|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Histeroskopija, Stediril in izkušnje
15.5.2008 21:19:52   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

hvala za spodbudi in kmalu boš imela trebušček kot balonček,boš videla


Iz tvojih ust v božja ušesauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja, pa skupaj se boma važle, tak da morma obe poleti zanosituser posted image user posted image user posted image in seveda vse ostale - Tane, Giotti, Ovčka, črviček,... upam, da nisem katere pozabila.

papauser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Histeroskopija, Stediril in izkušnje
15.5.2008 21:51:10   
ovčka79
Ja, tane, potem se pa nisva vidle.

Kakorkol, hvala za lepe želje, pa držim pesti za vse, da bi se čimprej lahko pridružile Polynesii pri kupovanju user posted image oblačilc  zase in za user posted image .

Pozdravčki, o.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Histeroskopija, Stediril in izkušnje
15.5.2008 22:29:52   
crvicek
tane user posted image user posted image user posted image

No pa je tudi za tabo. Zdaj pa hitro okrevaj in se pripravi za novo akcijo.

Ko sem pa prebrala glede tvoje ''majhne pregrade'', mi je kar slabo ratalo. Grooozno in še bolj žalostno, da smo morale nekatere prestati to in da smo zaradi malomarnosti ali neznanja oz. površnosti nekaterih G izgubile naše pikice.

Srčno upam, da se to ne bo več dogajalo. user posted image

Vsem nam pa želim čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image , da se enkrat že končno preselimo na sosednji forum nosečnosti in se skupaj vzpodbujamo še naprej.

Zdaj pa grem spat, saj sem prav končana, saj sem imela ta teden 2 izpita ki sta me pošteno zmozgala.

Pupice, lahko noč.


(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Histeroskopija, Stediril in izkušnje
15.5.2008 23:25:49   
*Junona*
nočko vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Histeroskopija, Stediril in izkušnje
16.5.2008 10:05:25   
giotti
Ovčka79, user posted image

glede tabletk, kar vse pojej do konca. Meni je ginekolog, ki me je operiral, rekel, naj vse pojem do konca, pa tudi moja ginekologinja je rekla, da moram jest tabletke pred in po operaciji. Pa itak je fajn škatlico zaključit, da se ti ciklus preveč ne zmeša.
No, jaz sem v sredo pojedla zadnjo, zdaj pa bo krvavitev, a ne? A močna? Pa boleča kot menstruacija?

Potem pa bom počakala še junijsko in julijsko menstruacijo in se vpisala na "ne pričakujemo avgusta", ko bo to aktualno :)

Sicer pa ne vem, kako bo takrat, še vedno imama včasih dvome, a bi sploh imela svoje otroke... sem že prvič zanosila kar malo presentljivo, zdaj ko je to spet aktualno, pa me spet porajajo dvomi, a si to res tako zelo
elim in zakaj... ah, jaz sem malo komlicirana.

Nič, vsem želim polno sreče user posted image !!!

Ostalim, ki okrevate, pa tudi čimhitrejše okrevanje brez komlikacij. Tane, ti kar pojdi na sonček, gotovo je sonček bolj zdrav kot ležanje v postelji, če se počutiš okej. Saj se ne boš naprezala...

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Histeroskopija, Stediril in izkušnje
16.5.2008 11:50:44   
tane
jaz se počutim ze tako dobro, da kar grem malo ven sploh zdaj ko se je prikazal sonček. poskušam pa vmes malo počivati da le ne bo kaj narobe.

sem pa tako dobre volje zdaj ko je za menoj, da s takim veseljem in optimizmom gledam naprej.

punce vsem, ki okrevamo zelim hitro okrevanje in ko bo čas gremo v nove boje, tiste, ki si to zelimo seveda.

crvicek, 23.5 ne pričakuješ kajne, no jaz grem od 22-25.5 na krajsi oddih tako, da upam, ko pridem nazaj da preberem, da je bil user posted image  , močno držim pesti.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Histeroskopija, Stediril in izkušnje
16.5.2008 18:10:42   
sonček85
veliko sreče vsem ki se trudimo in ki vas še čaka ta poseg

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Histeroskopija, Stediril in izkušnje
16.5.2008 19:25:45   
ovčka79
Giotti, nič nisi komplicirana, če tako razmišljaš.

Hvala za nasvet, sem se odločila, da jih kar pojem do konca.

Sicer pa imam tudi jaz danes (2. dan po operaciji) krče v trebuhu. Danes zjutraj sem imela trebuh tako napihnjen in v enem samem krču, da sem mislila da me bo razneslo. Mi je moj skuhal kamilce, pa mi je odleglo. Pa tudi sedaj čitim napet trebuh, tako, kot pri menstruaciji. Mi je moja zdravnica rekla, da je to normalno, ker se maternica čisti tako, da se krči. Je pa res, da dvomim, da bo ostalo še kaj materiala za user posted image , ki naj bi jo dobila drug teden. user posted image

LP, o.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 258
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?