|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   My name is 03 007
28.12.2007 0:30:57   
skačica
tko, upam, da mi bo uspelo in da ne bom kaj zafrknila. 

ste pa naklofale dons kar nekaj postov.

Jaz nimam ravno veliko časa zadnje dni, ker sva z Izo cele dneve pri mami. Mala je pridna, zdej že resno laufa po celi bajti, se dviguje,...full je začela čebljat, poje lalala, skratka res je luštna. Bom pripopala kako slikco, je že nekaj časa nisem.

Danes smo kupil še en avtosedež, v Arielu imajo Tobije znižane tako, da sva dala mislim da 180 eurov. Pa ne bo treba Romerja kar naprej prestavljat iz enega avta v drugega. Tudi kasneje nama bo prišel prav še en sedež, če bo Izo pazila moja mami bova enega imela kar na Izlakah.

darila- nimam težav s tem, ker kot sem že napisala smo pri nas doma imeli vedno le Miklavža in sem takrat dobila tisto kar je mami vedela, da potrebujem, med ostalimi sorodniki pa nimamo navade, da bi se obdarovali.
Tudi pri nas v službi imajo DM in bom Izo pač tja peljala, da bo dobila darilo, ampak pri nas ga pa ne bo pa Božička tud ne, ker pol pa res lahko sam to študiram kaj naj kupujem.
Sicer pa nimam nič proti DM ali Božičku, le navada iz mojega otroštva bo šla naprej, zato teh dveh mož ne bo pri nas doma.
user posted image
user posted image
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 0:38:38   
skačica
no, ta zadnjo bom še mal pomanjšala, ker je prevelikauser posted image , upam, da mi rata.

Grem počasi v mižule, jutri grem spet dol k mami, ker bova s setro(ki je tudi na porodniški) urejale papirje za mami (kok je to enega letanja sem in tja za to pokojnino po atiju in ostale zadeveuser posted image )

Aha, še eno fotko nalepim, kjer sva z Izo skupaj na fotki.

user posted image
user posted image

zdej pa res lahko noč.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 0:42:32   
skačica
eh, se sploh ne bom več ubadala, so obe tko veliki sliki pa sem jih enako pomajšala kot prvi dve gor al pa če narobe vidim, ker sem tok zaspana.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 1:05:17   
hanakz
IZVIRNO SPOROČILO: skačica

tko, upam, da mi bo uspelo in da ne bom kaj zafrknila. 



user posted image Ja, stara, pa si vseeno kaj zafrknila. Pa lahko noč.user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 7:57:04   
tinaaja
Kwa dogaja... bond 03-007 user posted image

No tko.. brino in mene so celo noc mucile cudne sanje, jaz sem bila vsakic, ko je zacela tulit prav vesela, da me je zbudila.. je pa jokcala v sanjah, se premetavala, jaz sem mal zombija, a bo ze...

Anja - get well! Drz se sablja!

Lejci - a si ti z mojga konca, da bos Ines v trnovski vrtec dala..Nekega dne, ko bomo dali B v vrtec, bo sla v trnovskega..

Draja - glede daril.. jaz sem ornk nehvalezna, prizna, ker ce dobim od najblizjih zadeve, ki so cisto nejaz, barv, ki jih vidt ne morem in se neuporabne, pol se zamislim na tem dejanjem. Se moj kot moski vcasih ne more verjet, kaj so njegovi zmozni sproducirat za darilo.. V stanovanje, kjer prevladujejo barve bez, burdo rdeca, ornazna in rjava, mi prinese turkizen okras... Kam hucica naj ga vtaknem user posted image Samo primer... pac se mi bedno zdi, da gleda, kaj je njej vsec, ne pa kaj bi bilo ZAME... ali prinese temnomoder pareo (moj se je izrazil da ima vzorc za stare mame) - jaz temno modre barve ne nosim, ne maram in nimam nic v temnomodi barvi!!! To je zame na nek nacin "zalitev" osebe.. raje nimam nic kot pa nekaj kar v bistvu ni namenjeno meni, ampak zarai sorodstvene povezave niti stran ne morem vrzt... No v bistvu me take zadeve ful razzalostijo, ker se pol jaz ornk sekiram, ker mi zadeva ni vsec, pa da sigurno ni bilo slabo misljeno, a vseeno... Ko je praticno vsako darilo, ki ga dobis od dolocenih oseb, skregano s tvojim okusom, pol nisi vec tok prizanesljiv.

