|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 9:33:02   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Joj, Sayuri, kako lep trebušček.


Predvsem okrogel user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem že kot čezoceanka user posted image user posted image user posted image . Ponoči je pravi projekt obračanje iz enega boka na drugega user posted image .
Aja, držim pesti sandra123 za službo. user posted image  Kako kaj tvoja dva kobacajčka?

dar10 lepo, da pozitivno razmišljaš user posted image user posted image user posted image . Me vse smo s teboj user posted image
Ana_P jaz ne vem, če bova šla v materinskouser posted image  Prvič sva bila, pa nisva nič novega zvedela. Bova o tem še razmislila .
anita goitan jaz tudi vedno preberem, kar mi piše v nosečniškem koledarju. user posted image  Komaj čakam srede, ko se mi obrne nov teden user posted image
nell kakšne lepe ploščice izberita.user posted image Je pa čisto normalno, da user posted image . pa tudi za kakšno čisto brezvezno stvar. JAz vedno jokam ob kakšnih lepih filmih. A še katera gleda oddajo na RTLu - Mein Baby? Tle se obvezno cmerim user posted image . pa potem popoldne na Zone Reality Zgodbe o rojstvih. Tukile se pa velikokrat smejem, ker Američani so pa Američani user posted image  Pri njih gre cela družina rodit user posted image
Erin hvala za linke o 3dUZjih. Mojmu sem včeraj omenila, da ne vem, če bi šla tako pozno (30. teden) v Postojno in da bi mogoče šla v Kranj user posted image  Pa mi je rekel, če resno mislm user posted image user posted image user posted image user posted image  Da on ne bi šel. Da bova otročka kmalu držala v rokah. user posted image  Ok, zdaj se morva pa usest, pa popgovorit user posted image user posted image user posted image  Mimogrede - lep buši - vidla v albumuuser posted image
naty13 pridi še k nam likat. Pri nas se gore perila kar nabirajo user posted image

Danes bo spet sonček user posted image  Še dobro, da imam teraso in ležalnik user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 9:50:43   
naty13
Dan.

Danes mal pozno, ampak user posted image  sem že spila. Sem imela kup letanja. Najprej sebe in Nejca v red spravt, potem tamalmu zajtrk narest, pa sendvičke narest za delavca, ki mojmo nekaj pomaga. Pa še z nejcem sva prej po kruhka in salamco v trgovino z vozkom letela. Je bogatejši za tri lizike. user posted image user posted image user posted image  Radodarna mami danes. user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem se tako matrala prilimat trebuščka, pa mi je ven metal. Bom poskusila še zdej.

Sayuri lep trebušček. Si že prava srečka nosečka. user posted image user posted image user posted image user posted image

Dar10 user posted image user posted image user posted image user posted image  za polno mero optimizma.

Kaj se je pa meni zgodilo včeraj. Moji mamici sem povedala, da bo Neejc dobil bratca ali sestrico. Pa mi reče da ve. user posted image  Tašča je vse zbobnala in čisto z druge strani prišlo do moje mamice. Takoj sem dobila solzne očke. user posted image user posted image user posted image  Na tak način pa nisem hotela, da izve. user posted image user posted image user posted image user posted image  Ampak tašča nobenmo čisto nič povedala, tudi sosedi ne. Kdo pa ji jeuser posted image  Jest sem povedala samo parim kolegicam, ki pa so tiho. Sem še danes tako jezna, da bi jo najraje....... V Vse stvari se vtika, vse hoče vedet, pol pa men reče, da vohunim za nju. Mislim, sej ni pri tapravih. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 10:03:27   
Anonimen

naty 13hvala za geslo za tvoje poročne slike. Sta bila res lep poročni par, ambient čudovit, vreme pa prijetno, kot naročeno! Malo neažurno se zahvaljujem, pa saj veš kako sem s časom. Pa tudi drugače opažam, da si tako zelo pridna, vestna in dosledna, da morajo biti vsi tvoji prav ponosni nateuser posted image .

