|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 88 [89] 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: E-zmagovalke!
4.11.2009 14:43:36   
tassika
Kliki ne, je otekla voda in sva samo letela v LJ, itak pa sem imela namen roditi v LJ in še dobro da sem, ker so jo prvi dan peljali na intenzivno, ker je bil sum na dihalno stisko, amapk je zdaj vse ok. Evo še slikico, da vas malo pogreje, če je že vreme čisto bljak:
user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu snežinka7)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: E-zmagovalke!
4.11.2009 14:50:14   
cacaca
ojla

tassika iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaki cortek je tamala ::) :) :), prav za pomučkat :) :)

ej kliki hvala za informacijo, bom šla na lov za ta čaj, sej škodit ne more :) :), čeprav ne vem zakaj meni vsi gin, ki pridem v stik z njimi pravijo da brez operacije ne bo šlo.mah sej itak je konec novembra na sporedu, še malo pa bom tud jaz v boju za mulčka :) :)...koliko časa je pa to pila

hvala ti še enkrat

lep pozdrav

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: E-zmagovalke!
4.11.2009 21:11:26   
lara light
Tassika, lubica, iskrene čestitke!!! Šele sedaj sem videla, čestitam za krasno punčko!!!!! Bravo za lepo porod in uživajte sladko družinsko življenje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem veselaaaaaaaaaaa!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sapi, lep za ok NSuser posted image , vse dobro za naprej...
Lubčke vsemuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: E-zmagovalke!
4.11.2009 21:18:45   
pikovit
O Tasssssiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkaaaaaaaa čestitke.user posted image user posted image user posted image


Sem že po forumu spraševala če je kaka novica,pa nobena ni znala povedat.

Pupa je pa za pojest luštkana.

In hvala za lepe želje.Upam,da v 11 rata user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: E-zmagovalke!
4.11.2009 21:20:14   
pikovit
Sapi bravo za NS user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: E-zmagovalke!
5.11.2009 23:59:53   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: cacaca

ojla

tassika iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaki cortek je tamala ::) :) :), prav za pomučkat :) :)

ej kliki hvala za informacijo, bom šla na lov za ta čaj, sej škodit ne more :) :), čeprav ne vem zakaj meni vsi gin, ki pridem v stik z njimi pravijo da brez operacije ne bo šlo.mah sej itak je konec novembra na sporedu, še malo pa bom tud jaz v boju za mulčka :) :)...koliko časa je pa to pila

hvala ti še enkrat

lep pozdrav

Oj ona pravi da ga je pila ene tri tedne pa se je začel dogajat.

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: E-zmagovalke!
11.11.2009 15:10:27   
tassika
Punce, kam ste se skrile, vse pečete goskouser posted image

Evo pri nas vse po starem, smo se že kar navadili na nova dnevna opravila, mala je pridna, joka ravnotoliko, da vemo da obstajauser posted image

Kako pa kaj ostale mamice/nosečke?