Skacica - super fotkice user posted image A si se zmenila v sluzbi za skrajsan delavnik?

b klice.. later


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu hanakz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 8:07:28   
thaiss
 
Jutro,
naša noč oz.noči so itak super, 21 - 5.30 - 8h!! Upam da tako ostaneuser posted image
 
My name is 03 007 user posted image user posted image

skačica user posted image  user posted image  super fotke

vse naj naj Lukas in Maks
user posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 8:17:42   
tinaaja
Meaa - podaljsanje porodniske .. http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/dopustNegaVarstvo.asp oddas na csd

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 9:07:24   
Lejci
Dan,

Spet ena user posted image  noč. Zgleda nam raste še druga enka... Moji podoćnjaki so podrli že vse rekorde user posted image . Za zajtrk pa sem se že skor navadla - lekadol in kava user posted image

Skačica luštne fotke!!!

Thaiss, blagor! Matia enkratno spi!!!


IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Lejci - a si ti z mojga konca, da bos Ines v trnovski vrtec dala..Nekega dne, ko bomo dali B v vrtec, bo sla v trnovskega..


Ne, iz Polja sem... ampak tukaj je vseh 1000 vrtcev zasedenih do ne vem katerega xx leta, edino na Jančah (spadajo pod Zaloške vrtce) sta baje 2 prosti mesti, ampak niti pod razno je ne mislim tja vozit, no way. Pa še sam 1 avto mamo. No, pol je pa verjetnost, da bosta brina in ines so-vrtčanki user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja
V stanovanje, kjer prevladujejo barve bez, burdo rdeca, ornazna in rjava, mi prinese turkizen okras... Kam hucica naj ga vtaknem user posted image


K da bi sebe brala, tut uno z modro barvo user posted image  

_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 9:11:20   
tinaaja
kdaj pa zacnete z vrtcem? 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 9:25:36   
tinaaja
23.01.NMJ : Živa in Neža
09.02. Urla : Katja
11.02. Majita : Ana
13.2. Sandra-10 : Patrik
21.02. *sonchek* : Anej
21.02. Magor : Mija
21.02. Zora : ?
23.02. Force : Živa
24.02. Barči78 : Žan
25.02. malička : Sanja
26.02. Ela 80 : Ela
27.02. Thaiss : Matia
27.02. K_a_t_i : Žiga
28.02. Tekica : Klemen
28.02. Sibil : Lukas
28.02. Kr_enamami : Maks
01.03. malecka_mateja :Tjaša
01.03. bibi : Aljaž
02.03. TeDyBear : Jurij
03.03. Ksenjica78: Samo
04.03. freya : ?
05.03. Klavdyk: ?
05.03. urskas: Vita
05.03. Sezam : Žiga
06.03. simonka: Jaka
07.03. m a j c i k a : Tija
08.03 . Lejci : Ines
08.03. Encijan : Špela
08.03. vaihativa : Zoja
08.03. alfa75: Lara
08.03. Lana 22: Jan
09.03. karina: Domen
10.03. kresnička: Vid
10.03. Babri : Tibor
11.03. Mooneve: Lilu
11.03. Meaa: Lan
12.03. tejčica: Vid
12.03. erna14: Žiga
13.03. marjetka: Kaja
13.03. Taya85: Lina
14.03. A_N_J_A : Bor
14.03. Dskubin : Diti
14.03. blanči : Anja
14.03. PikaPoka12 : Livija
15.03. Dolgolaska : Lan
15.03. Žabika: Hana Re
16.03. pocka : Taja
16.03. Snorklja: Jaka
17.03. Boni3 : ?
17.03. Gio : Ela
18.03. cv105: Maks
20.03. vms : Ana Marija
21.03. jjasna: Jure
21.03. Tinaaja : Brina
21.03. Brinaa : Zala
22.03. LI : Tia
22.03. Naomi: Svit 
23.03. Amy26 : Ela
23.03. Dajadada: Nejc
23.03. Slumpo: Anej
23.03. Bojana1 : Luka
25.03. Skačica : Iza
26.03. LP: Žiga
26.03. VRTNICA30 : Nuša
31.03.  Pikca: Jernej
31.03. Draja: Živa
02.04.  LeINA: Tai
03.04. Soncek78: Nika

