|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:32:26   
Stefka
Meni tudi ni jasno odkod poznate toliko ljudi na dsp?

Jaz recimo ne poznam niti enega, vsaj ne da bi vedela, ker ne verjamem, da bi se kdorkoli lahko s tem hvalil user posted image .

Kar se tiče napadanja na RR, mislim da je počasi vedno bolj jasno, da vsaka tema postane prepir in stresanje lastne nestrpnosti in obsojanja drugih.

Res ne vem kaj počnete nekateri, da se imate čas ukvarjat s tujimi življenji, pa tujimi prihodki in odhodki? Ne rečem, da ne obstajajo ljudje, ki izkoriščajo državo, ampak me zanima koliko od vas je bilo kdaj brez službe? Jaz na srečo še ne, jo pa četrtič menjam in poznam strah, da bom ostala brez... se vam ne zdi, da takale začasnost marsikomu ni všeč? Da s knedlom v grlu odide na csd po pomoč? Pa še enkrat, ne rečem, da nimajo nekateri to za hobi...

Ampak glede na višino prispevkov, ki jo plačujemo, jaz upam, da bi, če bi se jaz znašla v podobni situaciji,  s to pomočjo lahko preživela? Upam, da mi ne bo treba.

Se mi pa res zdi katastrofa tole obsojanje na RR! Največ imajo vedno povedat tisti, ki še niso iskali službe ali pa ki imajo srečo, da je kadra njihove izobrazbe izredno malo. Niste videli prispevka pred meseci na Kanalu A, ko so akademsko slikarko poslali za snažilko in ker je zavrnila, so jo skinli s pomoči al neki tazga? Ja halo, zakaj pa potem šole delamo?
Se bomo pa vsi pametnjakoviči kvalificirali na delovnih mestih, pa vsi začeli kot čistilke s 350 EUR plače. Me zanima kdo od vas zna preživet s tem denarjem. Jaz ne, ker imam 800 EUR samo položnic vsak mesec za plačat.

Ali bomo šli pa vsi, ki smo faks delali pa vse naredili v roku z dobrimi ocenami, ker pa je interesentov za ta delovna mesta preveč, službe ni tako enostavno najti, delat recimo v Hofer na blagajno? Seveda, zakaj pa ne? Me zanima koliko od vas bi šlo... in to ne samo teoretično.

Zanimivo, da porodniških nadomestil pa nimate za zajedalce države, čeprav se ravno tako krijejo iz davkoplačevalskega denarja. Mogoče bi pa predlagali kaj takega kot ima Amerika, 4 mesece neplačanega porodniškega dopusta? Pa neplačano bolniško prvih nekaj dni, da ne bi folk slučajno izkoriščal delodajalcev.

Samo da ne bo šlo kaj iz našega, ki imamo kaj denarja. user posted image

Mislim res žalostno tole... ampak vsaka palica ima dva konca. In nikjer ne piše, da se vam ne more zgodit, da čez noč ostanete brez vsega, če imate še toliko back up planov. Meni se še ni, ampak nikoli ne reci nikoli. Zato nikomur ne privoščim tega.

Tako in tako je pa v vsaki stvari možnost zlorab. Tako pač je, in tako vedno bo. Če država še tako restriktivno nastopi. Restrikcija še nikoli ni bila najbolj učinkovita. Treba je ljudi naučit, da je delo vrednota in jo temu primerno plačat. Ne pa da ljudje garajo na mrazu in snegu cele dneve za manj kot 400 EUR plače. Potem pa pametuj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:33:28   
Stefka
Ups, sem se malo preveč razpisala.

Ampak v ta malem okencu ni izgledalo tako dolgo. user posted image

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:39:21   
nejcko
Štefka user posted image

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:45:30   
Anonimen
Niste videli prispevka pred meseci na Kanalu A, ko so akademsko slikarko poslali za snažilko in ker je zavrnila, so jo skinli s pomoči al neki tazga? Ja halo, zakaj pa potem šole delamo?
Se bomo pa vsi pametnjakoviči kvalificirali na delovnih mestih, pa vsi začeli kot čistilke s 350 EUR plače


Zakaj pa ne? Koliko jih pa poznaš s faksom, ki bi delali kot čistilke???  Pravim za vmes je čisto OK, logično, da se vseskozi išče boljše...ampak jih je ogromno s faksom, ki tudi tajnice ne bi bile... Seveda je bolj preprosto biti doma, ker  za 350 eurov se ne splača v službo, itak da ne...user posted image

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:50:05   
muki1
Štefka, ti si pa fejst punca user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 14:57:29   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

3. A si sploh predstavljate kakšno mizerijo od življenja ima nekdo, ki živi zgolj od DSP in je po možnosti še podnajemnik? Saj pa nima za hrano, kje je še vse ostalo? To ni človeka dostojno življenje, dragi moji. Človeku je odvzeto dostojanstvo, živi v revščini, bedi, vrti se v začaranem krogu, pade v depresijo in še marsikaj. Niso vsi tako iznajdljivi kot mi, ki pametujemo tu gor.


