|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
20.2.2008 13:33:19   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Martinščica midva sva tud včeraj naročila PEG PEREGA....je v živo dost lepši, kot


Grem gledat po netu user posted image  kakšen je user posted image


Ne najdem user posted image  Skye ali martinščica - slikco, link prosim user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
20.2.2008 13:34:53   
Skye
tukaj poglej user posted image

http://www.soncek.si/si/peg-perego-duette-sw-moka-kolekcija-2008-i3563.shtml

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
20.2.2008 13:37:59   
MARTINŠČICA
Joj, Skye, kako sva usklajeni, a? user posted image user posted image user posted image  za dober nakup.

Sayuri, lahko pogledaš tudi tule: http://www.mami.si/si/duette-sw-moka-i6741.shtml

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
20.2.2008 14:40:19   
sayuri
Aha, tale je zaporeden user posted image . Jst bi rada čimbolj idealnega vzoprednega našla. user posted image  PA da bo v € dosegljiv user posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
20.2.2008 14:54:58   
emaa
Midva imava tega v tej barvi kot na sliki

user posted image
Takole zgleda od strani
user posted image

Na tej strani pa je njihov nov model, so kot vsem pomanjšali kolesa  Hoco



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
7.3.2008 12:34:41   
ANIME
Saj vem, da na veliko pretiravam, ker sva šele včeraj izvedela, da bosta dva. Ampak vseeno - moja radovednost je močnejša od realnosti user posted image user posted image user posted image

Po opisih se mi je zelo dopadel Hartan zxII, me pa zanima kako je s temi košarami. Glede na to, da imam PDP cca 01.11. sem slišala da je dobro imeti košare. Ali te mehke pri Hartan-u košare opravijo svojo nalogo?
Zanima me, ali sta košari že všteti v ceno vozička 490 € ali ju je potrebno dokupit. In če ju je potrebno - kakšne so kaj cene (na spletni strani nisem našla).

Kako je z nakloni pri športnem delu (se na lahek način spreminja naklon in koliko stopenj ima?)

Kako je z zlaganjem vozička?

Nad njim sem se navdušila predsvem zaradi pohval uporabnic, širine < 80cm in pa menda je teža 16 kg.

Imam nekako plan že prej se pozanimat in če bo le možno, bom kupila rabljenega. Samo priložnost moram čakat.


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
13.3.2008 17:46:25   
rolka
mi uporabljamo duette sw leto in pol, in smo po začetnih težavah (3x zamenjano podvozje) sedaj  zadovoljniuser posted image  je pa sigurno bolj praktičen za v trgovino in za vožnjo po ozkih in zaparkiranih pločnikihuser posted image  edino kar nam ni všeč je, da nam zasede veliko prostora tako v kleti kot v avtu.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
14.3.2008 9:47:00   
rokapi
Midva sva se po vseh dilemah in pročebanju odločila za Hartana. Je ustrezno kompakten, ima dobro vzmetenje in podvozje, pa tudi naklon sedišča se lahko postavi v popolnoma vodoravno raven (hrbtenica, novorojenčki). Midva sva vzela rabljenega in še nimava košar. Najbrž jih bova dokupila, bov videla, glede na to, da pričakujeva rojstvo v maju, (morda aprilu).

Pri novem modelu 2008 so mehke košare že vključene, sem videla na netu.
Kar zadeva zlaganje - gre enostavno, je pa malo velik - za dvojčka so vsi.

(odgovor članu rolka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
14.3.2008 9:51:49   
sayuri
rokapi, tale hartan je težak in zelo širok, a ne? Sem vidla ta novo kolekcijo. Pa spet samo v črni in beli barvi user posted image
Pismu, kaj ne znajo za dvojčke kaj bolj živahnega narest user posted image

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
14.3.2008 11:23:25   
nima
Midva sva kar naročila ohaio twin royal....nama ga je priporočala medicinska sestra....
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=176954

imeli bomo pa rjavega....mi je lepši kot ta na sliki.......izbira barv je pa res katastrofalna.......

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
14.3.2008 11:47:45   
rokapi
hartan ima 79cm v širino, kar je po DIN-u in gre skozi vsa vrata. teža je enaka kot pri ostalih vozičkih za dvojčke (tistih, ki niso marele). je dobro okreten, jaz sem ga vesela. ko bodo malčki večji, bomo pa videli, ali ga bomo obdržali, ali zamenjali za lažjo marelo. najin je temno in svetlo moder kombiniran in malo črtast.

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 14:34:20   
ANIME
No je že kdo kaj novega kupil? Jaz še vedno nimam pojma nekako cincam med Hartanom in TFK. Glede na to, da imam rok v oktobru sta pogoj predvsem košari (mehki ali trdi). Pa da cenovno ne skače ravno v višine (čeprav se s košarami kar hitro nabere)! 

