|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 17:42:57   
Anonimen
Draga Nalin RR, samo povedala sem svoje mnenje, okoliščine ter razmišljanje.

Menim, da smo na svetu zato, da živimo in ne životarimo, torej ponavljam, to je samo moje mnenje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 17:47:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 17:54:14   
Anonimen
Saj vem da ne životarimo - tudi jaz spadam med povprečneže, dokler mi bo potrebno delati za preživetje in se nikakor ne postavljam višje od tega. Ko delo za preživetje ni več potrebno, se začne drug sloj.

Nikar ne jemlji tega v tako slabem smislu no... 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 17:59:34   
kodrana
ja da imata skupaj 5000-6000e na mesec, potem imata res poskrbljeno finančno več kot dovolj. in je to veliko več od slovenskega povprečja..
ja, živimo.. ali ni živeti to,da se imaš rad in imaš otroke? vsak ima svoje vrednote in kaj postavlja na prvo mesto. moj stric ima tri otroke in kup denarja. otroci imajo vse kar si srce poželi, ampak so vsi zelo nesrečni. tako da, več denarja ne pomeni več sreče.. jaz pa si želim imeti mlada otroke. evo, še moje mnenje.



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 18:21:19   
Estrella*
Ali sem samo jaz tak ziheraš in mi ni vseeno kakšno kvaliteto življenja bom lahko nudila svojim otrokom??
 
Draga anonimna......nič ni narobe, če podaš svoje mnenje, saj zato je forum namenjen.
Rada pa bi nekaj dodala k tvojemu komentarju;
 
Kvaliteta življenja otrok ni toliko povezana z incomom družine, kolikor je z dajanjem ljubezni in predvsem ukvarjanjem z otrokom (čas, ki ga z njim peživiš in ga vzgajaš). Otrok, ki prejme veliko ljubezni in pozornosti(pa ne materialne) je veliko bolj bogat kot tisti, ki mu nudijo samo materialne dobrine, ker ponavadi , pišem ponavadi, ker ne velja to za vse ljudje z visokimi dohodki niso ravno dosti časa prisotni tekom dneva in jim ponavadi zmanjkuje časa in energija za te stvari......
Ne govorim teh stvari kar tako, ker imam veliko primerov tik pred nosom.
 
 


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 18:29:05   
kodrana
Estrellauser posted image točno tako.

evo, jaz sem primer. moja mama je imela zelo majhne prihodke. res majhne, pa sva bili vedno dobro preskrbljeni. tudi oblečena sem bila vedno zelo lepo in moderno. res, da ne v znamke, je pa imela mama izreden okus (ga ima še vedno).. in meni je bilo vedno lepo. res, da nisem imela čisto vsega, kar mi je srce poželelo, sem se pa za določene večje želje morala malo bolj potruditi in tako je bil cilj tudi bolj sladek.
meni je pomembno, da smo zdarvi in da se imamo radi.. pa tudi če bo denarja ravno za sproti..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 18:41:07   
Anonimen
Estrella, kodrana, vse lepo in prav, če izpostavljata večjo verjetnost odsotnosti staršev z višjimi dohodki. Tu nimam kaj zanikati.

Vendar govorita tako, kot da so samo družine z nizkimi dohodki zmožne ljubezni, kar pa je absurd.

Kodrana, kar se tiče oblačil, so osnovno in nujno sredstvo. Nisem govorila o tem, ko sem postavila retorično vprašanje o ziheraštvu.
Govorila sem o nudenju drugih stvari otroku. Denimo smučanje, morje, udejstvovanje v različnih športih in kulturi oz. širjenje obzorja, potovanja itd.




