|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 16:23:22   
Ni novih sporočil
aneja1
Pozdravljene!
kar nekaj časa že zbiram pogum, da se tudi jaz prijavim na ta portal.
Sem v 16 tednu nosečnosti in me zanima, če je imela katera od vas podobne težave.
Že kak teden izločam črno blato,in se zelo slabo počutim, hrana mi sploh ne diši.Prebrala sem da so to lahko notranje krvavitve, če izločaš črno blato. Zanima me, če lahko to kako slabo vpiva na otroka?

Zelo sem obupana, ker je to moja prva nosečnost in se je zelo veselim, ne bi rada kakšnega nepotrebnega zdravljenja.

Za kakršenkoli odgovor se vam že vnaprej lepo zahvaljujem.

Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 16:40:36   
Ni novih sporočil
kepica
Ali mogoče jemlješ železove tabletke? Po njih je blato črno.

lp
Kepica

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 17:00:08   
Ni novih sporočil
aneja1
Najprej se ti zahvaljujem za odgovor, ker sem že čist obupana.

Ja jemljem tablete za slabokrvnost, ampak takšno blato sem imela že kakšne 3 dni preden sem začela jemati železove tablete (ferrum).
Pa tudi nobena hrana mi ne diši. Nekje sem prebrala, da so to lahko notranje krvavitve.

a imaš ti podobne izkušnje?



Lep pozdrav!

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 17:17:57   
Ni novih sporočil
Tina26
To je sigurno od zelezovih tablet. Ce te je pa strah pa pojdi k zdravniku oz. poklici G. da te pomiri.
Drugace je pa normlno da po teh tabletah postane blato crno oz. zelenkasto. Ene so zelo zaprte, jaz pa imam tekoce blato od kar jih jem, pa tudi slabo mi je po njih vsaj eno uro po zauzitju.

l.p. Tina 34t

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 17:56:01   
Ni novih sporočil
eva1
Ja to bo to-železove tablete-sigurno! Pa tudi slabo je rado po njih, veliko jih tudi bruha... če bi bile notranje krvavitve bi te strašansko bolel trebuh(sama delam v zdravstvu in se vsak dan srečujem s tem!)
Upam, da smo te malo potolažile!
Lp, Eva 28t in :duda: :modri:

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 18:20:10   
Ni novih sporočil
ZARA
se strinjam s puncami...jst sem jih jedla zadnji mesec(bljak!) nosecnosti in je bil ucinek isti...vse crno...:hudicek:

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 19:08:37   
Ni novih sporočil
maja1977
Zdravo!

Se strinjam s puncami, to bo od železovih tablet...
Jaz sicer jem sirup (ki je prav tako bljak :((), učinek pa žal isti.

Mene je na srečo sestra pri G to vnaprej opozorila, če ne bi bila verjetno tud jaz mal zmedena:zmeden:.

Sicer pa - vse za naše bebice!!!! :duda: Pridno papanje tabletk še naprej.

LP
Maja9nebesa

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 19:49:42   
Ni novih sporočil
aneja1
Pozdravljene!

Zelo, zelo ste me potolažile. Upam da bo pri tem tudi ostalo, da ne bo kakšnih večjih težav.
Zdaj sva si z mojim partnerjem oba oddahnila.

Jaz tudi pravim, da je treba za naše bebice malce potrpet. Jaz sem komaj na začetku nosečnosti pa se že neznansko veselim.

Hvala, še enkrat

Lep pozdrav!


(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   črno blato med nosečnostjo
27.12.2004 22:15:51   
Ni novih sporočil
kepica
Ja,se mi je zdelo,da bo to to.Jaz imam s tem zelo dobre izkušnje,saj sem imela že pred nosečnostjo slabo kri,v nosečnosti pa še posebej,zato sem pojedla kar precej škatlic Retaferja in zato točno vem,kakšno je blato.Mene so te tabletke kar malo zaprle ampak vse se da rešit s kakšnimi figami ali donatom.
Če te pa še zmeraj skrbi,da bi bilo krivo še kaj drugega(ker si imela črno blato že pred tabletkami),pa to povej svoji ginekologinji,ko boš imela naslednjič pregled.Za vsak slučaj,ampak mislim,da ni panike.Ti samo uživaj v nosečnosti.

lp
Kepica

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   črno blato med nosečnostjo
28.12.2004 8:16:19   
Ni novih sporočil
pika78
Tudi jaz jemljem Ferrum Lek (2 tableti na dan, pa ti?) in imam črno blato. Pa tudi slabo mi je občasno in me peče spodaj (ko grem na WC). Pa utrujena sem.
Upam, da je to res od tablet.
Če bi bila kri v blatu, bi imela verjetno bolj rdeče blato in ne črno.
Tako, da ne skrbi.
Lp, Pika (20t)

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   črno blato med nosečnostjo
29.12.2004 16:51:15   
Ni novih sporočil
aneja1
Pika78 tudi jaz jemljem enake tablete kot ti (eno na dan). Bila sem pri G in sem ji povedala kakšno blato imam in je to od železovih tablet-moja G mi je pozabila povedati.

Če imaš probleme ko greš na vodo, se probaj spodaj umivat z jabolčnim kisom, ki ga razreči z vodo, verjemi, da pomaga, pa tudi za zmanjšanje belega toka je.

Lep pozdrav

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   črno blato med nosečnostjo
25.1.2005 23:02:24   
Ni novih sporočil
sabini
jaz tudi jem tablete dva na dan Ferrum Lek to je od tega mi je pa rekla moja gin. da kakšen kozarček donata na dan je fajn spit in obvezno vitamin c kakšno limonco v vodo ko poješ tableto da se železo lažje razgradi ne skrbi to je normalno

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Igralnice.
пеперутка16

Kako pogosto peljete svojega otroka/svoje otroke v igralnice?