|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:04:54   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica
Raho, kaj bi šele zate rekli!user posted image  


Jaz delujem ko ona Rusinja, ki je nosila petorčkeuser posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:11:41   
andreja2000
Čer,punce!

Ja,pa že imamo nadaljevanje....

Mene pa že vsi sprašujejo če še nisem šla rodit,ma mi je to ful tečno,zato zamahnem in rečem,saj še ni čas,mora prej pridit december.....Zdaj pa ne vem ali imam tak velik trebuh ali pa se jim zdi,da sem že taaakooo dogo user posted image .

Jah,pa je spet dan naokoli in tu je noč-to bi pa najraje kar preskočila.....
Želim vam lepo in lahko noč!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:14:55   
Magi*
Skaana, a jutri praznuješ? WIIIIIIIIIIIIII user posted image user posted image user posted image  to se bomo torte najedli user posted image user posted image user posted image  ma zate še šampanjc odprem. user posted image  meni zadnje čase dogaja. sam še alko n žuri mi po glavi hodijo.user posted image

a veste, da mene danes zgaga ubija. a mislite, da je to od kosila? user posted image  res, prav zoprno mi je. pa sem že skor liter Donata stankala. bom celo noč na sekretu čepela. user posted image

kako mi je dolgčas, ko ni Zaki. user posted image  saj zdaj sigurno še ne spi. če jo pokličem, bo sigurno domov hotla. grem jih vseeno malo pobarat...


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:18:02   
Magi*
andreja moja draga, jaz ponoči vse živo počnem. od tega, da po netu brskam in zraven cepetam, pa pred TVjem hodim gor in dol kot Baltazar (to sicer bolj malo, ker me potem preveč dol tišči), pa jem (hja, se pozna na kilaži)... pri Zarji, ko sem bila bolj fit, sem kopalnico ribala, peglala, kuhinjo z zobotrebcem čistila... za znoret no.

samo še malo, pa bo mimo. saj ne mine kar takoj, se pa takoj zeloooo poznaaaa.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:27:44   
Skaana
user posted image  Neee Raho, nesporazum... Ne praznujem jutri, sam napisala sem da jutri popravi še moje podatke v seznamu user posted image . No, praznuje pa moj oče user posted image . Tak da Magi, ne tolk ponujat šampanjca, ker zdaj se mi pa ga že res lušta user posted image . Jaz sem rakica drugače. Čaki, imaš pa ti enkrat drug teden rd... 28. če se ne motim?

Raho, kje pa jim je logika? Črto - mir, to pomeni, da črti mir, oz. ljubi dogajanje, in živa je živa...user posted image  Vsaj to je moja kurja blond logika user posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:28:52   
andreja2000
Magi* ja,tudi jaz sedaj počnem precej podobno,ponoči si vse pospravm,pa zlikam,pa hodim gor pa dol,no,pa samo,da bo minilo-to je tolažba.No,žal pa ponoči ne morem na rr,saj je vsa ta zadeva v sinovi sobi!Ja,cepetam pa tudi jaz zelo veliko,kaj čmo,saj bo bolje,a ne?



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:31:26   
Magi*
Skaana, pol pa čestitke atiju user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:32:36   
Skaana
Andreja2000, jaz sem pa tako vesela zate, ker se spomnim, koliko je bilo na začetku problemov user posted image  in kolika user posted image  po vrsti je že tole. A zdaj te pa kar že sprašujejo user posted image . Pa saj to mene tud. Ne vem kaj je folku, ko enkrat zvejo da je katera user posted image , se jim potem kar zdi, da mora že kmal rodituser posted image .

Magi*, si slišala Zaki? Je hotla domov? Sam to je res čudno, kolk pogrešamo naše razgrajače, ko jih niuser posted image

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Decembrke - take II
23.11.2007 22:40:45   
Magi*
sem klicala očeta, ker sem vedela, da sta Zaki in babi v elementu. trenutno skačeta po pojstli. user posted image  go babi user posted image

menda me nič ne pogreša.