(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 18:43:45   
obrigit
Draga anonimna moraš se zavedat da vsi ne načrtujejo otroka ampak se lahko enostavno zgodi in pac to vzamejo kot nekaj naravnega in naravnost čudovitega in razmišljajo pač o tem koliko ljubezni mu lahko dajo in ne o tem kakšen avto mu bodo lahko kupili čez 20 let, in v tem je poanta zdravega družinskega okolja ki pa bi mu morala država nudit osnovno zaščito in ni potrebno ravno finančno.Lahko bi omislili pamperske na recept in na primer lahko bi dojenčku nudili paket oblekic enkrat mesečno saj vsi vemo kako hitro otroci rastejo.Ne pa da dajo en paket in mislijo da so dali ne vem kaj.Tudi sama sem finančno dobro preskrbljena ampak sem trenutno sama ker je ati na misiji v Afganistanu in sma pač izvedela da bomo trije ko je bila le ta že potrjena in ni bilo vrnitve ampak po pravici povedano bi raje videla da bi bil doma z veliko majnšim prihodkom vendar tukaj ob meni.
Pa vendar smisel življenja je LJUBEZEN pa vendar od nje se ne da živeti!
Vem pa tudi da je v drugih evropskih državah bolje poskrbljeno za nosečke in otroke.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 18:58:17   
Estrella*
Anonimna: Nihče ni napisal , da so samo družine z nizkimi dohodki zmožne dajat ljubezen. To je dejansko absurdna izjava.
 
Za širjenje obzorja res ne rabiš nevem kakšnih denarnih sredstev. Veliko mu lahko sam nudiš, knjige in ostali učni pripomočki so na voljo v knjižnicah.....
Kar se tiče dodatnih udejstvovanj se vedno najde denarna sredstva, mogoče ne bo moj otrok šel tolikokrat na smučanje, morje kot  npr. tvoj, pa vedar ne bo prikrajšan za te stvari.
 
 
 Veliko pa je tudi tu punc, ki trenutno res mogoče nimajo nevem kakšnih dohodkov, kar pa ne pomeni, da bo stanje vedno takšno. Dojenček resnično ne rabi kakšnih hudo dragih zadev in ne predstavlja takšnega finančnega bremena kot vsi prikazujejo....to breme si nalagamo sami, ker hočemo imeti vse te stvari, ki jih danes ponujajo. Ne rečem, da so vse slabe, vendar roko na srce je med nijim veliko takih, ki so dejansko sama potrata.
 
Pa še to sama sem doštudirala in imam redno službo, vendar ti sam študij ne daje visoke plače...žal
Pa tudi vsi ne morejo biti zdravniki, pravniki, menengerji...kaj bi pa bilo, če ne bi bilo snažilk, prodajalk....žal pa te nimajo takih plač, ki bi si jih zaslužile.
 
 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 19:03:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 19:08:51   
pingo80
Estrella: Pa še to sama sem doštudirala in imam redno službo, vendar ti sam študij ne daje visoke plače...žal
Pa tudi vsi ne morejo biti zdravniki, pravniki, menengerji...kaj bi pa bilo, če ne bi bilo snažilk, prodajalk....žal pa te nimajo takih plač, ki bi si jih zaslužile.


Estrella, se podpišem pod to, kar si napisala. Tudi sama imam VII st. izobrazbe, pa vem, da nikol v življenju ne bom zaslužla polovice družinskega prihodka anonimne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 19:24:57   
m@j@
pingo 80user posted image user posted image user posted image user posted image

se podpišem.
Izobrazba ti ne da plače. tudi sama imam VII. stopnjo, pa pač ne delam v pridobitveni dejavnosti, zato tudi plača ni ne vem kakšna. Pa  kredit za stanovanje, ki ga ima že skoraj vsak, pa se živi!?user posted image

(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 19:28:27   
Anonimen
Ah dajte no. Zdaj je pa dovolj.

Najlažje je tarnati in kriviti druge (državo/sistem/****) za nastalo situacijo.

Bedarija.

Smo različnih mnenj in pika.

(odgovor članu m@j@)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 19:38:48   
Taula
Govorila sem o nudenju drugih stvari otroku. Denimo smučanje, morje, udejstvovanje v različnih športih in kulturi oz. širjenje obzorja, potovanja itd.


