|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 13:53:52   
orhideja75
VapoRub, ki se dobi v AV lekarnah

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 16:16:19   
lilka
Meni je rekla v lekarni, da imajo dojenčki prenežno kožo za vsakršno mazilo in da naj ji raje tople obkladake gor dajem, jaz dajem maslo in čebulo zavito v gazice in naši pomaga.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 16:30:38   
annmarie
Zdravo!
Naš Miha je star 5 mesece in je bil že dvakrat prehlajen. Mažem ga z materino dušico, v sobi ima vlažilec zraka, ter zvečer mu prižgem izparilnik v katerega kanem dve kapljici evkaliptusovega olja od justa, Zakon! Imam tudi starejšo hčerko in marsikateri prehlad sem s temi stvarmi ustavila ali vsaj močno ublažila. Ter izvrstna stvar za čistit nosek je aspirator.
Lp, Annmarie

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kremica za namazat po prsnem košu
19.11.2007 22:58:06   
Anonimen
pri dojenčkih in malih otrocih se ne uporabljajo takšna mazila ker vsebujejo eterična olja, ki izhlapevajo in se lepijo na sluznico v dihalnem apartu....bohnedaj pa uporabljati sama eterična oljauser posted image a res nič ne vprašate zdravnikov prejuser posted image

(odgovor članu annmarie)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (18%)

od 100 do 250 eur (18%)

od 250 do 500 eur (18%)

več kot 500 eur (45%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!