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: E-zmagovalke!
17.11.2009 21:37:57   
mbd0411
Sem mislila koliko bo za prebrat..user posted image pa nič...
Ja,kje pa ste vse?? Madona,tolk pa imate časa,da malo javite kako se imate..
Špelka,polno zaposlena,lepe slikce na FB,cuker pravi tale Oskar..user posted image
Lara,ne pozabbit na nas no..Saj vem,da imaaš dvojno delo,ker tvoja dva sončka pač zaposlujeta svojo mamivo...
Tesika,kar naj joka,da mami ve ,da ni več sama..
Kliki,Pikovit in vse ostale,ki vas že dolgo ni,kako ste??
Naš Nikec raste,še malo pa bo shodil.Se veselo in pogumno podaja k prvim korakom...male nožice ga nesejo vsak dan dlje,vedno bolj pogumen je.Spleza tudi že na sedežno,tako da v višini 1 m ni nič več naaloženo,pospravljeno...user posted image Pridno je in spi.Ima 8 zobkov,dva bosta vsak čas zunaj.Lase ima še vedno čisto svetle in skodrane,pa veeeelik trebuščekuser posted image Ko me pokliče mam mam mam...,ali pap pap,ko gre jest,pa itak pozabim na vse grdo tega sveta..
Tavečji pa je vsak dan boljši košarkaš.Trenutno še med mlajšimi,ki pridno trenirajo v košarkarski šoli Beno Udrih.Verjetno Polzelske Hopse poznate..nekdaj so bili med najboljšimi v Sloveniji,potem pa je nekatere gnal pohlep po denarju in zdaj se rojeva podmladek,ki bo čez nekaj let spet na vrhu.Upam,da mojega ne minil športni duh.Je tudi zagrizen planinec.Včasih grem zraven na kak pohod s šolo.Zadnjega si bom zapomnila,ker sem skoraj dušo spustila.Brez kondicije totalno.user posted image Moj Velik fant pa med prvimi na vrhu in se je že najedel,preden sem gor prisopihala še jaz..Triglav me ne vidi.Definitivno!!!!
Te dni žaalujemo za Humarjem.Sem bila res žalostna,sem še.user posted image
Danes me je piklni8l duh praznikov in sem okrasila vsa okna.Venčke sem delala.
Najlepši mesec leta je pred naami,vsaj zame.Se ful veselim.Tudi smrekco postavimo že kar sredi decembra,prve dni januarja jo pa pospravim.
Evo,malo sem se razpisala,malo brezveze,malo za šalo,malo za zjokatuser posted image ,pogrešam vaša pisanja,pogrešam veliko stvari.Čas gre naprej,otrčki rastejo,nam pa se dogaajajo čudovite stvaari,prihajaa novo upanje z vsakim dnem,ne obupat,ne se vdat,za vse pride čas.
Uh,zdaj pa grem pred tv.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: E-zmagovalke!
18.11.2009 15:48:22   
bordeos
Pozdravljene!
Jaz sem pa nova tukaj-danes sem se registrirala.
Špelka12 tvojo zgodbo o omfalokeli sem  danes podrobno prebrala, ker sem sama sedaj tudi na tem. Moja pikica ima tudi omfalokelo in danes sem dobila izvide AC, kjer je vse OK....ampak je bilo pri tebi tudi, pa na koncu slab konec. user posted image
Pozna katera kakšno zgodbo o omfalokeli s srečnim koncem?
Hvala in LP

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: E-zmagovalke!
18.11.2009 21:21:20   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Kliki,Pikovit in vse ostale,ki vas že dolgo ni,kako ste??
Hoj jest sem OK in čakam da me piči in grem po test, ker mi zamuja že celih 7 dni.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: E-zmagovalke!
18.11.2009 21:26:01   
mbd0411
Kliki drži pesti..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Malo še počakaj..dan,dva....

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: E-zmagovalke!
19.11.2009 12:24:52   
Kliki
Ja kot sem že pri borkah napisala ne vem če bo kaj, ker sem zjutraj na WC papirju opazila med belim tokom malo krvi in očitno bo spet prišla hodobnica.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: E-zmagovalke!
19.11.2009 19:55:04   
mbd0411
Joj,no..user posted image Kaj naj rečem???user posted image
Morda pa le ne bo..
Meni se je pokazala kri,par dni po testu,ne vem če ne kar drugi dan..pa imam kričača..
Upaj...


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: E-zmagovalke!
19.11.2009 21:41:44   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Joj,no..user posted image Kaj naj rečem???user posted image
Morda pa le ne bo..
Meni se je pokazala kri,par dni po testu,ne vem če ne kar drugi dan..pa imam kričača..
Upaj...

Tole mi je pa kar malo upanja dalo ker kvi je res zelo zelo malo.user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: E-zmagovalke!
22.11.2009 13:30:34   
mbd0411
Kliki,javi no..!!!!
Kako si??


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: E-zmagovalke!
22.11.2009 20:15:38   
Kliki
Ja tukaj pozabla se je na žalost ulila.

Kako si pa ti?

