|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 19:06:05   
Alfabeta
Hvala pa tudi vsem ostalim za lepe želje! Ste mi zelo polepšale dan. Me pa res vsi danes spominjajo na to, da sem vstopila v 30. in da bo pol kmal še 4 spredaj,...

Mož me pa zjutraj zbudi in reče: "Pazi ko boš vstala." In jaz vsa zaspana in tko mal blesava vprašam, da zakaj. In mi reče:"Da si ne boš kaj naredila, sedaj ko si starejša!" Najprej sem bilauser posted image , potem pa user posted image .

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 19:07:46   
Alfabeta
user posted image

Evo, miting!

Še razlaga: od leve proti desni: Dašabina, Vaney, Triš, Alfabeta in Sunny
Morning

LP A.

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 26.4.2008 19:08:36 >

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 19:12:07   
limma

Bom kar tu nadaljevala.. pri Domačica keksih.. user posted image
nana
, tudi jaz se tako kot klepetka čudim, kako ti dve škatli zdržita dlje kot 2 dni user posted image jaz nisem pretorano sadkosnedna, ampak Domačica so pa zakon.

mala pikica - tudi jaz ti čestitam za pogum, da si se postrigla in sem radovedna, kakšna si zdajuser posted image . Jaz imam že celo večnost dolge lase, en teden pred Nežinim rojstvom sem se sicer postrigla 20 cm in so še vedno dolgi.. do sredine hrbta oz. malo stopničasto postriženi k obrazu.. še zbiram pogum za radikalno spremembo, ker mi takoooo odpadajo.. celo stanovanje jih je polno, poleg tega pa me je strah, da bi Neža dobila kak las v usta in ... user posted image user posted image

klepetka, jaz imam tudi tak apetit... včeraj sem dvakrat jedla kosilo, pri mami in čez dve uri še normalno pri taščiuser posted image Da ti še jaz povem - imaš krasen avatar! user posted image Meni je pa zmanjkalo galaxovega čaja.. kako se mi je to lahko zgodilo?? user posted image

mml - super, da matic tako lepo spi user posted image Tudi Neža je včeraj spala od 20h do 2h, ampak kaj, ko sem jaz la spat šele ob 23h user posted image
Danes sem v postelji pol ure za njo.... če bomo sploh kaj spali, ker mislim, da sem jo prehladila user posted image in kašlja oz. pokašljuje... kaj naj storim? Vročine nima, tudi nosek je le malenkost poln - sliši se, da malo težje diha user posted image

martinca - super za subnecijo user posted image

nana - super nakup.. mi se spravljamo v Ce ali Mb po nakupih.. mi bodo prej vse prodali user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 21:03:44   
vaney
no, Anžeta sem skopala in spravila spat, Grega je šel v nočno, jaz še prečekiram rr, potem pa tuširat in spat, ker sem spet zmatrana kot user posted image

lepo spite


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 21:20:54   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
No takole bo pa izgledala naša zahvala sorodnikom, ki bodo prisotni na krstu

user posted image

Vam je všeč?

Zelo je lepa.Sedaj mi je še lepša ko jo poznam v živouser posted image .ALFABETA VSE NAJ ,NAJ,NAJLEPŠE.
Limma kupi si nivea fiziološko.Mi jo uporabljamo vsako jutro za čiščenje noska



(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 21:21:33   
TRIŠ




IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
No takole bo pa izgledala naša zahvala sorodnikom, ki bodo prisotni na krstu

user posted image

Vam je všeč?

Zelo je lepa.Sedaj mi je še lepša ko jo poznam v živouser posted image .ALFABETA VSE NAJ ,NAJ,NAJLEPŠE.
Limma kupi si nivea fiziološko.Mi jo uporabljamo vsako jutro za čiščenje noska




(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 21:23:32   
TRIŠ
Smo cel dan v pogonu,tako da sem vas samo na hitro prečikirala.Si bom vzela en dan čas da vas bolj podrobno.Nočka in lepo nedeljo želimuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 21:50:16   
nana35
Sem si ogledala vašo sliko iz srečanja,pa tako lep dan ste ujele(čeprav je potem deževalo),vse ste super in seveda vaši otročki prav tako.user posted image

Alfabeta,tebe si sploh nisem tako predstavljala,nekako sem mislila,da imaš daljše lase in rjave,triš sem itak že videla na slikah,prav tako Vaney in Sunny m.Dašabina,pa tudi tebe si nisem tako predstavljala.Ne vem,kako si naredi človek neko sliko o nekom,ki ga ne pozna in ponavadi je čisto drugačna kot v resnici.Verjetno si nekako predstavljam mamice podobne svojim otročkom na slikahuser posted image .

limma,Domačica še vedno čaka...če na mene pa bo še mogla počakati en lep čas.Moj user posted image pa nima preveč rad teh keksov.Bodo za obiske,ker se bodo drugače pokvariliuser posted image .Pa da me ne zamika...Smo pa danes zunaj pekli čevapčiče(nisem ljubitelj,niti žara ne maram preveč,jem ker druga takrat pač ni)in pekli krompir,ja,krompir pa obožujem,sploh pečen,pa sem bila karakter in se nisem niti dotaknila hrane.user posted image
Sem tudi jaz imela lase do pol hrbta,zdaj pa so postopoma do vratuuser posted image .Bodo že zrasli,če bom pustila oz.želela spet dolge.Si pa rekla da prideš v Mb po nakupih!In na kavico!Si pozabila?

