|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 19:05:14   
LoCa
ja, in sm potrdila, se strinjam user posted image

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 19:48:47   
Anonimen
Mislim, da ima anonimka kar prav. Nikjer ne navaja, da je ne mara.

Jaz bi od partnerja zahtevala naslednje:
- naprej mi mora povedati kdaj bo deklica prišla, če je to izven dogovorjenega termina
- vedno, ko pride naj bo on doma in se predusem on ukvarja z njo, saj je predusem njegova hči
-da tepe najini hči - no tega ne bi dovoljila

Ali se tudi s vajino hčerko  malo ukvarja?

Mislim, pa da deklico odriva , poleg očeta tudi babica in mogoče tudi lastna mati.
Mogoče ti partner za obisk deklice ne pove tudi zato, ker se glede tega ne more normalno pogovoriti z ex partnerko in kratko malo potem deklico poturi tebi????

POGOVORI SE S PARTNERJEM!!!!!

SREČNOuser posted image

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 20:07:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA

Neva in njej podobne, dajte čitajte malo kaj ženska pravi. Vi pa vidite samo neke frustracije iz svoje preteklosti ali sedanjosti. Če ste vi imele neljubečo, sovražno mačeho to ne pomeni da so vse take. In če je vaš bivši poročen z neljubečo, sovražno novo ženo ali so potem vse nove žene take?

Meni se to zdi onesnaževanje foruma, toliko besed o nečemu kar je samo v vaših glavah.

Jaz od partnerja pričakujem da mi pove gdaj bo ali ne bo doma da se vem kako ravnati. Ali sem samo zato slaba mati kateri je težko biti z lastnim otrokom.

Pa tudi moja mama bi me čudno gledala če bi ji kar tako pripeljala otroke. Slaba in ljubosumna babica?



Amen je spregovorila najbolj pametna od vseh.
Draga moja jaz ne berem površno jaz sem prebrala z srcem in to se nisem postavila v anonimke kožo,ampak v otrokovo kožo.Povsod je smet,povsod je odveč,pri materi,ki jo poriva očetu,oče se jo izogiba,babica jo pošilja drugam,
druga žena njenega očeta jo pa tolerira le za določen čas.Še sreča,da je majhna,da se še ne zaveda,kako je odveč.Ampak bozrasla in znala brati tudi obnašanje odraslih okoli sebe.
Kaj ste mislile nekatere,da bom ji ploskala,in oh in joj,kako si boga,ker si zastojn varuška,ker mora zaradi tujega otroka čisto spremenit dnevne načrte.
Prav,naj se vsedejo za mizo,ampak vsi trije in naj obema v obraz pove kako in kaj,če ima jajca.
Ogorčena sem nad toleriranjem,da je otrok,ki je iz prejšenega zakona,sedaj
odveč,zato pa tako reagiram.
Pa draga moja pametnjakovička,nimam s tem izkušenj,ne nič kaj takega ni v mojem življenju,samo ženska sem,s čustvi za otroke,ki se jim godi krivica.

(odgovor članu VERONICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 20:17:11   
Anonimen
Za punčko pri sedmih letih sta v prvi vrsti odgovorna njena mama in oče. Onadva se morata dogovoriti o času, ki ga bo punčka preživela pri vsakem od njiju.

Lepo in kulturno je, da nova partnerka otroka sprejme in da ga spoštuje kot samostojno osebnost. Ni pa nujno, da otroka ljubi kot lastnega; kot takega ga niti ne more. V primeru "normalnih" in kultiviranih odnosov se tudi nelastni otroci s časom vzljubijo....ker so pač otroci.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 20:34:09   
CeluLitka
Kje pa je v tej zgodbi mamica te punčke? Jaz iz tega razberem, da punčka verjetno ne pride sama k njim na obisk, ampak jo verjetno njena mamica "odda" očetu, oče pa naprej anonimni. Če kdo tukaj "odriva" otroka, sta to prav gotovo njena mamica in očka. Jaz se vprašam zakaj pa jo mamica tudi takrat, ko ni določen vikend za očeta, pošilja k njemu?user posted image

Glede napada na anonimno pa....napadle ste jo (nekatere), po mojem mnenju, brez razloga. Ona je spraševala eno, napadale pa ste jo z očitki, ki nimajo veze s tistim, kar je ona napisala oziroma spraševala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 21:49:20   
Anonimen
zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!

