|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:11:05   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

IZVIRNO SPOROČILO: ona

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Ob takem pomanjkanju oz. plačah se upravičeno folk sprašuje od kje take in ovake stvari. Ker prosjačenje je bilo prevečkrat dokazano za neutemeljeno. Ok, prosjači ne, samo povem.

Pa poleg skromne plače so verjetno tudi otroški dodatke, ki niso tamali.
Srčno upam, da taki skoristite vse kar je možno: od subvencionirane prehrane (malica + kosilo), subvencija izletov, letovanje preko zveze prijateljev mladine...


user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz tudi tekim,ki nimajo želim da pridejo na zeleno vejo,kot sem jaz in,da se jim obrne na boljše,pomagala sem pa tudi že dosti družinam,kjer sem na lastne oči videla krizo.
Razjezi pa me,da ženska po tv prosjači,lase pa ima pobarvane na frišnouser posted image


Lasje? Ko bi bilo to vse! Na mizi  mobitel zadnjih trendov za 300€, otroški voziček za 500 €, da ne govorim o sodobni kuhinji, ki je videti v ozadnju....

Zapomnite si: tisti ki resnično potrebuje pomoč je tiho in se prebija in upa iz dneva v dan. Ne govori o svoji stiski okolici, okolica sama vidi.


zadnji stavek je pa resničenuser posted image user posted image user posted image
In,če katera od teh anonimnih rabi kakšen evro,ji bom pomagala,samo ko se prepričam,da je vse resuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:12:45   
malecka
ja tisti ki prosjačijo po televiziji ponavadi imajo , kaj pod pajcem. je že bilo to predebatirano tle...........

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:15:15   
Anonimen
.......ne prosjačim in nisem na frišno pobarvana,se le trudim in včasih tudi obupam......Pred dvema letoma ni bilo tako.Imela sem dobro službo z dobro plačo in še pogodbeno sem delala v popoldanskem času.Živeli smo čist lepo zmerno in mirno življenje.Potem se ti pa svet sesuje in se moraš z nekom o tem pogovarjat.
Saj vam ne zamerim................pač ste res samo povedale svoje mnenje,ki je včasih tudi boleče.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:16:04   
malecka
glej ona jaz mislim da si krasna oseba sam nekar tle morale zbijat, dej še enkrat preberi post, anonimna je ostala brez službe...........a ji ni dost hudouser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:19:47   
Marogica
Aonimna, prav je, da poveš tukaj, kadar ti je hudo. Saj ne pomaga dosti, pa vendar.... Vedi, da bo za vas tudi posijalo (zopet) sonce.  Upam, da hitro.

Ti pošiljam enouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:25:17   
ona
jaz vsem takim želim,da jim čimprej posije sončekuser posted image
Če sem koga užalila,se opravičujem,samo me včasih razjezi,kako pol taki pridejo do interneta,nič drugegauser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:31:39   
Marogica
Ona, dandanes internet ni več ne vem kakšna investicija. Stane avto, hiša in predvsem šoloobvezni otroki, ki imajo kao šolo zastonj... Vse se draži, hrana, elektrika, bencin...Internet je relativno "stabilni" strošek.

Mislim, da anonimni resnično ni lahko, pa četudi bi imela ne vem kakšne otroške dodatke...Saj v bistvu njene zgodbe sploh ne poznamo...zato ne moremo kar obsojati.

In vsakemu je kdaj težko, ko si kaj želi, pa tega ne more dobiti. In takrat je človek zamorjen, če hočeš-se smili sam sebi. Kar je v določenih situacijah tudi OK.

In mislim, da anonimna ni pisala zato, da bi jo tukaj dotolkli do konca...mislim, da to ni potrebno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:32:50   
baguSka
In mislim, da anonimna ni pisala zato, da bi jo tukaj dotolkli do konca...mislim, da to ni potrebno.


tud jaz tko mislim..

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:34:28   
Anonimen
......lažje je ,če poveš.....hvala tebi in puncam...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:35:00   
baguSka
......lažje je ,če poveš.....


tud s tem se strinjam.. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:35:48   
mamči
Upam, da vam bo šlo v novem letu samo še navzgor in da bo na te težke čase ostal samo še spomin user posted image .

Se pa vsakdo lahko hitro znajde v takšni situaciji, tako da se ni za zanašat na :"to se pa nam ne mora zgodit!".

