|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.10.2008 17:52:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
15.10.2008 22:03:42   
snorlax
Daj, morrak, kaj če bi ti napisala, kako ješ, pa te malo prečekiramo. Bo lažje. Meni se res ne ljubi že đž****-tič pisat vse podrobno.  Bom pogledala, če najdem svoj post, sem parkrat vse v detajle napisala, pa prilepim.

Ja, Monti ima svojo polico tudi pri nas v Celju, v Intersparu. Me je skoraj kap, ko sem videla cene. Čokolada 4 EUR in kusur in podobno... brezveze.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
16.10.2008 9:35:13   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Daj, morrak, kaj če bi ti napisala, kako ješ, pa te malo prečekiramo. Bo lažje. Meni se res ne ljubi že đž****-tič pisat vse podrobno.  Bom pogledala, če najdem svoj post, sem parkrat vse v detajle napisala, pa prilepim.

Ja, Monti ima svojo polico tudi pri nas v Celju, v Intersparu. Me je skoraj kap, ko sem videla cene. Čokolada 4 EUR in kusur in podobno... brezveze.





nek trgovec je moral izvohati da se dosti ljudi prehranjuje po montiju....in evoga nova tržna niša....ampak na meni ne bodo služili user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.10.2008 4:59:24   
snorlax
Na meni tudi ne. Moko in poleti zelenjavo imamo doma in to čisto bio, pa meso tudi. Ostalo pa kupim. Pač berem deklaracije.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
17.10.2008 8:28:19   
mojamura
sve že dve user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   [Brisano sporočilo]
18.10.2008 12:28:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.10.2008 7:55:53   
snorlax
Morrak, grede tistih stvari, ki jih moraš pospraviti. Meni je bilo tudi včasih žal kaj vrečt stran, a sem se v glavi prepričala, da itak gre v vsakem primeru stran (v smeti ali pa v školjko). Samo, če prej tisto poješ, preden gre stran, samo nalagaš sebi. Zdaj nimam več problemov s tem.

Pa moj našpuka, ker mora zdaj vse pojest, kar jaz ne jem. Še sreča, da toliko miga, če ne bi že bil debel. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   [Brisano sporočilo]
19.10.2008 8:03:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.10.2008 8:26:05   
snorlax
Jaz si ga. Doma imamo pšenico, čisto BIO, nič špricano, pa mi mož potem zamelje in to je to. Sama se že od nekdaj izogibam industrijsko pripravljeni hrani. Čimveč domače kuhe. Saj ti vzame cajt in vse, samo si pa bolj sigurna, kaj ješ. Veliko si lahko skuhaš za en dan naprej, tako da ni panike.

Jaz sem z dežele, tako da sem navajena bolj domače hrane že od doma. Še bolj pa sem začela pazit, ko je starejši sin dobil celiakijo in sem zaradi njega čimveč hrane pripravljala doma, vključno s peko kruha.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   [Brisano sporočilo]
20.10.2008 19:50:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
20.10.2008 20:54:21   
snorlax
Bravo morrak! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 5:22:37   
snorlax
Ta tema je pa čisto zamrla. user posted image

A še katera vztraja od 1.1.2008?

Jaz sem večinoma pridna z Montijem, včasih ga malo sračkam. Edino, kar je pozitivno, je to, da sem se začela gibat. Vsak dan (kak dan v tednu ne) prehodim enih 4-6 km hitro, kolikor pač zmorem. Pa par metrov tudi tečem vmes. Upam, da do spomladi naberem toliko kondicije, da vsaj kak km počasi prelaufam.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 10:30:35   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ta tema je pa čisto zamrla. user posted image

A še katera vztraja od 1.1.2008?

Jaz sem večinoma pridna z Montijem, včasih ga malo sračkam. Edino, kar je pozitivno, je to, da sem se začela gibat. Vsak dan (kak dan v tednu ne) prehodim enih 4-6 km hitro, kolikor pač zmorem. Pa par metrov tudi tečem vmes. Upam, da do spomladi naberem toliko kondicije, da vsaj kak km počasi prelaufam.user posted image




jaz vztrajam....sicer od 7.1.2008 ampak še nekaj časa se me ne boš rešila tu....hahahaahuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 10:32:44   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

čisto BIO, nič špricano, pa mi mož potem zamelje in to je to. Sama se že od nekdaj izogibam industrijsko pripravljeni hrani. Čimveč domače kuhe. Saj ti vzame cajt in vse, samo si pa bolj sigurna, kaj ješ. Veliko si lahko skuhaš za en dan naprej, tako da ni panike.




čuj snorči, tudi the queen of england se drži tega, da je striktno bio hrano, pa glej kako ok zgleda pri svojih 80+ letih.

