|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.1.2008 22:19:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Solero)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako uspete?
4.1.2008 22:01:53   
soncipunci
je možno, da ti bradavice ne zagrabi pravilno?? če jo drži samo na koncu, je res prava muka, pa še mleko ne teče tako kot bi moglo.
meni se tudi po štirih mesecih dojenja kdaj zgodi, da imam močno razbolene bradavice, čeprav zagrabi pravilno. mali se mi zdaj že veselo v obraz smeji, ko me vleče za bradavice in me gleda naravnost v oči. takrat bi mu najraj "igračo" vzela. ampak saj ga mine. jaz pa to prebrodim z mazanjem bradavic z lanolinom, da so čim bolj elastične... :-)

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako uspete??
4.1.2008 22:11:30   
barby26
meni je tekel gnoj in kri,sm mislils da me bo pobralo,pa sem vsak dan ko je bil lačen nekje na tri ure trpela,po enem mesecu pa so se privadile,tako da moraš vztrajat,pa na debelo maži z linolinom,po vsakem dojenju,ti garantiram da bo kmalu bolje,samo ne obupaj!!!srečnoaja,linolin je najboljši,pa iz dojk ti ga pred dojenjem ni treba umiti,tako kot bepanten.lp

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako uspete??
4.1.2008 22:37:35   
Anonimen
Jaz sem mela srečo, pa me res ni nič bolelo. In uživam v dojenju. user posted image

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako uspete??
5.1.2008 10:38:11   
Solero
Hojla,
v zadnjih dveh dneh sem trikrat uspešno dojila!! Juhuu, ful sem zadovoljna. Zdaj je tudi meni bilo lepo. Ne vem sicer, kaj sem storila drugače, ampak kar ni več bolelo. Ugotovila pa sem, da manj boli, če ležim na boku in imam glavo višje od telesa. Najbolj boli pri dojenju sede. Tako sem zdaj cele dneve v postelji. user posted image
Opazila pa sem, da mi je mleko pošlo, pa otrok je po dojenju še vedno lačen in na dušek spije še dodatek. Upam, da se mi bo ob ugodnem dojenju tudi mleko povrnilo.
Pri iztisnjenem mleku pa opazim tudi, da je manj mastno, ne naredi se na vrhu toliko smetane, kot včasih. Verjetno je zato tudi bolj lačen. Hmm?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako uspete??
5.1.2008 14:36:32   
soncipunci
solero, jaz sem en čas imela iste težave. bolelo je kot bi me nekdo z nožem tudi med podoji in mali je kar naprej grabil in spuščal dojko. in pri tem grdo raztegoval bradavico. obrnila sem se na eno od svetovalk (ki ti jih priporoča tudi skuštrana) in ta mi je povedala, da je možno, da je prišlo do gljivičnega vnetja (ni nujno, da ima otrok v ustih bele obloge). pediatrinja je bila sicer skeptična, vendar mi je vseeno napisala daktarin gel in težave so izginile, je pa res, da se je težava še enkrat kasneje ponovila in sama izzvenela... user posted image  mogoče bi bilo dobro poskusiti... držim pesti, da bo vajino dojenje postalo bolj prijetno za oba...

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?