(odgovor članu CeluLitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 22:10:47   
Sibil_
Po moje pa tukaj največjo napako dela tale oče/mož.Ker hčerka pride k očetu za vikend, on je njen cilj in čas preživet z njim.Če se on ne more ukvarjat z njo zakaj sploh pride?Dobro, tu je še sestrica, ampak glavni je on.In jaz bi mu pač rekla naj dejansko punčka hodi k njim ko je on doma, vsaj večino časa, pa naj bo on z obema punčkama.Ne pa da jo dejansko prelagajo en z drugega.Pa tut tale mati je mal čudna-a kar vsak vikend se losa otroka, pa tut če je ex-mož na službeni poti?Samo da se je reši?MAh, čudno je tole, res.user posted image

In logično je, da ženska ne more imeti rada tujega ali partnerjevega otroka kakor svojega, kdor bi to zahteval ali zatrjeval je čuden.Ker tega enostavno ne moreš, tvoj otrok je tvoj otrok in tvoj svet, ga ni tujega da ti daje enaka čustva.Lahko ga pa imaš rad, logično.In naj bi ga tudi imel, do določene mere.Ampak nikoli enako, žal.user posted image

Zaradi tega je iz vidika otrok najpametneje, da se v zakonu ne mešajo otroci od prej in od sedaj-beri če ima en partner otroke je dobro, če je drugi brez svojih ali brez skupnih.Ker otroci razlike vidijo in občutijo in trpijo.Žal.user posted image

LP,
Sibil RR



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 22:23:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!



Točno tako!

In prvo anonimno razumem, tudi meni ne bi bilo vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 23:24:26   
Kepica83
Mater kako ste vse anonimno napadle. Jaz sem popolnoma na njeni strani in jo popolnoma razumem. Vsekakor ni dolžnost njej skrbet za tujega otroka. Za njega sta dolžna skrbet njena mati in njen oče in pika. Jaz mam od mojega partnerja malega tudi rada ampak še je toliko mali da še se ne odloča sam kdaj bo prišel k nama ko pa 1x bo tako daleč pa prav gotovo nebo hodil nenajavljen. Zaradi mene je lahko vsak dan pri nama pod pogojem da se najavi. Saj verjetno mala ima svoj mobitel pa te naj pokliče pa vpraša če lahko okoli pride. Z parterjem bi pa kar ostro govorila in mu dala vedet da si tega otroka nisi sama spravla in da nemoreš ti biti za vse sama. Babica, oče pa mati pa uživajo v prostem dnevu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 23:40:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 23:46:13   
mikina
zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!

Zdaj sem pa potočila solzo. Ker imam jaz otroka od prej in me je sedanji partner vzel v paketu z njim. Midva imava dva otroka skupaj.  Ampak nikoli ni naredil razlike oz. ni imel "mojega" otroka manj rad kot ostala dva. Pri meni je bil vedno pogoj, če imaš lahko rad mene moraš imeti še mojega  otroka. Pa je ogromno večerov na začetku zveze čuval MOJEGA otroka, ko sem bila v službi oz. službeno odsotna in  mi tega ni nikoli očital. 
Zato ne razumem anonimne. Saj je pa bil otrok prej kot pa ona. Raje, da bi poskrbela, da bi skupaj preživljali več časa, jamra možu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 23:48:44   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!






bla bla bla...user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pastorka!?
28.12.2007 23:52:26   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!


Zarečenega kruha se največ poje. Sem jaz tudi mislila da se meni to nemore zgoditi, da bi imela tipa z otrokom. Pa ga zdaj imam pa sem ful srečna. Bolj kot pa z nevem kakim samim šminkerjem.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
29.12.2007 0:38:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 0:41:29   
Kepica83
Draga anonimna.

Mislim da ni prav da vedno ti prevzameš vlogo skrbnice, oče pa da uide svoji odgovornosti. Iz posta vidim, da malo pupo imaš rada, kolikor imaš pač lahko partnerjevega otroka, skrbi te pa odnos tvojega moža do tvoje hčere in seveda do "pastorke". Čeprav pastorko po svoje razvaja jo po drugi strani odriva oz uide odgovornosti do nje, najlažje je kupiti darilo, ko pa ga dejansko hči potrebuje pa pobegne.

Probaj se pogovorit z možem, jasno mu daj vedet, da ko imaš ti svoj plan, da od njega ne odstopaš, če se bo njegova hči kar pojavila na vratih. Tudi dovolj v naprej mu povej, če kaj takega planiraš, da bo "računal" na to da te ne bo doma.

nekatere pravite, kaj pa če se kaj mami zgodi in bo moral on prevzeti polno skrbništvo, mislim, da bi bilo to še najlažje, ker bi lahko nemoteno delovali kot družina. Kadar bi ona imela svoje plane bi tako ali tako za oba otroka uredila varstvo, kako pa naj uredi varstvo za nekoga, ki se kar prikaže na vratih?

