|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 7:23:10   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

TUDI MENE ŠE NI NA TEM SEZNAMU

PDP- 28.4.2009
NASLEDNJI PREGLED- 19.2.2009
NOSEČNOST- 1.
OTROK- 1.
SPOL - user posted image
KG - PLUS 17KG
NOSEČA - 27T
STARA - 25 LET

LEP POZDRAVČEK VSEM


Dobrodošla! Upam, da sem prav razumela. enega otroka že imaš, drugega pa pričakuješ. Ker si napisala 1. nosečnost in 1 otrok, hm...

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 7:50:29   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Bethany...ja upam, da ne bo že zdej trmast...kaj šele bo, heh...

Jst grem pa v pon. na CSD, pa me zanima, če morem nest izpolnjeno prilogo glede plače očeta ali se to ureja naknadno, ko se ve od kdaj naprej koristi dopust?


Hej, Dali*

lahko sicer neseš zraven, sam bo treba dopolniti, ko boš rodila in bosta vedela, kdaj točno bo koristil dopust. Bo mogla firma še takrat potrjevat, zato mogoče boljš, da šele potem nese vse skupaj tja.

Ja, Elina pa tako hitro raste... ko gledam slike iz porodnišnice... ful je že razlika. Zdej se že tako lepo smejčka. user posted image user posted image


Hvala Bethany!
Ja, sej ravno zaradi tega potrjevanja v firmi sem si mislila, da bo tako nekako. Torej, ko bom rodila bo to on sam nesel na CSD in to je to...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 7:51:04   
Dali*
Ecco...sem vam pripravila zajtrk...

user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 8:12:49   
mbd0411
Dali user posted image user posted image user posted image ,sem pa res lačna postala.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 8:18:46   
Naty*Taja
Hojla Celjanke. Še ena, sicer že stara tule gor, pa vseeno.
Sta zdej dve temi na tole temo, sam ena je bolj na čvek z otročki, tale je pa bolj o nosečkah user posted image . Sama spadam v obe kategoriji. Imamo namreč dva razgrajača in pričakujemo julija še enega. Če lahko bi se vam kdaj pa kdaj pridružila...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 8:41:47   
mbd0411
Še dobro,da katera pride pogledat.Kadar imam čas prav nobene ni tu.
Sicer nas je pa na Facebooku ogromno.Je fajn za slikce...


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 9:42:17   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hojla Celjanke. Še ena, sicer že stara tule gor, pa vseeno.
Sta zdej dve temi na tole temo, sam ena je bolj na čvek z otročki, tale je pa bolj o nosečkah user posted image . Sama spadam v obe kategoriji. Imamo namreč dva razgrajača in pričakujemo julija še enega. Če lahko bi se vam kdaj pa kdaj pridružila...



Živjo!!1

Dobrodšla, ti se kar pridruži.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 9:52:31   
Bethany
Dali*, madonca kak "froštik". Sem se glih najedla, pa se mi sline cedijo. user posted image user posted image

Mbd, sem js tud podlegla "čarom" fejsbuka, tak da... user posted image user posted image

Naty-Taja, dobrodošla! Sem se že spraševala, kdaj se boš tle oglasila, glede na tvoje blaženo stanje. No, js še vedno tle čepim, čeprav že dva meseca nimam več "pravilnega" statusa... user posted image user posted image Oglasi se še kaj. user posted image Aja, pa podatke za seznamček povej.

Ja, mi pa imamo danes dvomesečnico!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 10:02:05   
spps
oojlaa!
a katera ve kje se skriva blue eye?
 
 

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 10:17:38   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: spps

oojlaa!
a katera ve kje se skriva blue eye?
 
 


mogoc v P.?? user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 10:26:06   
oktavija
Halo!

No vsaj dva znana imema iz te teme!!!user posted image user posted image user posted image

Dali in Spps!!!user posted image user posted image  Kako sem vesela da vaju vidim!!!

Dekleta a je še katera tako novo pečena nosečka kot jaz?user posted image user posted image  Bi rada imela drubico!!user posted image user posted image user posted image

Kako set srugače???
Jaz super sam slabosti in lakota me dajeta....user posted image user posted image user posted image  Bebica je super in srček že pridno tiktaka...user posted image

Lep dan vam želim!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 10:34:57   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Halo!

No vsaj dva znana imema iz te teme!!!user posted image user posted image user posted image

Dali in Spps!!!user posted image user posted image  Kako sem vesela da vaju vidim!!!

Dekleta a je še katera tako novo pečena nosečka kot jaz?user posted image user posted image  Bi rada imela drubico!!user posted image user posted image user posted image

Kako set srugače???
Jaz super sam slabosti in lakota me dajeta....user posted image user posted image user posted image  Bebica je super in srček že pridno tiktaka...user posted image

Lep dan vam želim!


Ejla oktavija...saj sem te pozdravljala že nekaj časa nazaj, pa se nam potem nisi nič kaj oglašala.
Full sem vesela zate...še malo pa boste imeli prvi pregled. user posted image

Eh te slabosti...jst sm bla čist brez apetita, ali pa se mi je nekaj zaluštalo pol pa mi je vse smrdelo. Groza... No tudi to mine in sedaj jem vse...še preveč...

Kar večkrat se nam pridruži boš izvedela veliko dobrih informacij...


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 10:36:19   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: spps

oojlaa!
a katera ve kje se skriva blue eye?
 
 


mogoc v P.?? user posted image


jaz sem jo tudi že pogrešala...tko da najbrž so vse tri naše januarčice v P in mogoče so se pa spoznale še v živo, heh...in nadaljujejo čvekanje tam...user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 10:37:31   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hojla Celjanke. Še ena, sicer že stara tule gor, pa vseeno.
Sta zdej dve temi na tole temo, sam ena je bolj na čvek z otročki, tale je pa bolj o nosečkah user posted image . Sama spadam v obe kategoriji. Imamo namreč dva razgrajača in pričakujemo julija še enega. Če lahko bi se vam kdaj pa kdaj pridružila...