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 14:40:27   
sayuri
Anime, jaz še vedno tavam v temi. Sem prav užaljena user posted image user posted image user posted image , ker ni vozička, ker bi ustrezal vsem mojim zahtevam user posted image . Tudi jaz se nagibam k TFKju. Hartana bi pa tudi rada vidla, ampak me že ta teža in njegova širina odvrnejo user posted image  Imam pa namen do maja počakat. Mogoče se pa zgodi čudež in do takrat kaj novega izumijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 18:35:16   
Lianna
Preverite težo. Za Hartan je znano, da že voziček za enega otroka tehta okoli 18kg, koliko šele za dvojčka.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 19:30:21   
sayuri
Eno stran sem našlla z vsemi možnimi vozički za dvojčke in trojčke user posted image

http://www.dvojcata.kat.cz/Kocarky.html 

Vsaj za pogledat je user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 19:33:21   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

še slikce za lažjo predstavo (na barve se ne ozirat):

teutonia team alu s4
user posted image user posted image

firstwheels city twin
user posted image user posted image

hartan zxII
user posted image user posted image









mi imamo  tega hartan voziček ki je na sliki isti model ista barva (rdeča bež kombinacija) morem rečt da z njim pridem povsod je širok 79 cm, tako da pride skozi vrata v stanovanju. za vozit je full fajn, je lahko vodljiv, ni težek, skratka vreden denarja.
aja pa ena je spraševala kaj je vse v ceno vozička všteto.. sam voziček je 489 al neki takega, tukaj zraven dobiš edino dežno pokrivalo za voziček, kar se tiče vreč za noge  , marele, torbe,.. moreš dokupit vse posebej.   jaz osebno sem nabavla kar letne vreče za nogice, pa morem povedat da so zlo debele, js ne bi temu rekla letna vreča..

< Sporočilo je popravil saša80 -- 1.4.2008 19:44:06 >

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 19:35:12   
sayuri
Aaaaaaa, punce, poglejte tole user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 19:43:02   
saša80
user posted image user posted image user posted image   to je voziček user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 19:59:34   
Anonimen
hartan zxII

a se da obračat sedež , da otroka gledasta proti mami

(odgovor članu saša80)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
1.4.2008 21:24:56   
saša80
ja se da obračat..glih zaradi tega smo ga mi kupili..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
2.4.2008 9:25:23   
sasi13
kolega je kupu ta voziček za svoja dvojčka in je dal za njega okoli 700 eurov z vrečami vred. sej osnovni model še ni pretirano drag sam pol ko morš vse posebej kupit in doplačat.

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
2.4.2008 10:21:31   
mpotocn
hartan ima 18 kil!!! ni težko ga dvignit zaradi teže, ampak ga težko primeš, ker je tko širok. To je njegov edini minus!
za vozit pa teže ni oz. je zelo vodljiv in ima najboljše podvozje. Za vozit je to res mercedes!!!

za tiste, ki vam je mogoče predrag, pa je čisto podoben voziček babywelt za 350 EUR (ni zraven vreč!)!

Hartan je čist dovolj širok za pločnike, vrata, blagajno v intersparu, skoz blagajno v mercatorju pa ne gre tud z marelco. Preverjeno!

_____________________________

NAJINE PUNČKE
Manca
Vita in Vesna

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
2.4.2008 11:05:41   
sayuri
mpotocn - no, se zdajle moram strinjat, da 18kg ni veliko za dvojni voziček user posted image . Sem imela že enojnega 14kg težkega. KAj vi ste najprej imeli hartana? Si ga verjetno prodala, a ne?
V teh dneh nameravm v Mozirje poklicat - če bi mi ga vsaj do LJ pripeljali, da si jaz to ogledam v živo in sprobam user posted image

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
2.4.2008 12:31:16   
l.daisy
treba je upoštevati dejstvo, da ima toliko kg samo ogrodje...
ker po tovarniški deklaraciji ima hartan s športnimi sedeži 21 kg, s torbami pa 23 kg... v xxxlutzu mi je rekla prodajalka celo 26 kg user posted image

midva sva prejšnji teden dobila naročen ohio twin v želeni barvi, sva ga sestavila v dveh minutah in premerila... in na prvi pogled zgleda kot hartan, le da ima večja sprednja kolesa...  na najširšem delu je pa širok 79 cm...
še na tehtnico ga moram vržt user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
2.4.2008 14:22:33   
sayuri
I.daisy, koliko vaju je prišel Ohio Twin? Vidva sta vzela še vreče, a ne?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?