpl matematika. Tako da pufi niso kazalo pomanjkanja denarjauser posted image .


(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 19:57:33   
Anonimen
Če ne drugega, bi se vsaj zelo goli, bosi in lačni počutili, ker bi zgubili ves luksuz, ki ga imajo na račun pufa. Nakup stanovanja z pufom pač ni luksuz. No vsaj zame ne. Tisti k se pa pufa za luksuz(avto za 5mil, cunje priznanih znamk, luksuzne počitnice ipd..) je pa za moje pojme itak bumbar.
In take pufarije, kot je pri nas v "modi" ne pozna ves svet. V tem smo unikatni Je tudi drugje tako, sploh amerika...drugače se pa strinjam, toliko ljudi živi totalno preko svojim finančnih zmožnosti, da kar res ni. Sam to nima veze s statusom. Ma pa veze z pametjo človeka ki se pufa za bedarije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 21:44:44   
Pi-kica 1
višji sr. sloj si je lahko celo brez kreditov kupil stanovanje, imel povprečen avtp (na začetku zastavo, potem pa že kakšnega renaulta), pa še kakšen vikendek, pa počitnice in potovanjce ali smučarijo ...
- nižji sr. sloj si je (večinoma, ne pa nujno!) kupil stanovanje brez ali pa z malim kreditom, imel povprečen avto (stoenko), si počasi rihtal vikend hiško in šel obvezno na morje. Ostalo po potrebi


To pa ne bo držalo. Lastniška stanovanja so izum kapitalizma, lastninjenje se je pričelo z Jazbinškovim zakonom. Pred tem so vsaj v Sloveniji vsi delovni ljudje dobili stanovanje zastonj in zanj minimalno plačevali. To sploh ni bilo najemno razmerje, temveč stanovanjska pravica. V najemno razmerje se je spremenilo kasneje, z zgoraj imenovanim Jazbinškom. Kdor pa si je sezidel recimo lastno hiško, pa se je moral ravno tako zapufat, le da so bili krediti zeeeelo ugodni, pa še inflacija jih je požrla. V glavnem se je po mojem mnenju ljudstvo takrat delilo res na delavce in na funkcionarje, ki so imeli več denarja in privilegijev.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 21:53:09   
Anonimen
To pa ne bo držalo. Lastniška stanovanja so izum kapitalizma, lastninjenje se je pričelo z Jazbinškovim zakonom. Pred tem so vsaj v Sloveniji vsi delovni ljudje dobili stanovanje zastonj in zanj minimalno plačevali.


Vsi pa ne, verjemi da ne. Niso vsi dobili stanovanja. Je bilo tud pri tem pomembno kje si bil, na kteri strani.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 22:02:32   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

To pa ne bo držalo. Lastniška stanovanja so izum kapitalizma, lastninjenje se je pričelo z Jazbinškovim zakonom. Pred tem so vsaj v Sloveniji vsi delovni ljudje dobili stanovanje zastonj in zanj minimalno plačevali.


Vsi pa ne, verjemi da ne. Niso vsi dobili stanovanja. Je bilo tud pri tem pomembno kje si bil, na kteri strani.



Tudi, če si bil na "pravi" strani v določenih primerih ni to nič pomagalo. Moji starši so si z muko in velikimi krediti naredili bajto že prej, pa od Jazbinškovega zakona potem niso imeli čisto nič. Enako je bilo z bajto mojega moža. Tako, da....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 22:11:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

To pa ne bo držalo. Lastniška stanovanja so izum kapitalizma, lastninjenje se je pričelo z Jazbinškovim zakonom. Pred tem so vsaj v Sloveniji vsi delovni ljudje dobili stanovanje zastonj in zanj minimalno plačevali.


Vsi pa ne, verjemi da ne. Niso vsi dobili stanovanja. Je bilo tud pri tem pomembno kje si bil, na kteri strani.



Tudi, če si bil na "pravi" strani v določenih primerih ni to nič pomagalo. Moji starši so si z muko in velikimi krediti naredili bajto že prej, pa od Jazbinškovega zakona potem niso imeli čisto nič. Enako je bilo z bajto mojega moža. Tako, da....user posted image


No ja, jst poznam sam naš primeruser posted image ...dejstvo je da pač tud prej nekaterim ni blo nič podarjeno, tako kot zdej nekaterim ni. Sam folk očino nostalgija daje.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 22:38:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

To pa ne bo držalo. Lastniška stanovanja so izum kapitalizma, lastninjenje se je pričelo z Jazbinškovim zakonom. Pred tem so vsaj v Sloveniji vsi delovni ljudje dobili stanovanje zastonj in zanj minimalno plačevali.


