|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako zaprositi partnerja?
20.12.2007 8:44:18   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Speci mu mini tortico za božička

user posted image user posted image user posted image user posted image
Gor naj bo pa napis. Tako, po dobrem kosilu mu serviraš sladico, prstan daj pa raje kam drugam, da ne boš potem brez ostalauser posted image
Ta ideja je še meni všeč. Če bi imela možnost, bi jo izpeljala, pa me je že on zaprosil (in to tako kot če bi reku- ej, a greva u štacuno po žemljeuser posted image user posted image )

Držimo pesti za tebe, da se bo fajn izšlo, karkoli boš že naredila.user posted image

user posted image user posted image  Pa sporoči, kako se je izšlo...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako zaprositi partnerja?
20.12.2007 10:49:45   
Polonca s piko
Jst bi tudi s hrano poskusla, ker sem že ugotovila, da ljubezen gre skoz želodec (mojga najbolj razveselim, če kaj dobrega skuham/spečem).
Sicer pa, če si gledala friendse, kako je Monica zasnubila Chandlerja ("there's a reason, why women don't do that...").
Mislim, da ti bomo lažje pomagal, če malo napišeš, s čim se ukvarja, kako izgleda njegov povprečen dan, kakšne ima življenjske cilje, hobiji...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako zaprositi partnerja?
20.12.2007 16:31:37   
baguSka
Vsekakor v smislu nečesa kar on obožuje.


On mene obuzuje.. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako zaprositi partnerja?
20.12.2007 16:32:46   
baguSka
Na tejle temi težko...


Oooo znava midva tud na tole temo kaksno konkretno uzgat.user posted image  Pa nebi blo prvic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako zaprositi partnerja?
20.12.2007 17:38:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Na tejle temi težko...


Oooo znava midva tud na tole temo kaksno konkretno uzgat.user posted image  Pa nebi blo prvic..


Čakam.....da se kaj pametnega naučim :). Ker tukaj sem pa čisto mrzla user posted image .

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako zaprositi partnerja?
20.12.2007 20:25:21   
pikecpokec77
Punce hvala za nasvete, bom poročala ...user posted image

Po mojem ga bom peljala na kraj s katerega mava lepe spomine ko sva začela hodit in še prejuser posted image . Mogoče se tudi tam poročiva user posted image Nekaj moram za posladkat pripravit... Sam ne mara sladkega, tako da bi kak pizza al lazanja bolj upalila. Najljubša pijača pa je kavauser posted image .

No bom že nekaj ...

A mislite da je nujno da prsta kupimuser posted image   Moj ne mara prstanov in je že večkrat reku da je dini ki ga bo nosil poročni...

Polonca sem gledala friednse a sem pozabla kako ga je zasubla Monica... a mi mal pomagaš????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako zaprositi partnerja?
20.12.2007 22:41:09   
baguSka
A mislite da je nujno da prsta kupim


Itak da ne. Razen ce sta tradicionalista. Kar pa mislim da ne, glede na to, da ga bos ti zaprosila. :)

(odgovor članu pikecpokec77)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako zaprositi partnerja?
20.12.2007 22:41:39   
baguSka
Čakam.....da se kaj pametnega naučim :). Ker tukaj sem pa čisto mrzla .


Kok pa rabis da se ogrejes?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako zaprositi partnerja?
21.12.2007 23:27:38   
Polonca s piko
Ma Monika se je ful hotla poročit, Chandler jo je pa hotu presenetit in je pol zato, da ne bi kej posumla govoru, da se on nikol nav poroču pa to... Pol se je pa pojavu Richard (un k je prej z njim hodila), pa je že misnla k njemu it, ampak ko se je vrnila, so ji ostali očitno povedal, da jo Chandler hoce zasnubit (on je šel ta čas nad Richarda), pa ga je ona pričakala doma, pa po celmu stanovanju so svečke gorele, pa je začela s svojmu govorom... pol se je pa itak zjokala in povedala tist, k sm zgori napisala. Kičasto (sam men so bli Friendsi zakon!), hotla sem samo rečt, da se bolš drž (da ne boš jokala preveč).

Mislim, da bi z odlično lazanjo tud jst mojga kupila :) DO IT!!!

Aja, ne bi prstana. Kaj pa potem? Sploh nič, samo prašala bi ga, če se poroči, al bi mu vseen kej dala? Kaj simbolnega?


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako zaprositi partnerja?
22.12.2007 8:16:17   
pikecpokec77
Polonca zdaj sem se pa prav živo spomnila prizorov:)

Ne vem kaj bi mu dalauser posted image , nimam ideje, razen eno rdečo vrtnico s kakim sporočilcem mogoče, tako kot je on meni na tem kraju pustil kot presenečenje (sem jo dobila zataknjeo za brisalec od avta) , ko me je še "osvajal".


Ne boste verjele, zdaj me je ratalo kar strahuser posted image Upam, da se ne bom usralauser posted image
Se mi zdi taka pomebna zadeva, pa čeprav že praktično 9 let skupaj živiva (če štejem tudi ŠD).

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?