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 9:25:51   
Lejci
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

kdaj pa zacnete z vrtcem? 


Uradno naj bi 8. februarja, ko ima mala 11 mesecev. Mamo mal bedno situacijo, ker ne vem, a bom dobila službo ali ne, od tega je odvisno, če bo moj morla vzet dopust za uvajanje, ker js ga v novi službi ne bom mela.... Niti ne vem, kdaj lahko začnem uvajat, preden uradno nastopimo vrtec, ali lahko že prej hodimo tja. Dogovorjena sem za drugi teden januarja, da grem tja in naredimo načrt.



_____________________________




(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 10:01:04   
draja
Jutro!

Za nami spet ena huuuuuudo vetrovna noč. Do 3:30 sem dežurala jaz, pol pa moj, da sem se vsaj malo naspala. boga moja mala miška. res je boga.

Skačica bravo, krasne fotke!!! Iza pa se mi ne zdi več tako manekenske postave, ampak se mi zdi, da je mal na ličkih pridobilauser posted image . No, mogoče se mi samo zdi.
Pa upam, da kmalu porihtate vse te nevšečnosti po atiju in zaživite v miru.
Imam pa še eno vprašanje zate. Ti imaš intoleranco na laktozo, če se ne motim, pa me zanima, kakšne težave imaš, če zaužiješ kaj mlečnega?

Tinaaja ja bedno je,če ne veš, ali oseba dobro misli, pa samo ne zna kupiti, ali pa te z darili dobesedno podj..... To bi tudi mene ziher morilo. Jaz sem na srečo prepričana, da vsak, ki mi prinese darilo, pa čeprav zgrešeno, je dobro hotel.

(odgovor članu Lejci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 10:22:41   
Pikca
user posted image zdaj imamo pravi napis za na majčke (enkrat je bila ideja, da bi jih dale delat). A bi se januarja kaj dobile, tako, pred koncem porodniške?

Jernejčku so že skoraj čisto izginili izpuščaji, po vseh znakih je bila očitno 6. otroška. Upam, da se mu tudi apetit vrne (je revež ful shujšal) in da bomo zdaj zdravi in bomo lahko šli k prijatlom na vikend za NL, lani smo se imeli ful luštno.
skačica user posted image za fotke

Lukas, Maks in Klemen, čestitke!!!

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 10:29:13   
tinaaja
Danes smo kupil še en avtosedež, v Arielu imajo Tobije znižane tako, da sva dala mislim da 180 eurov.


jaz tud razmisljam o tem, sam se kar ne znam odlocit.. in kako si zadovoljna oz kako se ti zdi Tobi v primerjavi z romerjem? LP


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 10:32:12   
TeDyBear
Punce, ful dobra fora:

http://www.elfyourself.com/?id=1842066167

Lahko vstavljate slike svojih malčkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 10:32:54   
Pikca
a ste jih že vse preselile iz lupinic v 9-18? Našega drobižka se kar ne upam (ima šele 7 kg), je začel pa ful protestirat v lupinici, pa tudi tesna mu je, če je v bundiuser posted image  

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 11:00:29   
Pikca
http://www.srcek.si/si

ena luštna spletna trgovina - sicer bolj za manjše dojenčke

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 11:07:56   
draja
Pikca mi smo še vedno v lupinici, pa imamo okrog 8 kg. Ma ni šans da jo dam ven iz lupinice, še najmanj mesec ali dva, pa čeprav imamo sedež že doma. Živa vedno protestira ko jo dam v lupinico in to tako zelo, da jo komaj zapnem, smao pol je pa načeloma ok in hitro zaspi.