Vsi pa ne, verjemi da ne. Niso vsi dobili stanovanja. Je bilo tud pri tem pomembno kje si bil, na kteri strani.



Tudi, če si bil na "pravi" strani v določenih primerih ni to nič pomagalo. Moji starši so si z muko in velikimi krediti naredili bajto že prej, pa od Jazbinškovega zakona potem niso imeli čisto nič. Enako je bilo z bajto mojega moža. Tako, da....user posted image


No ja, jst poznam sam naš primeruser posted image ...dejstvo je da pač tud prej nekaterim ni blo nič podarjeno, tako kot zdej nekaterim ni. Sam folk očino nostalgija daje.



Ja, ti si pa najbolj pametna tukaj od vseh. user posted image user posted image user posted image
24 let imaš punca. Pred teboj je še vse življenje.Samo 10 let kasneje boš čisto drugače razmišljala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
17.11.2007 23:23:50   
pravljica
kakorkoli...jaz sem z veseljem doma, če mi kdorkoli na račun nakaže vsak mesec enih 500 eur user posted image  mi ne bi bil niti malo dolgčas in še manj bi me bolela glava - beri, ne bi imela nobene slabe vesti - za vas ostale ki pridno in z veseljem hodite v službo, med drugim tudi zato, da preganjate dolgčas in greste s sodelavkami na kavico user posted image  mislim, kakšen razlog..."grem v službo, da mi ni doma dolgčas" user posted image  tako hudo mi pa še ne gre user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 1:41:19   
nejcko
O, madona, kam ste pa zdaj zašleuser posted image  In od kdaj ste na svetu???


IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1


To pa ne bo držalo. Lastniška stanovanja so izum kapitalizma, lastninjenje se je pričelo z Jazbinškovim zakonom. Pred tem so vsaj v Sloveniji vsi delovni ljudje dobili stanovanje zastonj in zanj minimalno plačevali. To sploh ni bilo najemno razmerje, temveč stanovanjska pravica. V najemno razmerje se je spremenilo kasneje, z zgoraj imenovanim Jazbinškom. Kdor pa si je sezidel recimo lastno hiško, pa se je moral ravno tako zapufat, le da so bili krediti zeeeelo ugodni, pa še inflacija jih je požrla. V glavnem se je po mojem mnenju ljudstvo takrat delilo res na delavce in na funkcionarje, ki so imeli več denarja in privilegijev.



Ja, v bivši Jugi so kar stanovanja talali, ja. V vrsto si se postavil, pri blagajni dal kuponček in se vselil. Pa lastniških stanovanj ni bilo, zasebne hiš(k)e pa ja. A ni to malo skregano z logikouser posted image

Lastniška stanovanja so bila in to daleč pred Jazbinškom. Moja mati ga je kupila čisto sama, brez kredita. Je varčevala za avto, na koncu pa stanovanje kupila in to ne garsonjere. Res pa je, da je varčevala več kot deset let v nulo, opravljala tudi po tri službe hkrati ...

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

dejstvo je da pač tud prej nekaterim ni blo nič podarjeno, tako kot zdej nekaterim ni. Sam folk očino nostalgija daje.



Ah, Karin, nehaj, no. Kdo o kakšni nostalgiji govori. Nikjer nisem pisala o nobenih zlatih časih, ampak sem samo podala primer, kaj je zame srednji sloj! Glede na to da je Juga temeljila na srednjem sloju in glede na to da sem doživela srednji sloj in bila del njega, se mi zdi, da lahko o tem pišem najbolj korektno. Kaj čem za primer postavljati ameriški ali švicarski ali nemški srednji sloj, če nimam pojma, kako le-ta tam živi?! Lahko pa kdo z izkušnjami to napiše. Jaz sem pač napisala svoje lastne izkušnje. In nikjer, čisto nikjer nisem napisala, da je bilo v Jugi komurkoli kaj podarjeno! Tudi takrat je bilo, kakor je tudi zdaj, mnogo odvisno od mnogo stvari.