mene tudi vsi sprašujejo kdaj bo. kot, da jaz vem. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 8:03:05   
lorch
Dobro jutro zaspankeuser posted image
Evo ena  user posted image
A danes pa nobene ni nespečnost matrala?user posted image
Mene je sicer mal, ampak, sem bla trmasta, pa sem vztrjala v postli. Razen takrat, ko sem morala na wc, seveda.user posted image
Že od 5.45h sem budna, pa sem vseeno trmasto ležala in upala da bo uspelo nazaj zaspat, ker v dnevno v spodnji štuk se mi pa ni lublo. Nikjer ni tako lepo toplo kot v posteljiuser posted image
Moj je že pred šesto šel od doma in bo cel dan delal, tako da še kuhat ne bo treba. spet mi bo doooougcajt. Pa bom malo posesala, ker imava že toliko praha, da se lahko na kaki kepici še spotaknemuser posted image
Magi, tale vaša babi mora bit pa res fajnauser posted image user posted image user posted image . Si ne predstavljam svoje tašče skakat po postli.
Ok, zdaj sem si pa poskusila priklicat to sliko v glavo, pa mislim, da bom mogla na wc, ker je to zeeeelooooo smešna slikauser posted image
Mene so tudi že začeli spraševati kdaj bom rodila. Mi je ena sodelavka v torek se mi zdi, za dobro jutro poslala sms če sem še domauser posted image . ja, sem! Sej bom pa javla, ko se kaj začne dogajat. Zdaj sem pa ugotovila, da se to zgleda same odločimo kdaj gremo rodit, ker me vsi sprašujejo kdaj bom. Pa je moj dragi ugotovil da ima tako gužvo na šihtu, da bo najboljš če gremo še kak teden čez rokuser posted image user posted image user posted image
Zdaj po novem mu je všeč 8.12.    Pa to je 6 dni čez PDP!!!
Mene pa vedno bolj drži, da bi zaj... šefa i stanicu, pa šla rodit točno na datumuser posted image . K... gleda vse skup pa njihove željeuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lorch -- 24.11.2007 8:09:18 >


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 9:44:28   
lana38
Mi imamo pa dane sonček in toplo spet. Sem kar vesela, čeprav je bolj zimski čas. Se ni treba oblačit tako debelo.

andreja2000, mene so že poleti spraševali, če skoraj grem rodit. Potem pa sem jim rekla, da šele okrog novega leta, pa so se vsi čudili.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 10:05:42   
soncek.djukelica
jutro,

tudi jaz sem budna nekje od 6, pa sem po malem dremala in obračala v postelji do 8! Kot je že lorch napisala, tko fajn je bit v topli postelji!user posted image
Sem pa že posesala stanovanje, zdej pa mal počitka! user posted image
Tudi meni gre ful na živce, user posted image  ko me vprašajo, kdaj bom šla rodit! Ker pa vejo,da sta 2, mi vsi itak napovedujejo, da mesec dni prej (največja fora pa je v tem,da noben od njih nima dvojčkov)user posted image , pa jim lepo povem,da če je vse v redu, da nekje od 36-38 tedna greš lahko rodit!user posted image  Reagiram kot Raho, ki se meni z Carino!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 10:19:38   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

Tudi meni gre ful na živce, user posted image  ko me vprašajo, kdaj bom šla rodit! Ker pa vejo,da sta 2, mi vsi itak napovedujejo, da mesec dni prej (največja fora pa je v tem,da noben od njih nima dvojčkov)user posted image , pa jim lepo povem,da če je vse v redu, da nekje od 36-38 tedna greš lahko rodit!user posted image  Reagiram kot Raho, ki se meni z Carino!user posted image


Ta, je dobra sem se full nasmejala.user posted image user posted image user posted image
Biti jezen = Raho se meni s carinouser posted image user posted image

Aja, dobro jutro.
Za mano kar ena ok noč, čeprav sem šla žnj x na wc, mi je včerej G rekla, da se naj izogibam polnega mehurja, da ne bi mala spet imela kakšne gimnastične vaje, pa hodim zdaj na wc še takrat, ko me ne tišči.user posted image  Jao, moja logika. Potem danes nisem takoj našla utripa, tam kjer naj bi bil in sem spet zapaničarila.user posted image  No, kriv je bil AS, ki je v zadnjih izdihljajih.
Skaana, vse tanartabulš tvojemu atiju. Jaz sem tudi razumela, da se ti danes postaraš.user posted image
Kje ste pa danes vse? Punce, ni še december.user posted image  Čeprav nas na čveku že priganjajo rodit.user posted image

Mene danes moj pelje v šoping, čeprav je danes bojkot nakupovanja. Ampak jeuser posted image  ga, če ima danes čas. Morava kupit škornje za malo. Upam, da bodo drugi upoštevali bojkot in bodo trgovine bolj prazne.user posted image

Grem še malo pospravljat, lepo bodite.


