|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 19:22:04   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Še vedno večja, kot če imaš samo minimalno plačo.


ampak še vedno veliko manjša kot če bi bila zaposlena s polnim delovnim časomuser posted image


nekje vmesuser posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 19:22:42   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Še vedno večja, kot če imaš samo minimalno plačo.


v mojem primeru bi bila manjša ker bom imela že v osnovi polovični delovni čas

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 19:24:20   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

ne men se šteje polovična ker je delovno mesto za polovični delovni časuser posted image user posted image user posted image user posted image


kaj pa če bi se pozanima koliko moraš plačati sama da ti teče delovna doba.

In kaj je v takem primeru z zavarovanjem(zdravstvenim)?? user posted image

Čeprav vem da je full težko dobit službo bi se jaz dobro pozanimala o vsem. 


sej podpisala še nisem nič samo bom ker nimam druge varijante mož ima pa nizko plačo tko da nimam kaj. Ampak bom podpisala samo za en mesec in pospešeno iskala naprej. Vem da je težko dobiti samo dopoldansko sam jz ne morem delat turnisa ker nimam varstva za tamalo

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 19:32:57   
Strawberrie Cherrie
joj, kriza. škoda, nedolgo nazaj je sunqueen iskala prodajalko v trgovini v BTCju. pa ona je taka dušica, njej pa verjetno tudi, ti si pa tudi srčica, in bi se verjetno takoj ujele. dej jo kontaktiraj. mogoče pa še vseeno rabi.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 19:46:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 19:50:41   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

joj, kriza. škoda, nedolgo nazaj je sunqueen iskala prodajalko v trgovini v BTCju. pa ona je taka dušica, njej pa verjetno tudi, ti si pa tudi srčica, in bi se verjetno takoj ujele. dej jo kontaktiraj. mogoče pa še vseeno rabi.


Ja sam ona rabi 2 izmensko plus sobote moj pa je varnostnik in dela včasih tudi troizmensko in namam varstva sej sem jo kontaktirala sam ne moram pričakovat od nje da bom delala samo dopoldne ker to do ta druge nebi bilo feruser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 19:52:13   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Shorty, če prav razumem, boš podpisala pogodbo za 4 ure? in potem vzela še polovični delovni čas?

Mislim da to pa ne gre skozi. Kaj pa če bi se zmenila, da ti dajo pogodbo za 8 ur in da avtomatično vzameš polovični delovni čas?

Sicer je pa okoli 103€ za doplačilo za 4 ure minimalca za plačat, vsaj toliko sem si jaz plačevala.


ne razumem kaj to pomeni

Jz bom podpisala pogodbo za 4 ure mogoče sem se narobe izrazila. Kok je pa razlike za delodajalca če podpišem za 8 in vzamem na podlagi otroka polovični d.č.?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 19:55:47   
Strawberrie Cherrie
Ok, samo predpostavljam možnost, da si vedno obrneta smene? oz takrat ko si ti popoldne, on dela ali zjutraj ali ponoči. ker je res, da si s tem zelo omejena. 

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 19:56:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 20:00:35   
Shorty_
S_C ja samo moj niti za 2 tedna v naprej ne ve kako dela tko da je to zaenkrat problem čeprav bo vrjetno lahko zahtevu od delodajalca stalen urnik če bom jaz delala dvoizmensko očtno drugače dostojne službe ne moreš več dobiti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
3.1.2008 20:02:00   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Če ti podpišeš pogodbo za 8 ur in vzameš polovični delovni čas, ki ti pripada kot materi otroka mlašega od 3l, bo tvoj delodajalec plačeval enako kot če bi te zaposlil že v osnovi za samo 4 ure. preostale 4 ure pa plača prispeveke (samo prispevke v višini minimalne plače) csd.

To kar sem si jaz plačevala je pa pravzaprav to kar bi mi plačal delodajalec, vendar sem si sama, ker se mi je šlo samo za porodniško in sem si pokrila primankljaj mesecev.



plačo mam itak pogojeno s pocenti od dela tko da mi je potemtakem itak vseeno vem samo da bom iskala pospešeno nekaj drugega čeprav sem že poslala prek 50 prošenj pa nič pametnegauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
4.1.2008 12:26:51   
mala maja
glej punca razumi, da boš  zavarvana samo za 4 ure in ne za 8 kot bi morala bit.

Čeprav boš zaposlena ti bo manjkalo za 4 ure prispevkov. In kot pravi Nalin sploh ne vem če se da stvar speljat, ker drugače boš moralča plačati sama razliko do 8 ur, razen če nimaš kakšne odločbe da si delni invalid.

Moj mož se je tud hotel za 4 ure zavarvat, amapk se je treba potlej še za 4 ure zavarvat. Kje boš pa ti to? Boš plačevala sama ali pa te mora partner zavarvati za 4 ure. Pa tukej ne govorim o pokojninskem zavarovanju, ker trenutno je res bolje 4 ure kot nič amapk gre se za zdravstveno zavarovanje. Zdej si bila polno zavarovana kje? Po možu, kot občan? Zdej boš pa 4 ure plačevala, kaj pa 4 ure?

Najbolje pa  je da če imaš res otroka manjšega od 3 let da izkoristiš na tak način delavnik (a veljavljaš pravico do krajšega delovnega časa) in delodajalec se mora strinjati(ker je drugače kazen) čeprav je bilo delo samo za 4 ure.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: polovični delovni čas-kako je s prispevki
4.1.2008 17:24:45   
Shorty_
se pravi da nisem v celoti zavarovana? shit, a kdo ve kok je za doplačat da si zdravstveno zavarovan v celotiuser posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?