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: E-zmagovalke!
23.11.2009 9:46:33   
tassika
Kliki pa naslednji mesec, enkrat bo že, poskusi če se ti da še z evitolom, to je e vitamin, ki je tudi nekaj za plodnost, jaz sem ga jedla na začetku, pa ne vem a je pomagalo ali ni. Tako kot tudi ne vem če je čaj iz malinovih lisatov kaj pripomogel k hitrejšemu porodu ali ne, mogoče je bila vse skupaj samo psiha.

Evo mi smo pa že stari 3t pa 2 dni dons bi pa mogla rodit, sem faca a neuser posted image

user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: E-zmagovalke!
23.11.2009 11:36:21   
Kliki
Hvala bom probala še s tem, če bo kaj pomagalo. Drugače bom pa naredila sedaj eno kuro s Tahiba čajom in bomo vidli kaj in kako.

Joj kok ste cortkani.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: E-zmagovalke!
26.11.2009 21:36:54   
lara light
Punce, naša tema je padla na 2. stran...katera bo prevzela vodilno vlogo?user posted image
Tassika, krasni sta!user posted image user posted image user posted image  Lepo, da ste fajn, lubčke lepotički!

Mbd, res je najlepši mesec pred nami in tudi mi ga bomo prvič praznovali kot družinica...saj kar ne dojemam...je pestro in časa za rr premalo...kako služba? Otročka?user posted image user posted image

Špelka, kako sta vidva???user posted image

Kliki, navijamo naprejuser posted image

Pikovitek, sonček, zarjica, vsem en topel pozdravček od nas (7m včeraj!!)user posted image user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: E-zmagovalke!
3.12.2009 22:40:46   
sabsa
Najprej čestitke Tassiki ob rojstvu hčerkice. Verjamem, da sedaj kar cvetiš vsakič, ko jo pogledaš.

Lara light, kako ste? Otročka pridno rasteta, ne? Že sedita? Z uvajanjem GH ste verjetno tudi že začeli, ne?

Špelka tudi jaz bi rada videla slikico Oskarja. Kako lahko postanem tvoja prijateljica na FB?

Žal imam bolj malo časa, ker me Sara čisto okupira. Pri svojih 6. mesecih je zelo radoveden otrok, ki zahteva mojo pozornost in družbo. Pridno raste, sedaj tehta 7500 g.

LP

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: E-zmagovalke!
5.12.2009 6:37:46   
lara light
Sabsa, ja bravo za Saro, lepo težo ima! Super mami, ni kaj!user posted image
Špelka, daj nam kaj povej o Oskarju...ti rutica kaj prav pride?
Mbd, kako nova služba?
In ostale, kak novi plusek?

Mi smo fajn, še ne sedimo sami, bomo pa zlo kmalu. Gh jemo že od konca sept in smo danes že gurmaniuser posted image ...skratka vse ok, pestro, da bolj ne more bit in čakamo Miklavža!

Še kavica za vse vas
user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: E-zmagovalke!
8.12.2009 22:41:43   
pikovit
Ojla punce moje.Se vam malo javljam,predvsem pa da našo/vašo temo prestavimo na prvo stran.

Pri nas nič novega user posted image user posted image .A sploh bo kdaj???????user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: E-zmagovalke!
10.12.2009 21:36:12   
lara light
O, pikovitek, hvala za 'premik'!!user posted image
Bo lubek, seveda bo, kmalu, kmalu!! Lubčke od nas4!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: E-zmagovalke!
11.12.2009 19:17:20   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Ojla punce moje.Se vam malo javljam,predvsem pa da našo/vašo temo prestavimo na prvo stran.

Pri nas nič novega user posted image user posted image .A sploh bo kdaj???????user posted image
Bo samo ne obupat. Pojdita s tvojim dragim nekam in malo odmisli pa bo.
Bova skupaj vožičkale zelo kmalu.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: E-zmagovalke!
15.12.2009 16:19:22   
lara light
Kliki, dobro si to vedla, da bo kmalu, bravo pikovitka naša!!!!
še tu čestitke in lepo nosečnost!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
še ena super zmagovalka!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 88 [89] 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 88 [89] 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?