Recimo situacija, službeno kosilo, doma se urediš, ko pa želiš stopit čez vrata, je tam nekdo, ki je prišel k tebi na obisk...
Ali pa se odprav ljaš k svojim staršem na obisk,...

Tudi anonimna si zasluži da ima kak dan prost obveznosti, verjamem da tudi svojo hčer anonimna da v varstvo za to da lahko kam gre in se sprosti. Kako bi pa to izgledalo, da bi bila za "pastorko" vedno na voljo, dočim za svojo hči pa bi rihtala varstvo?

neva, malo prehitro obtužuješ in poslošuješ.
Vem kako je biti otrok ločencev, tudi moji starši so ločeni. Seveda so se ločili, ko sem bila v puberteti, ampak občutki so konec koncev enaki. Izredno pomembno je kako se uskljaujeta ločenca in seveda se nič ne sme delati mimo novih partnerjev, ker konec koncev sta to sedaj 2 ločeni družini in tako kot se upošteva otroka ločencev, ravno tako se mora upoštevati partnerje ločencev. Tudi partnerji ločencev imajo svoje pravice, res je da se morajo prilagoditi delno partnerjevemu otroku, ampak živeti in igrati pravo mamo otroku ki dejansko ni tvoj ne gre.

anonimna, upam da se situacija pri vas uredi, predvsem pa moraš nastopiti bolj odločno.



user posted image user posted image user posted image NAJBOLJŠI ODGOVOR NA TO TEMO!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 1:19:57   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Tudi partnerji ločencev imajo svoje pravice, res je da se morajo prilagoditi delno partnerjevemu otroku, ampak živeti in igrati pravo mamo otroku ki dejansko ni tvoj ne gre.

-----------------------------
user posted image user posted image user posted image
Groza, da lahko nekdo sploh pomisli kaj takega... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 8:10:09   
najina pikica*


Draga anonimna.

Mislim da ni prav da vedno ti prevzameš vlogo skrbnice, oče pa da uide svoji odgovornosti. Iz posta vidim, da malo pupo imaš rada, kolikor imaš pač lahko partnerjevega otroka, skrbi te pa odnos tvojega moža do tvoje hčere in seveda do "pastorke". Čeprav pastorko po svoje razvaja jo po drugi strani odriva oz uide odgovornosti do nje, najlažje je kupiti darilo, ko pa ga dejansko hči potrebuje pa pobegne.

Probaj se pogovorit z možem, jasno mu daj vedet, da ko imaš ti svoj plan, da od njega ne odstopaš, če se bo njegova hči kar pojavila na vratih. Tudi dovolj v naprej mu povej, če kaj takega planiraš, da bo "računal" na to da te ne bo doma.

nekatere pravite, kaj pa če se kaj mami zgodi in bo moral on prevzeti polno skrbništvo, mislim, da bi bilo to še najlažje, ker bi lahko nemoteno delovali kot družina. Kadar bi ona imela svoje plane bi tako ali tako za oba otroka uredila varstvo, kako pa naj uredi varstvo za nekoga, ki se kar prikaže na vratih?

Recimo situacija, službeno kosilo, doma se urediš, ko pa želiš stopit čez vrata, je tam nekdo, ki je prišel k tebi na obisk...
Ali pa se odprav ljaš k svojim staršem na obisk,...

Tudi anonimna si zasluži da ima kak dan prost obveznosti, verjamem da tudi svojo hčer anonimna da v varstvo za to da lahko kam gre in se sprosti. Kako bi pa to izgledalo, da bi bila za "pastorko" vedno na voljo, dočim za svojo hči pa bi rihtala varstvo?



se podpišem!!!
drgač sm pa kr mal zgrožena nad določrnimi odgovori in napadanji,je že res da ima lahko vsak svoje mnenje....ampak vseeno!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 10:33:43   
oka
Bogo dekletce, obkroženo z odraslimi, ki se ne znajo zmeniti tako, da bi bilo za njo in vse ostale dobro!

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 10:54:51   
muška
Jaz imam dva pastorka, oba imam rada in za oba si upam trdit, da imata rada mene. Dostikrat smo bili sami in smo še sami, pa takrat kvalitetno preživimo prosti čas. Nikoli me ne moti, če moram kam in sta pri nas, moža pa ni. Ju pač vzamem zraven, pa kaj, kljub temu se imamo fino, pa še na mala dva mi pomerkata, torej dodatna pomoč.user posted image

Se mi pa res ne zdi fer od tvojega moža, da ti ne pove kdaj bo punčka prišla, oz. da ga takrat ni doma.