Za to ne rabim imeti 6000 evrov plače. Midva imava oba končani faks, pa ne bova imela takih plač. Pač nisva študirala toliko perspektivne vede.user posted image

Tvoje pisanje mi zveni kot da z 4000 evri ne bi preživela.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 19:42:10   
kodrana
ja najlažje je tarnat, zato pa smo tu.. da malo pojamramo, med drugim.
se pa sama tudi ne bi pritoževala nad takim dohodkom... ki ga nikoli ne bom imela, čeprav bom doštudirala (VII stopnja). bom morala za mogoče 1000E delat po cele dneve in smene.. sem se odločila za poklic, ki me veseli. in ja, ko bom zaključila s porodniško, grem takoj delat in bo denarja več in tudi otroku lahko nudim kaj več.. dojenček pa še ne bo rabil še tega..


no, nihče te ne obsoja anonimna. pač tvoje mnenje. samo lahko veš, da bi slovenci potemtakem že izumrli (oz. cel svet), če bi čakali na idealne pogoje..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 19:43:22   
Estrella*
Anonimna. Nihče ne krivi države in vali krivdo na druge za nastalo situacijo. Res si sam odgovoren za svoje stanje, vendar stvari  niso črno bele.
 
Res smo zašle s prvotne temeuser posted image . Skratka naj bodo prihodki  175eu ali pa 5000eu, samo, da bodo naše bebice zdrave in zadovoljne!
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 19:46:09   
Anonimen
Anonimna - sam eno stvar bi ti rekla. Lepo da si se odločila za otroka, ne verjamem pa da bo moj otrok prikrajšan za najpomembnejše, ker nimava 5000€ plače. In najpomembnejše zame je, da bova tega otroka ljubila z vsem srcem.

Pa upam, da se drugič malo pozanimaš prej o povprepčnih dohodkih v RS, predn daš kej takega na forum. Morda pa le želiš, da ti zavidamo??user posted image

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 20:04:40   
obrigit
anonimna očitno gledaš samo na svojo rit glede na izjavo da je najlažje krivit državo itd. Točno tako krivim jo ker kot sem napisala jaz sem finčno preskrbljena glede na to da ima moj mož mesečnega prihodka preko 4000 eu in sama imam plače 1500 eu oba sma dipl. ing.vendar sma imela v življenju srečo da sma prišla do dobro plačanih služb.Vsi je nimajo kljub izobrazbi.Nisem nacionalist ampak če zna država poskrbet za ene STR...... naj poskrbi še za mlade družine ni potrebno denarno so tudi drugi načini.
Boli pa me srce ko vidim eno mamico ko komaj shaja iz meseca v mesec pa ne zaradi svoje potratnosti ampak zaradi tega ker še ni mogoče dobila svoje življenske priložnosti!!!!!!!!!!!!!1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 20:10:20   
Anonimen
Jaz sem pred user posted image  točno tako razmišljala kot anonimna.
Ko pa se ti začnejo zdravstvene težave (v mojem primeru nisem mogla zanosit), pa po operaciji izgubiš še službo....se obrne razmišljanje v drugo smer. Služb je še veliko, nosečnost pa ni kar tako pod posteljo kjer so gateuser posted image .

Sej sem uredila potem tudi službo pa to, samo sem mnenje spremenila. Seveda zaradi razloga, ker moj dragi zasluži kar dobro + popoldanski zaslužek, ki ga prinese domov. Z eno plačo delavsko pa bi me moj ob takem razmišljanju brcnil v rit. To vem že od prej. Ker sva si gradila najino vezo na takih temeljih, da bo za oba sigurna. Samo kot pravim, čez zdravje ga ni, jebeš šiht...
Včasih prav občudujem tiste, ki ste študentke, brezposelne, mamice brez službe pa ponovno user posted image ....

(odgovor članu obrigit)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 20:15:32   
kodrana
no, saj mi2 se tudi ne bi odločila za otroka, če ne bi imel moj solidne plače. samo moj dohodek je pa res skromen.. ampak glede na to, da sem študentka, potem ne bi smela kj več pričakovat..?
toliko so govorili o tej nataliteti, pa da hočejo, da je več otrok..tudi med študenti.. ampak bolj malo naredijo za to.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: porodniško nadomestilo
3.1.2008 20:20:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

toliko so govorili o tej nataliteti, pa da hočejo, da je več otrok..tudi med študenti.. ampak bolj malo naredijo za to.