Bolj redko se javim, ko pa se, pa tako ali tako menda nobena ne prebere, kar napišem.  Skoraj nikoli user posted image . Kaj res nobena ni s Primorske ali pa se vsaj kdaj pa kdaj ne zapelje na obalo, da bi vedela ali že delujejo v Portorožu igrala (železnica, avtomobilčki, ...). Tokrat je le Zoja Miša opazila, da sem se javila - hvala ti in zato ti podarjam user posted image   user posted image   user posted image - kar tako, da ti pričarajo kaj lepega!

No punce, to je bilo bolj za hec kot zares. Ne tega za hudo jemat user posted image . Imejte lep dan in pomlad se res prebuja, tako ali drugače user posted image ........




(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 10:10:58   
soncek3
Pozdravčekuser posted image še iz moje strani!

Ta teden sem na bolniški zaradi izcedka, naslednji teden pa me bo najbrž dal delat. Pa glih sem se navadila malo dlje spat...
Astrea mislim da si ti zadnjič omenila (se opravičujem, če je katera druga) , da nizko nosiš . Tudi pri meni je tako nizko, da pritiska na maternični vrat in zato naj bi tudi prišlo do izcedka in bolečin, ko pritiska navzdol. je pa moj ginekolog zelo tih in moram vse izvleč iz njega, sam pa ne pove dosti.

Kot se spomnem ste se zadnjič pogovarjale o srečanju, no jaz najverjetneje ne bom prišla, ker sem dobrih 100 km iz LJ, pa še v službo se vozim v LJ, tako da je imam že vrh glave.

Bom pripopala kako slikco gor, ko ugotovim, kako se to naredi -:)).user posted image

Vidim, da je nekaj tudi novih avgustovk, pozdravljene vse!!!

Naslednji pregled imam 17.3., s kg sem na istem. Še zmeraj ne čutim nič, 17  tednov je za nami, včasih se mi zdi, da požgečka, ampak pol vidim, da me vse srbi po trebuhu in najbrž je to od tega.

Prijeten konec tedna vam želim!!!!


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 10:12:14   
naty13
Pablo moram ti povedat, da sem včasih preveč dobra do bližnih in pol to izkoriščajo. Zdej mam pa tega vrh glave. user posted image

Pravkar sem poskušala bušija notri prilimat, pa mi ga noče. user posted image user posted image user posted image  Vse mi gre narobe. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 10:55:00   
Zoja Miša
Pablo, vem kako ti je, ker sem včasih tudi jaz razočarana, ker se ne zmeni nobena zame, ampak nas je pač toliko, da je to težko! Tudi jaz velikokrat odgovarjam samo nekaterim in ne vsem, mislim pa da vse, prav vse preberemo, da smo na tekočem. In če je katera v težavah, da ji pomagamo, saj takrat najbolj potrebuje podporo, nas vseh!
Dar10 vesela sem za tvoj optimizem!!
Jaz bi si resnično želela, da bi bile vse zdrave in da bi avgusta vse rodile zdrave otročičke in da bi tudi od avgusta naprej ohranjale stike! Kako pa bomo to izvedle?!
Zdi se mi že, da bo od junija naprej hudo, ker bodo dopusti....
Ne vem pa kakšno prakso imajo naše predhodnice? Mislim, da bi tele stike morale ohraniti. Sedaj se malo že poznamo in po porodu bomo imele še več vprašanj...
No, ne vem. Sedaj sem se nekaj razpisala, pa naj katera pove, kaj misli, če se ji da.

Materinska šola. Ja, kako je z tem? Lahko grem kamor koli, se je treba kje prijaviti, kako to naredim? Doma v Trzinu, G v Trbovljah in tja se ne bi vozila v šolo, bi šla kje v Lj. je to mogoče???? 
No, lepo se imejte in božajte bušije. user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 10:55:56   
Zoja Miša
A ja Pablo, pa hvala za 3user posted image , si mi kar dan polepšala! user posted image  Saj veš, malenkosti štejejo!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 11:04:05   
anita goitan
Zoja Miša tudi sama imam g.v KR-porodnišnica in sem iz Kamnika, pa bom kar v ZD Kamnik šla, nič se ni potrebno prijavit, sem klicala pa mi je sestra rekla, da naj kar prideva, samo to še vem, da zadnji termin pred dopusti je še junij, vedno pa začnejo s 1.ponedeljkom v mesecu ob 18ih. Lp

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 11:11:24   
mishel
Še eno lepo pozno dobro jutro.
Najprej tebi NELL hvala za kavico, predvsem pa tebi LANA777 za čokolado user posted image user posted image user posted image .
Drugače pa te NELL čisto razumem, da te jezi kopalnica, ker še ni pol leta ko sva midva prenavljala, pa mi je tudi šlo user posted image , če se niso dovolj hitro vsi obračali user posted image user posted image .

