|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povišan prolaktin
20.3.2008 11:26:18   
metuLJchy
n
9
apako v vrednosti prl sem napisala, ni bil 1986, pač pa 186

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Povišan prolaktin
20.3.2008 15:46:26   
YULIAH
Najprej Ovčka 79, hvala...upam, da bo res uspelo...user posted image !
Metuljchy naša draga, bad za ta prl...verjetno si tudi ti na bromergonu?Mislim nate, pa upam da čim bolje urediš na MR...se kaj bereva na ZS.
Tassi, kot ti je že Metuljchy napisala, je tvoja vrednost nizka, boš pa verjetno dobila kakšne tabletke, ki ti bodo pomagale vrednost znižat, potem pa ni ovir več za zanositev user posted image .Držim pesti zate...
Sanela, jutri pa čim bolje opravi. Bom mislila nate...user posted image , pošiljam ti user posted image user posted image  za srečo!
Vsem pa pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Povišan prolaktin
20.3.2008 18:01:55   
tassi1
ja po 4*SS bi bil res že cajt za bejbijauser posted image ,bomo mal še probali na old fašn vejuser posted image user posted image .

pošiljam vam user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo in user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Povišan prolaktin
21.3.2008 14:51:00   
*sanela*
Pozdravljene!
Sm odpravila pri zdravnici, tudi njej je čudno, da še ni prijel dostinex. Bomo videli kaj bodo izvidi pokazali.
Je pa res da sm bila pod velikim stresom. Menjava službe.......

Punce držim vam pesti, da čimprej postanete user posted image  !
Po dežju vedno posije sonce user posted image

LP!

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Povišan prolaktin
21.3.2008 16:58:22   
YULIAH
Sanela tudi jaz ti želim vso srečo za naprej,res je stres je velik problem pri vseh teh stvareh. Bo pa sedaj ko boš v novi službi zagatovo vse lepše in boljše. Javi se kaj, pa lepo bodi!Pošiljam ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo.
Tasi, vidva pa le veselo user posted image user posted image user posted image , sedaj so prazniki, pa še hladno bo zunaj user posted image ! Želim vama vso srečo!!!
Vsem ostalim vesele praznike. Jaz imam v ponedeljek 3UZ, danes (2UZ), so mi povedali, da sem s pomočjo injekcij pridelala kar 4 folikle, tak da moram prit še v pon, potem pa bo verjetno stopka, pa čez dva dni IUI. Bomo videli.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Povišan prolaktin
22.3.2008 17:03:06   
metuLJchy
Sanela da se tebi to čimprej uredi, zdaj v novi službici čimmanj mislit na skrbi! Yuliah, držim pesti zate, da tokrat uspe! Sporoči!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Povišan prolaktin
22.3.2008 18:33:39   
tassi1
Yuliah-držim pesti fuuullll močno!"!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Povišan prolaktin
24.3.2008 17:34:36   
YULIAH
Hvala punce!

V sredo grem na punkcijo za postopek IVF, ker sem pridelala preveč foliklov.....me je kar strah, ker je prišlo vse tako hitro in nepričakovano.

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Povišan prolaktin
26.3.2008 12:05:03   
*sanela*
YULIAH pošiljam ti veliko user posted image user posted image user posted image user posted image
naj ti prinesejo srečo, da boš kmalu nosila user posted image  pod svojim srčkom.

V novi službi je super. Šef nič ne kliče, ne teži user posted image , tako, da upam, da bo ta služba manj stresna kot prejšnja.

Naj vam vedno sije sonček

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Povišan prolaktin
26.3.2008 17:08:27   
YULIAH
Super Sanela, krasno da si našla tako službo.user posted image user posted image user posted image user posted image
Punce punkcija je mimo, v soboto pa mi bodo vstavili zarodek, v kolikor bo vse ok.Sem pa takooo zaspana danes, pa izčrpana ....
Hvala da ste mislile name.....krasne punce ste!!!!!

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Povišan prolaktin
28.3.2008 15:44:26   
*sanela*
YULIAH - držim pesti, da se bo zarodek vgnezdil!
Pošiljam ti veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vedi da sem v mislih s tabo.

Ko bo kaj novega takoj javi!

Srečno!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Povišan prolaktin
28.3.2008 15:58:49   
YULIAH
Sanela, hvalauser posted image user posted image , danes se mi že tako dan vleče, da se mi bo zmešalo. Potikam se po stanovanju, jem non stop...to ni več res. Kako bo še le naslednji teden????
Jutri pa seveda takoj javim, kako je šlo...

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Povišan prolaktin
29.3.2008 10:00:24   
YULIAH
Danes bila na ET. Vstavili so mi dva lepa zarodka. Sedaj pa 14 dni čakanja....Morda bomo imeli dvojčke user posted image ...

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Povišan prolaktin
30.3.2008 11:46:24   
bayb77
user posted image user posted image user posted image user posted image  Srečno, iz srca ti privoščim dvojno srečo!!!! Imam občutek, da si ta mesec ti na vrsti, da te obišče štorklja in ima v culi dva user posted image user posted image . Čimbolj se sprosti teh 14 dni, v mislih bom s tabo in vse ostale punce, ki navijamo ena za drugo!!!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Povišan prolaktin
30.3.2008 12:53:46   
YULIAH
Bayb 77, kako lepo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj se ti besede pozlatijo.