Da ne bo katera zdej tega narobe razumela, sam če država tko lepo skrbi za rome, ki delajo otroke zarad otroških dodatkov in socialne pomoči, bi lahko tudi za druge na isti finančni način. Se vam ne zdi? Pa žal ni tako.

Pa bi bilo tudi otrok več, ne pa da te udarijo po žepu na vsakem koraku. Pa še tole, sama imam tudi uni izobrazbo, pa ne dobim niti 1000€, imam službo, ki jo mam rada. Mislim pa, da bova kljub ne visokim dohodkom najinga srčka lahko preživljala.

< Sporočilo je popravil nya -- 3.1.2008 20:22:21 >

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: porodniško nadomestilo
4.1.2008 8:20:49   
TamaraJ
Po pravici povedano me je kar malo na rit vrglo, ko sem prebrala mnenje anonimne. Ja, Taula, ene pač nimajo ''jajc'' in povedati svojega mnenja pod pravim nickom. Res, spoštujem različna mnenja, ampak jaz sem tudi med tistimi, ki imajo visoko izobrazbo in niti najmanj primerne plače. Pa ostajam zato, da sem ob treh s svojim otročkom in imam redno službo blizu. Moj se še vedno bori z državo in birokracijo, da bi se mu s.p. resnično izplačal in pač ne prinese veliko. Pa upam, da bo nekoč bolje. In ko sem zanosila, sem bila absolventka. Moj tudi. In nama so pomagali moji starši. Pa je šlo, ne moreš verjet, ane? Res je, da ne hodimo v toplice, na potovanja, ne hodimo smučat... gremo pa vseeno na dober dopust na morje in še marsikam, za kar ne potrebujem 6000€ plače. Moj otrok bo ravno tako izobražen kot tvoj anonimna, ker ima vse možnosti. Najbrž bo hodil še na kakšen tečaj in še marsikam. Uči se igrati na glasbene instrumente in verjemi, še marsikaj. Pa se naši dohodki kar precej razlikujejo. Ima vse, kar potrebuje. Ima celo več, kot potrebuje.
Tvoji dohodki so luksuz in si krepko nad povprečjem. In ne vem kaj zaboga pišeš tukaj cifre mamicam, ki bodo prejemale teh kurčevih še ne 200€. In ne boš verjela, ampak tudi ti otroci bodo lepo preskrbljeni in imeli velikoo ljubezni. Več pa ne potrebujejo. Smučat je fino, ja. Pa se tudi brez tega preživi..najbržuser posted image . In če bi vsi čakali na takšne dohodke, kot jih imaš ti, ne vem... bi zapirali vrtce, šole... Ti privoščim, itak. Ampak napisala si celo, da je vse odvisno od tega, koliko se kdo potrudi. Pa dodatno delo, pa... In koliko misliš, da bi se to dodatno poznalo? Tudi jaz sem dolgo delala še popoldne doma... In ugotovila, da se ta dodatni zaslužek ne pozna prav dosti. Le za otroka je bilo bistveno manj časa.
Tukaj so ti druge poskušale razširiti pogled... ampak mene kar razpuser posted image , ko ti pišeš o 6000€, Kodrana npr. 200€. In imaš žal res pogled na vse kot furmanski konj.

In še to: države JE odgovorna oziroma zelo neodgovorna. In si zasluge za porast rojstev lasti neupravičeno. In naj si 175€ vtaknejo nekam

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: porodniško nadomestilo
4.1.2008 8:29:55   
buči
Vidim, da sem se včeraj prezgodaj odklopila, da ste imele burno debato.

