|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:30:49   
malecka_mateja
demer user posted image user posted image user posted image bogi mark!upam da bo re smirna noč!in da ni kaj zlomljeno sej če pravijo da ni potem ni!



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:34:52   
Margit
Mateja kaj ti ni šlo pri Ikeji? Men je šlo vse normalno skoz. Edino tam kjer vpišeš državo, sem jaz dala Slovenija, pri izpisu pa je napisal Avstrija. 10 krat sem popravila, potem pa sem zraven dala še GSM, bodo že poklicali, če jim kaj ni bilo jasno.

Atena pozdravljena! Lepo te je spet slišati. Ups brati. Stolček sem ti naročila, samo mizice pa se ne da preko neta naročit. Sem vidla da gre Pikecpokec v Ikejo. Poskusi njo prositi.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:38:16   
DeMer
Margit, a kej veš, kako je zdej s prevozom in ceno? A ste kej lepega naročili?

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:39:36   
Margit
DeMer, bogi Markec. Pri nas ima Matic tudi najraje vrata. In že parkrat so mu prsti ušli pod vrata in jih je potegnil čez. Potem pa jok. In sploh ga ne izuči. Verjetno je še premajhen. Da ne povem kaj se je zadnjič zgodilo, ko smo belili. Groza. Smo vtčnice snei dol da smo pobelili in mali je šaril okrog in valda prijel za kable. Noro, noro. Čist se je zjokal. Najprej sploh nisem dojela, sem mislila da se je z glavo v zid butnil, potem pa zagledam kable in vse mi je blo jasno. Noro, noro. Mamo že zaščitene vtičnice. Njabolj ga zanimajo luči in vtičnice. Pomoje bo štromar. Jih bo vsaj malo več :) Takega kadra itak primanjkuje.

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:40:12   
malecka_mateja
magit ko sem napisal anaslov in sem napisala poštvno šte
vilko mi je napisalo da poštna številka ni pravauser posted image user posted image user posted image user posted image
le zakaj bom še enkrat probala!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:41:01   
visnjaaa
Atena777 ja končno si prisurfala nazaj...sem te prov pogrešalauser posted image .

No otroc mi spijo, tak da sem še hitro na RR skočla. Zdej se grem pa stuširat in me bo možek mal zmasiru, ker me boli križ ko user posted image .

No sem pa zelo srečna, kar se kil tiče,ker so se mi končno začele topit in to same od sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image . No je pa res, da veliko delam, ker sekam generalno po bajti in zgleda da kr kurim maščobe. Upam, da se nisem prehitro pohvalila....da se ne bojo slučajno spet ustavle za 10 mesecev.user posted image user posted image user posted image

No tolk za danes...grem, ker me možek že čaka...sigurno me hočeuser posted image .user posted image user posted image user posted image


Demer upam, da je Mark že dobruser posted image

lp

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:42:01   
Margit
Bom videla. Po mejlu mi niso nič napisali kakšni so sroški. Ko pa smo bili nazadnje gor so rekli, da če kupiš nad 1000€ je strošek prevoza 50€.

Kupili pa nismo nič tako grozno lepega. Malenkosti itak ne moreš kupiti :( Kupili smo stvari, ki zadnjič niso šle v avto. Pa še svakinja je nekaj nabavljala. Tako da smo nabrali mal čez 1000€

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:44:37   
DeMer
Kolk časa je pa dobavni rok? Boš poročala o stroških prevoza. :)


(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:45:10   
Bubilu
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec



itak so mi na forumu Čvekanje napisale punce da sem si čisto sama kriva, da bi lahk prej razmišljala in da sem se čisto sama odločila za otroka! Kar je v bistvu res, ampak zdej bi mogoče rabila da mi kdo reče ej, sej bo!, ne pa da me še tam napadajo


Sam so res ene tuki gor na RR ko kakšni mrhovinarji k sam čakajo, kdaj bojo lahko koga razcefrale. Ti pa samo misli pozitivno, pa bo (Sej vem, lahko tko govort...).
Jao, DeMer, vama se je pa zgodlo ravno to česar se jst full bojim, no jst se bojim da bo v predalu pustu kakšn prst. Hitro morm enouser posted image  prlimat.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:46:05   
Margit
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

magit ko sem napisal anaslov in sem napisala poštvno šte
vilko mi je napisalo da poštna številka ni pravauser posted image user posted image user posted image user posted image
le zakaj bom še enkrat probala!


