|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
23.7.2008 7:33:41   
Bambi D
Haidi, morda nisi dobro prebrala mojega posta... Pravim, da na maile ne odgovarjajo, vsaj meni niso, tako da jih žal pohvaliti ne morem, me pa veseli, da imaš ti dobre izkušnje z njimi, saj bi tudi jaz veliko raje napisala kaj pozitivnega. Morda je to zaradi časa dopustov, ali pa imajo enostavno dovolj strank in se ne rabijo truditi za nove...

(odgovor članu Haidi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
23.7.2008 12:28:36   
Anonimen
Ali pa si pisala na napačni mail in namesto na firmo kar direktorju ane???user posted image user posted image user posted image

Poklič jih pa boš vse zvedla a ti je tko težko??

(odgovor članu Bambi D)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
23.7.2008 12:29:10   
Mijavček
Meni tudi niso odgovorili na mejl; sem pa hotla kupit komplet sobico za dvojčka... zdaj pa ne vemuser posted image ... sem dobila slab občutek in bom kupila kje drugje.
Lahko pa da je blo slučajno...user posted image

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
23.7.2008 12:41:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
23.7.2008 12:50:44   
carly
Meni so na mail odgovorili v približno enem tednu in v istem času sem tudi dobila ponudbe še iz drugih trgovin kjer sem spraševala za iste stvari.Me je pa zanimala sobica od Lip poljčan.So zgleda vsi čakali, da dobijo odgovor od tega podjetja, ker sem povsod dobila isti dobavni rok in sicer v razmaku ene ure ene tri ponudbe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
23.7.2008 16:37:30   
Klaudia
Imam same pozitivne izkušnje s to trgovino.  Vse smo hitro dobili, je ceneje kot drugje, smo pa vedno klicali na 040/99 77 11 in nikoli pisali maila. Vedno so se javili in smo zrihtali stvari.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
23.7.2008 17:30:40   
gloria
Jaz tudi nisem dobila meila nazaj ko sem spraševala po vozičku....tak da sem že obupala in naročila drugje

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
23.7.2008 19:34:50   
arabela*
tud mi smo naročili in smo zadovoljni.In sicer lupinico maxi cossi.Takoj sem dobila mail da so o naročilu obveščeni,pa mail,ko so jo dali na pošto.Dostava je bila v treh dneh.
Sem pa bila zelo razočarana nad Baby centrom.Sem naročila el.varuško,vse ok,pol pa me po parih urah kličejo,da je ni na zalogi in da je baje nebo več za dobit.Naj kaj druga vzamem.Halo,pa še sedaj jo prodajajo na spletu.Za moje pojme zelo neresni,tak da pri njih več ne naročamuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 23.7.2008 19:35:27 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
23.7.2008 20:31:01   
Bambi D
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali pa si pisala na napačni mail in namesto na firmo kar direktorju ane???user posted image user posted image user posted image

Poklič jih pa boš vse zvedla a ti je tko težko??



Prvo smo poslali povpraševanje na info, odgovoril nam je nekdo z imenom Jani, potem pa smo njemu odgovorili nazaj na njegov mail (iz katerega smo dobili odgovor), kar je logično sosledje komuniciranja prek maila. Če je to direktor jaz ne vem, ampak v nobenem primeru ne vidim razloga za vzvišenost. Jaz definitivno ne bom klicala, mislim, da sem vse podatke potrebne za naročilo napisala, sedaj je pa na njih, da sprovedejo naročilo in se držijo dobavnih rokov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
24.7.2008 9:43:35   
Anai
Da še jaz opišem svojo pozitivno izkušnjo z njimi:user posted image

Kot prvo sva pri njih veliko prihranila (kot če bi kupovala npr v Baby-centru, Pikapolonici)  saj so nama dali glede na to da sva kar nekaj kupila (posteljica, lupinica, košek), tudi nekaj popusta (za okoli 40€), plus tega da sva kupila voziček ki so ga imeli v akciji in še dodatno prihranila 90 €, se pravi okoli 130€ kar pa je kar nekajuser posted image

Z njimi sva komunicirala preko telefona saj se mi zdi da je veliko bolj osebno in zanesljivo, kot pa preko mailov na katere po mojih izkušnjah veliko podjetij sploh ne odgovarja. Se preko tel veliko več zmeniš kaj hočeš, kdaj dobiš,... in so bili ZELO prijazni, so nama ful svetovali, pomagali,..
Pa še en plus - vse sva dobila v roku 2-3 tednovuser posted image user posted image user posted image

Midva sva z njimi zelo zadovoljna in bova še kupovala pri njih.