Sama sem v roku končala faks, z veliko željo postati učiteljica. Več sem na zavodu kot v službi, ker služb pač ni, ker je PREMALO OTROK. Če bomo pridne in rojevale, se bo meni poznalo to čez 10 - 15 let, ko bodo v srednjih šolah spet bolj številčni oddelki in bom lahko vsaj takrat "uživala" v blaginji normalne plače (ki v šoli ni več kot 900 EUR osnovna), pa zraven bom delala po avtorski pogodbi, da bo država pobrala davek, meni pa bo le ostala od tega polovica, da bom šla z mojimi fanti na morju lahko enkrat na ribe ven jest, ali pa vsak dan na sladoled in kdaj pa kdaj na kavo, ker bo teden dopusta tako ali tako hitro minil. Pa bomo srerčni! ker se veselim prihodnosti, pa čeprav sva konec meseca z možem vedno v limitu, upava, da ne crkne kakšna zadeva v gospodinstvu, sploh pa ne edini avto, ki gre proti 10 letom. Za otroka dobim veliko oblek od kolegic, midva sama si ne kupujeva veliko, ker ne potrebujemo. Lačni nismo, lahko si kupimo knjige, gremo se posladkat, k frizerju, na izlet, mož parkrat smučat (jaz k sreči ne znam), vsi imamo kolo, da se rekreiramo, naš bodoči član pa tudi ne bo lačen, čeprav bom mogla v najslabšem primeru spet dajati več kot 100 EUR mesečno za prilagojeno mleko - in to kar nekaj mesecev, poleg plenic in ostalega.

Mi s skupno manj kot 2000 EUR na mesec svojim to  lahko damo, pa še najdemo kaj za druge, ki imajo še manj!

Zdaj sem pa kar znervirana, grem dihat, drugače bom še predčasno rodila, čeprav, ne bi imela nič proti ...

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 25.1.2008 16:22:56 >


_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: porodniško nadomestilo
4.1.2008 9:26:21   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Buči, brez skrbi, darujem 100 eur na mesec družini z dvema brezposelnima staršema in tremi otroci (bog jih požegnaj, so pridni in skromni fantiči)      ampak še vseeno sem mnenja, da je potrebno najprej pomisliti kako se bo (pre)živelo z dodatnimi člani.


Pa ljuba duša, sej mi preživimo!! Saj o tem ti pišemo al kaj?? Nimamo pa vsi luksuza. In malo si zamešala: luksuz NI preživetje. In za preživetje na rabiš tolk denarja. Veš da si vsaka želi tvojih dohodkov, da bi nudila VEČ. Mi svojim otrokom lahko nudimo DOVOLJ. In ne vem kaj je s tabo narobe, da si pa pri 6000€ rekla: OK, no zdej pa lahko imam otroka, da mu bom omogočila vsaj ''osnovno'' preživetje. Pa kdo smo zate ostali, ki zaslužimo petino tvoje plače??

_____________________________

Amor Omnia Vincit

Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: porodniško nadomestilo
4.1.2008 9:26:21   
buči
Joj, anonimna, ne se s pepelom posipat! 100 EUR od tvojim koliko že? Moj 3,5 letni sin ima čut za soljudi, pa brez kakšnega koli prigovarjanja pogosto pripravi igračke,  s katerimi se ne igra veliko "za otroke, ki jih nimajo", saj sam dobi veliko igrač od najinih kolegov in sorodnikov, ker je pač najmlajši. Pa mislim, da je to njegovo dejanje neprecenljivo vredno!

Pa ne mi o delovnih izkušnjah! Vsaka služba je specifična in tako kot pravijo punce, kot študent si zaželjena delovna poceni sila, pomeni pa ti kasneje nič. Meni nič ne pomeni, da so vsi dosedanji delodajalci rekli in mi dali potrdilo, da sem dobra učiteljica, da sem se vedno dobro razumela tako s kolegi kot z dijaki, da sem imala dobre rezultate na maturi, da sem delala z odraslimi in upokojenci, da sem jim znala približati moj predmet, ki je socer nepriljubljen in osovražen, da ne govorim dalje! Pa kaj mi pomaga? Nič. Imam pa super otroka, pa še enden bo. Pa če ne bi toliko časa čakala, da sem se odločila za prvega, bi najbrž imela čez kakšni 2 leti ali pa  še nega, a bom prestara! Ker sem čakala na službo. Ker sem sepustila prepričati, od takih, kot si ti, da je treba imeti vsaj stanovanje pa službo. No, te ni bilo in je ne bo še kar nekaj let! Pa imam srečo, da imajo moji starši hišo, da sva si uredila stanovanje.



< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 25.1.2008 16:24:33 >


_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?