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Če ne drugega, bi se vsaj zelo goli, bosi in lačni počutili, ker bi zgubili ves luksuz, ki ga imajo na račun pufa. Nakup stanovanja z pufom pač ni luksuz. No vsaj zame ne. Tisti k se pa pufa za luksuz(avto za 5mil, cunje priznanih znamk, luksuzne počitnice ipd..) je pa za moje pojme itak bumbar.
In take pufarije, kot je pri nas v "modi" ne pozna ves svet. V tem smo unikatni Je tudi drugje tako, sploh amerika...drugače se pa strinjam, toliko ljudi živi totalno preko svojim finančnih zmožnosti, da kar res ni. Sam to nima veze s statusom. Ma pa veze z pametjo človeka ki se pufa za bedarije.



Tudi zame nakup stanovanja ni luksuz in pufanje za nakup le-tega je zame povsem sprejemljivo. V svojem prejšnjem postu sem hotela samo povedati, da srednji sloj za nakup strehe nad glavo ne potrebuje nujno kredita oz. si ga lahko privošči z zmernim kreditom - samo to!!! SREDNJI SLOJ - o tem teče debata!

In zakaj trdim, da srednji sloj pri nas izumira? Zato, ker je danes najmanj polovica folka kreditno nesposobna!!! Ob službah za ndč, ob 500€ plače,  ob nezaposelnosti - kdo ti bo dal par 100K € kredita na 20 let? Torej si  polovica  folka ne more privoščiti niti kredita, kaj šele stanovanje, brez da bi jim pomagali starši ali njihova mansarda. Torej vsaj polovica folka ne sodi v srednji sloj, se ti ne zdi?

Da je pa v Ameriki tako kot pri nas ... hmm ... močno dvomim. Tam ne poznajo hiš, v katerih bi živeli trije rodovi, tam je večino kreditov hipotekarnih (nisi plačal obroka - čau hiša) in dvomim, da tam folk najema ogomne kredite samo zato, da si ultra moderno opremi stanovanje (v mansardi hiše staršev) ali kupi avto, kot ga vozi Madonna. Ne bom tega zagotovo trdila, ampak kolikor sem seznanjena, je pač tam sistem kreditiranja malce drugačen. Itak pa se tam prakticira najem stanovanja/hiše, že zaradi služb, pa še bolj se jim splača, saj najemnine ne smejo presegati 1/3 povprečne plače.
Toliko lastniških stanovanj in hiš, kolikor jih premoremo pri nas, ne najdeš skoraj nikjer v razvitem svetu. Smo pravi mali bogataši, jauser posted image

Sicer pa je pojem reven tukaj tako čudno uporabljen. Mislim, da za sred. slojem ne pride kar takoj revščina. Revščina je zelo hud izraz, vsaj zame. Je pa res, da v sodobnem svetu, zlasti pa v Sloveniji, iz povsem povprečnih ljudi delamo reveže kar ljudje sami. Saj le revež voži 10 let star avto, ima doma 20 let staro pohištvo, ni šel v Grčijo na morje in otroka nima vpisanega v 5 tečajev. O, kako grozno ubog je ta človek, kajne. Pa še len povrhu, ker si nočeuser posted image  zboljšati standarda. Ja, veliko revežev je v Sloveniji, sploh revežev na duši; se strinjam.




(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 9:23:57   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
In take pufarije, kot je pri nas v "modi" ne pozna ves svet. V tem smo unikatniuser posted image


Zadolženost narašča povsod po svetu. Lep primer je zadnja hipotekarna kriza v ZDA, kjer so "modreci" ugotovili, da je velikost dela kredita, ki ga morajo še odplačati, večja od vrednosti nepremičnine, ki so jo zastavili za najem kredita. In so seveda nehali odplačevati kredit.

Problem je da si neki kao srednji sloj več ne more privoščiti dobrin za katere velja v družbi splošno prepričanje, da bi si jih morali privoščiti. Samo to v resnici ni resnični srednji sloj, ampak so to t.i. malomeščani, ki tekmujejo s sosedom v tem, kateremu bo kasneje krava crknila.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 9:37:07   
Anonimen
Ja, ti si pa najbolj pametna tukaj od vseh.
24 let imaš punca. Pred teboj je še vse življenje.Samo 10 let kasneje boš čisto drugače razmišljala.


