|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:14:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

saj ravno v tem je problem,da ne vem,kaj naj naredim.


In kakšne možnosti vidiš?

...razen da ti prinese ogromno darilo.....user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:15:42   
kovač
Ja anonimna seveda imata tihi dan!

Saj bi jaz če bi dobila darilo na tak način tudi brez besed ostala.

Pa ne mi zamerit, ker sem se postavila v njegovo stran.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:15:43   
Gina
Če si mu že ves čas govorila, ukrenila pa nisi nič, je tokrat videl, da si nekaj ukrenila. Najbrž si bo za naslednje leto zapomil. Razloži mu večkrat mirno, da tebi to tolk pomeni, kot njemu kaj vem kaj. Pač ogromno.
Slej ko prej mu bo kapnilo. Včasih moraš večkrat ponovit zadevo, tudi med letom. Pa opozori ga prej, pred rojstnim dnem vsaj 5x tisti mesec, če hočeš da naslednje leto že po 2x povedanem ugotovi, da resno misliš. A veš zakaj ti to govorim, ker mene je treba tudi spomnit, da kaj kupim za RD. Meni je to nepomembno, ampak če me pa spomni kdo, se pa zmigam. Edin na otroke ne pozabim. Pa še to kupujem tisti dan darilo, ko imajo rojstni dan. A ti povem po pravici, moj je meni kupil, jaz pa mojemu nič za božič. In nič ni vame metal, je bil čist zadovoljen. Pravi, da sem mu med letom tolk kupila, da ne smem nič kupit. Sem vzela zelo dobesedno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:20:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Ja anonimna seveda imata tihi dan!

Saj bi jaz če bi dobila darilo na tak način tudi brez besed ostala.

Pa ne mi zamerit, ker sem se postavila v njegovo stran.



Jaz na njegovem mestu ne bi imela samo tihi dan ampak tiho leto...

Zakaj ne pogledas ze na vse skupaj z njegovega vidika... in potem vidis da ni kriv. Prav gotovo ti je imel namen kaj kupiti in se mu zdis vec vredna kot ena cokolada...( ceprav ne vem...po tem kaksen karakter si pokazala)

Pojdi se mu oparvici in se stisni k njemu...user posted image

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:20:18   
kovač
Jaz sem taka, da bi bila vesela tudi objema. Midva z mojim se tudi obdarujeva bolj malo ali pa sva kar pozabila tudi na obletnice najine, pa se ne obtožujeva. No včasih mi tudi ni bilo vseeno priznam, ampak da bi bila pa potem vsa iz sebe to pa res ne. Vem, da nisva bisera in mi to ni tok pomembno. Sva pač preprosta človeka , ki se imava rada tudi brez darilc.
Mislim, da je bolj pomembno vzdušje kot pa darila.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:20:50   
Gina
Jaz bi pa na tvojem mestu šla do njega, bi mu rekla, da mi je zelo žal, da sva se takole skregala, da mi ni fajn, da se zdaj drživa en na drugega, da ni bilo ok ne iz ene ne iz druge strani in mu natančno pojasnila, kaj in kako čutim, ter kako ogromno mi to pomeni.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:22:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz bi pa na tvojem mestu šla do njega, bi mu rekla, da mi je zelo žal, da sva se takole skregala, da mi ni fajn, da se zdaj drživa en na drugega, da ni bilo ok ne iz ene ne iz druge strani in mu natančno pojasnila, kaj in kako čutim, ter kako ogromno mi to pomeni.


E, vidiš, takole po domače mu povej :).

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:23:07   
kovač
No pa da ne bom samo huda, jaz bi se mu tudi na tvojem mestu opravičila in rekla, da mi je res to toliko in toliko pomenilo in da mi naj oprosti. Pa reč, da ti je res zelo zelo hudo ker si vse pokvarila in da ti je res za vse žal ker nisi v resnici mislila tako in da ga imaš res zelo zelo rada!!!user posted image

Pač reči, da si bila kot kak otrok vsa v velikem pričakovanju že par dni.

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 0:28:21   
Anonimen
ja kovač,prav si napisala,v prevelikem pričakovanju sem bila.Samo to.Hvala vam,grem sedaj ajčkat,pa javim kaj jutri situacijo.Nooočkaauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 8:37:04   
najina pikica*
.....res je ponavadi če so pričakovanja prevelika.....
vendar če sta se posebej DOGOVORILA,da se obdarujeta.....ja jst bi mu tut dabrisala darilo v glavo in kuhala mulo,dokler se ne opraviči.ne gre se za darilo,gre se za dogovor!
midva z mojim možkom se vsako leto za božička obdarujeva,z neko malenkostjo....ponavadi si takole kao meni nič tebi nič med pogovorom poveva kaj bi rada imela.se mi zdi da je lepo ko takole pod jelkico zagledaš darilce z tvojim imenom....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 8:47:47   
VERONICA
Jaz te pa razumem, anonimna. Tukaj se ne gre se za darilo kot nekaj materialnega ampak kot znak pozornosti. In ne gre se za eno enkratno dejanje ampak eno iz serije. Vsaki krat znova si razočarana in moraš požreti da je tvoj partner egoist. Ali vsaj do tebe nepozoren. Ker če bi ti z lepimi besedami povedal kako te ima tako rad da ti je želel kupiti eno zelo veliko darilo pa ni dobil denerja nakazanega bi sigurno drugače reagirala. Ali če bi ti pod drevo dal listek na katerem bi pisalo ime stvari katero ti bo podaril kot hitro bo dobil denar.
Tako pa je on naredil kot da mu dol visi in to boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 20:29:07   
kaya2007
Tjazy ni mislil tako...

mislil je : kako pričakovanje vse uniči, če pričakuješ nekaj, potem pa tega ne dobiš-
nauk je v tem, da če ne pričakuješ, ne moreš bit razočaran...


saj sem tudi jaz tako mislila... user posted image  vsako leto sem pričakovala kako bo vse romantično izvedel, kako me bo presenetil, kako sigurno ve kaj si želim. zdaj pa več ne pričakujem kako pravljično bo vse skupaj, ampak jemljem praznik kot vsak drug dan, vem da pojma nima kako me razveselit in se pač sama obdarim user posted image  
pa itak je pričakovanje najlepše, ne darilo samo, da ne bo pomote.

in ja, za pozornost gre, ne za darilo!!! ženskam full pomeni, da jih partner posluša in ve kaj si želijo-v tem je bolj fora kot pa v predmetu samem. da misli na na nas in da se potrudi..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
26.12.2007 21:37:53   
piščanc
zaradi čokolade ti tle gnev pljuvaš? daj zresni se, nisi otrok in poglej kaj imaš.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
27.12.2007 7:45:19   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Slej ko prej mu bo kapnilo.


Morda bi pa lahko "kapnilo" anonimni ..... mislim, men se tud zdi pretirano zganjat tak halo zarad tega ( seveda, no ... kdo pa sem jaz, da bi sodil? ). In ne zdi se mi ravno ne vem kako velik argument, da je bila "pač tako vzgojena". Moja žena je bila vzgojena, da se sme seksat samo v popolni temi, samo v misijonarskem položaju, in seveda samo za možev užitek .... pa je brez vsakih težav ovrgla tovrstne vzgojne elemente.
In še nekaj: ali ne velja več, da če imaš nekoga rad ( poudarek seveda na ČE ga imaš ), ga sprejmeš takega kot je?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: jaz pa sem tako žalostna....
27.12.2007 9:33:03   
Anonimen
prosim moderatorje,če se tema lahko zbriše

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?