Pri nas pa je tako,da Klemen spi od 21h zelo mirno in pridno,po kopanju in po BB.Čez dan je bil kar priden,tu in tam je seveda izsiljeval,da bi ga mogla vzeti iz vozička,bog ne daj da ga dam nazaj,takrat je zelo užaljen in joka,meni se pa res zasmili,ker naredi tak obrazekuser posted image .Vreme nam je še kar služilo,čeprav je padlo tudo nekaj kapljic dežja.

Lepo noč vsem skupaj od naju!





_____________________________

:))


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 22:05:03   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: nana35


Alfabeta,tebe si sploh nisem tako predstavljala,nekako sem mislila,da imaš daljše lase in rjave,

Pa mal manj kguser posted image user posted image , no to še pride. Sicer pa sem natur res rjavolaska, ampak s kratkimi lasmi.user posted image . Je pa res, da si tudi jaz ljudi takole iz foruma predstavljam popolnoma drugače kot so v resnici. Jaz sem si recimo Sunny morning, dokler nisem vedela kdo je, predstavljala kot blondinko....user posted image Zaradi tistega sončnega jutra..sonce-rumeno,....user posted image Sorry, Sunny

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 22:28:08   
mala pikica
Mi je le uspelo priti do računalnika.
Sem prav zmatrana. Sem se pol dneva ubadala s torto (mimogrede, sem morala dvakrat peči biskvit in sem seveda bila jezna kot user posted image ), preostanek časa pa sva z ljubim spet kosila našo travo. Res raste kot gobe po dežju. Pa še po hiši je bilo treba pospravit. Ah, samo jamram...

V glavnem Gašper zdaj seveda pridno spi, ati prav tako, jaz pa še tukaj bluzim....
Grem še jaz, ker sem čisto zaspana, pa še nič pametnega vam ne povem user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 22:33:13   
klepetka
DOBer večer

dolenjke ,super ste user posted image .Čist drugačne sem si vas predstavljala ,razen suny m.,ker sem jo že v živo spoznala (user posted image puncauser posted image )in pa triš po slikah.

nana, ja pa si karakteruser posted image .Resnično.In ni dvoma ,da ti ne bo uspelo shujšat.Samo veš,meni bi se pa tile domačica piškoti zasmilili ,da ne bi jim potekel rok up. ,pa bi se jih z največjim veseljem usmilila .user posted image user posted image

SAmo kolikor se po slikah spomnim ,si že zdaj suha.

sani ,katee, drug teden pol zmenjeno za kavico.Ko bo en lep dan.IN če bo to kaj kmalu v začetku tedna, prinesem s sabo  še pecivo iz krsta

limma,naša LAna tud malo posmrka sem in tja.Pa ji tud zlivam občasno niveino fiziološko v nos.Pa je vredu.
Upam in želim ,da se Neži ne razvije nič kaj hujšega in da boste imeli mirno nočuser posted image

alfabeta,lepo praznujte jutri.Tvoj mož ima pa tud idealne nasvete ,akk ovstati zjutaj.user posted image Faca jeuser posted image

mala pikica in soos ,vse lepo ob praznovanju.Že kar danes četsitke ,ker jutri

dvomim ,da mi bo kaj zneslo iti na RR.Ali pa tudi user posted image



Tako ženske ,danes sem pa res ultra kratka ,ker si moram še zarobiti hlače za jutri.SEm imela "samo"en teden časauser posted image

Lepo nedeljo vam želim ,baje da bo zelo lepa.Če ne prej ,se tipkamo v ponedeljek-al pa juti zvečeruser posted image



_____________________________



(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 22:36:42   
klepetka
ups,vidim da vseeno nisem bila tako kratkauser posted image

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Sončki januarčic 2oo8
26.4.2008 22:40:47   
mala pikica
Saj sem vedela, da bom nekaj pozabila...
sani vračamo piškimiški pozdrave user posted image Povej ji, da jo zelo pogrešamo.

katee hvala, da si omenila, da dobimo tisti brezplačani pregled samo tiste, ki smo rodile v Mariboru in na Ptuju user posted image Sem že naročila...

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Tudi od vas štajerk še čakamo kakšno slikico...

Da vam ne ostanemo kaj dolžne user posted image Bi primorci rekli, da smo prave mone, nismo niti ene skupinske slike naredile user posted image

user posted image

Tukaj so z leve martinca, nana35, lusa in obrigit.

user posted image

Tukaj pa še z desne obrigit, lusa in moja malenkost.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 8:12:16   
ursalara
Mala pikica vse najboljše!
Je mnogo stvari, ki si jih želiš
in je mnogo stvari, ki si jih zapomniš,
so skromne besede, ki pomenijo veliko
in so prijateljstva, ki obstajajo.
Samo enkrat v življenju si starš
Naj bo tvoja pot posuta z rožami sreče
in naj bo na tvojem licu vedno nasmeh.
Vse najboljše!
      user posted image user posted image


sOOs vse najboljše!

