|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:56:19   
baguSka
Dans je moja toleranca očitno na -0.


A jo mas uzuni na balkonu? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:57:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dans je moja toleranca očitno na -0.


A jo mas uzuni na balkonu? user posted image


Zdej bo kmal šla zganjat romantiko... v mraz in sneguser posted image ....

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 22:58:38   
baguSka
Aja? A gres k polnocnici?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:00:15   
Anonimen
jaz imam dans posebne polnočnice,unikatneuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:00:15   
Kepica83
(Pejt pod hladen tuš... da se shladiš, rukni en pir in pejt k njemu!) user posted image user posted image

Ja pikec noče se zavedat svoje sreče kljub temu da ni dobila darilca. Ko bo pa prepozno ( bog ne daj ) takrat bo pa jokala tu na forumu kako ji je žal, ker ni izkoristila trenutkov z njim lepše ampak ga je raje pošiljala nekam. Uh ne zastopim tega. To so pa takšni ljudje ki so preveč sami sebe polni in preveč v sebe zagledani pa mislijo da nikogar ne potrebujejo.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:01:34   
baguSka
A to ti pikec??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:03:22   
Anonimen
aha,pa še kako znam cenit njega in vse lepo.Zdaj pa se že tud jaz sprašujem,da morda pa z mano ni vse ok?Je pač treba vse lepo požret,pa tiho bit.Najbolj izi varjanta.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:05:00   
Kepica83
Anonimna- treba je oproščat! Enostavno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:09:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

treba je oproščat! Enostavno.


Ja je enostavno dokler nimas kej oproscat..

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:13:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

aha,pa še kako znam cenit njega in vse lepo.Zdaj pa se že tud jaz sprašujem,da morda pa z mano ni vse ok?Je pač treba vse lepo požret,pa tiho bit.Najbolj izi varjanta.



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

aha,pa še kako znam cenit njega in vse lepo.Zdaj pa se že tud jaz sprašujem,da morda pa z mano ni vse ok?Je pač treba vse lepo požret,pa tiho bit.Najbolj izi varjanta.


Ti se kar trmari...ni panike. Ker to je to - trma. No zdej je to trma, prej je bla užaljenost in razočaranje. Zdej pa je trma. Vsaj bodi iskrena. In reci bobu bob.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:27:37   
Kepica83
Ti se kar trmari...ni panike. Ker to je to - trma. No zdej je to trma, prej je bla užaljenost in razočaranje. Zdej pa je trma. Vsaj bodi iskrena. In reci bobu bob


Jap! Spet se strinjam.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
24.12.2007 23:42:34   
Marogica
ANonimna, jaz te pa nekje razumem, da če sta se dogovorila, da si sedaj užaljena. Ker če sta se dogovorila, si darilo tudi upravičeno PRIČAKOVALA. In iz tega sedaj ni bilo nič....na tvojo žalost. Po svoje pa resnično dobro premisli, ali tega tvoj mož ni navajen obdarovanja, ali pa je denar problem.  TO sicer ni neko opravičilo za dejanje tvojega najdražjega(kaj resuser posted image ), pa vendar si sedaj ne pokvari praznikov zaradi tega.

Midva teh problemov nimava, ker se dogovoriva, kaj nama manjka, in to tudi kupiva. Ponavadi so copatiuser posted image , ki se nama v enem letu uničijo. Pa je to-to.  Važno je, da imata otroka svoje veselje in seveda veselje, da so darila za vse pod jelko, ker drugače bi bil moj 6-letnik že malo sumničav... MOra biti vse po "pravilih".

Anonimna, lepe praznike ti želim...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 12:31:19   
Maleal
Joj pa pikola saj nisi mali otrok,da se zdaj jočeš ,ker nisi nič dobila,s čim pa bi ti kupil,če ni imel denarja?Mislim,da ti bo tak kupil,ko dobi denar,saj si že odreagirala tako bedno in ga totalno ponižala.Mater tudi jaz ne kupujem poleti božičnih daril in jih nabavim decembra.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 14:03:55   
Anonimen
No comment..res!!

Tole moram dat prebrat mojemu dragemu, da bo videl kako dobro in potrpezljivo zeno ima...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 15:54:40   
Anonimen
Jaz sem skoraj poknila od jeze.Pa kaj hudiča celo leto si vedel,da je danes božič,mar nisem niti toliko vredna,da bi mi eno čokolado zavil pod jelkico.Sploh vam ne morem opisat mojega počutja,kako bedno se počutim.Tisto še eno malo presenečenje,ki sem mu nameravala dat pod jelkico,sem mu zabrisala v njega.Pokvaril mi je cel božic,celo novoletno vzdušje,uničil mi je vse veselje,ki je bilo v meni.