Nimam 24 letuser posted image ...pa tudi če bi jih imela. Jaz sem sam dala repliko na to da so včasih vsi vse dobili. Ker pač niso. Me pa veseli da ti poznaš take ki so. Jaz poznam pa take k niso. In ja vem da bom marsikaj čez 10 let drugače vidla in drugače razmišljala. Sam na žalost ne vem kako tako da pišem tako kot sedaj razmišljam. In če imaš 10 let več k jst še ne pomeni da boljše razmišljaš. Sam drugače. To je pa čist tvoja pravica.
In če se imaš ti za revno tud prav. Sam s tem dost poveš o tvoji glavi. Pa o svoji razgledanosti. Mal pejd med ljudi k res nič nimajo, mal kkšne dva metra okol sebe poglej pa poglej 70letno ženico sredi ljubljane v trgovini kjer sprašuje kter kruh je najcenejš, ga kupi pol štruce, in reče se vidmo drug teden. Me veseli da ne opaziš takih ljudi. Jaz pa jih. In mi obrne k pol poslušam folk v avtu na lizing, v mansardi od tastarih, v čevljih za 20jurju .... k joka kolk je reven. Me je sram za njih.
Itak je pa foušija nacjonalen šport. Ker če nekej maš zihr nisi nič naredu da si do tega pršu. Zihr neuser posted image .

Pa glede na to kolk si starejša od mene bi človek pričakoval tud neko odraslost, da stojiš za svojim prepričanjem...ja valda, je lažje bit anonimen.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 11:31:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja, ti si pa najbolj pametna tukaj od vseh.
24 let imaš punca. Pred teboj je še vse življenje.Samo 10 let kasneje boš čisto drugače razmišljala.


Nimam 24 letuser posted image ...pa tudi če bi jih imela. Jaz sem sam dala repliko na to da so včasih vsi vse dobili. Ker pač niso. Me pa veseli da ti poznaš take ki so. Jaz poznam pa take k niso. In ja vem da bom marsikaj čez 10 let drugače vidla in drugače razmišljala. Sam na žalost ne vem kako tako da pišem tako kot sedaj razmišljam. In če imaš 10 let več k jst še ne pomeni da boljše razmišljaš. Sam drugače. To je pa čist tvoja pravica.
In če se imaš ti za revno tud prav. Sam s tem dost poveš o tvoji glavi. Pa o svoji razgledanosti. Mal pejd med ljudi k res nič nimajo, mal kkšne dva metra okol sebe poglej pa poglej 70letno ženico sredi ljubljane v trgovini kjer sprašuje kter kruh je najcenejš, ga kupi pol štruce, in reče se vidmo drug teden. Me veseli da ne opaziš takih ljudi. Jaz pa jih. In mi obrne k pol poslušam folk v avtu na lizing, v mansardi od tastarih, v čevljih za 20jurju .... k joka kolk je reven. Me je sram za njih.
Itak je pa foušija nacjonalen šport. Ker če nekej maš zihr nisi nič naredu da si do tega pršu. Zihr neuser posted image .

Pa glede na to kolk si starejša od mene bi človek pričakoval tud neko odraslost, da stojiš za svojim prepričanjem...ja valda, je lažje bit anonimen.



No, samo da ti še rečem, da zgledaš kot bi pojedla vso pamet tega sveta. Očitno ne pametuješ samo tukaj, vidmi, da si tudi drugje zelo aktivna in neprepričljiva s svojimi izjavami.

Vse to kar imaš, imej, ni treba pa tukaj žaliti in podcenjevati druge, dokler ne poznaš ostalega ozadja.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 12:43:28   
Anonimen
Blokirej me.

Pa bo problem rešenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 15:24:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Blokirej me. Pa bo problem rešenuser posted image

Ni res. Takrat se problem šele začne. Ker bi te morala ona potem ODblokirati, da bi videla, kaj pišeš, saj je nemogoče, da ti ne bi napisala replike na tvoje neumnosti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 15:26:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Blokirej me. Pa bo problem rešenuser posted image

Ni res. Takrat se problem šele začne. Ker bi te morala ona potem ODblokirati, da bi videla, kaj pišeš, saj je nemogoče, da ti ne bi napisala replike na tvoje neumnosti. user posted image


Jah, maš prav. No sej jst jemljem kot kompliment, da si nekdo vzame tolk časa in vse moje pretekle poste prečekira. Očitno sem zelo zanimiva oseba, pa čeprav neumnosti pišemuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 15:31:59   
Anonimen
Jasno, da si zanimiva. Očitno ravno toliko, kolikor sem jaz zadnje dni za nekoga user posted image . Ne prenese me, ampak bere in analizira pa vse od A do Ž. Mater, pa sem mislila, da imam jaz preveč časa. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 20:08:01   
Anonimen
Držite se prosim teme.