Hvala bogu, da je v tem brezobzirnem svetu še vendar nekaj čutnih ljudi. In hvala bogu, da živimo v socialni državi, zaradi česar imamo razne pomoči in subvencije, mdr. tudi otroške dodatke, za katere verjamem, da vsi oddate vlogo.
Res je, da marsikdo izkorišča, vendar pa ni potrebe posploševati. Verjetno so v večini tisti, ki bi še kako radi zjutraj vstajali in hodili v službo, da bi sebi in svoji družini omogočili človeku dostojno življenje. Zavedati se morate, da zaradi vsakodnevenga spoprijemanja z vprašanjem preživetja in z vsako zavrnitvijo na trgu dela, brezposelni postopoma pričnejo dvomiti v svoje sposobnosti, izgubljajo svojo dobro samopodobo, marsikdo ima občutek manjvrednosti in nepotrebnosti, marsikdo zaradi tega celo obupa nad življenjem. Takšna marginalizacija, ki jo čitam tukaj, pa jih lahko vodi popolno  malodušnost ali celo depresivnost. Ne bi vam želela, da to izkusite...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 15:03:37   
MarijaPo
Tudi jaz se ne strinjam s coltom.
Predvsem ne z idealizirano predstavo krasnega zivljenja, ki ga ti revezi zivijo.
Prvic: a si predstavljas, da niti ne ves zakaj vstat iz postelje?
Drugic: a si predstavljas, da vsakemu, ki ga srecas lahko poves le, da nimas sluzbe.
Tretjic: a si predstavljas kako je, ko si star 50 let in imas pod crto zivljenja samo lezanje doma?
Ne vem no. Na psihiatricni kliniki je en od meril al se je clovek pozdravil tudi ta, a je sposoben delat. Skratka, meni se zdi super, da lahko hodim v sluzbo.

In pa se kar se tice kraje denarja davkoplacevalcem. Ce sestejes vse te podpore in jih primerjas s sestevki raznih privatizacij, davkov, ki jih cerkev ni nikoli placala, plac ministrov in poslancev,... dobis precej veliko razliko. Po moje je razmerje tam nekje 98% v korist cerkvi in direktorjem drzavnih sluzb, 2% pa unih revezev, ki se po tvojem zvecer v posteljo ulezejo z nasmehom, ker so se tok okoristili z drzavo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 16:29:54   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Stefka

Zanimivo, da porodniških nadomestil pa nimate za zajedalce države, čeprav se ravno tako krijejo iz davkoplačevalskega denarja. Mogoče bi pa predlagali kaj takega kot ima Amerika, 4 mesece neplačanega porodniškega dopusta? Pa neplačano bolniško prvih nekaj dni, da ne bi folk slučajno izkoriščal delodajalcev.




Ne to pa nima veze z zajedalci. Vsaki mesec nam vsem trgajo za porodniška nadomestila. Materam in tem, ki še nimajo otrok. Aja, pa na porodnška je vseeno časovno omejena, tako, da je ne morem koristiti več kot 15 mesecev na otroka.

Se mi zdi, da se tega ne more kar v isti koš metati.

Pa neplačane bolniške za s.p v SLO? Prvih 30 delovnih dni, torej 1,5 meseca krije samostojni podjetnik sam? TOrej, če smo odkriti je redko kdo bolan več kot nekaj dni in jaz kot s,p. denarja od bolniške ne vidim oz. še nisem vidla. Prispevke mislim. Torej, jih kar lepo iz svojega žepa plačujem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 16:54:40   
Jurca
Men se pa zdi, da je tale debata zgubila rdečo nit. Res se je preveč posplošila. Zelo bi bilo narobe, če bi se vse, ki dobivajo pomoč enačilo. Cilt je opisoval tiste, ki nočejo sprejeti službe in pridejo k delodajalcu samo po potrdilo, da so bili tam, da ne bi izgubili denarne pomoči. Drugače so bili pa že prej odločeni, da dela ne bodo sprejeli. To pa je nekaj čisto drugega, kot pa če želiš delo, pa ga ni. Ali pa, če zaradi bolezni ne moreš delat. To se pa res ne sme enačit.