In zaradi ene čokolade si pripravljena dovoliti, da ti uniči vse....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 15:56:38   
Anonimen
Ampak pač mi pozornost osebe,ki jo ljubim nekaj pomeni.Ni poenta v darilu in kaj bi na kupil.Ampak v tem,da je vedel,kaj planiram,večer,ko bomo doma nastavili darilca,se imeli lepo,uživali,on pa vse uniči.


Pozornost je lahko tudi v trenutku, pogledu....dotiku...tišini....


Ampak ne.....ti se raje jeziš, raje praviš, da je vse uničil....da ena čokolada lahko uniči vse? Potem imate bore malo....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 15:58:08   
Anonimen
Ampak letos sem pa tako uppppaaaaaaala.user posted image user posted image user posted image


Upala na kaj? Na veliko darilo? Na čokoaldo? Da na pozornost, ki je ne bilo?

Težko ti je usreči, ker še sama ne veš, kaj je pomembno...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 16:00:03   
Anonimen
ampak želim povedat,da je letos bil pač kao en dogovor


Ki se ga ni držal.....zaradi denarja? Zaradi pretekle navade, ko darilo ni bilo pomembno?

Ne razumem, da hočeš uničiti vse...misliš, da je vredno?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:10:28   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Lep primer.. kako ti pricakovanje lahko vse unici..

Lahko se vse popravis in se mas fajn.. izbira je tvoja.


Hmm, kaj pa vem, meni se zdi, da ste tjazy, baguškauser posted image , pa mič pozabili na vrednote. Vaša vrednota vam je ok, njena pa zanič. Pa kolikokrat smo predebatirali, da so vse vrednote ok, ne glede na to, da jih morda ne razumemo, ker imamo sami drugačne, njej pa govorite, da je bad, če je njena vrednota eno malo božično materialno presenečenje - ker pač to ni vaša vrednota. A to isto govorite svojemu tipu, ženski? A morajo imeti enake vrednote kot ve, sicer pa so malenkostni? Ne štekam. Vse vrednote so enako pomembne, pač za tistega, ki jih poseduje. In če vam npr. veliko pomeni mir, dotik, toplina, stisk k ljubi osebi, ali pa če vam pomeni veliko denar, ali morda podarjen čas, morda pa vam pomenijo veliko lepe besede pohvale....veste dragi moji, to je vse popolnoma isto v drugi preobleki. Zato nikdar in nikoli ne recite, da ni vrednota nekoga drugega manj pomembna kot vaša. Vrednote niso zgolj privzgojene, večinoma so gensko dane, težko jih spremenimo.

In kljub temu, da se vedno moram strinjat z ugotovitvijo, da ni smiselno, da se človek po tem, ko se mu zgodi krivica ali nerazumeljenost, kaznuje dodatno še sam, se mi vendarle zdi, da je njen mož brezobrazen in da se požvižga na njene želje in potrebe. Moja ugotovitev bi bila, da so njune vrednote zelo različne in da če se ne bosta postrudila in drug drugemu dajala točno tisto, kar drug rabi, četudi jima osebno tisto ne pomeni nič, da sta na najboljši poti, da njun zakon razpade.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:14:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Vaša vrednota vam je ok, njena pa zanič. Pa kolikokrat smo predebatirali, da so vse vrednote ok,


Tudi njena bi bila ok, če ne bi zaradi nje bila pripravljena uničiti vsega....vsaj tako piše. Nasilna vrednota ni dobra vrednota, meni ne. Pa niti ne vem, če je vrednota, če ni bolj enoletna želja....ker prej je bilo drugače.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:19:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Moja ugotovitev bi bila, da so njune vrednote zelo različne in da če se ne bosta postrudila in drug drugemu dajala točno tisto, kar drug rabi, četudi jima osebno tisto ne pomeni nič, da sta na najboljši poti, da njun zakon razpade.


Ja, anonimna, tole sporočilo je najboljše dolgoročno darilo :).

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:33:10   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Vaša vrednota vam je ok, njena pa zanič. Pa kolikokrat smo predebatirali, da so vse vrednote ok,


Tudi njena bi bila ok, če ne bi zaradi nje bila pripravljena uničiti vsega....vsaj tako piše. Nasilna vrednota ni dobra vrednota, meni ne. Pa niti ne vem, če je vrednota, če ni bolj enoletna želja....ker prej je bilo drugače.


