|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tabletke Yasminelle
2.12.2008 13:38:28   
zadovoljna
Pozdravljene!

Jaz pa moram povedat, da sem skoraj 10 let jedla kt diane in nisem imela nobenih težav. Pred enim mesecem sem pa bila na pregledu pri G in mi je svetoval, da zamenjam kt. Predpisal mi je Jasminelle. Zdej jih jemljem že 14 dni in ne vidim nobene spremembe, razen tega, da nimam več takega apetita za hrano, kot sem ga imela prej. Libido mi ni nič upadel, mislim, da se mi je celo povečal. Pa že prej je bil visokuser posted image . Tko da punce, vsako telo odreagira drugače.
Vso srečo vam želim z kt.user posted image user posted image

Lp

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: tabletke Yasminelle
8.2.2009 19:30:35   
špinača1
Hei.
Jaz pa sem zaključla zdej z drugo tablico Yasminelle in pri prvi sem mela tut skor cel čas izcedek, menstruacijo sm dobila pa takoj prvi dan brez tabletke, zdj pa ko sm končala z drugo tablico sm pa dobila sam temen izcedek, menstruacije pa po tretjem dnevu brez tabletke še vedn ni. Tabletke sm jemala točno ob uri, mislim da sem samo en dan zamudila, pa še to za maksimalno 2uri. Zanima me kdaj ste ostale, ki jemlete te tabletke dobile menstruacijo in če me mora že začet skrbet (sj me že..user posted image )
Drugač pa zredila se zaenkrat še nism, kožo pa tak že od nekdaj nimam popolno.
Hvala za odgovore, LP


(odgovor članu zadovoljna)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: tabletke Yasminelle
8.2.2009 23:39:50   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

Poskusila 3 mesece, pa ni bilo razlike od ostalih KT, katere sem jemala v prejšnjih letih pred porodom.Za spoznanje še slabše...
Nič ni bilo manj vode v mojem telesu, libido mi je padel, pa še slabo mi je bilo-tak zoprn občutek v želodcu.
Tako, da je res odvisno od posameznega organizma,kako reagira.





Točno tako je bilo tud, pri meni.... samo, da sem jaz za po vrh bla živčna ko pes in sem se hotela samo kregatuser posted image .... res groza me je bilo, sem pomislila da bom živčnega fasalauser posted image ... V te treh mesecih je bil tud moj user posted image    na suhem, ker ga nisem prenesla...user posted image

Jaz imam zelo slabe izkušnje..


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: tabletke Yasminelle
9.2.2009 9:23:48   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: špinača1

Hei.
Jaz pa sem zaključla zdej z drugo tablico Yasminelle in pri prvi sem mela tut skor cel čas izcedek, menstruacijo sm dobila pa takoj prvi dan brez tabletke, zdj pa ko sm končala z drugo tablico sm pa dobila sam temen izcedek, menstruacije pa po tretjem dnevu brez tabletke še vedn ni. Tabletke sm jemala točno ob uri, mislim da sem samo en dan zamudila, pa še to za maksimalno 2uri. Zanima me kdaj ste ostale, ki jemlete te tabletke dobile menstruacijo in če me mora že začet skrbet (sj me že..user posted image )
Drugač pa zredila se zaenkrat še nism, kožo pa tak že od nekdaj nimam popolno.
Hvala za odgovore, LP




Js dobim M tretji dan po prenehanju jemanja tabletk.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu špinača1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: tabletke Yasminelle
16.2.2009 2:04:14   
yasminchy
Po 4 mescih jemanja mi je moja G menjala nazaj na prejšnje Logest.
Neznosne bolečine v trebuhu, vmesne krvavitve, 3 kile sem šla gor, povrhu pa se mi je pojavil celulit o katerem prej ni bilo nikoli ne duha ne sluha.
Totalno nezadovoljna nad yasminelle.user posted image


