|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zaljubila sem se...
20.11.2007 13:49:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

pikec,koliko si pa ti kej visoka? da imaš 34nogo?
ker jaz namojih 171cm imam nogo št.37, in zgleda že ful čudno. ampak vseeno imam raje tole romantično obutev,kot pa špičake. ok kav.škornji so razred zase, jih ful rada obujem.



Ob pravem descu zgledam k njegov otrok user posted image user posted image user posted image user posted image .
No ne več, ker sem prdelala rit in joške user posted image .

Drgač pa okol 158 (če odštejem da sem se lani skrčla za 4 cm - so ugotovili na zdr. pregledu v službi, še dans pa ne štekam kako se lahk človk v enem letu SKRČI za 4 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zaljubila sem se...
20.11.2007 17:27:46   
Miss Piggy
Tako, pa jih imam v omari! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zaljubila sem se...
20.11.2007 18:02:40   
Anonimen
Elis@, meni niso všeč, ne delujejo mi ženstveni ampak hecni. Sicer pa nisem za tiste klasične špičake ampak za nekaj vmes, med špicom in okroglim. Pa peta definitivno ne sme bit nekaj vmes, ampak al je čisto nizka, al pa visoka. Pa tudi čisto tanka ne sme bit, malo popolnjena.
To je moje mnenje, ti pa glavno da jih zdaj imaš. user posted image user posted image


(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zaljubila sem se...
20.11.2007 18:24:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Tako, pa jih imam v omari! user posted image user posted image user posted image


Super user posted image .

Meni so tudi kjut :).

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zaljubila sem se...
20.11.2007 18:26:02   
mami_miki
sorry...ampak men so pa ful grdiuser posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zaljubila sem se...
20.11.2007 19:40:53   
dulcinea



Drgač pa okol 158 (če odštejem da sem se lani skrčla za 4 cm - so ugotovili na zdr. pregledu v službi, še dans pa ne štekam kako se lahk človk v enem letu SKRČI za 4 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


Pol pa še nisi tolk majhna. Jaz jih imam 155 (trenutno), imela sem jih pa 158 pred kakimi 10 leti. Je pa res, da si jih nekam hitro izgubila.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zaljubila sem se...
20.11.2007 20:00:09   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Elis@, meni niso všeč, ne delujejo mi ženstveni ampak hecni. Sicer pa nisem za tiste klasične špičake ampak za nekaj vmes, med špicom in okroglim. Pa peta definitivno ne sme bit nekaj vmes, ampak al je čisto nizka, al pa visoka. Pa tudi čisto tanka ne sme bit, malo popolnjena.
To je moje mnenje, ti pa glavno da jih zdaj imaš. user posted image user posted image




kako pa to izgleda? dej prilimi kako slikco

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zaljubila sem se...
21.11.2007 8:34:41   
Pobalami
Moja sodelavka si je kupila podobne čevlje v massu. meni so res hecni-taki srčkasti, niso mi grdi.

So pa kot pravi ful udobni. in se neprimerno lažje hodi kot v špicah.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zaljubila sem se...
25.11.2007 13:22:13   
kendy
Meni so zelo všeč čeprav jaz nosim samo nizke čevlje.Najraje pa balerinke.user posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zaljubila sem se...
25.11.2007 13:23:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

, še dans pa ne štekam kako se lahk človk v enem letu SKRČI za 4 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )



Ko pogruntaš, mi javi. Meni bi krčenje prav prišlo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zaljubila sem se...
25.11.2007 16:20:16   
African queen
Zelo lepi,resuser posted image Tudi jaz bi take imela,ampak v tej vročini ne pridejo v poštev..

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zaljubila sem se...
25.11.2007 16:57:02   
pajčolanka
meni so fuuuul lepi. jaz bi to melaaaaa!
mi je pa ta moda zelo všeč. taka ljubka. špičaki so kul samo če maš pa cifor tace 40 oz. 41 in višino telesa okoli 165 cm ti zgledajo špičaki kot ene beneške ladjice. in kot da maš cifo noge 45user posted image
tile so reees lepi.

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zaljubila sem se...
25.11.2007 17:33:03   
*BeiiBii*
Lepe so fulllllllluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

WaaWiii JeSt BooM pa MoDeRnA Pa Si BoM NiCk SpReMeNiiLa V....x]...HeCaM Se=)



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: zaljubila sem se...
26.11.2007 9:00:30   
tanaja*
luštni, jaz sem nora na škornje user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: zaljubila sem se...
28.11.2007 20:16:50   
tananejka
Ful so dobri škornjiuser posted image . Jaz mam tudi 41 nogo in v špičakih zgledam kot, da se gram potapljat.....s plavutkamiuser posted image

Kje pa je Borovo v LJ??? Bi jih šla probat, ker so mi res lepiuser posted image

HVALAuser posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: zaljubila sem se...
29.11.2007 13:49:26   
bt08
Men so tud všeč,sploh če maš veliko cifro noge,ti jih vizualno pomanjša kot pa če maš špičake,ko maš pol res nogo big foot!Izkušnje!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?