Poskusi. meni je šlo normalno čez.
Adresse - ulico
Ort - sem dala pošto
Land - slovenija
postleitzahl - poštno številko

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:52:20   
Margit
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa


No otroc mi spijo, tak da sem še hitro na RR skočla. Zdej se grem pa stuširat in me bo možek mal zmasiru, ker me boli križ ko user posted image .

No sem pa zelo srečna, kar se kil tiče,ker so se mi končno začele topit in to same od sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image . No je pa res, da veliko delam, ker sekam generalno po bajti in zgleda da kr kurim maščobe. Upam, da se nisem prehitro pohvalila....da se ne bojo slučajno spet ustavle za 10 mesecev.user posted image user posted image user posted image

lp


Pri meni tudi že spita tamalčka. Kako je lepo ko je že ob 19.30 spokojna tišina. Prav paše.
Ampak ni nobenega duha o kakšni masaži. Morm VD-ja mal k tvojmu poslat.

Višnjaaa mislim, da sem enkrat prebrala da največ kalorij gre pri likanju. Zato pa je moja tašča tako suha, ker zadnje dni ne lika samo zase, ampak tudi za nas, ki pa imamo gore cunj. Včasih me je pocrkljala sem pa tja z zlikanim perilom. Zdaj pa mam tolk dela s to selitvijo in opremljanjem in pucanjem, da kar konstantno lika naše cunje.

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:53:34   
Margit
IZVIRNO SPOROČILO: DeMer

Kolk časa je pa dobavni rok? Boš poročala o stroških prevoza. :)




Takoj ko zvem kaj več ti sporočim. Dobiš informacije iz prve roke.

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:58:14   
malecka_mateja
margit hvala bom jutri probala!pa javim!
zdaj glih naročam kolendar za nas preko dm foto!za obe baici in na naju!pa grem zdaj hausa gledat!tako da pridne bit!pridem še kaj!Oz sej imam leptopa sem skoz online!tako da hitro še kaj napište!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 20:59:27   
Darca_k
Ojla, se vam še jaz oglasim na kratko na novi temi.
Malecka, super, da si jo odprla. Škoda, da nisem vedela za miklavža, bi mogoče celo šla z malim. Kako to, da je tako hiter? A ne hodijo ponavadi 6.?

user posted image user posted image user posted image  vsem tistim user posted image , ki so zadnje dni praznovali user posted image .

Mi pa imamo danes na obisku PRAdedka in je mali Maj kar srečen. Ful je bolj priden kot ponavadi. Prej se je z njim igral skrivalnice iz stojice...

De Mer user posted image user posted image user posted image  za Marka, da je vse OK in da bo mirna noč...

Sicer pa mi tudi zadnje čase bolj mirno spimo (se zbudi le 1x za vodo), vendar se zjutraj najkasneje do 6:30 zbudi in noče več nazaj zaspat. Verjetno ima to po svojem pradedku...
Tako da bom počasi šla v posteljo, saj imam jutri dva takšna hitra na zajtrku...
Lepo se mejte!!!

Aja mi še nismo nakupovali za miklavža, se bomo jutri 'gužvali'... Me pa zanima kakšna je tista hiša, ki jo je za cca 20EUR ponujala pikapolonica...


(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:12:13   
DeMer
Prebrala komi staro temo, sedaj moram nekaj pojesti, potem pride pa na vrsto še nova tema!


U, Atena, si se mogla pa fejst najest k te tko dolg ni nazaj! user posted image

(odgovor članu Margit)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:33:06   
ribicau
Zdravo!

Ojej DeMer.....eno user posted image  za Marka. Ja nimaš kaj, se zgodi, vem pa, da se ob takihle nezgodah mamica najbolj sekira a ne?

Naša Eva spi že eno uro, pa je prejle nekaj jokcala, ampak pomojem se ji je nekaj sanjalo, ker spi naprej. Jest sem s pofarbano glavo....sem mojga naštimala, da mi je lasje pobarval, zdej bom šla pa počasi sprat dol tole pa da vidmo, kaj je ratal user posted image . K sreč mam kratke, če ne bo dobro, grem jutri po drugo barvo user posted image .
Sej sem mu rekla, da grem po taščo gor v zgornji štuk, pa je rekel, sej te lahko jest....sem pa takoj izkoristla user posted image !

