|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 15:38:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Imam nekaj prijateljic, ki to dovolijo user posted image  Bolj grdo dela z njo, raje ga ima user posted image user posted image . Sem obupala nad tem, da bi jim dotupila, da so zmešane, da to prenašajo in da si ne zaslužijo tega. Sem pa skenslala druženja v dvoje - torej jaz pa moj dragi, pa frendica z njenim tipom, ker sem se ponavadi jaz skregala s temi tipi, ker so bili takoooooo nesramni, da nisem mogla biti več tiho.

Primeri:
- gremo skupaj na morje, gremo na kosilo in ji teži, kaj lahko naroči in kaj ne user posted image  (pa ni bila poanta v denarju!)
- tip svoji reče, da gre ven (petek) in naj ga ne kliče, vrne se v nedeljo, ko ga vpraša, kje je bil, ji reče, kaj mu teži user posted image
- pretepanje
- varanje (v vseh primerih), zelo javno, vsi vemo za to, bejba se pa dela, da kao ne ve user posted image
- doma niso punce, ampak njihove gospodinje
- ljubosumni izpadi, da niti na kavo s prijateljico ne sme
...

Jaz se samo križam, hkrati me pa noben od teh tipov ne mara, ker sem slab vpliv na njihovo punco user posted image  user posted image


A se ti z mojmi znanci družišuser posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 15:39:04   
Taula
Fora je bila da je niti nisem hotela...samo takoj ko je natakarica prišla je rekel, da bom jaz samo pila, da ne smem jesti torte.user posted image  Pa sem jo naročila...in jo veselo jedla. user posted image  On je pa komentiral če bom res vse požrla, da on ne mara debele ženske. Je bil zadnji dejt.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 15:40:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Fora je bila da je niti nisem hotela...samo takoj ko je natakarica prišla je rekel, da bom jaz samo pila, da ne smem jesti torte.user posted image  Pa sem jo naročila...in jo veselo jedla. user posted image  On je pa komentiral če bom res vse požrla, da on ne mara debele ženske. Je bil zadnji dejt.user posted image


O fakuser posted image

Jst bi si naročila triuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 15:50:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 17:00:13   
piščanc
jaz tud poznam eno, ki to dovoli. oz. kar potrebuje, ker je izpopolnjena, če jo nekdo zapostavlja, da je sama za vse, da je boga. pa še par drugih primerov.

ampak vsem je skupno, da jih tako življenje nekako izpolnjuje in se same odločijo zanj. že v začetku

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 17:41:08   
Anonimen
Ne, ne sprejemam takega vedenja. Brez debate.

In ne dovolim si, da bi se sama obnašla tako.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 17:51:16   
Slončica
Sam enkrat in nikol več...da bi mi moj kdaj zatežil kje in s kom sem in kaj delam....avtomatsko vprašam kje si in tud če mi po kakem slučaju začne razlagat itak preslišim, ker je pr men to retorično vprašanje.Smešno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 17:56:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Da se vaši partnerji, prijatelji tako zelo grdo obnašajo do vasuser posted image

Namreč:

danes mi zvoni telefon, dvignem...

NN: kje si?
jaz: prosimuser posted image user posted image
NN: kje si!!???
jaz; kako kje sem user posted image
NN: **** TI MATERINA EJ.....

in prekine...

Sem se kar malo zamislila, kera revica bi naj bila na drugi strani....in kako za vraga se nekateri/e tako malo cenijo, da si v najbolj vsakdanjih stvareh dovolijo, da se nekdo tako grdo do njih obnašauser posted image


Včasih sem si dovolila. In sem počila na dno. In na dnu sem srečala pamet...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 17:58:21   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Bustasti moški pa njihovo obnašanje. Za user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 19:42:53   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

user posted image user posted image user posted image

Bustasti moški pa njihovo obnašanje. Za user posted image .


Kaj pa vem, jaz se v takih primerih prav vprašam, kdo je butast - on ali ona user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 19:51:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: petja
Kaj pa vem, jaz se v takih primerih prav vprašam, kdo je butast - on ali ona.
Definitivno ona. In ne prenesem tipov, ki z viška gledajo na svoje partnerke, jih javno zaničujejo in ponižujejo. Za pobruhat.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 20:42:14   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: petja
Kaj pa vem, jaz se v takih primerih prav vprašam, kdo je butast - on ali ona.
Definitivno ona. In ne prenesem tipov, ki z viška gledajo na svoje partnerke, jih javno zaničujejo in ponižujejo. Za pobruhat.


Ne, ZARA, ne, to je normalno, zato sem jaz tista čudna in slab vpliv, ker ne dojamem, da je to normalno user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 21:06:04   
rija
No zaključek: sledita še dva klica, v zadnjem me tip končno vpraša: Manjauser posted image

Ne, rečem, če pa bi bila na njenem mestu, bi te poslala v p.m. user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 21:16:51   
Anonimen
Ni šans ,ga takoj pred vrata brcnem.Eno spoštovanje mora biti!!!user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 22:34:43   
Moyca_
definitivno ne

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 23:04:06   
Anonimen
Lahko je s polno ritjo srati...

Ni tako enostavno presekat takega obnašanja. Ja eni so taki... in taki so zato, ker jim to dovolimo. In eni smo taki, ki nimamo dovolj samozavesti da bi rekli: pojdi v P.M.  Sploh če je oseba (in ponavadi je) zelo samozavestna.

Lahko odragiraš pa se postaviš zase, naslednjič bo isto. In vse dokler, da ne ugotoviš, da te j... v glavo in rečeš: Dost mam.

