|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tudi nam...
31.12.2007 11:39:46   
rožaboža
Hvala vsem!
Res je težko,vsako sekundo mislim nanjo, vidim jo v mojem naročju, sanjam kako me gleda. Ljubim jo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tudi nam...
31.12.2007 16:37:29   
Pia73
Moje iskreno sožalje! user posted image

(odgovor članu rožaboža)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tudi nam...
10.1.2008 22:29:18   
zirafa76
ISKRENO SOZALJE SE OD MENE......user posted image user posted image niti predstavlajt si ne morem, kako je ce otrok umre ob porodu, moj angelcek je zivel 19 dni..in vcasih si mislim, da bi bilo boljse, ce bi umrla ob porodu, ker bi bilo trpljenje manjse..pomagat ji niso mogli, jaz pa sem 19 dni trepetala zanjo in hodila gledat kako mi umira pred ocmi....bila je dvojcica..se huje mi je bilo zacet skrbet za drugo, brez da bi jokala..ampak oni mi je dala moc...

VEM KAKO TI JE HUDO..pri meni je minilo tri mesece..pa se vedno jocem, ob tvoji zgodbi sem jokala in bila besna....to zdravnico bi spravla ob njen obstoj....kaksna neodgovornost...
ampak, ne poskusaj misliti na to...jaz si pomagam s tem, da se je zgodilo z razlogom, ker prihaja nekaj boljsega.....ampak joci, izlij bolecino, pogovarjaj se o tem s partnerjem, midva sva skupaj jokala, je bilo lazje...

saj bo slo pocasi, ampak spomin bo ostal..za vedno..v tvojem srcu..in ona bo vedno s tabo...........

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tudi nam...
10.1.2008 22:48:33   
abj
Moje sožalje. user posted image  
Ni nobene besede, ki bi pregnala to žalost.  user posted image  Mislim nate.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tudi nam...
11.1.2008 7:53:24   
NATAŠI
user posted image , sožalje ob izgubi princeske user posted image . ni besed za tolažbo, želim pa ti da najdeš voljo in moč

(odgovor članu abj)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tudi nam...
11.1.2008 8:38:13   
Anonimen
Tudi moje sožalje.user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tudi nam...
11.1.2008 10:50:01   
rožaboža
V kateri porodnišnici se je to zgodilo?



Jeseniceuser posted image .
Vseeno če bi rodila doma.

(odgovor članu rožaboža)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?