Dobrodošla Naty-Taja...s svojimi nasveti in ponovnimi nosečnistnimi tegobicami...no, takimi prijetnimi.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 10:49:45   
Dali*
...zdejle sem si privoščila eno fino belo kavico...čaka me pospravljanje...popoldan pa komaj čakam, da greva po voziček, ki je že prispel....sm tok neučakana...user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 10:56:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Halo!

No vsaj dva znana imema iz te teme!!!user posted image user posted image user posted image

Dali in Spps!!!user posted image user posted image  Kako sem vesela da vaju vidim!!!

Dekleta a je še katera tako novo pečena nosečka kot jaz?user posted image user posted image  Bi rada imela drubico!!user posted image user posted image user posted image

Kako set srugače???
Jaz super sam slabosti in lakota me dajeta....user posted image user posted image user posted image  Bebica je super in srček že pridno tiktaka...user posted image

Lep dan vam želim!
ojla oktavija!
ti se le večkrat oglasuser posted image
saj mal nosčničkih težavic moraš imet,da ne pozabiš,da nosiš pikico v bušijuuser posted image

super,da gre vse ok in tako,bo tudi do konca!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 11:05:12   
mbd0411
Bethany,a te kje najdem na FB?

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 11:21:34   
poopsie
Ojla babe.

Vam sploh ne morem sledit ker ste tak hitreuser posted image user posted image Se bom zdaj bolj potrudilauser posted image

No NS smo dali skozi.. Vse je OK. user posted image je na začetku spal pol pa se je zbudil in začel razgrajatuser posted image user posted image Za spol smo vprašali ampak je rekla,da ne vidi dobro tako,da bomo še počakali do MF.

bety80 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
_kathy_ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobrodošle vse nove nosečkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes sem sama doma. Iraya je čez vikend pri babici,dragi je v službi jaz pa nimam kaj za delatuser posted image Razmišljam,če bi šla kaj do Maribora pogledat za kakšne nosečniške stvari..user posted image Bi kar zapravljala radauser posted image


_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 11:23:02   
poopsie
Slabosti so minile (trkam) zdaj pa imam drug problem!
POŽREŠNOSTuser posted image Vse kar vidim bi pojedla.. Sploh nimam občutka nasitnosti ampak imam 24 ur na dan prazen želodecuser posted image Pa bog ne daj,da mi mogla hrano z kom delituser posted image user posted image


_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 11:25:58   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Slabosti so minile (trkam) zdaj pa imam drug problem!
POŽREŠNOSTuser posted image Vse kar vidim bi pojedla.. Sploh nimam občutka nasitnosti ampak imam 24 ur na dan prazen želodecuser posted image Pa bog ne daj,da mi mogla hrano z kom delituser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  čestitke za NS...

Te tvoje težave so mi pa zelo znane...

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 14:10:56   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

...zdejle sem si privoščila eno fino belo kavico...čaka me pospravljanje...popoldan pa komaj čakam, da greva po voziček, ki je že prispel....sm tok neučakana...user posted image


katerega sta pa zbrala?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 15:40:23   
Naty*Taja
Hojla! Hvala za dobrodošlico. Kar se nasvetov tiče Dali - brezveze, ker je itak vedno drugače! user posted image Resno.
Bethany jaz sem pa tebe tam kej čakala, pa te nič ni. Bi se lahko na kaki kavici dobile, če gresta s tvojo dvomesečnico kaj do mest. Imam kr nekaj lukenj drug teden med službo. Sej vas bomo prišli tudi v živo pogledat, sam zdejle smo kr nekaj bolni. (beri jaz sem user posted image ) tak, da vas raje ne kužimo...
Mene pa zanima, kake vozeke imate. Jaz si bom zdej novga privoščla, ker je bil star tolk obremenjen (beri ene več, kot 20 kg naekrat od obeh en v vozu en v košari...user posted image ), da je čist hin. Pa še posodla sem ga naprej. Me pa muči on PegPerego Skate. Čeprav je začetno navdušenje že malo popustilo ob določenih natančnih razmislekih. A ga ima slučajno katera? in če ja, kako je zadovoljna oz. ne?




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 15:43:37   
poopsie
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Slabosti so minile (trkam) zdaj pa imam drug problem!
POŽREŠNOSTuser posted image Vse kar vidim bi pojedla.. Sploh nimam občutka nasitnosti ampak imam 24 ur na dan prazen želodecuser posted image Pa bog ne daj,da mi mogla hrano z kom delituser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  čestitke za NS...

Te tvoje težave so mi pa zelo znane...


Ok me veseli,da nisem edinauser posted image Kako pa se spopadaš z temi težavami? Ker,če se pri meni tako nadaljuje bom do 40tedna imela +30kguser posted image


_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 15:47:59   
poopsie
Voziček bom tudi jaz mogla kupiti saj od Iraye nimam čisto NIČ!user posted image
Mi je tudi všeč PP skate ga ima soseda vendar se mi zdi,da je zelo ozek.user posted image In,ko bo user posted image malo večji in bo zima bo imel debelo bundo bo težko sedel. Bom vsekakor šla pogledat v trgovino.
Drugače pa mi je zelo všeč ta voziček:
user posted image

Sploh barve ker so bolj žive in ne temne. Nikakor nočem imet temnega vozičkauser posted image


_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2009 16:52:44   
mbd0411
Joj,kake vesoljske vozičke imajo vsi...
Jaz imam najrajši prostornega,z velikimi kolesi,pa štirimiuser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?