|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2007-2.del
22.4.2008 22:03:00   
lex
kaya mi imamo oba brez isofixa, pa se mi zdita ful varna. No k sreči jih še nismo uporabili v ta namen.

ciciklub - ko smo v P dobile tisti paket v roza modri škatli, smo izpolnile en listek, tako da jaz bom še 1x na vrstiuser posted image

bambina - ne se sekiraj, nič niste zagrešili, le to da fantu lasje ne silijo v oči in ne bo imel problemov s svojimi lepimi očkami. Jaz moji naredim kar ananas frizuro (palmo, ampak naš ati je rekel, da ima ananas frizurouser posted image ), pa ful pusti gumico gor, ker je pol lepa (se začne kar po glavi božatuser posted image user posted image ). Če ne bi pustila čopk bi jo tud ostrigla. Pa ful se ji kravžljajo laskiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Majčice 2007-2.del
22.4.2008 22:04:40   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: petrinja
pa kje so dobili podatke?

Meni se zdi, da iz tistega pildeka, ki smo ga v P prostovoljno izpolnjevale.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Majčice 2007-2.del
22.4.2008 22:05:36   
felicia
petrinja- mam že doma prijavnico za dm- ov tekuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Majčice 2007-2.del
22.4.2008 22:07:08   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: lex
Jaz moji naredim kar ananas frizuro (palmo, ampak naš ati je rekel, da ima ananas frizurouser posted image ), pa ful pusti gumico gor, ker je pol lepa

Si predstavljaš, da jaz Griši naredim čopek ali pa da mu kakšno špangico dam? Jao, kaj bi moj dragi delal z menoj user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Majčice 2007-2.del
22.4.2008 22:08:33   
kaya2007
kaya mi imamo oba brez isofixa, pa se mi zdita ful varna.


ma ja, sej me za varnost ne skrbi...samo pri nas smo bolj leni, pa je baje lažje na isofix dajat sedež v avto user posted image  pa baje lepše stoji v avtu...ej sploh ne vem, če imava isofix, a se to full vidi???

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 8:26:14   
felicia
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

kaya mi imamo oba brez isofixa, pa se mi zdita ful varna.


ma ja, sej me za varnost ne skrbi...samo pri nas smo bolj leni, pa je baje lažje na isofix dajat sedež v avto user posted image  pa baje lepše stoji v avtu...ej sploh ne vem, če imava isofix, a se to full vidi???



isofix ti pise na sedezu oz. ima vsitke na katerih to pise. Mislim pa da je zdej ze vsak sedez narejen tako da ga ni tako zakomplicirano not pa ven dajat sam po moje ti dop... ves cas to delat. Isofix je pa baje varnejsi, ceprav mislim, da je to vse bolj marketing ker je to najnovejse na trziscu pa je treba zdej to forsirat (ker majo zdej to avtomobili, pa pa se tudi taki sedezi morajo prodajat a ne?)


Sumniki so kje???????????

< Sporočilo je popravil felicia -- 23.4.2008 8:32:26 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 8:38:56   
Eca
Felicia - kaj je to pie?

Kaya - naš "stari isofix" ima dva "hakla", ki se zahaklata v avtu, kjer sta na sedežu dve taki luknjici, kamor se hakla od sedeža zahaklata. Potem pa je še en pas (ala pas, ki je v avtu zapripasat), ki ga potem spelješ v prtljažnik kjer je spet en hakl čez katerega spelješ ta pas od sedeža. To je moja laična razlaga. S klasičnim pasom iz avta pa sedeža ne zapasaš, ker so ti hakli dovolj. Mogoče imajo novi isofixi brez tega dodatnega pasa, ki gre v prtljažnik zapasatuser posted image
Spet sem naklobasala.....


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 8:40:58   
Eca
Felicia -  vidim, da si že popravila....jaz polovice nisem razumelauser posted image

_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 8:41:39   
lex
kaya na romerjevi strani ima spisek avtomobilov, ki ustrezajo in imajo isofix.

Sumniki so se izgubili pri nadgradnji sistema danes ponoi.