Pikecpokec en se sekirat, bo že še šlo. Jest sem bla danes v moji službi, sem šla vprašat, zakaj še nimam pogodbe za 4 ure dnevno, pa nisem od vodilnih nobenega dobila user posted image . Srečala pa sem sodelavko, ki me sedaj nadomešča in so ji ponudili, če bo še namesto mene ostale 4 ure delala do septembra, ko jaz začnem polno....in je ženska kr hotla, da grem v pisarno in da se zmeniva kaj bo katera delala....sem čist popizdla in jo poslal v tri krasne....pa ji povedala, da pridem 17.1., do takrat pa nočem slišat o službi nobene stvari, sploh pa dokler nimam pogodbe za krajši delovni čas, se itak nimam namena z nobenim pogovarjat...

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:33:21   
Anonimen
Živjo!

Kako smo kaj?

Naš že spi!!! Ne morm verjet!!! Upam, da ponoči ne bo žurke, ker je šel skor uro in pol prej spat. Sem že vse zrihtala po stanovanju, zdej pa ne vemkaj nej delam do 1-2h zjutri, ker js šele tedaj omagam! Nič ne bom strašila user posted image user posted image user posted image

Demer user posted image Upam, da ga ne boli več! Bogec mali... Mene je tega tudi ful strah! user posted image

Pikecpokec ena na RR ma dober podpis - VSE BOMO PREŽIVELI, KER SMO TAKO NAŠTELANI! In je čisto res! user posted image

Grem še mal "okol"! Se tipkamo! user posted image



(odgovor članu DeMer)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:36:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicau
Jest sem s pofarbano glavo....sem mojga naštimala, da mi je lasje pobarval, zdej bom šla pa počasi sprat dol tole pa da vidmo, kaj je ratal user posted image . K sreč mam kratke, če ne bo dobro, grem jutri po drugo barvo user posted image .



U pa res...sem čist pozabla, da sem tule prebrala za barvo. katero si pa kupla? Men je Feria od loreala dobra, ker ful fajn prime. Sploh rdeči odtenki. Kake barve je pa tvoja nova glava?

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:39:52   
ribicau
Jest sem prej, pred 5 leti uporabljala Ferio, ko sem imela dolge lase, zdej mam pa kratke, in sem si kupila eno ceneno varianto....Palette iz Schwarzkopfa....rdeče/oranžen odtenek oz. nekej okrog mahagonija....bom vidla sploh, kako bo prjel, pa v kakšno barvo bo potegnil, glede na to, a sem sedaj imela od frizerja barvo na laseh user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:51:05   
Anonimen
Ej s palette si moja mama včasih pobarva lase in je od "poceni" bar ena najboljših. Res, ful ji fajn prime. Vsekakor pa držim pesti, da te bo dragi [IMG]http://smileys.msncreative.net/repository/Kisses/Smileys_bisous_MsnCreative0006.gif[/IMG]

ko te vidi!

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:51:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Ej s palette si moja mama včasih pobarva lase in je od "poceni" bar ena najboljših. Res, ful ji fajn prime. Vsekakor pa držim pesti, da te bo dragi user posted image ko te vidi!



user posted image user posted image user posted image user posted image Zakaj men smajliji ne delajo??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:53:03   
Anonimen
 user posted image

Evo, neki takega sm hotla prlepit, pa ni grelo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 21:55:32   
Anonimen
Čer.
Miklavž je bil danes priden, je kupil nekaj kar bo Eli prinesel doma in nekaj pri mami in atu. user posted image  
Tam bo prinesel tele vodne hobotnice
user posted image  ker Ela full uživa v vodi, doma pa tole knjigico
user posted image
Toplo priporočam, jefina, pa še v akciji je! user posted image

Bi pa rada Eli kupila tole, sam je toooook drago. user posted image  
user posted image
A ma kdo od vas tole? Se splača? 54 € je. Mogoče bojo pa kej znižali, ne? user posted image DeMer ena user posted image  za Marka. Bogi malček, joj tega je mene full strah, ko se tako hitro nesreča zgodi.

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 22:31:46   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: hothien


Bi pa rada Eli kupila tole, sam je toooook drago. user posted image  
user posted image
A ma kdo od vas tole? Se splača? 54 € je. Mogoče bojo pa kej znižali, ne? user posted image DeMer ena user posted image  za Marka. Bogi malček, joj tega je mene full strah, ko se tako hitro nesreča zgodi.




Tole je bilo včeraj ali predvčerajšnjim v akciji na BC spletni strani-za nekaj čez 30 eurov.Dvomim, da bo še enkrat v akciji do NL.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarski nagajvički 2007
4.12.2007 22:35:50   
Anonimen
A res? user posted image  Joj, teh spletnih akcij pa res ne spremljam. user posted image

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?