_____________________________

:)

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 10:32:35   
Magi*
dobro jutro!

lorch, hvala za kofe. prav paše user posted image  jaz sem pa danes spala od 11.30 do 2.20 in potem od 3.30 do 9.30. user posted image  sem kot rožica in tudi mene vleče v trgovine, se tako dobro počutim. pa ne smem, ja, ja. danes je še polna luna in ne bom reskriala. user posted image

Zaki in babi sta spali do 8. babi je ugotovila, da Zaki rabi večjo posteljo, ker ji je še zakonska komaj dovolj velika. ja itak, a ji naj revici zakonsko pojstlo kupim, da bo bolje spala? user posted image

mož je prišel ob 3.30, ravno ko sem se v pojstlo spravlala, zdaj pa je šel dalje delat. hudičevi kompjutri. je pa zelo optimistično rekel, da ima samo še za kake 2 uri dela. kot vedno, potem pa ga še cel dan in celo noč ni. pa vprašal me je kaj bomo jedli  -sem rekla naj se ne sekira, da bomo že nekaj, sam on ne bo kuhal.

lorch, ne sekiraj se, ko bo šlo zares, bo tvoj dragi pač malo zamenjal prioritete. če bi čakale njih, da bodo imeli čas it rodit, potem bi menda bile noseče kot slonice. user posted image

tiste, ki ste že rodile, mi prosim povejte a ste imele pri porodu navzočega kakega zdravnika, torej ginekologa? pri meni ni bilo nobenega, niti pogledat ni prišel. OK, po porodu, ko je kri začela špircat jih je cela ekipa prinorela, ampak prej pa nikogar. ker takole berem, da se kao pojavijo med porodom in pridejo pogledat user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 10:44:32   
lana38
Pri meni ni bilo zdravnika, dokler niso začeli skakat, ker je bil Blaž v stiski-zastoj na medeničnem dnu. Potem je pa prišel v par minutah in naredil vakuum. Pa še zašil me je potem takoj. Drugače so ene baje par ur čakale na šivanje, ker so rodile kar brez zdravnika.

s.d. se spomnimuser posted image zgodbe od Neže81. Potem sem hitro za njo bila v tistih tednih user posted image , samo sem vedela, da jaz nosim samo enega user posted image . Zate je pa to bilo seveda še toliko bolj šokantno, ker imaš tudi user posted image user posted image . Si pa tako presegla vse in boš postavila rekord v trajanju user posted image  z user posted image user posted image .user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 10:56:42   
Raho
Aloha!

Vprašanje, kdaj bom šla rodit? Diplomatsko odgovorim: Nekje med 5. in 7. decembrom, dokončno se še nisva z možem zmenila, lahko pa izbiramuser posted image . Potem pa vsi zazijajo, ker ne vejo, da bom imela elektivni CR.

Za mano je user posted image  noč. Križ sem imela v koščkihuser posted image . Obračala sem se kot orka na suhem. Pa še jamrala poleg... Ob pol šestih pa sem šla pojest en puding, ker sem bila taaakooooo lačna. Potem pa sem zagledala svoj celulit in me je minilo vsega.

Magi* - pri meni je zdravnica bila skoraj cel čas prisotna. Edino vmes je eno oddremala (vsaj nekdo) in opravila 2 viziti (jutranjo in popoldansko) pa seveda jedla. Drugače pa je sedela v porodni z mano in me nekaj časa celo držala za rokouser posted image . No, jaz sem imela ob sebi super babico in zdravnico, tako, da sem lahko samo tiho.

SD - ampak si pa res ena izmed redkih, ki bo donosila dvojčkauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Evo, meni se je v sredo napovedal še en sestanek in za finale še v petek srečanje z županom, ker mora pod nujno govoriti z mano. Danes me je klicaluser posted image . Sem mu rekla, da najverjetneje pridem, ampak če ne bo šlo drugače, pa naj on kar v porodnišnico pride (ja, pa kaj še)user posted image .

Mojega sem 3 tedne prosila, naj na roke opere tisto, kar bo imela Živa oblečeno iz porodnišnice. Uganite, če je! Aha, danes sem to naredila jazuser posted image . Grem sedaj malo pospravljat v polžjem tempuuser posted image .

Naj nas na čveku kar priganjajo rodit. Do decembra imate moratorij, jasno?

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 11:27:06   
loncica
Čav punce!

Joj, ste bile pridne včeraj in danes tud. Midva z možem sva včeraj gledala tv do enih, danes pa spala do devetih - sva res zaspanca.

Jutri me mož pelje v Qlandio v Kranj, bom mal za tamalga v C&A pogledala, če majo kaj pametnega. Sicer vem, da v bom v trgovini zdržala kakih 15min, potem me bo pa že vse bolelo in bova šla. Ampak glede na to da že 6 tednov samo ležim, mislim, da si zaslužim malce videt zunanji svet.

Lp



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 11:39:54   
Magi*
loncica, kljub temu, da je danes dan bojkota nakupovanja, ti ful priovščim malo štefnanja po trgovini.