(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: tabletke Yasminelle
17.2.2009 12:14:12   
marija87
no jst sm cist po naklucju zdle prsla do tega foruma....bla sm pri G danes in  ker mi je po 5ih letih jemanja femoden KT zdej zamenjala s yasminelle sm na googlu vpisala da vidim kaj se da izvedet o teh KT.....prebrala sem si vse vase komentarje in morm rect da me kr mal skrbiuser posted image ....jst upam da bodo name dobro vplivale...G mi jih je priporocila ker sem se kr dosti zredila in dobila kr nekej celulita....in femoden KT zadrzujejo vodo v telesu yasminelle pa jo odvajajo tko da je rekla da nej probam zdej jemat 3mesece in bomo pol vidli kako bo....jst res upam da ne bom mela kakih tezav...bom pa sporocila takoj ko jih zacnem jemat...lp

(odgovor članu yasminchy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: tabletke Yasminelle
20.2.2009 10:36:55   
zalaa
Živjo! Jaz uporabljam tabletke yasminelle in nimam ravno kakšnih slabih izkušenj, le prva menstruacija je trajala cca 11 dni  in potem sem imala še par dni rjavi izcedek sploh pa je to za prvič normalno, vendar se je use normaliziralo in drugih stranskih učinkov niuser posted image .Libido je še vedno velik, navlaženost normalna, zredila se nisem nič use je normalno.Povrhu pa jih uporablja tudi moja sodelovka, ki ima iste izkušnje kot jaz!..tko da tudi to kar pravijo drugi da usako telo drugače odreagera se čisto strinjam.

LP

(odgovor članu marija87)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: tabletke Yasminelle
21.2.2009 20:38:31   
Anonimen
Yasminelle- prve tri mesece me je non stop bolela glava....še nikoli v življenju tako!
Pritisk mi je šel gor, libido dol (ampak ta se tako zmanjša po uporabi vsakih tabletk- vsaj meniuser posted image ), vode nisem nič bistveno več odvajala (nisem bila nič manj napihnjena...) kile so šle vseeno gor....
edina pozitivna stvar je bila, da se mi je koža na obrazu zares sčistilauser posted image

Zdaj sem spet na Logest in je tako kot jih ne bi jemala!

Ampak: vsako zdravilo ima določene pozitivne učinke in določene neželene učinke! Vsako telo odreagira drugače, joj smola, ker sem ravno 1 od 100, ki ji tablete ne ustrezajo!!!!
Niso vsa zdravila za vse, lahko so oh in sploh, pa vam pač ne bodo ustrezala!
Enostavno je treba poskusiti!

(odgovor članu zalaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: tabletke Yasminelle
7.3.2009 16:24:49   
okej
živijo,
veliko sem prebrala o teh tabletkah na tem forumu zato me kr malo skrbi kako in kaj bo pri meni namreč sm jih šele zdej dobila vendar še jih nisem začela jemati.
Moja kolegica je pa zaradi tabletk Yarina, ki jih proizvaja ista firma kot pa yasminelle, dobila strdke v krvi:S:S
Kakšno leto nazaj pa sem nehala jemati Lindynette zaradi podobnih težav z krvavimi izcedki in bolečin na spodnjem delu nožnice :S:S
Ali obstajajo še sploh KT, ki ne povzročajo težav???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: tabletke Yasminelle
7.3.2009 17:01:45   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: okej

Ali obstajajo še sploh KT, ki ne povzročajo težav???



ne. nikoli niso, nikoli ne bodo. gre za vnos sintetičnih hormonov v telo, kar seveda v telesu naredi 'štalo' in sproži različne odzive. zato je fajn prebrat navodila za uporabo in razmislit, al pozitivne strani jemanja pretehtajo (morebitne) negativne - to se pa vsaka sama odloči.