Skačica tudi mene zanima razlika med tobijem in romerjemuser posted image !

Vse najboljše Maks, Lukas in Klemen!!!!

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 11:12:13   
Pikca
Pikca mi smo še vedno v lupinici, pa imamo okrog 8 kg. Ma ni šans da jo dam ven iz lupinice, še najmanj mesec ali dva, pa čeprav imamo sedež že doma. Živa vedno protestira ko jo dam v lupinico in to tako zelo, da jo komaj zapnem, smao pol je pa načeloma ok in hitro zaspi.
naš pa ne zaspi in se dostikrat dereuser posted image . ne vem, a bi bilo kaj bolje, če bi nabavili večji sedež in bi bil obrnjen še obratno od smeri vožnjeuser posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 11:37:02   
cv105
današnja noč gre v anale naše družine ... spali 19.00 - 5.30 - 9.30 user posted image  (jaz tudi) user posted image user posted image user posted image user posted image

prvič je noč prespal 13.9. ... drugič pa danes ... no, sej mogoče pa bo kaj iz tega user posted image

Tobi: jaz ga grem po moje kupit ju3 ali v pon ... lupinica nam je skoraj premajhna ... sicer je imel na azdnjem tehtanju 7850 ... ampak če je oblečen in s fejst polno plenico ... pa nanese 9 kg al ne ?

sicer pa ... me M kliče user posted image


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 11:49:58   
cv105
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... vse najboljše Lukas, Maks in Klemen user posted image
 
 
 
v naši KS se je pa včeraj rodil šestnajsti letošnji otrok ...  že dolgo jih ni bilo tako veliko ... baby boom '07 uspel user posted image  ... pa vse starše poznam ... sem začela slikice otrok zbirat, ker moja mami pripravlja eno akcijo na ta račun ... ful so cukri, pa za vse sem takoj pogruntala čigavi so ... res, otroci so odsev svojih staršev in starih staršev ... pa smo mamice rekle, da jim bomo naredili presenečenje s temi slikcami, ko bodo imeli valeto ... takrat jim bo po moje fejst nerodno ... čez 50 let se bodo pa smejali na kakšnem abrahamu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 11:56:06   
Encijan
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

a ste jih že vse preselile iz lupinic v 9-18? Našega drobižka se kar ne upam (ima šele 7 kg), je začel pa ful protestirat v lupinici, pa tudi tesna mu je, če je v bundiuser posted image  


Naša manekenka je tudi še v lupinici, saj nima še niti 7 kg, ampak se jim pospešeno približuje.

Sva bili prejšnji teden končno na pregledu za 9 mesecev in je P rekel, da je teža zadovoljiva (6900g pri 71cm). Nič me niso sekirali, naj jo silim k  hrani, kar mi je bilo OK, čeprav bi mi kak namig v tej smeri (mislim glede prehranjevanja) prav prišel. Jemo še vedno pasirano hrano, zdaj ji sicer vsakič malo hrane pustim nepasirane in kakšno žličko uspe pojesti dol, ampak se zraven pači in skoraj davi, zato je ne silim, kako drobtinico kruha lepo poje, ampak da bi pa hotela kaj več, pa še ne. Bo že ob svojem času...

Imamo pa še vedno samo 3 obroke GH na dan, zadnjič sem brala, da nekateri marčki pojedo 5x200ml ali pa 5x100ml ipd., pa me zanima, če lahko katera napiše ob katerih urah jim dajete obroke in kaj. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi spet kak dan svoje jedilnike napisale (oz. od tamaučkov). Prosim...