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:36:34   
Gina
Meni se zdi, da internet dandanašnji ni največji strošek. Eno staro mašino ti lahko skoraj vsak 10. človek pokloni, ker jih še čisto ok stran mečejo, na internet se lahko priklopiš k dobremu sosedu in plačuješ zgolj polovičko. Več opcij je. Vendar je daleč najdražja hrana+položnice. Da o avtu sploh ne govorim. Za 4 ljudi je manj kot 500eur zelo zelo majhna vsota, četudi dobi zraven še malo manj kot 200eur otroških, kar je najvišji možen otroški dod. za dva otroka skupaj. In kako bi kdo živel s 350euri sebe in moža, ali s 180 sebe, kar je isto kot s 700 živeti 4 osebe?

Anonimna, upam da boste hitro iz krize. To mora biti zelo depresirajoče zate in za vse člane. Poskusi najti kakšno zaposlitev čim prej.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:38:36   
baguSka
Upam, da vam bo šlo v novem letu samo še navgor in da bo na te težke čase ostal samo še spomin .


Hvala. Sicer jaz nisem se v taki krizi in upam da nikoli ne bom. Gre pa tud meni zelo slabo. U bistvu ze neki casa ne delam s plusom. Pa se vedno upam. In verjamem. Enkrat bo spet posijalo sonce. Ze zlo kmalu. :))) Se dobro da trenutno se ni otrok, a vem da se bo vse uredilo..

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:39:43   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ona

zadnji stavek je pa resničenuser posted image user posted image user posted image
In,če katera od teh anonimnih rabi kakšen evro,ji bom pomagala,samo ko se prepričam,da je vse resuser posted image user posted image


In kaj je zate res? Kaj zate pomeni, da je nekdo reven? Da živi v kolibi, brez vode in gretja? Da hodi raztrgan po tri mesece v istih cunjah? Mislim ...

Revščina je relativna, draga moja, in ne moraš primerjati revščine po vsem svetu enako. In tudi ljudi ne moreš kar tako označiti, a so revni ali niso. Ker vsak revež ima tudi prioritete, veš. Jaz si bom prej od ust odtrgala, kot se odpovedala čikom - a zato zate ne bom revež? Nekdo si ne bo privoščil nove cunje ali čeveljev, bo pa zato imel internet. Ali pa ne bo šel na morje in si kupil nov mobitel. Vrlo važno - njegov problem, kaj stori s tistimi fičngi, ki jih ima; še vedno je revež in v tem je point - v količini denarja, s katerim razpolaga.

Za vaše pojme, torej, si nekdo ne sme privoščiti barve za lase (najcenejša stane cca 3-4€), če se želi na razgovor v službo prikazati kolikor toliko urejen? Očitno je bolje, da pride na razgovor zanemarjen, neopran, v zgonjenih cunjah, shiran, in funkcionalno nepismen (beri brez poznavanja osnov interneta, računalništva, sodobne tehnologije). Verjetno se bodo delodajalci kar tepli zanj, da mu pomagajo iz stiske, kajneuser posted image

In ljudje blazno radi kažejo svojo revščino na tv! Uživajo v tem, da jih snemajo v smrdljivem, zatohlem stanovanju, ob praznih piskrih, iz vode jim teče le mrzla voda in k takemu imiđu seveda spadajo tudi sivi, zanemarjeni lasje! To bo to.

Računalnikov je danes kot dreka - folk ti jih meče v hrbet, madonca. In res je danes problem dobiti kakšen star računalnik. Jaz sem svojega podarila s tiskalnikom vred nekomu, ki je sicer imel vsak dan za v pisker, compa pa je bil vseeno blazno vesel. In na net se je tudi priklopil - hvala bogu, še svetovala sem mu najcenejšo varianto. Da bo v stiku s svetom in časom, da ne bo zapadel v krizo,da si bo lahko iskal službo (in si jo je tudi našel), da se ne bo počutil kot marsovec v tem kapitalističnem svetu, ki očitno vidi revščino samo v kartonski škatli v zakotni ulici NY. Aja, saj res - revežev potemtakem pri nas itak ni.


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:42:36   
malecka
lažje je ,če poveš

saj zato pa smo tle da delimo dobre in slabe stvari, anoonimna upam, da ti kmalu posije sonček.


