|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:14:26   
baguSka
Ne gre se za samo darilo oz. količino, ampak za pozornost. To nama pač veliko pomeni.


Ja mogoce njen pac ni tak. In glede na to, da sta si letos prvic hotela neki kupit, pac tega ni vajen. In za moje pojme mu je oprosceno. Se bo ze navadu, da njej zdej to mal vec pomeni odkar imata otroka. Samo nej se ne jezi zdej na njega zarad tega. Nej mu pove to, kar je povedala nam. Pa bo ves vecer bolj prijeten za oba, pa se za otrocka. Ce je su pa ze spat (mali) je pa lahko se lepse... :))))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:17:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nisem ena mala cmeravka.Ampak pač mi pozornost osebe,ki jo ljubim nekaj pomeni.Ni poenta v darilu in kaj bi na kupil.Ampak v tem,da je vedel,kaj planiram,večer,ko bomo doma nastavili darilca,se imeli lepo,uživali,on pa vse uniči.imam tak bedn feeling v sebi,da se dela norca z mene enostavno.Tjazi,kako lahko vse popravim??Kar tako??


Oprosti anonimna, ker bom mal groba se bojim...

Ti si tipični primerek moje mame. Ona je mela in še kar ma za praznike neka pričakovanja. In plane. Tko kot ti. In vedno jih je imela. In pol je bla živa katastrofa ko ni blo tko kot si je zamislila. In nimam niti enga lepga spomina na praznike. In končalo se je tko, da sem danes sama doma, proč od družine, ker mi MOJ mir več pomeni kot njena pričakovanja in fiksne ideje kako bi ONA praznovala. Ker vedno se je končalo v solzah, ker se pričakovanja niso uresničila.
In ti počneš isto. Pričakuješ. In planiraš. In če ni vse tako (pa čeprav samo čokolada) je že katastrofa, razočaranje in konec enega sveta - tvojega sveta.

Pa a si pomislila, da si tvoj tebi želi dat kaj res lepega. In da TO njemu nekaj pomeni. Tebi bi nekaj pomenilo da se spomni nate, morda pa njemu nekaj pomeni (morda je to tudi planiral) da ti da nekaj res lepega in ker ni dobil denarja tega pač ni mogel uresničit.

Pozabi na razočaranje in zamero in se pejt k njemu stisnit, ga kušni, mu reči, da ga imaš rada pa čeprav je en bučko z lučko, ki mu ne sveti in da naj ti darilo da ko ga bo imel, da ti bo isto tako pomenilo. Pol ga še enkrat kušni in mu zlezi v naročje....

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:17:19   
baguSka
Ampak letos sem pa tako uppppaaaaaaala.


Nehaj upat, pa bos prijetno presenecena. Bolj kot upas, vecje je lahko razocaranje... Manj kot upas, manjse je razocaranje. Ce nic ne upas, ni razocaranja. :) Postavi si prioritete. Ce res ne mores mimo tega, mu daj to jasno vedet, povej mu kako se ob tem pocutis. Ampak ne kr tko v jezi, povej mu takrat, ko bo rapolozen.. mogoce po kaksnem sexu.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:19:23   
baguSka
Pol ga še enkrat kušni in mu zlezi v naročje....


end sejk it bejbe seeejk iiit... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:20:37   
Anonimen
Jaz vas, ki ji odgovarjate, sploh ne razumem! A sploh veste, da smo vsi ljudje različni? Zadnje čase je to treba res pogosto omenjati.. Ona je žalostna, ti Baguska ne bi bila, jaz bi bila, spet tretji ne...

To je tako, kot če bi se dogovarjali za otroke... Da bosta začela delati na tem... Potem si premisli, ali pa pride kaj vmes... Boste rekle, da ne bi bile žalostne? Ker bi se spremenili vaši planovi? Malo je treba razmisliti...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:21:10   
Kepica83
Pozabi na razočaranje in zamero in se pejt k njemu stisnit, ga kušni, mu reči, da ga imaš rada pa čeprav je en bučko z lučko, ki mu ne sveti in da naj ti darilo da ko ga bo imel, da ti bo isto tako pomenilo. Pol ga še enkrat kušni in mu zlezi v naročje....


Hm! Kljub vsemu se me je to zelo dotaknilo. Anonimna pojdi k tvojem in naredi to kaj ti svetuje Pikec0 RR , ker ima prav. Pa preseneti dragega z tvojo reakcijo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:22:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Jaz vas, ki ji odgovarjate, sploh ne razumem! A sploh veste, da smo vsi ljudje različni? Zadnje čase je to treba res pogosto omenjati.. Ona je žalostna, ti Baguska ne bi bila, jaz bi bila, spet tretji ne...


V nekaterih primerih se odlocis.. ali bos zalosten ali ne.. V tem sigurno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:23:11   
baguSka
Malo je treba razmisliti...


Ja bl bo razmisljala, slabse bo.. sej vids. A ni brezveze? Mi ji samo dobr hocmo. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:24:14   
baguSka
V nekaterih primerih se odlocis.. ali bos zalosten ali ne.. V tem sigurno!