< Sporočilo je popravil Felicita -- 7.3.2009 17:03:02 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu okej)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: tabletke Yasminelle
7.3.2009 19:13:19   
okej
se strinjam da je treba vse pretehtat če je sploh vredno še jemat te tabletke al je bolje uporabit kakšen drugi pripomoček za kontracepcijo. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: tabletke Yasminelle
10.3.2009 10:13:00   
zalaa
tudi jaz sem bila na začetku zelo prestrašena, samo sem potem videla da za brezveze. odkar jih jem imam bolj redno menstuacijo, ki traja manj časa in je neboleča kar je čisto nasprotje od prej....pa tudi nobenih drugih težav nimamuser posted image

(odgovor članu okej)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: tabletke Yasminelle
11.3.2009 17:41:42   
okej
upam da tudi jsz ne bom imela kakšnih težav:D...če ne že po prvem mesecu zamenjam KT

(odgovor članu zalaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: tabletke Yasminelle
16.4.2009 18:26:48   
mic_mac
Hei. Tudi jaz bom začela jemati te KT. Prebrala sem že veliko stvari o teh KT. Zanima  me, kako je kaj s celulitom? Se povečuje, mogoče zmanjšuje? Ali je to čisto nepovezana stvar s KT? Takšne informacije o tem še nisem zaseldila. user posted image  

(odgovor članu okej)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: tabletke Yasminelle
16.4.2009 19:49:37   
Anonimen
Jemljem te tabletki in zaenkrat so fajn. Ja in imam celulit, ampak za to ne krivim tabletk, ker vem da ga sračkam pri nezdravi prehrani. Ko sem jih začela jemat sem imela nakja časa rjavkast izcedek, tud glava me je bolela, ampak je minilo, skos sem bla na wcju,ker odvajajo vodo iz telesa, tako sem shujšala par kilc. No zdaj sem spet na starem s kilami, ampak vem, da niso za to krive tabletke, temveč moja požrešnost!!!user posted image

(odgovor članu mic_mac)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: tabletke Yasminelle
17.4.2009 14:39:07   
mic_mac
Aha, okeh hvala. Torej potem takem, KT ravno ne vplivajo na celulit, ampak je to odvisno od nas in naše prehrane. Hvala :) Zanima me pa še nekaj, kkoliko časa naj vstrajam pri jemanju KT, če se mi začnejo pojavljati slabi znaki, kot npr. slabo počutje, .. itd. Vem, da lahko odneham kadarkoli, ampak ste napisale, da ste kljub temu kar vstrajale nekaj časa, da se je telo privadilo. Približno koliko časa pa, da potem ne pride do kakšnih hujšij komplikacij? Hvala 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: tabletke Yasminelle
19.4.2009 17:51:05   
Majci.K
Živjo user posted image
Jst sm pa zdej začela z Y tabletkami, pa so mi po treh dneh kar všeč user posted image  
Za M še ne vem, vse poteka normalno, opažam pa, da grem vsake pol ure na WC, da sem izgubila 2kg in da sploh nimam več občutka da sm en balon (zarad M) user posted image  in to je dobr user posted image

Se vam še javim ko bo kaj novega user posted image

Papaaa

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: tabletke Yasminelle
23.4.2009 22:32:23   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: polona5

Pozdravljene!

Vse, ki uporabljate najnovejše kontracepcijske tabletke Yasminelle (to je "izboljšana" verzija Yarine) - zanimajo me vaše izkušnje z njimi; ali ste z njimi zadovoljne, vam povzročajo ali so vam povzročale kakšne težave v začetku jemanja, ali se na njih popolnoma zanesete ali uporabljate zraven še kakšno dugo zaščito - glede na to, da so to ultranizkodozne tabletke in baje moraš biti pri jemanju le teh res točen (vsak dan srogo ob isti uri), ker čene baje niso lih zanesljive? Lep pozdrav!




Jaz jih uporabljam že od septembra. Prvi mesec sem skoraj obupala nad njimi, ker sem imela cel mesec krvav izcedek, sedaj pa so OK. Pa velikokrat jih vzamem ob različni uri, pa ni težav.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: tabletke Yasminelle
24.4.2009 21:10:31   
Anonimen
Jaz jemljem Yasminelle 1 mesec. Še tri imam do konca. Imam pa grozne težave. Od glavobola, vročine, bruhanja, zelooo suha nožnica, nobene želje po spolnosti,  zadnji teden pa močne krvave izcedke. Cel mesec sem čist na dnu. Ne vem ali naj vztrajam še z ostalima dvema ali naj preneham.
Prej (pred porodom) sem jemala Logest pa mi tudi niso odgovarjale. Oteženo dihanje in depresija.