Pa še to? Kaj pa je narobe s tem, da greš na začetku za nekaj časa delat kot čistilka, čeprav imaš univerzitetno izobrazbo. Ko se pa kaj bolšga najde, pa zamenjaš. Jaz sem šla. Pa mi ni krona z glave padla. Sedaj imam pa že 8 let redno službo, za katero sem se šolala. Takrat je bilo denarja bol malo, sedaj ga je nekaj več. Pa mi  nič ne ostaja. Ker smo ljudje taki, da ko imamo več, tudi zapravljamo več.

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 16:58:43   
Anonimen
Cilt je opisoval tiste, ki nočejo sprejeti službe in pridejo k delodajalcu samo po potrdilo, da so bili tam, da ne bi izgubili denarne pomoči. Drugače so bili pa že prej odločeni, da dela ne bodo sprejeli. To pa je nekaj čisto drugega, kot pa če želiš delo, pa ga ni. Ali pa, če zaradi bolezni ne moreš delat. To se pa res ne sme enačit.


Takouser posted image

(odgovor članu Jurca)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 18:32:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

No...osebno večkrat dam na ogenj z izjavo da je Slovenija še VELIKO PREVEČ socialna država.


Seveda je; do tistih ljudi, ki so zdravi in take sociale ne potrebujejo.

Jaz sem absolutno za socialo...do tistih, ki jo v določenem trenutku (in večinoma ne celo odraslo dobo) potrebujejo.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 18:37:37   
Anonimen
Meni tudi ni jasno odkod poznate toliko ljudi na dsp?


Meni tudi ne...

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 22:28:02   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Pravljica, občudujem te, da podpiraš ljudi ki jim plačuješ posedanje pred TVjem, po kafičih in v vsesplošni lenobi. Vidiš, jaz pa se počutim nategnjenega. Vedno znova in znova user posted image


lej, trgajo mi od plače, kam to gre, mi je potem vseeno, toliko bi mi trgali v vsakem primeru...jaz tega denarja ne vidim...drugo je, če bi lahko sama napisala - tja in tja, za ono in tisto...user posted image

ampak se pa režim v faco vsakemu, ki pravi, da ne najde službe...wtf!? delo je, če si zbirčen, je pa to tvoj problem...sama vem, da bi tudi s svojo izobrazbo probala v trgovini, pa jabolka obirat ipd., če drugega, za foro, pa če kar za en mesec user posted image  ne bi pa šla pometat ceste, pa wc čistit ipd....to pa ni varjante user posted image  nikoli, ampak res nikoli, ne bi jamrala, da ne dobim službe, raje direk, da se mi ne izplača, da se mi ne da...najdem jo pa 100% takoj naslednji dan po preteku prejšnje...100% (če bi le želela user posted image  )


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Problem zajedalcev družbe!
20.11.2007 23:44:28   
Colt
Dober večer, vidim da se je debata razplamtela. Ne razumem nekaterih punc, ki so namenoma zašle iz rdeče niti. Niti ne razumem tebe, spoštovana matematičarka...ki skušaš z nekimi imaginarnimi prijemi združiti polinome in osnove seštevanja. Dober poizkus, ampak precej plitek. Ne bom nasedel.

Še enkrat, če gremo počasi....lepo mirno si oglejte svoj bruto znesek na plačilni listi. Nato spijte kavico. In nato preverite netto znesek. Ring any bell? Se res nobena ne vpraša, kam gre doberšen del razlike?

Zgleda pa prihajajo časi, ko se človek še o lastnem dohodku ne bo smel več spraševati...saj se nekatere počutite zelo ogrožene. In še za tiste ki jim gredo stvari malce težje v glavo...''država'' ni nek imaginaren pojem, pojem ki ima čudežni izvir denarja, temveč si ti TI, JAZ in ON ki hodimo v službo. In če mi sedaj katera od zelo svobomiselnih, liberalnih in naprednih madam pove, zakaj bi moral jaz delat za delomrzneže ki si še riti ne znajo obrisati sami orenk, bom zelo vesel.

Hvala, G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 7:26:36   
muki1
A daj no, zdaj ko so nehali ploskati si pa žaljiv in prostaški.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 7:30:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Še enkrat, če gremo počasi....lepo mirno si oglejte svoj bruto znesek na plačilni listi. Nato spijte kavico. In nato preverite netto znesek. Ring any bell? Se res nobena ne vpraša, kam gre doberšen del razlike?