SANDRA123
tudi to s službo se bo uredilo. Upam da te čim prej rešijo tega mučnega čakanja na odločitev. Jaz sem prejšnji teden nesla prošnjo za službo, pa so mi rekli, da če nebi bila noseča, da bi lahko takoj začela delati, ker me že poznajo user posted image . Sem vse lete delala počitniško.

DAR10 tudi jaz sem vesela zate, da si ostala optimistična, vedra. Kar tako naprej user posted image

ANITA GOITAN
a veš, da sem jaz šla prejšnji teden res na pico, ko mi je to pisalo. Sam ne na kos, ampak celo!!!!user posted image user posted image user posted image

SAYURI ti imaš tako lepega bušijauser posted image . Povej nam, kako slikco nalepiš direkt sem, pa bom mogoče še jaz probala, če bo uspelo user posted image . Glede teh oddaj pa, NIMAMO KABELJSKE user posted image user posted image user posted image . Sem prisiljena da gledam samo POP, A, SLO.

ANA P sploh še nisem razmišljala o tem. Sam bo res čas, da se počasi odločim-a. Še vedno upam, da bo moj šel zraven user posted image .

NATY 13 Pridna mami, da kupi lizike. Jaz bi tudi eno!!!user posted image Tašči pa samo user posted image user posted image user posted image

PABLO nismo te spregledale, no, vsaj jaz vedno vse preberem. Kar oglasi se še kaj!!! Kar se pa tiče obale, bi bila presrečna, če bi lahko bila večkrat tam, pa sem na SLO obali samo enkrat na leto user posted image .

ZOJA MIŠA
  mislim, da lahko greš kamor koli. V Celju se baje ni potrebno naročati. Stike pa vsekakor moramo ohraniti. Mogoče si mamice pišejo pod OTROCI, ker k nosečnosti vsekakor ne bomo več pasale user posted image .


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 11:13:39   
Zoja Miša
Anita goitan potem bi pa tudi jaz lahko šla v Kamnik!?
Prvi ponedeljek v juniju bi mi bilo o.k.  Julija bom tako pobegnila na morje, če bo vse po sreči!
Tako bi se potem lahko videli? Ne bi bilo slabo, kaj meniš?!


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 11:22:33   
cebrca
Za dobro jutro je že malo pozno, pa vseeno.

Pablo saj vse pridno beremo kar katera napiše, jaz se trudim odgovorit čim večim ampak potem nastanejo dooooolgi romani. Sem pa z dolenjske in se tudi jaz počutim bolj osamljeno na tem koncu.


Zoja Miša za materinsko šolo mislim da je vseeno kam greš, jaz imam G v LJ pa bom šla tukaj v Ivančni. Pri nas jo imamo na dva meseca in je zdaj naslednja aprila, se pa moram prijavit. Mislim pa da ti sami povedo, kdaj je čas da greš na materinsko šolo.

Sayuri kako lep trebušček, jaz pa nimam še kaj pokazat user posted image user posted image user posted image , kile gredo gor ampak zgleda da na drugih mestih. Hlače še vedno lahko oblečem iste kot prej, je pa res da ko sedim malo tiščijo v pasu in se jih zato raje izogibam in oblečem kaj bolj na komot.

Za 3D UZ sva se z user posted image zmenila, da ne greva, bova kar do konca počakala in ga bova potem na rokah videla. Prva polovica je že skoraj za nami, hitro bo še druga mimo.

Se še beremo.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 11:25:14   
anita goitan
Zoja Miša seveda pojdi kar v Kamnik oz kamorkoli, mi2 bova verjetno šla v maju, se pa itak beremo tako da še sporočim al maj al junij.