Bambina, saj zato je pri puncah malo lazje. Moj me obesi, da Alesku naredim copek (no tak za hec, pa po 1 minuti dol, to smo zadnjic delali ko nam je bilo ze dolgcas in je sam hotel tak ananasuser posted image user posted image user posted image ) Sem imela ze 2 pupi doma, sem treniralauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 8:49:33   
lex
Tukaj ima spisek, ki se zane okoli 20 strani

< Sporočilo je popravil lex -- 23.4.2008 8:50:12 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 9:21:20   
kaya2007
hvala za spisek...problem je v tem, da je avto precej redek in ga tukaj ni-ker pa e ne pomeni da nima isofixa..saj bi na servis vpraala, pa nevejo, ker jih sploh niso imeli in ne poznajo. etiket pa nima, ker so recaro portni sedei. a bi to moralo ven iz sedea gledat? ali moram not v pranjo po sedeem gledat?
v mojem pa tudi ni ne vidim, edino v prtljaniku sem videla neke haklke user posted image  jooooj, kolk kompliciram!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 9:28:52   
nky 23
ivjo!!!

KAJA kak avto pa imate e ni skrivnost?

Pri mojem se vidi da ima isofix, ima na naslonjalih zadnjih sedeev priblino dva cm, dolge kovinske paliice, kamor potem ta isofix pritrdi, ima pa na obeh straneh, je kar opazno, tako dauser posted image , mogoe ima poglej, lahko pa da je dol zaprto s kaknimi pokrovki?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 10:47:21   
Eca
Kaya - jaz lahko poslikam tisto v avtu v prtljažniku kako izgleda, če ti kaj pomaga. Spredaj na sedežih pa bolj težko, ker imam oba sedeža v avtu in prekrivata isofix nastavek. Če ga bomo pa ven kaj dajali (velika verjetnost) pa ti še od spredaj poslikam kako to izgleda, če pomagauser posted image

Lp, Eca

p.s.
Če je katera gledala ta seznam od Romerja, a ste opazile, da lahko imajo nekateri avtomobili (tudi mojuser posted image ) avtosedež na sovoznikovem sedežuuser posted image A je to dovoljeno?


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 11:18:49   
Majchi
Evo, tole sem e včer zvečer začela pisat, potem sem pa obiske dobila.

Kaya, Recaro avtosede ima dve stopnji, sedečo in rahlo leečo, ampak res čisto malo naklona. Meni se zdi udoben, Lana se v njem dobro počuti, isofixa mi nimamo (čeprav mislim, da v avtu je), material je mehek in neobčutljiv in kar je najpomembneje, ta sede je potem do konca. Jemlje se mu neke opore ven in čisto na koncu ostane samo jahač. Stane okrog 200 eur.
Evo, tkole Lana zgleda v njemu. Slikano marca, ko je imela enih 8,5 kg.
user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 11:26:45   
Majchi
Evo, slikano decembra, ko smoga kupili. Tukaj je pa Lana imela mislim da pod 7 kg, tko kot ima vaa Kaja.

user posted image

user posted image

Isofixa pa ne uporabljamo.

< Sporočilo je popravil Majchi -- 23.4.2008 11:29:10 >

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 12:22:41   
BAMBINA_
Majchi, kateri Recaro je to? Mi namreč resno razmišljamo o zamenjavi. Trenutno imamo Kiddy Infinity Pro, ki je sicer najbolje prestal AMZS-jev test, ampak je grozovito neudoben!! Mali je noter ful utesnjen, tako, da si ne predstavljam kako bo šele, ko bo zrastel. Kje ste ga pa kupili? A kar v podjetju Recaro?

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 12:52:40   
kaya2007
to je recaro 9-36kg ogledaš (in kupiš) si ga lahko na http://soncek.si/si/avtosedezi/od-9-do-36-kg-g1515.shtml 
na strani boš našla STM in recaro, gre pa za isti sedež, samo napis je drug (recaro je kupil to firmo, ki je že prej delala sedeže)

majchi hvala za info in slike!!! res je lep sedež, ampak kaja se mi zdi da lepše sedi v romerju, mah še 1x bom šla recaro probat 8mogoče še tistega do 18kg), da se prepričam! a kdo ve, kako imajo odprto v podutiku?

avto ni pa nič eksotičnega, audi, le da je njihov najmočnejši avto.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 12:57:37   
kaya2007
aja, eca ti bom hvaležna za sliko, če ti bo uspelo...saj spredaj ni treba user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 13:23:53   
lex
user posted image

user posted image

naš princ v svojem prestoluuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 13:46:35   
Eca
Kaya - a si bila na Porsche servisu? Ne morem verjet, da ne bi znali povedat, če imaš isofix ali neuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sicer pa če imaš tako makino, sem 100% da imaš isofix po "difoltu" če le ni avto star 10 let ali več.