Se :). Za trenutek ali dva.

Potem grem pa delat, ker s tem naredim sebi bistveno več koristi kot z razglabljanjem o tem, kdo iz mojih plačanih prispevkov lagodno živi.

Pa mi je za trenutek bolj žal za njega kot za moj preveč plačani €....ker si ne predstavljam, da bi sedaj spila kavo in cel dan ždela doma.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 9:00:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Dober večer, vidim da se je debata razplamtela. Ne razumem nekaterih punc, ki so namenoma zašle iz rdeče niti. Niti ne razumem tebe, spoštovana matematičarka...ki skušaš z nekimi imaginarnimi prijemi združiti polinome in osnove seštevanja. Dober poizkus, ampak precej plitek. Ne bom nasedel.

Še enkrat, če gremo počasi....lepo mirno si oglejte svoj bruto znesek na plačilni listi. Nato spijte kavico. In nato preverite netto znesek. Ring any bell? Se res nobena ne vpraša, kam gre doberšen del razlike?

Zgleda pa prihajajo časi, ko se človek še o lastnem dohodku ne bo smel več spraševati...saj se nekatere počutite zelo ogrožene. In še za tiste ki jim gredo stvari malce težje v glavo...''država'' ni nek imaginaren pojem, pojem ki ima čudežni izvir denarja, temveč si ti TI, JAZ in ON ki hodimo v službo. In če mi sedaj katera od zelo svobomiselnih, liberalnih in naprednih madam pove, zakaj bi moral jaz delat za delomrzneže ki si še riti ne znajo obrisati sami orenk, bom zelo vesel.

Hvala, G



Ti se pa men mal smiliš. A nebi raje poskrbel zase in se manj brigal za druge? Boš še zbolel zaradi tega sekiranja no. In kdo si zna obrisat rit in kdo ne je zelo primitivno razmišljanje.

Delal pa boš za druge delomrzneže in ostale socialne šibke . In pika. tega ne boš preprečil niti, če ta moment začneš pobijat politike in ostale funkcionarje.

Svetujem ti, da se malo zamisliš nad svojimi besedami. Ker si tako krut in nesramen, da bi te vsi ti, ki si jih opisoval in metal v isti koš, zdaj raztrgali, če bi jim bil pred očmi.

Upam, da ne prideš v tako situacijo, ko boš brez moči, bolan, brez službe zaradi stečaja ali drugih vzrokov. Resnično upam, da ne okusiš te bede. Ker če bi izgubil na tak način službo, bi ti zdaj rekla, da si isto kar si sam napisal za vse. Vsi so zate v istem košu. In nisem nobena madam. Razmišljam iz lastnih izkušenj in izkušenj mojih staršev. Ti pa verjetno ne moreš, ker takih bed nisi okusil.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 9:11:24   
Anonimen
Upam, da ne prideš v tako situacijo, ko boš brez moči, bolan, brez službe zaradi stečaja ali drugih vzrokov. Resnično upam, da ne okusiš te bede. Ker če bi izgubil na tak način službo, bi ti zdaj rekla, da si isto kar si sam napisal za vse. Vsi so zate v istem košu. In nisem nobena madam. Razmišljam iz lastnih izkušenj in izkušenj mojih staršev. Ti pa verjetno ne moreš, ker takih bed nisi okusil.


Saj colt ne govori o takih ljudeh. Ki so bolni, ki so starejši, brez služb zarad stečajev...ne govori o teh ljudeh.
Govori o 20-40 let starmu folku, ki bi lahko delali, pa nočejo, ker se jim ne da. Ker je lažje ležat doma in vlečt denar od socialne. O takih ki hodijo na razgovore sam po štemple. O takih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 9:18:00   
Rok_LM
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Svetujem ti, da se malo zamisliš nad svojimi besedami. Ker si tako krut in nesramen, da bi te vsi ti, ki si jih opisoval in metal v isti koš, zdaj raztrgali, če bi jim bil pred očmi.

Upam, da ne prideš v tako situacijo, ko boš brez moči, bolan, brez službe zaradi stečaja ali drugih vzrokov. Resnično upam, da ne okusiš te bede. Ker če bi izgubil na tak način službo, bi ti zdaj rekla, da si isto kar si sam napisal za vse. Vsi so zate v istem košu.



Če se prav spomnim ni Colt metal vse v isti koš, ampak vas je nekaj, ki to vztrajno delate.