Špela zdaj prvi obrok GH (po žnj nočnih dojenjih zadnjih nekaj tednov!) poje med 8 in 8:30, drugega okoli 14:30 in zadnjega okoli 18-ih, če se ji popoldansko spanje zavleče pač kasneje, okoli 11-ih se doji pred dopoldanskim spanjem, pa še enkrat popoldne, če je sreča po njem zaspi... Z dnevnim spanjem imamo vse več težav, zaspi samo po dojenju in ko jo skušam pustiti samo ali/in nežno preložiti v njeno posteljico, se mi vse pogosteje zbuja, se zgodi, da je potem ne uspem več uspavati in  potem je ona nenaspana, jaz pa tečna, ker nimam nič časa zase oz. za pospravljenje in kuhanje... in RR... Včeraj sem kar zraven spala, da se je vsaj malo naspala... Sem poskušala brati knjigo zraven, pa se mi zdi, da sem jo z listanjem zbudila, ampak ker je bilo že uro in pol spanja za njo, se nisem sekirala. (A kaj berem? Resnice in zmote o kandidi. Tole čist momogrede, ker ste nekaj časa nazaj dle gor link do enega članka o tem. Sem še bolj na začetku, ampak res je vredna pozornosti/branja. A ste vedele, da je treba po vsakem zdravljenju z antibiotiki regenerirati črevesno sluznico vsaj 3 mesece?)

Vse bolj razmišljam, da bi Špelino posteljico preselila na tla, tako da bi bila brez varnostne ograjice in bi lahko sama ven zlezla, ker jaz jo ravno z zapiranjem te ograjice ponavadi zbudim (imamo neko staro posteljico) in bi ta težava izginila. Najbrž nobena tega ne prakticira? Ali pač? Kaj pa Montessori metodo pozna katera? Mislim, da jo je Maea omenila.

Evo, se je že zbudila, se še kaj oglasim...

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 12:03:25   
tinaaja
Mimogrede - moja P je nizko tezo otroka navdla kot opcijo za podaljsanje porodniske .. Pikca, encijan.. ker se je zmotila pri B in napisala v karton 6700g...

po montessori metodi delajo v vrtcu usrulinke, pa tega je kar nekaj na netu za prebrat

B je dobila svoj zadnji odmerek AB user posted image kok sem vesela, ker ponoci sem jo vsakic morala zbudit ravno,ko je ful trdno spala user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 12:03:37   
cv105
Encijan

mi jemo recimo 5 x200ml/dan (al pa malo manj zadnje čase) ... pa zadnja dva dni imamo malo zmrkan ritem ampak vseeno:
- ponoči flaša mleka (enkrat od 3.-6. ure)
- zjutraj sadna Hipp kašica (enkrat od 8.-9. ure)
- opoldne kosilo (zelenjava z mesom ... makaroni ... riž ... ali kaj v tem stilu ... večinoma mora biti fino spasirano user posted image )
- ob treh ali štirih sadje s piškotom ali jogurt s kruhom ali sadje z jogurtom ali samo sadje in sok ...
- okrog sedmih mlečna Hipp kašica ali stračatelino ali polenta s skuto ali polenta z jogurtom ali gres ...

če se zgodaj zbudi, dobi dopoldansko malico in spustimo popoldansko ...

3 dni prakticiramo za malico oz. zajtrk kruh s sirnim namazom ... takoooooooo počasi melje s samo dvema zobkoma ...  user posted image

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: My name is 03 007
28.12.2007 12:05:06   
A-N-J-A
Mene je pa danes obiskala teta s Krvavcauser posted image .No saj sem happy,vsaj vem da nisemuser posted image  user posted image .
Moj je šel danes mal v službo pogledat,pol gre pa še v štacuno mal nabavit.Ko bom šla jaz po doooolgem času v Trgovino bom k Alica v čudežni deželiuser posted image .

Zdaj pa rabim pomoč.Moj je mel 25-ega roj.dan,pa smo po Metelkovi skakal,zdaj bomo pa jutri mal praznoval pa mu bom Nutelino torto naredila.Tiste ki ste jo delale povejte kdaj vmešam Nutelo v smetano.To mi ni jasno.A je smetana sploh trdna?A rabim tud Kremfix??? Hvala za pomočuser posted image .

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?