Kaj priporočate s temi tabletami, naj vsake tri mesece zamenjam in vidim razliko?

Jih pa jemljem zvečer zadnjih 14 dni, ker če sem jo vzela zjutraj mi je bilo cel dan slabo, ponoči pa lažje prenašam. Kožo imam pa obupno, vsa mozoljasta, marogasta, srbeča.

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: tabletke Yasminelle
25.4.2009 10:35:07   
Majci.K
IZVIRNO SPOROČILO: Majci.K

Živjo user posted image
Jst sm pa zdej začela z Y tabletkami, pa so mi po treh dneh kar všeč user posted image  
Za M še ne vem, vse poteka normalno, opažam pa, da grem vsake pol ure na WC, da sem izgubila 2kg in da sploh nimam več občutka da sm en balon (zarad M) user posted image  in to je dobr user posted image

Se vam še javim ko bo kaj novega user posted image

Papaaa



Torej..

M se je končala po 4 dneh (kot običajno), en dan je bil mir,
zdaj mam pa občutek kot da mi bo taspodna lihkar raspadla..

Auč user posted image

Lahko bi ble krive tabletke, lahko pa tud ne, vsekakor pa bom dokončala to škatlco
in pol ne bom šla na drugo..

Lepo se mejte in se vam javiiiiiiim ko bo kaj novegaaa user posted image  user posted image

Papaaa

(odgovor članu Majci.K)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: tabletke Yasminelle
1.5.2009 13:19:27   
N.P.
user posted image Lep pozdrav!.  .ja glede KT YASMINELLE.. jemljem jih ze cetrti mesec in sem zelo zadovoljna z njimi.Predenj sem zacela jemati KT sem imela menstruacijo skoraj 2 tedna (zelo mocno) in grozne krce ter razne druge bolecine. Zdaj jih ni vecuser posted image pa tudi menstruacijo imam samo par dni pa se to ni vec mocnauser posted image  . .Res zlo sem zadovoljna z njimi,kar se tice pa libida . .. prej mi ni bilo do seksa sploh zdaj se je pa to obrnilo na boljeuser posted image  . .edino na zacetku jemanja so me bolela ramena . .user posted image drugac pares ZLLOO ZADOVOLJNA z njimi. . user posted image user posted image
lp . . .

(odgovor članu Majci.K)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: tabletke Yasminelle
2.5.2009 8:46:31   
matejchy
Kolk časa pa mislite vztrajat z jemenjem tabletk (kolk let) ?

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu N.P.)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: tabletke Yasminelle
13.6.2009 23:34:29   
sandratomic
anonimen ka teb ni jasno?! če bi ginekologi delali tk kot ti praviš bi bla to vlka bedarija sj je itak dost to pa še pogovori se s tabo nevem zaka nam bi mogli še kej drugega delat a ni to dost?user posted image nevem men se zdi da je to čist cool ka pa druge pravite na to a se strinjate s tem ka sm povedala al ne?user posted image Lep dan želim vsem!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: tabletke Yasminelle
22.7.2009 18:08:21   
Tadykaa
zdravo. Zanima me če je katera jemala yasminelle brez premora in če ji je bilo kaj slabo, ker meni je kar naprej slabo pa nevem ali zaradi tega ker ni bilo premora ali morda zaradi česa drugega.

(odgovor članu baucika005)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: tabletke Yasminelle
22.7.2009 18:34:58   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tadykaa

zdravo. Zanima me če je katera jemala yasminelle brez premora in če ji je bilo kaj slabo, ker meni je kar naprej slabo pa nevem ali zaradi tega ker ni bilo premora ali morda zaradi česa drugega.



Zakaj pa nimaš premora?


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Tadykaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?