Evo tocno. Jst sm se recimo ta vecer odlocila da ne bom zalostna, ker sem sama doma. :))) Pa bi lohk bla a ne??? Pa jezna tud a ne??? Ampak zakaj, ce mi ni treba? :)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:25:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

V nekaterih primerih se odlocis.. ali bos zalosten ali ne.. V tem sigurno!


Evo tocno. Jst sm se recimo ta vecer odlocila da ne bom zalostna, ker sem sama doma. :))) Pa bi lohk bla a ne??? Pa jezna tud a ne??? Ampak zakaj, ce mi ni treba? :)))


hmm.. user posted image   Zato, da bi meli o cem debatirat.. user posted image user posted image

A mislis, da je to prava ljubezen.. ce si dons sama? user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:25:50   
Anonimen
pikec,ja po eni strani te razumem,tud moji starši so oh in sploh glede teh reči,bognedaj da ji pozabiš božička prinest,ali pa osmi marec in ostale ceremonje.Jaz osebno nikoli nič ne pričakujem,nekako sem se od mojga to že navdla,ker je pač tak.ampak želim povedat,da je letos bil pač kao en dogovor,jaz sem še po službi vsa utrujena iskala tisto malo pozornost za njega,pač da bo ok,on pa meni tole.Pri ostalih stvareh,za svoj hobi bo opolnoči letel 100 km,če bo treba,sam da bo imel vse poštimano,samo zato me zezi,da pa jaz nisem vredna niti ene presnete čokolade.user posted image Je reko,da mi ima namen nekaj lepega kupitt,ko dobi denar,pa sem mu rekla,da si naj zatakne nekam vs etisto,žalostno,da moram čakat na to,se počutim ko ena.....

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:26:58   
baguSka
hmm.. Zato, da bi meli o cem debatirat..

A mislis, da je to prava ljubezen.. ce si dons sama?


dons definitvno ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:27:46   
Anonimen
ampak želim povedat,da je letos bil pač kao en dogovor,jaz sem še po službi vsa utrujena iskala tisto malo pozornost za njega,pač da bo ok,on pa meni tole


A ne stekas.. da si mu vec vredna.. kot eno cokolado??? To bi mu bilo izpod casti! Moski smo vcasih cudni..  Sem jst to reku??!?! user posted image  user posted image user posted image

Dej bejž zdej k njemu.. drugac te bomo odnesli.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:28:54   
baguSka
A ne stekas.. da si mu vec vredna.. kot eno cokolado???

Dej bejž zdej k njemu.. drugac te bomo odnesli..


Tocno. Ce se eno reces zdele tuki, te lastnorocno vrzemo vn..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:29:12   
Anonimen
se opravičujem za slovnične napake,ker sem tako besna,da biuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:29:39   
Kepica83
Anonimna saj te razumem ampak vseeno pa probaj ti popustit. Sem prepričana da se on zdaj ne počuti cool. Saj ga bo izučilo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:29:52   
baguSka
se opravičujem za slovnične napake,ker sem tako besna,da bi


mah sej nismo na izpitu.. dej ti raj beeeeejz!!!! pa nehi bit besna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:29:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A ne stekas.. da si mu vec vredna.. kot eno cokolado???

Dej bejž zdej k njemu.. drugac te bomo odnesli..


Tocno. Ce se eno reces zdele tuki, te lastnorocno vrzemo vn..


Kam vn? user posted image  user posted image user posted image   Zuni je led..

K njemu.. ne pa vn.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:30:46   
baguSka
Kam vn? Zuni je led..

K njemu.. ne pa vn..


no vn, dol... z Rr-ja.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:31:22   
Kepica83
ja šibaj k njemu pa bo takoj bolše. Lahko se en teden muliš pa pokvariš vse praznike ali pa greš ga pocartat pa vse polepšaš. Samo ti dve možnosti imaš. Ti veš kaj ti mi svetujemo odloči pa se sama. Ampak poročaj o tvoji odločitviuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:31:42   
Anonimen
Saj ga bo izučilo


Izocilo ne vem ce ga bo.. samo njo bo izocilo.. da ne bo vec pricakovala.. in potem bo dobila.. se kej vec.. od pricakovanega.. Naravni zakon.. Vesolej pac.. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:32:25   
baguSka
Vesolej pac..


Vesolje ja.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:32:50   
Anonimen
Ampak poročaj o tvoji odločitvi


Da se bo nas EGO boljs pocutu.. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:33:21   
Kepica83
Mi je prav fajn debatirat ko vidim da sta Baguska pa Tjazy prisotna, ko zastopita določene  stvari. Ne pa kot eni ki samo kritizirajo vse po prek.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:33:41   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ampak poročaj o tvoji odločitvi


Da se bo nas EGO boljs pocutu.. user posted image


miniko pa vedno rezultali zanimajo.. to me pa full zanima zakaj!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?