UŽIVAJ in pazi nase, da ne bo potem luna kriva! user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 11:43:58   
Kim80
No, pa smo tudi me dočakale drugi del!user posted image
Smo pa res dokaj pridne. Samo teden dni še do decembra, pa je rodila samo Nana22, ajtak pa je bila itak novembrka. Sicer meni se nekaj na rahlo verjetno dogaja (se pripravlja), ker imam razbolel trebuh in me pogosto špika ter mi otrdeva. Sam se stvar ne stopnjuje, tako da bogve, kako dolgo se bo še to vleklo. Pa pojma nimam, kako naj bi te priprave zgledale, ker sem 1. user posted image . Včasih se mi zdi, da zna bit kmalu, spet drugič, da bom rodila čez PDP. Sicer pa - nima smisla razpravljati, pustimo se presenetit.user posted image
Skaana, mislim, da si prav ugotovila glede imen Črtomir in Živa. Se mi zdita dokaj podobni, če Črtomir črti mir = kali mir...user posted image
Uživajte v vikendu.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 11:56:54   
loncica
Magi, saj grem šele jutri. Danes se ne upam zaradi luneuser posted image .

Kim80: meni so najbolj všeč Pušenjakovi odgovori na take znake v smislu: lahko se zgodi v roku, par ur, dni ali tednov - narava dela svojeuser posted image .

Lp

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 12:02:50   
Magi*
loncica, jaz sem tako neučakana, da vidim kako trgovino od znotraj, da sem prebrala, da gresta danes. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 12:14:18   
loncica
Magi, saj mene tud srbijo pete, samo kaj ko vem, da bo to bolj slab šoping. Sva šla z možem v torek po pregledu v Mercator center in sem omagala po 15min. Ampak, vseeno - vsaj malce zamenjat okolje in malo med ljudi it mi ful paše. Saj se počutim že kot bi bila v zaporu.user posted image

Lp

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 12:39:55   
lorch
Sem zjutraj pridno čekirala, če bo katera kaj napisla, pa kar od nikoder nobene. Pol sem pa oddremala eno kitico in evo vasuser posted image .
Šoping! Ja, jaz sem po malem ves čas urejala te zadeve in zdaj imam darila pod streho, stvari za user posted image tudi, če bo predolgo trajalo da grem rodit, bom pa mogla že spet v taveliko nabavo ker mi bo vsega zmanjkalo za gospodinjstvo.user posted image . Bi šla jaz preden zmanjka rodit, pa naj pol drugi nabavljajo. Tudi s svojo denarnicouser posted image .
Ravno malo prej sem brala sporočilo od ene decembrke. Ima rok 3.12. pa ji je včeraj ctg pokazal nekaj popadkov in G. je rekla, da lahko že gre v P. če želi, da bo do svojega pdp že doma. zdaj pa čaka da se kaj samo začne dogajat, pol pa gasa. Nekaj se bo prestavlo tudi pri decembrkahuser posted image . Sej počasi bo pa že čas.

< Sporočilo je popravil lorch -- 24.11.2007 12:40:04 >


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 13:04:11   
hokejistka
Jaz sem pa nazaj iz šopinga user posted image . Sem bila v mestu. Ljudi kot listja in trave, čeprav je dan brez nakupov, ampak meni je bilo dolgčas doma. Sem mami s sabo vzela, čeprav mi je potem vedno nerodno, ker hoče ona vse plačat. user posted image

Ljubljana še ni okrašena, so pa z dvigali danes že postavljali neke okraske. Je pa lušno hodit naokoli, ker je toplo. Mi zelo prav pride, ker ne morem več bunde zapet user posted image .

No, pa popoldne grem tudi v shoping. Mi manjka še banjica in še par stvari. Pa še v Interspar po tedenskih nakupih.

user posted image Je bil danes dopoldan zelo miren, da sem  trebuh žokala, pa ni nič pomagalo. Ne vem, kakšnega lenuha/lenuhinjo nosim. Mam še 4 tedne do PDP in če se je že zdaj začel umirjat, me bo na koncu prav panika grabila.

Raho padla je odločitev, da rodim v LJubljani (za popravek seznama)

statistika 36 t; +14 kg; 99 cm obsega

Meni gre pa blazno na živce, ker mi vsi govorijo, da bom sigurno čez rok rodila, ker je to najin prvi user posted image . O PDP-ju pa ne maram preveč govorit, ampak raje rečem, da ga imam konec decembra, ker te na koncu že itak vsi sprašujejo, kdaj bo, a še nisi šla....



(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Decembrke - take II
24.11.2007 13:27:25   
Raho
No, vse se nanaša na slovenski mitologijo in na bogove. Črt ali Černibog (Črtomira ni) je bil bog teme, zli ali črni bog, Živa pa je bila boginja življenja, svetlobe. V tem pomenu. Drugače pa Črtomir pomeni ali sovražiti mir ali pa miriti Črte (zle, temne duhove).

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?