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:42:39   
baguSka
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:43:55   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Za vaše pojme, torej, si nekdo ne sme privoščiti barve za lase (najcenejša stane cca 3-4€), če se želi na razgovor v službo prikazati kolikor toliko urejen? Očitno je bolje, da pride na razgovor zanemarjen, neopran, v zgonjenih cunjah, shiran, in funkcionalno nepismen (beri brez poznavanja osnov interneta, računalništva, sodobne tehnologije). Verjetno se bodo delodajalci kar tepli zanj, da mu pomagajo iz stiske, kajneuser posted image

In ljudje blazno radi kažejo svojo revščino na tv! Uživajo v tem, da jih snemajo v smrdljivem, zatohlem stanovanju, ob praznih piskrih, iz vode jim teče le mrzla voda in k takemu imiđu seveda spadajo tudi sivi, zanemarjeni lasje! To bo to.





Ja vidiš to je ta naš primitivizem, kdor je reven naj se mu že na daleč pozna in še shiran in bolesten mora zgledati.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:47:03   
Gina
user posted image bravo nejcko, se absolutno strinjamuser posted image


(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:49:22   
malecka

In kaj je zate res? Kaj zate pomeni, da je nekdo reven? Da živi v kolibi, brez vode in gretja? Da hodi raztrgan po tri mesece v istih cunjah? Mislim ...

Revščina je relativna, draga moja, in ne moraš primerjati revščine po vsem svetu enako. In tudi ljudi ne moreš kar tako označiti, a so revni ali niso. Ker vsak revež ima tudi prioritete, veš. Jaz si bom prej od ust odtrgala, kot se odpovedala čikom - a zato zate ne bom revež? Nekdo si ne bo privoščil nove cunje ali čeveljev, bo pa zato imel internet. Ali pa ne bo šel na morje in si kupil nov mobitel. Vrlo važno - njegov problem, kaj stori s tistimi fičngi, ki jih ima; še vedno je revež in v tem je point - v količini denarja, s katerim razpolaga.

Za vaše pojme, torej, si nekdo ne sme privoščiti barve za lase (najcenejša stane cca 3-4€), če se želi na razgovor v službo prikazati kolikor toliko urejen? Očitno je bolje, da pride na razgovor zanemarjen, neopran, v zgonjenih cunjah, shiran, in funkcionalno nepismen (beri brez poznavanja osnov interneta, računalništva, sodobne tehnologije). Verjetno se bodo delodajalci kar tepli zanj, da mu pomagajo iz stiske, kajne

In ljudje blazno radi kažejo svojo revščino na tv! Uživajo v tem, da jih snemajo v smrdljivem, zatohlem stanovanju, ob praznih piskrih, iz vode jim teče le mrzla voda in k takemu imiđu seveda spadajo tudi sivi, zanemarjeni lasje! To bo to.

Računalnikov je danes kot dreka - folk ti jih meče v hrbet, madonca. In res je danes problem dobiti kakšen star računalnik. Jaz sem svojega podarila s tiskalnikom vred nekomu, ki je sicer imel vsak dan za v pisker, compa pa je bil vseeno blazno vesel. In na net se je tudi priklopil - hvala bogu, še svetovala sem mu najcenejšo varianto. Da bo v stiku s svetom in časom, da ne bo zapadel v krizo,da si bo lahko iskal službo (in si jo je tudi našel), da se ne bo počutil kot marsovec v tem kapitalističnem svetu, ki očitno vidi revščino samo v kartonski škatli v zakotni ulici NY. Aja, saj res - revežev potemtakem pri nas itak ni.





BRAVO!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:49:46   
Marogica
Nejcko je govorila. Hawkuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 22:58:13   
lelaval
Mislim, da sta Marogica in Nejcko vse napisali. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 23:08:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Verjamem,da je težko,samo kako pol znese še  za internetuser posted image

Nekateri tud iz knjižnice pišejo, če nimajo doma interneta. Si pomislila to? Ali pa s faksa, cyber caffeja...

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 23:30:22   
Anonimen
Kako gre lepo.na začetku sva bila oba nezaposlena.Potem je moj dobil službo,dobival je borih sto tisočakov,delal je še popoldan,prav tako sem si jaz našla še en šiht tk za šušmarit.
Sedaj ima moj plačo čez 1000 evrov,jaz sem na porodniški,imam skoraj 400 evrov prihodka.Bi šla delati,a še dojim in mali noče k nobenemu.Čez par mesecev grem v šolo in službo,tamali pa v vrtec

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ena plača v družini
2.1.2008 23:51:31   
natalia
bravo nejcko.
Anonimna srečo ti želim in ne obupaj!


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ena plača v družini
3.1.2008 1:26:56   
soncek28
Se strinjam z teboj Sončnica Sandra,tudi moje misljenje je taksno!user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?