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 11:33:31   
Zoja Miša
Danes ste pa pridne! Hvala vsem za odgovore! Res vsem, da ne naštevam poimensko. user posted image

Sayuri, res lep buši! Sedaj ga imam pa tudi jaz že nekaj in sem prav vesela. Čeprav se mi zdi, da mi rita še vseeno prevaga. user posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 11:50:24   
Erin

user posted image user posted image user posted image

                  ~  trenutno nas je 89  ~
user posted image PDP

Ime
(št.user posted image , spol-št.-imeuser posted image ) starost, kraj roj.user posted image /+kg
------------------------------------------------
user posted image 28.07.
~ Gajka (1.user posted image ,user posted image ) 28.let  CE/ +2 kg

user posted image 30.07.

~ Muklla (1.user posted image ,user posted image )  +0,5 kg

user posted image 31.07.

~ PABLO (2.user posted image ,user posted image ) 33.let  CE  

user posted image 01.08.

~ Erin (1.user posted image ,user posted image ) 26.let  Jesenice/ +5 kg
~ ozziebo (2.user posted image )
~
ankhesenpaaten

user posted image 02.08.

~ arait (1.user posted image ,user posted image ) 26.let  LJ/  +1 kg

user posted image 03.08.

~ mkj
(1.user posted image ,user posted image ) 26.let  LJ

user posted image 04.08.

~ bella02
(2.user posted image ,user posted image ) 28.let  +1 kg
~ nyna84 (2.user posted image ) 24.let Šem. pri Gorici


user posted image 05.08.

~ sayuri
(2.user posted image ,user posted image  user posted image ) 31.let  PO/ +4 kg

~ cebrca
(1.user posted image ,user posted image Erika/Klemen,Kristjan) 30.let LJ/ +5 kg
~ izabella08
(1.user posted image ,user posted image ) 27.let
~ m@j@
(2.user posted image ,user posted image ) 27.let  LJ 

~ Odette (3.user posted image ,user posted image ) 32.let Jesenice/ -1 kg
~ katjakoc


user posted image 06.08.

~ Nevaeva (1.user posted image ,user posted image ) 27.let  LJ/ +1 kg
~ mishel (1.user posted image ,user posted image ) 23.let CE/ +0 kg
~ sonce84 (1.user posted image ,user posted image ) 23.let  MS/ -1 kg
~ kaja02
(3.user posted image ,user posted image ) CE/ +5kg


user posted image 08.08.

~ Maja T.(1.user posted image ,user posted image ) 33.let  MB/ +4 kg
~ PikaPola34 (2.user posted image ,user posted image )
~ simona2
(2.user posted image ,user posted image ) LJ


user posted image 10.08.

~ Arašida
(1.user posted image ,user posted image ) 24.let
~ *zvezdica*
(2.user posted image ,user posted image )
30.let


user posted image 11.08.

~ miškolinček (3.user posted image ,user posted image ) 29.let Jesenice
~ iva77
(3.user posted image ,user posted image ) 30.let  KR/ +3 kg


user posted image 12.08.

~ daja27
(user posted image )
~ sonjaa
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let
~ kat007
(1.user posted image ) 28.let
~ K_a_t_j_a (1.user posted image ,user posted image ) 22.let  CE/ +2 kg

user posted image 13.08.

~ buhtlčk
(1.user posted image .user posted image ) 31.let  Jesenice/ +5 kg
~ meeryana
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let
~ žanneža (3.user posted image ,user posted image ) 35.let CE/ -1,5 kg
~ iskanje
(1.user posted image ,user posted image ) 25.let PO


user posted image 14.08.

~ naty13 (2. user posted image ,user posted image ) 23.let  KR/ +1 kg
~ ANA_P (1.user posted image ,user posted image ) 29.let
~ anita goitan (1.user posted image ,user posted image ) 30.let -1 kg
~ m_m
(2. user posted image ) 26.let


user posted image 15.08.

~ košuta (1.user posted image ,user posted image ) 25.let  CE/ -1 kg
~ Ninaaa (1.user posted image ,user posted image ) 28.let


user posted image 16.08.

~ mbrume6 (3.user posted image ,user posted image )

user posted image 17.08.

~ erta (1.user posted image ,user posted image ) 28.let +6 kg
~ ena_mici
(2.user posted image )
~ Jelenche (3.user posted image ,user posted image Katarina) 27.let LJ

user posted image 18.08.