Vsaka vrednota je nasilna na nek način, ker če katerekoli vrednote ne dobivaš, pa je tvoja vrednota, ne boš zadovoljen v svojem bistvu. Vsi mi smo zelo pogojni. Z nekom smo zato, ker nam nekaj daje, pa če se še tolk neromantično sliši, tako je. Če nam tistega ne bi dajal, bi bili z drugim, ki nam to daje. Ker nisi bila srečna tam, si šla sem. Tvoja vrednota je zelo nasilna, točno enako mnogo nasilna kot moja vrednota, ker nisem dobivala dovolj čustvene in fizične bližine, sem šla. Kako bi lahko bilo drugače pri anonimni: če ne bo dobivala dovolj tisteg,a kar rabi, bo šla, če je pametna. Nasilje je del nas. Vrednote morajo biti v zakonu podobne, sicer ni šanse, da stvar funkcionira.

Kar se tiče tega, ali njej to prej ni nič pomenilo, kot si sklepala, ali je tako, kot se meni zdi, da ji je že prej ogromno pomenilo, vendar je zavoljo ljubezni zatirala to v sebi, vendar ker je to vrednota je slej ko prej moralo udariti ven, ne morem sodit. Morda imaš prav, da ji ne pomeni toliko, v tem primeru se je totaolno brez smisla zato sekirat potem. Če pa je tako, da je to njena vrednota, potem pa je pametno to možu dati na znanje. Saj ne more tega sploh vedeti, če prej sploh ni dajala tega vtisa, ali se mu je prilagajala kar tako, zaradi njegovih navad. V končni fazi, a mu bo krona iz glave padla, če se malo potrudi, pa kak euro našpra zanjo? Njemu to ni big dil, njej pa morda, če se ne motim lahko ogromno pomeni.

V vsakem primeru se pa seveda strinjam, da se zato sekirat ne splača, še manj si pokvarit dneve zaradi tega. Vsekakor pa mu je treba na nek normalen človeški način sporočit, kaj si želi. Če je to njena vrednota, česar še zdaj ne vem. Bo povedala sama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:37:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

se z dragim dogovoriva ,da letos ko je otrok,pa prihaja božiček in nosi darila,si bova tud midva en drugemu kaj kupla.OkMojmu jaz predčasno kupim,kar si je želel že lep čas,teden za ten ga vprašam,če misli reno,da si bova letos kaj 24.dala pod jelkico.On meni reče,seveda da bova,ampak ti si meni že itak kupla.pravim saj vredu,pa si dajva vsak malenkost,pač zaradi vzdušja,otroške sreče,pozornosti.Smo na poti domov,nakar on meni pravi:ej oprosti,upam da neboš jezna,nisem ti kupil darila,ke mi šef ni denarja nakazal. Jaz sem skoraj poknila od jeze.Pa kaj hudiča celo leto si vedel,da je danes božič,mar nisem niti toliko vredna,da bi mi eno čokolado zavil pod jelkico.Sploh vam ne morem opisat mojega počutja,kako bedno se počutim.Tisto še eno malo presenečenje,ki sem mu nameravala dat pod jelkico,sem mu zabrisala v njega.Pokvaril mi je cel božic,celo novoletno vzdušje,uničil mi je vse veselje,ki je bilo v meni.Nevem ali mu sploh oprosti,drugače je super očka,ni kaj rečt,samo take malenkosti pa so prisotne vsako leto.Naj raje vse skupaj prespim,pa pozabim?Nekomu sem morala zaupat svojo žalostuser posted image


Sem prebrala samo trale tvoj prvi post in sem se vprašala, če ti to resno ali se malo hecaš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:38:15   
Anonimen
V vsakem primeru se pa seveda strinjam, da se zato sekirat ne splača, še manj si pokvarit dneve zaradi tega. Vsekakor pa mu je treba na nek normalen človeški način sporočit, kaj si želi. Če je to njena vrednota, česar še zdaj ne vem. Bo povedala sama.


gina, ampak ona ma predvsem s tem probleme.

Pa zdira se nanj. Meni ne bi blo fajn, če bi se en za praznike dru name.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
25.12.2007 17:39:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kar se tiče tega, ali njej to prej ni nič pomenilo, kot si sklepala, ali je tako, kot se meni zdi, da ji je že prej ogromno pomenilo, vendar je zavoljo ljubezni zatirala to v sebi, vendar ker je to vrednota je slej ko prej moralo udariti ven, ne morem sodit.


V vsakem primeru se pa seveda strinjam, da se zato sekirat ne splača, še manj si pokvarit dneve zaradi tega. Vsekakor pa mu je treba na nek normalen človeški način sporočit, kaj si želi. Če je to njena vrednota, česar še zdaj ne vem. Bo povedala sama.



Ja, raje bo tako, da ji je to že prej nekaj pomenilo, in je zanikala.

Res je tudi, da mož težko ve, koliko ji to pomeni, če je to nekaj, kar se je pojavilo šele letos. Namesto da se jezi, bi bilo lepše in bolje, da se o tem pogovori...:). Ljudje nismo vedno bralci misli in ne moremo vedeti, kaj drugi mislijo in čutijo....

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?