Se sploh splača hoditi v službo?

Hvala in lep večer user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 20:08:03   
Anonimen
No moje mneje je pa tako marsikater si nemore privoščiti privat zdravstva pa delejo cel mesec oba in raznih skladov kot ti Karin24 ker komaj preživijo iz meseca v mesec,ko grejo v trgovino premislijo kaj bodo kupili a bojo lahko otrokom dali za bonbone al pa ne.Ko plačajo položnice jim komaj kaj ostane pa ne gredo na socijalno oz RK.Zato Karin24 ne bodi preveč pametna ko boš imela otroke in upam da kmalu bomo tebe vidl kako bo šlo koliko denarja boš lahko pršparala .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 20:17:20   
Anonimen
Prej je ena spraševala kaj počnemo doma tiste ,ki nehodimo v službo .Skrbimo za družino,da je vse pod kontrolo in osrečujemo domače.Če bi imela verjetno samo enega otroka bi bila tudi jaz v službi tko pa mi je bistveno lažje če sem doma .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 20:19:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No moje mneje je pa tako marsikater si nemore privoščiti privat zdravstva pa delejo cel mesec oba in raznih skladov kot ti Karin24 ker komaj preživijo iz meseca v mesec,ko grejo v trgovino premislijo kaj bodo kupili a bojo lahko otrokom dali za bonbone al pa ne.Ko plačajo položnice jim komaj kaj ostane pa ne gredo na socijalno oz RK.Zato Karin24 ne bodi preveč pametna ko boš imela otroke in upam da kmalu bomo tebe vidl kako bo šlo koliko denarja boš lahko pršparala .


Ok, umiri seuser posted image ...boš gube dobila. Pa hvala za lepe želje....tudi midva komej čakava da vidiva kako nam bo šlo k bo še kkšn mini al pa dva, če se bo dal trije... pri hišuser posted image

Odgovor na vprašanje....meni se splačauser posted image (sam zate mičuser posted image )....tud zato da mam za privat zdravstvo da me ne pobere predn se kkšnemu "javnemu" zdravniku dvigne da pa mogoč res ni fajn se zjebavat z mojim zdravjemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 20:24:27   
Anonimen
Se sploh ne razburjam in ne skrbi za moje gubice.Lepo da se ti splača sam ??? kok časa se ti bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 20:28:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No moje mneje je pa tako marsikater si nemore privoščiti privat zdravstva pa delejo cel mesec oba in raznih skladov kot ti Karin24 ker komaj preživijo iz meseca v mesec,ko grejo v trgovino premislijo kaj bodo kupili a bojo lahko otrokom dali za bonbone al pa ne.Ko plačajo položnice jim komaj kaj ostane pa ne gredo na socijalno oz RK.Zato Karin24 ne bodi preveč pametna ko boš imela otroke in upam da kmalu bomo tebe vidl kako bo šlo koliko denarja boš lahko pršparala .


Ok, umiri seuser posted image ...boš gube dobila. Pa hvala za lepe želje....tudi midva komej čakava da vidiva kako nam bo šlo k bo še kkšn mini al pa dva, če se bo dal trije... pri hišuser posted image

Odgovor na vprašanje....meni se splačauser posted image (sam zate mičuser posted image )....tud zato da mam za privat zdravstvo da me ne pobere predn se kkšnemu "javnemu" zdravniku dvigne da pa mogoč res ni fajn se zjebavat z mojim zdravjemuser posted image




Meni pa ne. Ker ima partner zadostno plačo, imava 4 otroke, hišo, vrt, 2 avta, pa se nimam  za reveža.
Ker si privoščimo počitnice, dovolj hrane, oblek....Vse se da, samo če se hoče. Sploh pa če nimaš partnerja, ki bi visel po gostilnah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Se sploh splača hodit v službo?
18.11.2007 20:39:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se sploh ne razburjam in ne skrbi za moje gubice.Lepo da se ti splača sam ??? kok časa se ti bo.


Upam da vedno. Ker rada delam. Drugač se pa čist strinjam da je sramota da dva delovna zakonca(delavca) slabše živita kot folk na socialni. To pa je sramota!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?