|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
6.1.2008 23:22:17   
nizy
Jaz sem tudi pri Sosedu zaposlena. V službo se vozim 25km v eno smer+malica , dobim nakazilo od 600 do 650€ mesečno.Pa če računaš,da je to plačilo za nedelje,praznike;odšteješ malico in prevoz cca.180€,dobiš ven približno 450€ neto.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
7.1.2008 8:19:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

delam v intersparu....bruto znaša 500€ +potni stroški+malica ki ti jo plačajo....skupaj dobim čistega potem ven 560€ in to je to


Torej imaš malice in prevoza nekje 200€, neto plačo pa nekje 360€?

To je ful malo.....v katerem kraju pa delaš? K res mi ni logično da so take razlike med plačami v isti trgovini na različnih lokacijah.



ja to je to...točno tako kot si napisala....delam v velenju

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
7.1.2008 9:15:56   
Anonimen
Pozdravljene!

V našem Interšparu (Ljubljana, CityPark) je plača:

Po mojih plačilnih listih:

bruto:500,20 evrov
neto: od 550 (1 teden dopusta) do 610 (ta zadnje so mi dali do zdaj res največ v tem letu v novembru, decembra je pa malo več zaradi letne nagrade).
Mam pa samo približno 5 km do službe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
7.1.2008 9:20:04   
Anonimen
Ups zafrknila sem se.

Pri netu sem napisala KONČNE ZNESKE izplačila s prevozom + malico.

NETO PLAČA je 430 do 470 evrov in ti ven za izplačilo pride toliko kakor sem napisala v prejšnem postu.

Se opravičujem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
7.1.2008 16:20:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!

V našem Interšparu (Ljubljana, CityPark) je plača:

Po mojih plačilnih listih:

bruto:500,20 evrov
neto: od 550 (1 teden dopusta) do 610 (ta zadnje so mi dali do zdaj res največ v tem letu v novembru, decembra je pa malo več zaradi letne nagrade).
Mam pa samo približno 5 km do službe.


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ups zafrknila sem se.

Pri netu sem napisala KONČNE ZNESKE izplačila s prevozom + malico.

NETO PLAČA je 430 do 470 evrov in ti ven za izplačilo pride toliko kakor sem napisala v prejšnem postu.

Se opravičujem.


Men pa ni jasno, kako pride iz 500€ bruto ven 430€ neto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
8.1.2008 11:19:59   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!

V našem Interšparu (Ljubljana, CityPark) je plača:

Po mojih plačilnih listih:

bruto:500,20 evrov
neto: od 550 (1 teden dopusta) do 610 (ta zadnje so mi dali do zdaj res največ v tem letu v novembru, decembra je pa malo več zaradi letne nagrade).
Mam pa samo približno 5 km do službe.


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ups zafrknila sem se.

Pri netu sem napisala KONČNE ZNESKE izplačila s prevozom + malico.

NETO PLAČA je 430 do 470 evrov in ti ven za izplačilo pride toliko kakor sem napisala v prejšnem postu.

Se opravičujem.


Men pa ni jasno, kako pride iz 500€ bruto ven 430€ neto.



Se strinjam. Tule nekaj striže. Iz 500€ bruto ne moreš dobiti toliko neto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
8.1.2008 19:51:09   
LAVKK
Še ena ki dela v šparu!

Res je, da je naša osnovna bruto plača 500,20 evra, ampak k temu prištejejo dodatek za delovno dobo in stimulacijo in dobimo okrog 571 evrov. Samo to nima nič z izplačilom, k neki.

Kako mi dobimo ven neto:

V glavnem, nam izračunajo kolikor imaš narejenih ur na mesec ali jih imaš 160 ur ali 174 ur, naša urna postavka je 3,29 evrov. In če to pomnožiš z npr. 174, dobimo 572,46 evra, k temu dodajo za delo med prazniki (urna postavka= 3,65 evra), dodatek na izmensko delo (0,29 evra urne postavke), dodatek za delo v nedeljo (urna postavka = 2,87 evra), dodatek za delo prosti dni (urna postavka 2,87 evra) in to je vse skupaj okrog 659,83 evra. (niso pa vedno prisotni prazniki). To je obračun za mesec november.

Od 659,83 evra nam odbijejo prispevke za delavca in akontacije dohodnine, potem dobimo neto plačo ki od tega zneska znaša okrog 469,10 evra.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
9.1.2008 22:43:47   
žetev
e ena ki dela v šparu!

Res je, da je naša osnovna bruto plača 500,20 evra, ampak k temu prištejejo dodatek za delovno dobo in stimulacijo in dobimo okrog 571 evrov. Samo to nima nič z izplačilom, k neki.

Kako mi dobimo ven neto:

V glavnem, nam izračunajo kolikor imaš narejenih ur na mesec ali jih imaš 160 ur ali 174 ur, naša urna postavka je 3,29 evrov. In če to pomnožiš z npr. 174, dobimo 572,46 evra, k temu dodajo za delo med prazniki (urna postavka= 3,65 evra), dodatek na izmensko delo (0,29 evra urne postavke), dodatek za delo v nedeljo (urna postavka = 2,87 evra), dodatek za delo prosti dni (urna postavka 2,87 evra) in to je vse skupaj okrog 659,83 evra. (niso pa vedno prisotni prazniki). To je obračun za mesec november.

