|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Znamka WENICE
18.2.2009 9:01:10   
masna
Ta trgovina je v Novi Gorici že kar nekaj časa odprta.... (poleg otroške Manufakture) kako leto, dve sigurno. Jaz sem bla 1x noter pa mi ni bilo na videz nič všeč. Cene so pa malo dražje kot npr. H&M ipd...

(odgovor članu klavdy75)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
18.2.2009 10:00:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu masna)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Znamka WENICE
18.2.2009 10:08:22   
rija
mi ni všečuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Znamka WENICE
18.2.2009 12:19:43   
honey
Ponavadi večkrat kupim, kadar so kakšne akcije, ko imajo kaj ceneje. Najde se kakšna "čudna" stvar, velikokrat pa imajo tudi lepe stvari. Res pa je, da nimajo kakšnih kičastih stvari - sploh ne za fantke, tako kot recimo v H&M-ju. Imajo pa veliko večjo izbiro za punce, kot za fante - to pa se mi zdi, da je povsod isto user posted image


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Znamka WENICE
24.2.2009 18:06:45   
klavdy75
Draga moja pepina.

Če je zate boljša kvaliteta v Vögele in H&M se motiš. Predvsem ta zadnji je, če se ne motim diskontna trgovina, kar je isto kot KIK. Predvidevam, da se niti malo ne spoznaš na materiale.

V Wenice so zelo kvalitetni materiali proti H&M, Vögelu in podobnim. Sama to znamko kupujem že nekaj let. Tudi sama sem že bila v trgovini v MS in moram pohvaliti tako zaposlene, kot tudi samo izbiro v trgovini. Lahko povem le pozitivne stvari. Sicer pa so okusi različni in je enim všeč eno, drugim spet drugo. In prav je tako.

(odgovor članu pepina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Znamka WENICE
25.2.2009 8:39:17   
PiaM
Meni skoraj nič ni všeč, kvaliteta je pa tudi bolj slaba.user posted image

(odgovor članu klavdy75)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
26.2.2009 13:12:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Znamka WENICE
14.7.2009 21:48:05   
klavdy75
Tudi sama sem zdaj razočarana nad to znamko. Sploh nimajo oblačil iz nove kolekcije, prodajajo le staro "shit" robo, pa tudi tiste prijazne gospe ni več v trgovini. Ne vem kaj je to za lastnikov, ki menjujejo dober kader? user posted image Totalno sem razočarana nad njimi. user posted image

Potrebno bo najti nekaj drugega, pa ni nič pametnega na trgu. Nad H&M sem prav tako razočarana, glede na to, da je diskontna trgovina, bi morale biti temu primerne cene, o izbiri pa tako ne bom zgubljala besed. Ve kdo za kako pametno trgovino?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Znamka WENICE
14.7.2009 22:04:28   
bina30
IZVIRNO SPOROČILO: klavdy75

Draga moja pepina.

Če je zate boljša kvaliteta v Vögele in H&M se motiš. Predvsem ta zadnji je, če se ne motim diskontna trgovina, kar je isto kot KIK. Predvidevam, da se niti malo ne spoznaš na materiale.

V


OMG!!! H&M je diskontna trgovina?

No, meni je v Wenice pač shit roba, vse je roza pa kičasto da dol padeš. Imamo nekaj stvari, ki smo jih dobili v dar in so klump.
H&M pa je neprimerno boljši, veliko stvari imajo iz organskega bombaža (se spoznam na materiale, user posted image ), poleg tega pa so stvari tudi moderne in lepe. Vse najdeš, tudi za posebne priložnosti, miljon modnih dodatkov...