Sicer pa punčki ne igraj mame, ampak prijateljico, bodi ji oseba za katero bo vedela, da se lahko zanese. In očitno k tebi prihaja, ker te ima rada in ker ima rada sestrico, a ni to lepo? Ne zapravi tega!



pa to še hočem dodat, nisem brala ostalih odgovorov, tako da ne vem kam je temo zaneslo

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 11:33:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!



Najbolj podlo razmišljanje kar sem jih v tej temi prebrala.
Me prav zanima kako boš odreagirala nekega dne,ko vam bo potrkala socialna na dom in vam sporočila, da je otrok tvojega partnerja (s katerim ni imel stikov in ti ga je zamolčal- ja tudi to se dogaja) izgubil mamico in je brez sorodnikov po mamini strani. Tu bi rada videla tvoj obraz.

Otrok je otrok. Vzeti ga je treba v zakup s partnerjem, če ga ima od prej.

Anonimna, tebi pa svetujem, da se pogovoriš s tvojo pastorko, pri njenih letih ti bo znala marsikaj povedat. Takole prihajat nenapovedano kar naprej za moje pojme ni vredu. Ni vredu v tej smeri, ker mala točno ve kdaj ima stike z očetom. In za moje pojme se pri njih doma nekaj dogaja. Sicer, da hoče stike z očetom je vredu, super.


In tako kot pravi Neva, z deklico se nekaj dogaja. Nikjer ni dobrodošla.
Sama se pa ne bom spuščala v odnos kdo ima koga najraje pa za koga bolje poskrbi. Dovolj je že to, da si jo sprejela v vašo družino. Vse ostalo me niti ne zanima...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 11:43:53   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

razliko med njima delaš tudi ti, se ti ne zdi?


ja, se podpišem,... mislim groza, če vem, da sprejmem fanta, moža, ki ima od prej otroka se zavedam, da v kompletu dobim tudi njegove otroke - glede na to, da sta v hiši punčkinega dedka in babice, ima ta deklica zakonsko iste pravice kot tvoj otrok.

Samo toliko v vednost, sicer pa selitev na svoje in omejitev obiskov - če ti gre toliko v nos bo edina rešitev.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 11:46:18   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!



pa saj ne vem ali se naj smejem ali jočem? user posted image A se zavedaš, da lahko sama tudi ostaneš brez partnerja in z otrokom? Bok ne daj, ampak vseeno - upaj in moli, da se potem ne bo pojavil kak tip, ki bo rekel, da punce s prtljago ne vzameuser posted image




_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 11:48:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!



pa saj ne vem ali se naj smejem ali jočem? user posted image A se zavedaš, da lahko sama tudi ostaneš brez partnerja in z otrokom? Bok ne daj, ampak vseeno - upaj in moli, da se potem ne bo pojavil kak tip, ki bo rekel, da punce s prtljago ne vzameuser posted image





Točno tako. Potemtakem bi ogromno, skoraj 1/3 mamic, očetov ostalo samih zaradi takega razmišljanja. Saj ne moreš da verjameš. user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 11:58:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zATO pa jaz nikoli ne bi vzela tipa s prtljago (beri: otrokom od prej). Tu mač komplikacij to potergne s seboj. Videno na vsakem koraku.
Že imaš otroka? Adijo!



Si pa zagrenjena.. Predstavljaj si, da ostaneš sama z otrokom... Da te nihče ne bo hotel imeti za partnerko, ker imaš otroka.... Uf, ti bo nekaj manjkalo... user posted image

Prva anonimna... Zakaj pustiš, da se dere, da tepe tvojo hčerko, z njegovo je pa tako sladek? Jaz tega ne bi nikoli dopustila, ker otrok je otrok, partnerji pridejo pa gredo.... No, odgovorov nisem brala, tako da samo na kratko povedala...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pastorka!?
29.12.2007 12:02:08   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde



Prva anonimna... Zakaj pustiš, da se dere, da tepe tvojo hčerko, z njegovo je pa tako sladek? Jaz tega ne bi nikoli dopustila, ker otrok je otrok, partnerji pridejo pa gredo.... No, odgovorov nisem brala, tako da samo na kratko povedala...



kje si pa upa vdarit prvo hčerko - dobi takoj CSD za vrat user posted image , saj je čist logično.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?