|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj vidijo spol?
20.11.2007 11:06:10   
rokapi
Noseča sem z dvojčki v 13.tednu. Na nuhalni mi je pred dvema tednoma ginekologinja rekla, da meni da je eden fantek, za drugega pa ni bola čisto prepričana, ampak se ji je tudi zdel "bolj fantek".
Zanima me, kdaj se spol vidi, meni se zdi to kar malo zgodaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj vidijo spol?
20.11.2007 11:18:50   
tinatona
Meni je že na nuhalni svetlini zdravnici rekla da bo po vsej verjetnosti fantek, da pa seveda ni 100%, ker je še zelo zgodaj. No na morfologiji se je to potrdilo.

LP

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj vidijo spol?
20.11.2007 11:23:55   
hrabra miška
Meni  je na nuhalni rekla da bo takšna vitka manekenka in da ona vidi punčko. Aha,lahko da je bila pa ji je potem zrastel lulček. Sedaj pa imamo manekenko z lulčkom.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj vidijo spol?
20.11.2007 12:03:20   
soncek.djukelica
G. ki mi je delala nuhalno je rekla, da se na nuhalni lahko le ugiba, ker se spol vidi oz. bolj jasno ve šele v 16.tednu! Ker pa med nuhalno in morfologijo ni UZ, je pač treba čakat!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj vidijo spol?
20.11.2007 12:04:28   
Ninica
Meni so pri obeh nosečnostih napovedali pravilno. Prvič komaj v 32. tednu, se je vedno skrivalauser posted image . V drugi nosečnosti pa v 22. Tak da zdaj mamo dve punčkiuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj vidijo spol?
20.11.2007 12:20:44   
monja79
Meni so v obeh nosečnostih že na nuhalni pravilno napovedali in potem na vseh ostalih pregledih samo potrjevali "prognozo". Imamo pa najprej user posted image  in nato še user posted image .

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj vidijo spol?
20.11.2007 13:17:14   
saša80
pri meni se na nuhalni še ni nič videlo... potem na naslednjem uz je za enega potrdila spol za drugega še ne..na morfologiji pa mi je povedala za oba, ampak se je izkazalo da prva napoved ni bila prava...bomo videli kakšne bojo novice na naslednjem uz..

sem jo pa vprašala kako je možno, da se nekaterim že na nuhalni vidi, pa je samo rekla, da so to bolj kot ne ugibanja ginekologa..

lp

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj vidijo spol?
20.11.2007 15:31:13   
emaa
Meni se na nuhalni ni videlo, na morfologiji pa ja. Sem močno upala, da je mogoče za enega napoved napačna, pa je bila kar pravilna in imamo zdaj doma dva fanta. 

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj vidijo spol?
21.11.2007 8:59:29   
filipinka
Meni je NS rekla, da je ena ziher user posted image , da za drugega pa ne vidi, a preden smo odšli iz ordinacije, je rekla, da je tudi tadrugi najbržuser posted image . Nam je všeč, ker že imamo enega user posted image ! če pa to seveda drži, pa bomo videli, ko se rodita!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj vidijo spol?
21.11.2007 11:34:03   
piškamiška
IZVIRNO SPOROČILO: rokapi

Noseča sem z dvojčki v 13.tednu. Na nuhalni mi je pred dvema tednoma ginekologinja rekla, da meni da je eden fantek, za drugega pa ni bola čisto prepričana, ampak se ji je tudi zdel "bolj fantek".
Zanima me, kdaj se spol vidi, meni se zdi to kar malo zgodaj.


Tako je bilo tudi pri nas. In sedaj smo 99% prepričani, da pričakujemo dva fanta. Tisti eden odstotek je le za "vsak slučaj".

LPuser posted image user posted image

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj vidijo spol?
22.11.2007 12:39:41   
GoYa
Meni je G za oba user posted image user posted image  v 14t videl spol. Če drži, pa bomo videli spomladi.
Za prvorojenko pa je precej pozno videl, ker se je lumpa skrivala. Mislim, da je bilo okoli 20t.

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj vidijo spol?
22.11.2007 13:00:30   
ANDREJA 75
Meni je na NS videla user posted image user posted image in na morfologiji je tudi to potrdila!

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj vidijo spol?
25.11.2007 9:13:41   
masna
Meni so na NS videli user posted image user posted image , na morfologiji se je izkazalo da sta user posted image user posted image in je kar držalouser posted image . Tako da se jaz ne bi na NS preveč zagvišala...

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj vidijo spol?
26.11.2007 12:24:27   
katka28
Pri meni so na nuhalni videli samo za plod b, da naj bi bil fantek , plod a pa se je skril .Zdaj cakava na morfologijo in upava, da bova koncno izvedela kaj skrivam pod srckom. user posted image

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj vidijo spol?
26.11.2007 20:28:11   
Skye
Men na NS sploh ni hotel gledati, kakšega spola sta user posted image user posted image ...mi je bilo rečeno, da je še prehitro  user posted image
In zdaj čakam na morfologijo, da izvem, ki pa je še prekleto dalečuser posted image

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj vidijo spol?
28.11.2007 12:10:47   
TinkiBinki
Ja, na NS je to zelo zgodaj, pa tudi morfologija v 20. tednu ni najbolj ziher, najbolje da preveri proti koncu 32. teden - takrat se moda spustijo in je najbolj ziher.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj vidijo spol?
28.11.2007 13:31:53   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: TinkiBinki

Ja, na NS je to zelo zgodaj, pa tudi morfologija v 20. tednu ni najbolj ziher, najbolje da preveri proti koncu 32. teden - takrat se moda spustijo in je najbolj ziher.


Men pa ji G rekel, da se moda spustijo okoli 20 tednauser posted image

Upam da mi res ne bo potrebno čakati do 32 tednauser posted image

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?