(odgovor članu klavdy75)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Znamka WENICE
14.7.2009 23:10:04   
Raho
Mi ni nić všeč. pa sem celo trgovino nraobe obrnila. Za punčke ni ene normalne stvari - vse so neke perlice pa potiski pa rožice pa metuljčki. Za fante pa tudi - aaaaaaaaaaaaaaaa... Sicer smo  dar dobili nekaj njihovih oblačil, kakovost ni slaba, ampak poleg kakovosti mora za tako ceno biti vrhunski tudi dizajn. Morda pa morajo zamenjati kreatorjeuser posted image
In če pogledam, da en spodnji del trenirke stane 15 €, potem že raje grem v Benetton.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Znamka WENICE
15.7.2009 13:26:55   
bori2
IZVIRNO SPOROČILO: shooo

a sem jaz čudak ali kaj?
v glavnem mi ni všeč izgled (to je sicer čist subjektivno) a tudi ko sem našla kaj primernega sem se vedno razočarala. zadrge so se zvile, majčke raztegnile, potiski sprali...
potem že rajši kupim stvari v zari in hm in jih pere na višjih temepraturah ter sušim v sušilcu...
mogoče sem pa samo imela smolouser posted image

lp



Evo, jest isto tako. Morda res smola?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Znamka WENICE
15.7.2009 16:47:08   
klavdy75
Ja draga moja kje pa ti živiš? Seveda je H&M diskontna trgovina isto kot KIK in C&A. Pri nas v H&M (MS) ni nobene izbire, materiali so nekateri obupni (ne rečem, da vsi), na otroškem so vedno iste majčke ali pa stara roba, ki sem jo na Dunaju že kupila pred več kot dvema letoma. Živ obup.

Prej sem veliko kupovala v Wenicu in bila zadovoljna, zdaj pa je tam totalna katastrofa. Okaidi me je tudi razočaral, saj ni neke izbire in vse je tako monotono (manjkajo barve), da o Benettonu sploh ne govorim (majčko enkrat opereš pa je bolj široka kot dolga- pa za tako ceno). Nekaj še najbolj najdem v Zari, če sem iskrena.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Znamka WENICE
15.7.2009 17:01:52   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: klavdy75

Ja draga moja kje pa ti živiš? Seveda je H&M diskontna trgovina isto kot KIK in C&A. Pri nas v H&M (MS) ni nobene izbire, materiali so nekateri obupni (ne rečem, da vsi), na otroškem so vedno iste majčke ali pa stara roba, ki sem jo na Dunaju že kupila pred več kot dvema letoma. Živ obup.

Prej sem veliko kupovala v Wenicu in bila zadovoljna, zdaj pa je tam totalna katastrofa. Okaidi me je tudi razočaral, saj ni neke izbire in vse je tako monotono (manjkajo barve), da o Benettonu sploh ne govorim (majčko enkrat opereš pa je bolj široka kot dolga- pa za tako ceno). Nekaj še najbolj najdem v Zari, če sem iskrena.


Ah, saj obstajajo tudi boljše firme kot te, ki si jih naštela, pa še dobra kakovost je.
Diesel, D&G junior, Timerlaind, Kenzo, Baby Dior, Dior Children, Agatha Ruiz de la Prada, Moschino...

(odgovor članu klavdy75)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Znamka WENICE
16.7.2009 10:47:16   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Ah, saj obstajajo tudi boljše firme kot te, ki si jih naštela, pa še dobra kakovost je.
Diesel, D&G junior, Timerlaind, Kenzo, Baby Dior, Dior Children, Agatha Ruiz de la Prada, Moschino...



Poleg teh jih je še kar nekaj, samo ne za tiste, ki imajo povprečne dohodke. Žal. Poleg tega pa se mi te cotke zdijo ok dokler je malecki še pretežno v vozičku in ga lahko šminkiraš okoli. Ko enkrat shodi in stopi v vsak user posted image se mi zdi pa nesmiselno in je tudi wenice dober user posted image (pa čeprav nisem tam nikoli kupovala, sem pa parkrat to firmo dobila v dar in se mi je po pranju vse skrčilo, kar se mi pri drugih ne,.....)

lp

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Znamka WENICE
16.7.2009 13:31:19   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Ah, saj obstajajo tudi boljše firme kot te, ki si jih naštela, pa še dobra kakovost je.
Diesel, D&G junior, Timerlaind, Kenzo, Baby Dior, Dior Children, Agatha Ruiz de la Prada, Moschino...