Če rečeš seveda. Mnoge nikol ne pridejo do tega. Na žalost.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A si res dovolite?
28.11.2007 23:06:31   
Anonimen
Se podpišem.Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A si res dovolite?
29.11.2007 7:18:47   
mika
No zaključek: sledita še dva klica, v zadnjem me tip končno vpraša: Manja

Ne, rečem, če pa bi bila na njenem mestu, bi te poslala v p.m.


user posted image user posted image ...a je ostal brez besed?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A si res dovolite?
29.11.2007 10:29:37   
Anonimen
ooo,še kaj hujšega.....ker moj dragi bere forum,bom anonimna in mao predelala podatke.
ja,prevarala sem ga enkrat. Od takrat je živ hudič.
Sem lepo povedala,zakaj sem ga. Povem tud,da mislm,da nimava kej več skupi delat,ker ni več zaupanje. On vztraja. Prav,ampak povem,da ne bom opreteklosti naprej metali. Ja,seveda....Stvari se sicer malo spremenijo,ampak njegovo ljubosumje je čedalje hujše....Ker vem,da sem ga prvič sama polomila, mi je jasno,da bi morala malo več zdaj vložit v vezo. Pazite zdej to: stil oblačenja po njegovih predlogih, kuham stvari,ki jih on obožuje, nikamor ne hodim, s prijateljicami sem samo na tel. vezi, kaj je žuranje že več kot leto dni ne vem. In...meša se mi...okoli hodim bleda, zamenjala sem življ. cilje, ker jih ne bi sprejel za manjše, nekako v želji prilagajanja in miru v vezi je šlo vse predaleč in zdaj sem v slepi ulici, popolnoma podrejena. In sama sem si kriva. Poteptala sem sebe in igram lutko po njegovim merilih....in čeprav vem tudi to,da sem nekatere stvari brezpogojno spremenila,ker ga imam ful rada,mi gre po drugi strani na bruhanje, ker nisem več senca sami sebi.
Da ne govorim,kako neudobno se počutim.
Evo,sam tok,da sm se skašljala....
In ko pride do žaljivk, popizdim.....ne prenesem jih....ful bolijo. Zdaj pa vprašanje za milijon eurov? zakaj jaz to vse še vedno prenašam in nemo kimam?!

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A si res dovolite?
29.11.2007 10:33:46   
Anonimen
Zdaj pa vprašanje za milijon eurov? zakaj jaz to vse še vedno prenašam in nemo kimam?!


Očitno te vest daje in se hočeš na tak način "odkupit"user posted image
Misliš da si zaslužiš to  oz. da si si sama kriva ker si ga prevaralauser posted image

Dobim miljon??????!!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A si res dovolite?
29.11.2007 10:46:03   
kovač
Ej če ni v vezi več to to bejš stran. Ker boš še obžalovala ker boš dneve tedne mesce in leta vrgla stran. Bolje ne bo nikoli isto ali pa še slabše pa ja. Mislim, da boš največ storila zase anonimna če se boš imela tok rada ,da boš razdrla zvezo in bila samska do naslednjega, ki ti bo poklonil svoje srce: Potem pa bodi taka kot bi bila rada. Jaz bi naredila tako, ti pa....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A si res dovolite?
29.11.2007 10:50:54   
viv_
Sam jest sem mela pa obrnjeno situacijo. En teden me je ena baba morila po telefonu, pa pošiljala v PM, kje skrivam njenga desca pa mi jeb*** vse po spisku, pa se drla name. Pa pol sem jo prpravla tok, da je povedala kero št. kliče in pokličem jaz, pa preusmeritev name user posted image

Kličem na mobitel, da nej skenslajo to preusmeritev, pa oni, da ne morejo.

Pol je mel že Gaber vsega dost, pa se je on javljal na telefon in ji razlagal, pa je bilo isto, drla se je nanga in ga pošiljala v pm.

Pol sem pa poslala sms temu tipu (ker na srečo preusmeritev ne velja za sms-e), da nej neha ali pa bom klicala policijo, pol je blo pa mir.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A si res dovolite?
29.11.2007 10:52:00   
Anonimen
a ne da?
tudi jaz tako razmišljam,ja....

Karin, dobiš milijon eurov.....

mah,treba se bo vzet v roke,ker vsak dan takole stran vržem,ko trikrat premislim,kam lahko grem, v katero trgovino,da ne bo krize,ipd.
To je bolano.
Ne zdržim več.

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A si res dovolite?
29.11.2007 11:25:17   
mojamura
nehaj lagati sebi in njemu....bo bolj pošteno in nehaj si s takim obnašanjem do sebe lajšati vest, ki te peče zaradi skoka čez plot...


do yourself and him a favour (upam da sem prav napisala)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A si res dovolite?
29.11.2007 11:26:18   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: rija

Da se vaši partnerji, prijatelji tako zelo grdo obnašajo do vasuser posted image

Namreč:

danes mi zvoni telefon, dvignem...

NN: kje si?
jaz: prosimuser posted image user posted image
NN: kje si!!???
jaz; kako kje sem user posted image
NN: **** TI MATERINA EJ.....

in prekine...

Sem se kar malo zamislila, kera revica bi naj bila na drugi strani....in kako za vraga se nekateri/e tako malo cenijo, da si v najbolj vsakdanjih stvareh dovolijo, da se nekdo tako grdo do njih obnašauser posted image


Včasih sem si dovolila. In sem počila na dno. In na dnu sem srečala pamet...



sva že dve...


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?