|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Življenjsko zavarovanje?Kje?
15.12.2007 8:27:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz se bom dala pri wienerstadtsche in sicer imajo en produkt, ki ga sicer ne tržijo glih najbolj, samo mi je še najbolj všečen:
plačaš letno premijo, ki je nepovratna 120 eur in imaš zavarovano nezgodo za primer smrti za 70.000 eur. Zavarovanje podaljšuješ vsako leto.

Meni je to še najbolj pametno, pa še najceneje je, pa visoka zavarovalna vsota.

Pa ne delam za njih user posted image


konkreten primer Wienerja...
spol: ž
doba zavarovanja: 20let
doba plačevanja: 13let
letna premija: 191€
zavarovalna vsota (za smrt): 200.000€user posted image

pa brez kakršnega koli zdravniškega spričevala,
pri A.S. in triglavu ti more nevem kdo odobrit da se ti zavaruješ, pa še to za 1/2 zgoraj navedenega zneska!user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Življenjsko zavarovanje?Kje?
15.12.2007 14:11:09   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Rija, kaj pa za primer bolezni oz. nezgode?


nič.
bolezni se itak ne da zavarovati pri življenkem in nezgodnem zavarovanju. edino posebne police, ki ti zavarujejo tudi bolezen, samo tam je po moje premija neprimerno višja in drugače razporejena in za neko varčevanje ostane bolj malo, ker je tudi rizik za zavarovalnico toliko višji.




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Življenjsko zavarovanje?Kje?
2.3.2009 14:05:08   
janez27
Variant je ogromno in samo neodvisni svetovalec ti lahko primerja med različnimi zavarovalnicami. Meni in moji družini je naredil paket, ki ti ga ne more samo ena zavarovalnica, npr. jaz imam Flexpension pri Zav. Maribor, žena ima pri merkurju, kjer nalagava tudi za sina. Nezgodno je pa sin pri meni. Tako, da lahko zanj dvigneva denar (če bo nuja) pred njegovim 18. letom.
Če bi imel sin (7 let) svojo polico, ne mora prej dvigovati...

Pa še to, za avto plačujem letos 100 eur manj kot prejšnje leto!!! (enak paket).user posted image

Tako, da za hišo bo tudi ceneje kot prejšnja leta. Jest mu lahko rečem samo hvala...
Aja, če bi še kdo rad prišparal in dal več za otroke...On je Igor 041/879-909

lp, Janez

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Življenjsko zavarovanje?Kje?
3.3.2009 7:43:25   
modrec
Mi smo se kar preko tega obrazca prijavili:

http://www.svetfinanc.si/index.php/component/chronocontact/?chronoformname=zivljenjsko-zavarovanje

Trenutno smo 'v izdelavi' paketa, vse skupaj pa zgleda daaaaleč bolj pofesionalno, kot pri klasičnih zastopnikih, ki bi prodali dušo, da bi ti prodali vse, kar njihova zavarovalnica ponuja user posted image

(odgovor članu janez27)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Napoved spola?
qloq

Ali vrjamete v kitajski kolendar za napoved spola ali bo vaš otrok fantek ali punčka ta starodavni kitajski kolendar naj bi napovedal spol vašega otroka glede na starost mesec spočetja?

Da (45%)

Ne (44%)

Nevem (11%)


Število vseh glasov: 100

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!