Od 659,83 evra nam odbijejo prispevke za delavca in akontacije dohodnine, potem dobimo neto plačo ki od tega zneska znaša okrog 469,10 evra.
......in se pod tole podpišem...SKORAJ VSI TRGOVCI 8TUŠ,MERCATOR, SPAR) OZ.PRODAJALCI IMAJO 500,14€ brutto..user posted image user posted image user posted image k tej plači se kasneje prištejejo dodatek na izmensko delo, na nedeljsko delo oz. na delo proste dni, mogoče kakšna nadura, potni stroški in malica, je pa je pa razlika, če ima nekdo 20 let delovne dobe, drugi pa 3 leta (računa se 0,5% osnovne plače  na vsako leto)...NETTO+MALICA IN POTNI STROŠKI...OD 550-650ˇ€...... (SRAMOTA IN ŠE 1 X SRAMOTA)...čistilke so velikokrat bolje plačane......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LAVKK)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
11.1.2008 13:27:29   
Anonimen
TUŠ:

316 € bruto za 24 ur tedensko netto okoli 280 €

(odgovor članu žetev)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
11.1.2008 13:31:30   
Anonimen
in ja plača se razlikuje  od poslovalnice do poslovalnice  odvisno je od poslovodje koliko se poteguje za plače ... no naša se nič ne poteguje (moja sestrična dela isto delo kot jaz in ima za dobrih 300€ večjo plačo kot jaz..., govorim še za prej predno sem šla delati skrajšan delavni čas...)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
11.1.2008 13:33:47   
lemavrica
Kot prvo bi bilo fiono če bi se vsi naučili kaj je BRUTO in kaj NETO plača

V bruto plači so zajeti vsi prispevki in dodatki, neto plača pa je tisto kar dobiš izplačano, vendar še brez dodatkov za prevoz in malico, torej končni znesek na plačilni listi je NETO PL+MALICA+PREVOZ

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
14.1.2008 16:54:09   
Anonimen
V glavnem punčke rečemo lahko da kokr mormo garat imamo nikakve plače,glede na to kakšno odgovornost imaš z roki pa folk ti najeda imamo nikakve plače pa še nadur ti ne plačajo.SRAMOTA!!!!!
Dobr da ima mož dobro da se da normalno živet.Jest sm sla enkrat za kredit pa mi je v banki rekla nej raj skrijem osnovno plačo da mi bo rajši dala na kredit ker na osnovo ne dobiš nič, pol si pa kej ustvar iz tega.
Jest delam v mercatorju,res da sm zaposlena sele 4 leta vendar osnove se nisem imela čez 500 evrov.Lahko rečem da dobin okol 700 evrov vendar mi že prevoz nanese skor 200, uglavnem žalost se čistilke imajo več pa jih ne **** tko k nas.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
14.1.2008 19:14:22   
Strawberrie Cherrie
(1) Najnižje osnovne plače od 1. 1. 2007 za posamezne tarifne razrede
znašajo:

+-------+---------------+--------+----------+
|Tarifni| |Najnižja| Najnižja|
|razred | | osnovna| osnovna|
| | | plača v| plača v|
| | | €| SIT|
+-------+---------------+--------+----------+
|I. |Enostavna dela | 367,71| 88.119,00|
+-------+---------------+--------+----------+
|II. |Manj zahtevna | 400,21| 95.906,00|
| |dela | | |
+-------+---------------+--------+----------+
|III. |Srednje | 442,45|106.028,00|
| |zahtevna dela | | |
+-------+---------------+--------+----------+
|IV. |Zahtevna dela | 487,94|116.929,00|
+-------+---------------+--------+----------+
|V. |Bolj zahtevna | 546,42|130.944,00|
| |dela | | |
+-------+---------------+--------+----------+
|VI. |Zelo zahtevna | 643,90|154.304,00|
| |dela | | |
+-------+---------------+--------+----------+
|VII. |Visoko | 772,20|185.051,00|



tukaj so (velja tudi za tuš,mercator, spar) tarifni razredi. gre se pa za prodajalce,
oz je še nekaj razlik pri odelkovodja, izmenovodja itd.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
20.1.2008 23:46:54   
gaya24
Mislim, da je po vašem pisanju sodeč najbolje, če si zaposlen v Lidlu ali Hoferju, ker tam delaš polovični delavni čas in imaš takšno plačo kot trgovke v Šparu. Sestrična dela v Hoferju in dobi 490evr + potni + polna malica. Ji nanese 560 evr in to za polovični delavni čas!!

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Plača v Sparu, Mercatorju in Tušu?
26.1.2008 20:23:11   
študentka Mici
A mogoče katera ve za kako delo preko študentskega servisa v kateri izmed teh prodajalen? Bi pa prišlo v poštev, Dolenjska, Posavska, Zasavje tam nekje do Hrastnika, in pa LAško, Celje, Radeče.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?