Poleg teh jih je še kar nekaj, samo ne za tiste, ki imajo povprečne dohodke. Žal. Poleg tega pa se mi te cotke zdijo ok dokler je malecki še pretežno v vozičku in ga lahko šminkiraš okoli. Ko enkrat shodi in stopi v vsak user posted image se mi zdi pa nesmiselno in je tudi wenice dober user posted image (pa čeprav nisem tam nikoli kupovala, sem pa parkrat to firmo dobila v dar in se mi je po pranju vse skrčilo, kar se mi pri drugih ne,.....)

lp



Meni je odkrito povedano popolnoma vseeno, katere firme je kaj - kupujem po všečnosti in ne gledam na znamko oblačila. Tako pri otrocih kot pri sebi. Sem pa dogovorila klavdy75, da ima mnogo možnosti, kje kupiti kakovostne cunje.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Znamka WENICE
16.7.2009 14:13:24   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Ah, saj obstajajo tudi boljše firme kot te, ki si jih naštela, pa še dobra kakovost je.
Diesel, D&G junior, Timerlaind, Kenzo, Baby Dior, Dior Children, Agatha Ruiz de la Prada, Moschino...



Poleg teh jih je še kar nekaj, samo ne za tiste, ki imajo povprečne dohodke. Žal. Poleg tega pa se mi te cotke zdijo ok dokler je malecki še pretežno v vozičku in ga lahko šminkiraš okoli. Ko enkrat shodi in stopi v vsak user posted image se mi zdi pa nesmiselno in je tudi wenice dober user posted image (pa čeprav nisem tam nikoli kupovala, sem pa parkrat to firmo dobila v dar in se mi je po pranju vse skrčilo, kar se mi pri drugih ne,.....)

lp



Saj moj odgovor ni letel nate ali sploh na kterokoli, je bilo bolj moje razmišljanje. Zase moram priznat, da kar rada kupim kak malo bolj "oh" kos cotke, sploh ker je pri nas za fante bolj malo izbire, ampak sem pa zdaj pri njegovih 7ih letih obupala, ker pride iz šole in popoldanskih potepanj domov kot user posted image user posted image user posted image in mi pri tem noben dior in oshkosh ne pomagata user posted image user posted image user posted image

lp

Meni je odkrito povedano popolnoma vseeno, katere firme je kaj - kupujem po všečnosti in ne gledam na znamko oblačila. Tako pri otrocih kot pri sebi. Sem pa dogovorila klavdy75, da ima mnogo možnosti, kje kupiti kakovostne cunje.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Znamka WENICE
7.11.2009 15:46:50   
Izaja

IZVIRNO SPOROČILO: klavdy75

Tudi sama sem zdaj razočarana nad to znamko. Sploh nimajo oblačil iz nove kolekcije, prodajajo le staro "shit" robo, pa tudi tiste prijazne gospe ni več v trgovini. Ne vem kaj je to za lastnikov, ki menjujejo dober kader? user posted image Totalno sem razočarana nad njimi. user posted image

Potrebno bo najti nekaj drugega, pa ni nič pametnega na trgu. Nad H&M sem prav tako razočarana, glede na to, da je diskontna trgovina, bi morale biti temu primerne cene, o izbiri pa tako ne bom zgubljala besed. Ve kdo za kako pametno trgovino?



Se strinjam. V tej trgovini so že menjali tri dobre punce. Gospa, ki je ostala pa je tako osorna in vsiljiva, da me več nebojo vidli v tej trgovini. Tudi jaz se sprašujem, če je z lastniki vse v reduuser posted image . Škoda, da si s slabim kadrom kvarijo ugled.

Zdaj tudi sama kupujem nekako najbolj v Zari v MB, pa kako malenkost v H&M-u ali Okaidiju.

(odgovor članu klavdy75)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?