~ Vilika (1.user posted image ,user posted image ) 27.let LJ/ +2 kg
~ Neža7 (2.user posted image ,user posted image ) 27.let  CE/ -8 kg
~ anaya (1.user posted image ,user posted image ) 27.let  MB
~ tejkaz (2. user posted image ,user posted image ) 24.let  LJ/ +0 kg
~ astrea (1.user posted image ,user posted image ) 30.let  +1,5 kg
~ buruolan (1.user posted image ,user posted image ) 27.let  LJ/ +3 kg
~ Višnja (2.user posted image ,user posted image )
~ BOJTKA (1.user posted image ,user posted image ) 25.let  Trbovlje
~ dar10 (1.user posted image ,user posted image ) 27.let LJ
~ čipka
(1.user posted image ,user posted image ) 25.let LJ/ +5 kg
~ KRNEKDO


user posted image 19.08.

~ maya maya (1.user posted image ) 25.let  PO

user posted image 20.08.

~ nell
(1.user posted image ,user posted image ) 27.let CE/ +3 kg
~ srecka30
(1.user posted image ,user posted image ) 30.let
~ Ariella
(1.user posted image ,user posted image ) 31.let
~ TINA0100 (2.user posted image )


user posted image 21.08.

~ bambi14
(1.user posted image ,user posted image ) 27.let  +3 kg
~ soncek3
(1.user posted image ,user posted image ) 29.let NM/ +2 kg
~ bibika24 


user posted image 22.08.

~ lana777 (1.user posted image ,user posted image ) 30.let  CE
~ NJINJA (1.user posted image ,user posted image ) 28.let Lj/Po
~ sandra123
(2.user posted image ,user posted image  user posted image ) 30.let CE/ -1,5 kg
~ renatka  (1.user posted image ,user posted image ) 28.let MB/ +1,5 kg
~ matejchi (2.user posted image ,user posted image ) 29.let MB
~ majah (1.user posted image ,user posted image ) 28.let  LJ/ +2 kg
~ andrejaboris (2.user posted image user posted image ) 26.let


user posted image 24.08.

~ Ryssa (1.user posted image ,user posted image ) 21.let CE/ +1 kg
~ Krysia (1.user posted image ,user posted image ) 31.let   LJ/ +0 kg
~ Manika
(2.user posted image ,user posted image ) 24.let  -4 kg

~ Julija08 (1.user posted image ,user posted image Julija/Tristan) 27.let KR
~ karmar
(1.user posted image ,user posted image ) 29.let Šem. pri Gorici/ +4 kg
~ tatly (1.user posted image ,user posted image ) Ptuj/ +4 kg

user posted image 25.08.

~ Barbarinha (1.user posted image ,user posted image ) 28.let Ptuj/ +1 kg

user posted image 26.08.

~ ČebelicaMaja (2.user posted image ,user posted image )

user posted image 27.08.

~ aradej (2. user posted image ,user posted image ) 25.let  CE/ +0 kg

user posted image 28.08.

~ pingo80 (1.user posted image ,user posted image ) 27.let  +0 kg
~ anonimnauser posted image (1.user posted image ,user posted image ) +4 kg

user posted image 29.08.

~ vika1
(5.user posted image ,user posted image ) 33.let MS/ +8kg
~ Zoja Miša
(1.user posted image ,user posted image ) 31.let LJ/ +3 kg

user posted image 03.09.

~ cicmic (3.user posted image ,user posted image ) 30.let

user posted image xx.08.

~ srki
~ Neja31

~ cinca marinca
(2.user posted image ) 

~ anonimna AJ


Z nami so začeleuser posted image :
kind ladyuser posted image user posted image ,kajsicauser posted image user posted image ,urskajuser posted image ,mišuser posted image ,*nina*user posted image ,vebo user posted image , supermiskauser posted image
----------------------------------------------
Lepo in mirno nosečnostuser posted image ter zdrave user posted image vam želim!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 11:54:04   
Erin

