|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:25:51   
pika74
tinkamiška, kok dolg boš pa doma oz, v bolnici? A že kej veš? Jst računam, da bom tm kšn tedn stran od službe:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:27:28   
tinkamiška
Pa ja, emamair, vse si zaslužmo praznik!:rozica: Držim pesti za :modri:!

Tinka

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:28:16   
pika74
E vidiš emamair, pol je kr tm nek, dva mesca pa pol čakalne dobe na G.
Za Ribičevo sm pa tud jst slišala, da je fajn.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:28:33   
emaa
Pa dejte še mal cedevite v čajček, za okus pa dodatne vitaminčke, da boste lah čvekale

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:29:05   
tinkamiška
Pika, baje. da če je vse o.k., da greš po dveh dneh domov, pol pa še kakšne 14 dni počitka:bravo::bravo::bravo:
Čeprav ga pri men ne bo kej velik, ker začnem 20.1. z enim polletnim tečajem, ampak bom že, sej sem kavlc:)-

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:29:28   
emaa
So njaprej mislil, da se naročam na operacijo, pa sem rekla, da tolk še nisem. Bom vsaj vidla pr čem sem.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:31:18   
Anonimen
Tinka ti tud pazi na zdravje..te dni je višek viroze:zmeden:ali karkoli je že to:grrr:bolj podobno gripi:(Vsaj tu pri nas so ambulante nabito polne,so začeli že po radju obveščat naj bolni kar doma ostanejo aspirine in čaje pijejo in naj ne delajo gužve pri zdravniku.:(

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:31:54   
pika74
A 14 dni počitka. Fino:bravo::bravo:.

Jst sm ponavad zmer dopust koristla za take HSGje ipd. Zdej sm pa rekla, konc tega. Zdej pa bolniška če si bolan in dopust, če si fajn :)-:)-:)-.

In letošnji dopust gre za poročno potovanje:metulj:.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:32:41   
AKŠ
Pika, hvala za čajček, upam da bo dobro del...:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:33:09   
tinkamiška
Ja, neva6, vsi nekaj krehajo, jst pa kr na drugo stran ceste:)-, dauč stran od njih! Pa tud en lekadol sem že vzela, baje, da tud pomaga. Ti maš pa celo familijo bolano al kaj?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:33:17   
emaa
Pametno, meni je najino poročno potovane v takem lepem spominu. Sva šla leto poroki (ni blo prej dnarja, je šel za stanovanje rihtat) in se bova vrnila na kar je ostalo od Šri Lanke, si tolk stvari nisem ogledala.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:36:20   
tinkamiška
Joj Pika, nisem ti še čestitala...VSE NAJLEPŠE:rozica::rozica::rozica:, veš kokerkol pravijo po poroki se vse konča, men je prav fajn in enako želi tud teb!

Emamair, midva tud nisva šla takoj na poročno potovanje, pa ni blo potovanje polj poročni teden, pa sva se mela taaaak fajn! Joj, sem ravno predvčerajšnjem slikice gledala...:love:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:37:40   
pika74
neva6, a ti povem en recept8),

kadar se mene prime prehlad, pojem kr precej svežga česna in popijem velik čaja pa meda pa cedevite al pa limone.

Pa coldrex jem ponavad na 6 ur. Pol se pa počas pobere. Sam treba je mal odležat pa mal pod koutar, pa gre. Sam smrdi pa ko hudič... po česnu:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:39:04   
pika74
o hvala tinkamiška.

Glih zdej zbirava poročno dvorano in restavracijo... mislm, da bo Zemono:morje:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:40:16   
pika74
emamair, pomoje bo pa zdej še cenejš za it na Šri Lanko. Pa najbrž bo manj turistov.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:41:59   
tinkamiška
Ja, Zemono je res romantičen kraj. A vas bo velik?

Midva sva mela sam 13 (z nama vred) ljudi na poroki, in sva se poročila v eni mali dvoranci, je blo super. Pol smo šli pa kr na kosilo in nam je blo fajn.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:42:47   
Anonimen
Česen:zmeden::zmeden::zmeden:saj me bojo še iz bajte vrgli:)-:)-:)-Saj ne vemo več kdo bi ležal kdo pa stregel:)-:)-:)-:)-

Moj dec je pa kar v službo šel je reku da nas ne bo poslušal jamrat!!!!Jupi kar naj gre drugač bi pa mogla še njega ajat:)-:)-:)-

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:43:53   
emaa
Sva šla of season, med moonsonom, tako da gužve ni blo. Sam na Šri Lanki to zgleda, mogoče kak naliv za 2o minut, sam enkrat je deževalo eno uro in še to zvečer. Bova pa še kdaj šla.
Mi je mami kazala račune za zdravstvene storitve, ker ne more bit več zavarovana prek ZZZS (je njen delavec EC in ne morajo bit zavarovani nkijer). 600.000 ZZZS zaračunajo za en pregled, ki ga kot samoplačnik plačaš 5.000, hudo!:zmeden:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:44:33   
pika74
Ne, sam 14. Me pa veseli, da nism edina, k ma tok mal svatov;). Sm mela kr mal komplex zarad tega. Sam midva sva itak že 13 let skupi in se najprej sploh nisva mela namena poročt... pol sva se pa za nov let odločla. Sam sva rekla, da sam v ožjem krogu. Pol pa piknik za vse ostale v gozdu. Ampak po poročnem potovanju :)-:)-.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:46:21   
pika74
aja neva6, pozabla sm napisat, da če se vzame česen terapijo, jo morjo vsi v bajti jest. Ampak res čist vsi:)-:)-:)-:)-. Edin na tak način se namreč da prežvet8).

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:49:19   
Anonimen
:zmeden::zmeden2:;):)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:51:11   
tinkamiška
Bom jst tud danes prakticirala česen terapijo, po mojem bo moj kr vesel, ljubi česen:)-

Veš, midva nisva hotla vabit celo četo ljudi, ker se mi zdi to bolj intimna zadeva, ampak, da ne bo zamere, nč nimam proti velikim porokam, ampak je pa res, da vse skupaj zgleda čist drugače...

Pika, midva sva mela tud potem čez en teden piknik v gozdu in smo se mel lušno, mal čevape pekli, pa vse kar gre zraven...

Tinka

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:52:42   
pika74
tinkamiška, dej mi neki povej...

To ste mel poroko, pol pa v restavracijo na večerjo. In pol domov spat. Al kako? Sva se glih zadnč z mojim pogovarjala, da midva ne bi nč ceramonije okol šrange pa kaj vem kakšnih kolabocij pred poroko in prodajat kravato pa tisti štosi. Midva bi sam tko, umirjeno slowfood večerjo na enem mirnem placu in pol domu spat :sloncek::sloncek::sloncek:;). A si jst to prou predstavljam?


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:56:05   
emaa
Jaz sm njega plačala, sem hotla sam civilno poroko, pa sva zarad njegovih (da si je on olajšal življenje) imela še cerkveno poroko. Je obžaloval, tako da je na moji strani, da krsta pa ne bo.
Pa še en link za zabavo, slov. verzija e-bay neumnih artiklov slavnih oseb.
http://www2.bolha.com/oglas1037013

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:56:18   
tinkamiška
Ja. Midva sva rekla, gremo na kosilo in bomo vidli kako se bo stvar iztekla. Nisva delala nobenih planov in ravno zato je blo vse sproščeno. Smo bli do ene 23.ure in potem sva šla spančkat:sloncek:. Nevem, za mene je bil to najin dan in vsi, ki so bli na poroki so čutili enako...

Piknik je bil pa bolj "dejmo mal noret":)-

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?