Jaz se tudi bolj tega držim....zato si pa že cel dan pojem:

I'm too sexy for my body...user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 18:20:12   
Anonimen
pridne ste punceuser posted image  jaz pa kar ne morem in ne morem začet.user posted image  snorči in murči- a zdaj se vama je ustavilo al kako?

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 18:25:49   
snorlax
Nataša, jaz ga malo tupim, zato se je ustavilo. Se pa tolažim, da vsaj gor ne gre in da končno migam. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 18:27:55   
Anonimen
vidve sta res carici user posted image

jaz si pa sploh ne morem zastavit jedilnika, ko sem v službi npr.user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 19:16:50   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

vidve sta res carici user posted image

jaz si pa sploh ne morem zastavit jedilnika, ko sem v službi npr.user posted image


S čim pa imaš probleme? user posted image Jaz jem doma zajtrk, ne glede na to, kdaj grem od doma. Ponavadi zajtrkujem takrat, ko visim tule gor, to je okoli 5.00 zjutraj. Potem pa celo dopoldne meljem sadje, študent-futer, črno čokolado itd.. Jaz lahko, ker sem pri računalniku, ne vem pa, kje delaš ti?

Kosilo pač jem, ko pridem domov. Ponavadi med 15.30 in 17.00 uro. Potem še kaj meljem vmes in med 19.00 in 20.00 uro večerjam.

Čez vikende imam večji red pri hrani in bolj enakomerne obroke. Samo se mi bolj lušta, ker sem veliko v kuhinji.

Kje pa tebe čevelj žuli?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 19:19:25   
Anonimen
No, saj jaz sem tudi 8 ur pred računalnikom. Kaj naj jem dopoldne? Zdajle sem dva dni po celo dopoldne glodala tiste Wassa kruhke.user posted image  Ne vem kaj naj si vzamem, da ne bom lačna kot volk. Sadja pa ne morem- sploh jabolka ali hruške- mi je slabo.user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3769
   [Brisano sporočilo]
24.10.2008 19:47:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.10.2008 19:54:39   
Anonimen
morrak- za naju user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
25.10.2008 8:18:07   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

No, saj jaz sem tudi 8 ur pred računalnikom. Kaj naj jem dopoldne? Zdajle sem dva dni po celo dopoldne glodala tiste Wassa kruhke.  Ne vem kaj naj si vzamem, da ne bom lačna kot volk. Sadja pa ne morem- sploh jabolka ali hruške- mi je slabo.


Saj sem ti napisala. Kaj imaš pa ti rada? Lahko si s sabo neseš tudi pusto skuto. Od sadja jaz jem tudi nektarine, grozdje, mandarine, pomaranče, kivi, pa ogromno suhega sadja (marelice, fige, brusnice, pa lešnike, arašide-neslane...).  Lahko ješ tudi navaden jogurt z manj maščobe ali pa zelenjavo, če jo imaš raje kot sadje.

Ne vem, no. Meni dopoldan najbolj paše sadje.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.10.2008 8:04:40   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

pridne ste punceuser posted image  jaz pa kar ne morem in ne morem začet.user posted image  snorči in murči- a zdaj se vama je ustavilo al kako?



no, meni se ni sem spet oklestila eno kilo....tak da je skupaj -26


aja, pa v soboto sem si nekaj novih cunjic nabavila.....aaaaaaaaaaaaaaaaa najbolj sem vesela da ne rabim več na oddele za ''big girls XXXXXXXXXL''

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.10.2008 8:07:47   
aiwich
user posted image user posted image user posted image  caricaaaauser posted image user posted image user posted image
jz pa pink ponk igram s svojimi  kilami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.10.2008 13:33:40   
zmajči25
Da se še jaz pofočkam. Tudi jaz sem še kar pridna (včasih se sicer pregrešim, najbolj s sladkim), tako da kilce sicer počasi, a vztrajno grejo dol. Ženske, spravite se na Monty-ja ali ločevalno, boste vidle, da vam bodo kile šle dol. Tudi jaz sem bila na začetku kar skeptična, a ko so začele kile it dol in sem se vedno boljše počutila, sem dobila motivacijo. Tudi nisem imela nekega cilja, koliko moram shujšat, ampak sem se čisto neobremenjeno lotila hujšanja, sedaj še 4 kg in sem na cilju (sedaj sem si zastavila cilj ITM okoli 24)! 
Je pa res, kot pravi mojamura, da je tako fajn, ko kupuješ na "normalnih" oddelkih (ne tistih XXXL), jaz sem si v soboto kupila bluzo št. 36 in hlače št. 38 in je to, kot bi rekli pri Mastercardu, NEPRECENLJIVO!user posted image

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?