user posted image SEZNAM GIN. PREGLEDOV user posted image

14.3. - matejchi
14.3. - žanneža
17.3. - soncek3
17.3. - anaya
18.3. - Maja T. 3D UZ
18.3. - anita goitan
18.3. - kaja02 MF
18.3. - K_a_t_j_a
19.3. - Krysia
20.3. - buruolan
20.3. - Jelenche
20.3. - Nevaeva MF
20.3. - Jelenche
21.3. - gajka MF
21.3. - Neža7
21.3. - PABLO MF
21.3. - miškolinček
MF
21.3. - iva77
21.3. - arait 
MF
21.3. - Maja T.
23.3. - Muklla
25.3. - Višnja
25.3. - bella02 MF
25.3. - sandra123 MF
26.3. - m@ja MF
26.3. - košuta
27.3. - nyna84
27.3. - cebrca MF
27.3. - Ryssa
27.3. - mishel MF
28.3. - vika1
28.3. - sonce84 MF
31.3. - Zoja Miša
01.4. - Višnja
MF
02.4. - tejkaz MF
02.4. - čipka
02.4. - erta
MF
03.4. - karmar MF
03.4. - cicmic MF
03.4. - Erin
07.4. - dar10
MF
07.4. - matejchi MF
08.4. - astrea
MF
08.4. - Cebrca
08.4. - Jelenche MF
09.4. - Naty13
MF
09.4. - nell MF
10.4. - aradej MF
10.4. - Lana777 MF
14.4. - Vilika
MF
14.4. - sayuri
17.4. - Julija08
MF
07.5. - Julija08
23.5. - astrea
3D UZ
26.5. - sayuri 3D UZ

user posted image         
Punce, datume prosim sproti sporočajte, da bomo imele lepo pregleden seznamček in ne bomo katero pozabili.
Za vse napakice prosim povejte, da se bodo lahko čimprej odpravile. Hvala.user posted image

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
user posted image PRAVICE NOSEČNIC       user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image NOSEČNOST                 user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image NOSEČNIŠKI KALK.         user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image MAMA.SI                     user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • nosečnost in delo
TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 12:07:34   
sayuri
Pablo jaz vedno popolnoma vse preberem. Nikar ne bodi žalostna, če te spregledamo. Vedi, da ne zanalašč. Veliko nas je in težko je o vsakem kaj napisat. Enkrat sem Zoji Miši napisala, da naj kar vpije in kriči, pa jo bomo slišale. Nas je upoštevala in vprašanja lepo z drugo barvo napiše, a ne Zojči? user posted image
Aja, Zoja Miša, ko bomo rodile, bomo malce nižje na forumu "Starši čvekamo" odprle svojo temo in tam čvekale lepo naprej. user posted image  
Kolikor vem, greš lahko v materinsko šolo kamor hočeš. Ne vem pa, kako je s prijavami.
naty13  lahko ustvariš svoj album tukaj na RR. Še lažje pa je, če greš na tole stran: http://www.shrani.si/ 
Klikneš gumbek Prebrskaj" . poiščeš svojo slikico in klikneš nanjo. Spodaj pritisneš še na Dodatne možnosti" in s kljukico označiš prvi kvadratek ter obvezno zmanjšaš na recimo 320 pikslov. Potem pritisneš gumb Shrani.  Prikazale se ti bojo neke kode ob slikici. Kopiraj Kodo za forume direkt na sporočilo , ki ga pišeš na RR in slikca bi morala uspet. Probaj zdaj user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 12:09:03   
sayuri
Aja mishel...zgornja navodila so tud zate user posted image . Zdaj grem na kosilo. Ko pridem nazaj, da so vsi bušiji prilepljeni user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 13:02:19   
mishel
user posted image

Upam, da bo uspelo in da slika ne bo prevelika user posted image


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 13:04:44   
mishel
To je fulllll preveliko, pa sem jo zmanjšala tako kot si napisala. ZAKAJ????

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 13:08:11   
sayuri
Aaaaaaaaaa mishel user posted image . Malce je res velika user posted image . Si jo zmanjšala na 320 pikslov in označila s kljukico kvadratek?

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 13:09:38   
mishel
Mogoče pa nisem označla s kljukico kvadratka, ne vem. Skor ne upam več probatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 13:11:59   
sayuri
Probi še enkrat mishel user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 13:13:05   
tatly
saj z mano se tut nobena noce menituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 13:16:32   
mishel
user posted image

A, je zdaj kaj boljše??????user posted image


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Avgustovke 2oo8
14.3.2008 13:16:40   
sayuri
Kaj te muči tatly?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?