(odgovor članu bayb77)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Povišan prolaktin
2.4.2008 8:00:28   
*sanela*
Ojla!
YULIAH- kako se počutiš? Kar dva tedna je treba čakat user posted image , jaz nebi zdržala, verjetno bi po enem tednu naredila test user posted image .
Vso srečo ti želim!
Javi ko boš kaj zvedla!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Povišan prolaktin
2.4.2008 11:29:43   
monikap
YULIAH je žal v bolnišnici zaradi hiperstimulacije.Vam pa vsem pošilja pozdravčke.

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Povišan prolaktin
2.4.2008 16:19:11   
metuLJchy
Ojoj, monikap ali je kaj narobe z Yuliah? Žal mi izraz ni poznan, upam da to ne bo vplivalo na možnost vgnezditve zarodkov...joj, boga, boga J.  Kako kaže glede user posted image , en res velik user posted image user posted image  zanjo. Še prej sem šla gledat kdaj je bila zadnjič na RR, ker se mi je zdelo čudno da je ni nič...monikap prosim lepo jo pozdravi in prosim sporoči kako se drži! user posted image user posted image

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Povišan prolaktin
2.4.2008 19:02:39   
monikap
YULIAH je že doma bo,ko bo lahko sama napisala kako in kaj je bilo.
Je pa hiperstimulacija prvi znak nosečnosti vsaj tako sem na internetu zasledila upam,da je to res.YULIAH en bigggguser posted image samo zate in rada te imam punca.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Povišan prolaktin
2.4.2008 20:39:04   
YULIAH
Sem že doma user posted image user posted image , je pa bilo hudo. Bila sem na infuziji, kri so mi jemali serijsko, dobivala injekcije za strjevanje krvi, da o bolečinah niti ne govorim. HUDO!
Sedaj pa čakam na 14.4., ko mi bodo v bolnici napravili test nosečnosti na podlagi krvnih rezultatov.

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Povišan prolaktin
4.4.2008 8:02:20   
*sanela*
Oh bogica! No samo da je mimo. Bo pa 14.4. lepši dan.

Jaz sem dobila izvide in sm se kar šokirala. Pred tremi meseci sem imela prolaktin 45 pila sem pa pol tablete dostinexa. Zdaj so mi namerili 86 pijem pa celo tabletko. Niso mi vedli povedat zakaj je prolaktin tako visok glede na to da pijem večjo dozo tablet. Naročili so mi da pijem zdaj po dve tableti na enkrat. Nevem kako bo moj želodček prenesel, že zdaj imam slabosti.
Ah kaj vse moramo dati skozi user posted image !

Lep dan želim!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Povišan prolaktin
4.4.2008 9:48:21   
YULIAH
Sanela user posted image user posted image user posted image user posted image , vem kako se počutiš. Jaz sem imela enake slabosti. Začela sem jemati bromergon, najprej celo tableto naenkrat, nato pa polovičko, ki jo jemljem še sedaj. Kar se tiče tvojih tablet, mi niso poznane. Vprašaj zdravnika za bromergon, morda ti bo bolj odgovarjal. Saj ti je na začetku tudi slabo, vendar se čez par dni navadiš in je ok.
Jaz sem sedaj že bolje. Veliko počivam, spim, skratka dnevi so mi tako dolgi, ker sem skoz v stanovanju.
V sredo imam kontrolo, potem pa 14.4. izvem NOVIČKE user posted image .

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Povišan prolaktin
4.4.2008 14:58:54   
Rakica_80
Jojj... vem kako se počutiš Sanela.....jaz jemljem,kr po dve tableti na dan Bromergona že en mesecuser posted image ,...da ti ne govorim kako slabo mi je bilo.user posted image .....ampak, za tolažbo ti povem da ti bo minilouser posted image .Po kakih desetih dneh,sem se počutila kr vreduuser posted image
Yuliah...še tebe bi nekaj vprašala:
Imam zelo podobne težave kot ti,...pa me zanima koliko cajta se že zdraviš?
Jaz se zdravim komaj en mesec pa se mi zdi tako dolgo......user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Povišan prolaktin
4.4.2008 15:27:50   
YULIAH
Bebiii, jaz sem v kliniki za neplodnost že nekaj čez leto dni. Če pa misliš za prolaktin, pa so mi ga odkrili lani avgusta, ker pa sem bila naročena pri zdravnici šele v oktobru, jemljem bromergon od oktobra lani.
Boga ti, a kar dve na dan? Koliko so ti pa namerili vrednost?
Če te karkoli zanima me kar vprašaj..lahko tudi na ZS...vso srečo!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Povišan prolaktin
4.4.2008 15:45:06   
Rakica_80
Da ti povem po resnici NEVEM!user posted image
Zdravnik mi je povedal samo, da imam zvišan prolaktin in da tako nebom mogla zanosit.....koliko pa sem imela, ti bom znala povedat 8.4,...ker imam takrat kontrolo.
Izvide imam, ampak gor nič ne piše ali pa nisem zasledilauser posted image

Yuliah tudi tebi želim vso srečo!!!user posted image user posted image
Ti še javim,ko bojo izvidi!
Sončen pozdrav iz Kopra!user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?