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 15:09:24   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

to je recaro 9-36kg ogledaš (in kupiš) si ga lahko na http://soncek.si/si/avtosedezi/od-9-do-36-kg-g1515.shtml 
na strani boš našla STM in recaro, gre pa za isti sedež, samo napis je drug (recaro je kupil to firmo, ki je že prej delala sedeže)

Bambina, tako kot je Kaya napisala. Gre za en in isti sedež, firmi sta združeni. Mislim, da je rahla razlika v materialu, ve ceni pa tud minimalna. Mi smo vzel prov Recaro. Je pa imel ta sedež najboljši amzs-jev test v svojem razredu. Pa tud na splošno so oni proizvajalci športnih sedežev za v športne in dirkalne avtomobile. Očitno imajo eno linijo še za babyjeuser posted image .
Za druge avtosedeže pa niti ne vem, kakšni so. Mi se nismo tok poglabljal v zadevo. Vodilo je bilo varnost, ki se ponavadi izključuje z udobjem (čeprav je Recaro ok) in pa dostopna cena.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 15:10:49   
Majchi
Aja, Bambina, še to: mi smo ga kupil kar v Recarotu. Mislim, da ga Sonček takrat sploh še ni imel. Tam so itak ful prijazni, pa ti vse razlike razložijo in po pošti ga dobiš v dveh dneh, plačaš lahko po povzetju.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 17:27:56   
Putka
Čau babe!

Vidim da je govora o sedežih in isofixu. Jaz ga pa imam v službenem avtu, pa sem čisto pozabila sedež nanj nastavit. A potem res ne rabi pasov? Jaz malo dvomim, bi vseeno še s pasom pritrdila.

Kaya, neki novi štos (npr.PrioriFix) je pa še ena dodatna štanga, naj bi bil še bolj varen (za dodatnih 80€). Na spletni strani od maxi Cosija so imeli pri sesedžih opcijo, da izbereš tip avta (če so našo mazdo premacy imeli na seznamu, bodo tudi vajino makinouser posted image ). Sicer sem pa jaz fajn preučila in nam je Tobi zakon! Sploh če je treba nekajkrat na dan ven-not, so tisti pasovi res enkratni.

A nky se pa javiš samo če je o avtih govora?

Mi smo pa dobili vrtec za Katico!!!user posted image user posted image

Moja prijateljica je bila zavrnjena v več vrtcih v šiški, k sreči ima mami in taščo obe v penziji. Ampak pravi, da je večina s prvim otrokom izvisela, ker jih je dosti dva otroka hkrati v vrtec dalo. Tisti, ki so bili zdaj pri varuškah, bodo s ta drugim zastonjskim precej ceneje skoz prišli. Preračunjivci! prej pa ne v vrtec, ker je bolj šmensi met privat varstvo. izvzeti tisti, ki vrtca niso dobili.

Upam, da bo še več ++ odgovorov. Majchi, pomoje Lani dobro kaže, če ste prvi ste pomoje not. To pomeni, da je samo ened pred lano, pa če so dali vlogo v več vtrec ste not!

Gremo malo ven, ujet zadnje žarke..

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 18:07:30   
kaya2007
Kaya - a si bila na Porsche servisu? Ne morem verjet, da ne bi znali povedat, če imaš isofix ali ne


ja, če bi pogledal bi verjetno vedli tudi še na kakšnem drugem servisu, sam lažje bi mi bilo sam poklicat, pa da v katalog pogledajo-tega pa nimajo user posted image  sem ravno v porscha gledala kako zgleda isofix (v njem sem ga odkrila) in mislim da je tudi v audiju-ne morem preverit, ker mu na servisu menjajo amortizerje, bomo cele praznike brez, ker nimajo delov in znanja, niti tukaj, niti v avstriji user posted image  in čakajo na ne vem koga in na ne vem kaj...res super, smo hotli na morje, imamo pa same majhne avtomobile doma user posted image
v miniju ga pa nimam. tko da spet ne vem kaj vzet, isofix al ne user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Majčice 2007-2.del
23.4.2008 21:27:47   
Putka
Kaya, vsi novejši avti imajo sistem za pritrditev isofix, tiste hakle v sedežih. Preveri model vašega avta na www.maxi-cosi.com.

Ti pa najbrž takle sedež misliš:
user posted image

Tole ima pa še dodatek, ki pa nima veze s tistimi hakli, ampak je še dodatnivarnostni sistem.

Še tole:
user posted image


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 24.4.2008 19:12:38 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?