Tu ni govora o tistih, ki so zgubili službe zaradi stečajev in podobnih stvari, o tistih, ki so zboleli ali tistih, ki delajo za 350 € na mesec. Takim bi z veseljem odobril pomoč in jim poleg plače dodal še kaj zraven.

Tu gre za pijavke, ki nočejo delati, samohranilke, ki to niso, tiste, ki se izogibajo plačevanju vrtcev, čeprav imajo več kot marsikdo drug, ki plačuje več, pa še bi se jih našlo.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 10:10:47   
Colt
Da so zame vsi v ''istem košu''? Poceni zavajanje in laž. Taly (and Co.), to so tvoje besede in ne moje. Če ti sebi mečeš pesek v oči, potem je to tvoj problem. Če se oziraš stran od problemov, je tut tvoj problem. Ne mi pa nakladat da vse mečem v isti koš, ker to nikakor ni res. Mal nizko se spuščaš.

In da ne bo pomote, s 14imi sem šel prvič delat na črpalko (Petrol), se moral dokazovati, poleg hodit v šolo in bil praktično že samostojen. Si ustvaril marsikaj, si privoščil marsikaj in nekaj dosegel. Ampak vse skozi lastne roke in skozi lastno pamet. To pomeni 16 let honorarnega/rednega dela za $$ in še doma praktično non stop delo. In pol jaz ''nimam izkušenj'' in sem lahko tiho? Niste resne!

Karin in Rok user posted image user posted image

Pa še to:

-poznam ljudi ki se z X-5 pripeljejo na socialno
-poznam ljudi ki so zadnjič oddali prošnjo za pomoč, se pa odpeljali v Q-7
-poznam ljudi ki se mi v faco smejijo ko grem delat ali ko jim povem kolk nadur imam
-poznam ZDRAVE mlade ljudi ki se posmehujejo zdravi pameti in zdravim delavnim navadam

in TAKŠNIM gre moja kritika. Je kaj bolj jasno?


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 10:20:40   
ZARA
Eno leto in pol že iščem službo, ne dobivam ničesar od nikogar, še najmanj od države niti od vas ki ste redno zaposleni. Tako, tudi taki obstajamo, ki ne zažiramo nikogar. Zdaj se mi sicer kaže sanjska služba, ampak po vseh interviujih, ki sem jih dala čez v tem obdobju, mi gre včasih že rahlo na jok. Pa tudi zame verjetno večina misli, da sem lena in ležim doma. Pa naj kar, imajo vso pravico. Srečno vsem vam, ki imate redne službe in podpirate parazite in lenuhe. Le glejte, da se vam sreča ne obrne. Meni se je v enem samem dnevu.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 10:27:20   
Colt
Zara, ti že eno leto in pol iščeš službo, je pa na stotine delodajalcev ki po pet let iščejo poštene delavce. Včasih se je treba malce upogniti in se spustit kako stopnjo...ti pa želim da dobiš čimprej kaj pametnega.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 10:57:15   
smigli
Colt jaz vem o čem govoriš in se popolnoma strinjam s tabo.

lp

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 11:01:01   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Eno leto in pol že iščem službo, ne dobivam ničesar od nikogar, še najmanj od države niti od vas ki ste redno zaposleni. Tako, tudi taki obstajamo, ki ne zažiramo nikogar. Zdaj se mi sicer kaže sanjska služba, ampak po vseh interviujih, ki sem jih dala čez v tem obdobju, mi gre včasih že rahlo na jok. Pa tudi zame verjetno večina misli, da sem lena in ležim doma. Pa naj kar, imajo vso pravico. Srečno vsem vam, ki imate redne službe in podpirate parazite in lenuhe. Le glejte, da se vam sreča ne obrne. Meni se je v enem samem dnevu.




Zara to itak ne leti nate in podobne primere.

Držim pesti za tvojo službo! user posted image

lp

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Problem zajedalcev družbe!
21.11.2007 11:10:16   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Eno leto in pol že iščem službo, ne dobivam ničesar od nikogar, še najmanj od države niti od vas ki ste redno zaposleni. Tako, tudi taki obstajamo, ki ne zažiramo nikogar. Zdaj se mi sicer kaže sanjska služba, ampak po vseh interviujih, ki sem jih dala čez v tem obdobju, mi gre včasih že rahlo na jok. Pa tudi zame verjetno večina misli, da sem lena in ležim doma. Pa naj kar, imajo vso pravico. Srečno vsem vam, ki imate redne službe in podpirate parazite in lenuhe. Le glejte, da se vam sreča ne obrne. Meni se je v enem samem dnevu.




Zara stiskam pesnice za drimđob, okej?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?