Ker danes praznuješ rojstni dan,
naj sreca k tebi se poda,
naj izpolni vse želje tvojega srca,
naj v srcu prijateljstvo živi
in naj bo ljubezen vodnik vseh poti!

 
user posted image

Klemen vse najboljse!user posted image   



_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 9:09:42   
vaney
mala pikica in soos, VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 9:44:23   
katee
Mi smo imeli spet lepo noč. Je mali spal do 4.30 in potem še do 7h. Sedaj pa ponovno spi. Mi gremo malo na izlet, še ne vem kam. Najraje bi šla v Volčji potok, ker rožice tako lepo cvetijo.

Mala pikica in sOOs: vse naj naj naj!


P.S.: Dolenjke in Štajerke, zelo ste lušne!!! Sedaj se moramo še Ljubljanjčanke slikati. Uživajte v lepem dnevu


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 10:43:49   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
Jaz sem si recimo Sunny morning, dokler nisem vedela kdo je, predstavljala kot blondinko....user posted image Zaradi tistega sončnega jutra..sonce-rumeno,....user posted image Sorry, Sunny

user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 10:45:46   
Sunny Morning
user posted image  mala pikica
 

user posted image  s00s
 

user posted image  Klemen


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 10:47:04   
Sunny Morning
Vsem, ki imate danes Sveti krst želim čim lepše praznovanje, pa da bi vreme danes zdržalo.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 11:29:23   
Anchikaa
Dan

Najprej...
Alfabeta vse naj naj za včerajšnji rojstni dan(malo zamude,ampak iz srca)
Mala pikica vse naj naj za rojstni dan
SooS vse naj naj za rojstni dan
Klemen vse naj naj za obmesečnico

Mi smo super,sicer je zdaj imela mala izpad in se mi pol ure v eno drla,ne jokala.Nekaj malega je pojedla in zdaj mislim da utrujena zaspala.Smo pa imeli super noč.Zaspala je ob 20:30,ob 3h je bla pavza za papico in je potem še do pol osmih ajala.

Saj nimam kaj pametnega za napisat,samo tolko da sem se javla.
Aja,Sani najlepša ti hvala za recepte,zlata si (pa to tak veš,kaj ti še pravim).

Mogoče se še kaj javim,morem it nekaj sladkega spečt pa nevem kaj.Nekaj bom že našla.

LP,
Anchikaa

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 11:46:18   
TRIŠ
    MALA PIKICA in     SOS  vse najboljše ob prazniku ,pa čim lepše praznovanjeuser posted image

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 16:07:19   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka
razen suny m.,ker sem jo že v živo spoznala (user posted image puncauser posted image )

user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 16:50:37   
katee
Mi smo bili pa v Volčjem potoku. Kako je lepo!!! Same rožice in zeloooooooo veliko ljudi.  Res smo uživali. Žan Luka je malo spal, malo gledal okrog. Vam prilepim eno lepo sliko rumenih tulipanov.

Klemen vse najboljše za obmesečnico!

No, pa še slika rožic sledi:
user posted image





Tole je pa mali Žan Luka z mamico:

user posted image





_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 17:43:32   
TRIŠ
No tako midva sva prispela noter ostali pa so še zunaj.
Tako danes sem še rezervirala v gostilni mizo za nedeljsko obhajilo.Maticu bomo kupili novo harmoniko PRESENEČENJE.Tako si želi Hohner-jevo harmoniko pa mu jo bomo kupili sedaj namesto septembra.Ta pa mu bo itak kmalu premajhna.V torek ali sredo jo dobijo, pol jo bomo pa mogli doma skrivat do nedelje.user posted image

Štajerke tudi vi ste prav fajn ženskice tudi vizualno.Lusa ti mi pa deluješ še posebno pozitivna ženska.Pa tvoja frizurica mi je zelo všečuser posted image
Mala pikica upam da nisi preveč utrujena od vsega in da ti je bil današnji dan lep in poln presenečanj

No Žan se je malo poigral v centru nato pa je ratala čista tišina.Pogledam in vidim tole

user posted image

Matic in Lana pa se na balkonu igrata v šotoru .Celodnevna igra.Kako malo rabijo otroci da so srečniuser posted image
user posted image

user posted image


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 17:51:24   
TRIŠ
Ker imam ravno čas in se mi da pa vam povem kdo nas je včeraj prišel pogledat.Doma smo na vasi in zvečer je v gasilni dom prišel g.Zmago Jelinčič in g.Ivo Godnič oblečen v Tita.Mi smo jih šli gledat in Žan je užival ob muziki in nastopih , ko pa je bilo konec pa je zaspal in spal do 5h zjutraj.Jih bom večkrat poklicala da naj pridejo.user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?