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
24.7.2008 11:21:34   
Bambi D
Brez zamere Anai, ampak tvoj post in post od Anonimne(ga) mi delujeta kot posta, ki ju je napisal glej ga zlomka kdo - Sonček sam. Nekako sumljivo se mi zdi, da najprej odgovori nekdo kot Anonimen in me skuša osmešiti (poleg tega pa tudi ve, komu sem jaz pisala mail, česar nisem nikoli navajala), potem pa neka nedložna oseba (s komaj drugim postom na forumu) piše, kako ni zanesljivo komunicirati prek maila, pa kako fajn in oh in sploh so oni, pa še popust dajo, kot da sem jaz tista, ki ne razume, da svet pa ja funkcionira po telefonu... user posted image
No, kakorkoli, kritika je bila dobronamerna - za stranke se je treba potrudit. Če je to spletna trgovina, potem je treba stranki še toliko bolj jasno dati občutek, da si jo vzel resno, ne pa da te mora ona prositi, da jo upoštevaš. Jaz bi na vašem mestu to vzela kot opozorilo, da nekaj ne delate pravilno in to skušala odpraviti. V mojem primeru bi bilo dovolj, da napišete en samcat odgovor, pa tudi če je vsebina: "Žal izdelka ne moremo izdobaviti v doglednem terminu". Je to res tako težko???user posted image

(odgovor članu Anai)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
24.7.2008 11:36:35   
Mijavček
IZVIRNO SPOROČILO: Bambi D

No, kakorkoli, kritika je bila dobronamerna - za stranke se je treba potrudit. Če je to spletna trgovina, potem je treba stranki še toliko bolj jasno dati občutek, da si jo vzel resno, ne pa da te mora ona prositi, da jo upoštevaš.


Ja, men gre tud to po glavi   -  če je spletna trgovina, potem naj bi delovalo tud spletno komuniciranje. To kot osnova... če pa že tukaj zašteka... kako pa potem lahko zaupaš, da bo nakup OK user posted image

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
24.7.2008 11:50:01   
mateyka
hm, jaz sem pa naročila prek spleta in so me potem še naknadno poklicali kako želim dostavljeno (nekaj sem narobe označila pri naočilu) ter mi dostavili v nekaj dneh. vse bp.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
24.7.2008 13:58:32   
Anai
IZVIRNO SPOROČILO: Bambi D

Brez zamere Anai, ampak tvoj post in post od Anonimne(ga) mi delujeta kot posta, ki ju je napisal glej ga zlomka kdo - Sonček sam. Nekako sumljivo se mi zdi, da najprej odgovori nekdo kot Anonimen in me skuša osmešiti (poleg tega pa tudi ve, komu sem jaz pisala mail, česar nisem nikoli navajala), potem pa neka nedložna oseba (s komaj drugim postom na forumu) piše, kako ni zanesljivo komunicirati prek maila, pa kako fajn in oh in sploh so oni, pa še popust dajo, kot da sem jaz tista, ki ne razume, da svet pa ja funkcionira po telefonu... user posted image


No jaz nisem sonček, mogoče anonimen je, tega pa ne vem..sem hotela napisat svojo izkušnjo ker so pač vprašali zanjo in sem jo napisala. Pa mogoče nisem ravno gostobesedna in pogosto tukaj da bi klepetala.
Je kaj narobe da sem jih pohvalila?? In...ali sem edina?user posted image

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
24.7.2008 14:23:57   
Bambi D
Ne, ne, vse je ok, seveda je prav, da si jih pohvalila, če so bili do tebe korektni. Pa sorči, če je izpadlo, da si ena od njih...

(odgovor članu Anai)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
24.7.2008 14:36:56   
Anai
Vse je uredu. Ni panike, se zgodi.user posted image

Sem šla pa na njihovo stran malo pogledat in sem komaj našla njihov kontakt za stranke preko maila. Telefon imajo na vidnem mestu, maila pa ne zato sem jaz tudi takrat raje klicala. In ko sem ga našla je na voljo le od direktorjauser posted image . Našla pa sem potem tole čisto na drugem mestu popolnoma skrito:

Sedež podjetja:
Soncek.si d. o. o., Cesta svobode 15, 4260 Bled
telefon: 040 99 77 00, fax: 04 5768 401, e-mail: info@soncek.si
informacije o naročilih: 040 99 77 11, e-mail: matjaz@soncek.si

Verjemi, če nebi malo raziskovala sedaj (si mi dala malo delauser posted image ) bi tudi sama pisala kar direktorju.
Mogoče je zato anonimna to napisala ker je sama tudiuser posted image kaj veš?

Upam da boste uredili z naročilom, mene niso še pustili na cedilu. Srečno.

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
24.7.2008 20:10:03   
lojzika
Jst čakam že 2 meseca na pošiljko. Na telefon pa se ne javljajo. Ko sem pa pisala mejl, sem pa dabila pojasnilo da jim pač še niso poslali iz tujine.
Jaz Imam slabo izkušnjo z njimi. Me zanima, če bo kaj ceneje user posted image user posted image  sanjaj svinja kokoruz user posted image user posted image

(odgovor članu Anai)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
8.8.2008 14:07:31   
maserati
No, mi smo pri njih veliko naročali, predvsem avtosedeže. En sedež sva naročila v akciji in jim ga je zmanjkalo pa sva si za isti denar lahko izbrala katerokoli drugo prevleko in sva tako dobila super avtosedež po zelo ugodni ceni. Ker sva ga šla iskat kar na Bled so nama ga še predstavili, svetovali, pokazali, kako se pripenja... Skratka, super zadovoljni vsakič, pa smo naročali že ene štirikrat.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?