Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Baje obstaja šampon za barvane blondinke (prameni delani z blanžem), ki naj bi "ubijal" rumeni ton in ti dal lep srebrnkast ton. Naj bi ga imel tudi Scwarzkopf (ali kakor se pač že napiše). Pa ne vem točno kako se imenuje oz. kaj piše gor, da ne bom kr neki kupla. Ali katera to pozna?
Hvala
LP; Bejba
_____________________________
Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna. Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (Elizabeth Stone)
RE: Šampon, ki "ubija" rumeni ton 3.12.2007 9:29:49
pety78
Ja, jaz imam to doma, mislm pa, da je od Loreala. Mi ga je pa sestra kupila v njihovem frizerskem salonu. Je pa take ful močne vijoličaste barve. Flaška je pa siva oz. srebrna. Lahko pa danes doma pogledam, kaj točno piše gor.
RE: Šampon, ki "ubija" rumeni ton 3.12.2007 10:01:50
Bejba
Ja, po moje je to to, ker so mi rekli, da je vijolične barve. Daj prosim poglej in mi sporoči. Pa ali se da to kupiti tudi v kakšni trgovini ali izključno pri frizerjih?
Najlepša hvala .
LP; B
_____________________________
Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna. Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (Elizabeth Stone)
RE: Šampon, ki "ubija" rumeni ton 5.12.2007 15:51:55
naniplus4
Kje na Gorenjskem bi se pa to dobilo? Pa ne mi prosim napisat pri frizerju, jaz bi rada vedela točno kje, da se potlej zapeljem tja in kupim, Moja frizerka namreč tega nima. Hvala!
RE: Šampon, ki "ubija" rumeni ton 5.12.2007 16:22:55
pety78
Ti ne preostane drugega, kot da pokličeš v več frizerskih salonov in vprašaš, če ga imajo, pa se potem lepo zapelješ tja. Moja sestra dela v salonu na Koroškem. Do tja je pa malo predaleč.
RE: Šampon, ki "ubija" rumeni ton 5.12.2007 17:10:02
venezuela
probaj od John Frieda Sheer blonde. Jst ga uporabljam, ker sem tud blond , pa sem ful zadovoljna. pa še včer je bil v millerju popust na to kolekcijo. Je pa dražji 8eurov pride 250ml. Sam je koncentrat pa ga maš ful dolg lahk. prodajajo ga pa sam v millerju. Sem lih učer gledla, da je tud posebi kolekcija za ubijanje rumenega tona.