|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 15:50:24   
guppy
1A, natyyyyy, super, komaj čakam, da se vidimo!

nana, ja, to je ta vrček iz kataloga. Stane 14€, filtri pa 8€ 2 kosa. Je to poceni/drago? Sicer dvomim, da bom nabavila, mogoče se bomo pač "prepustili" čarem navadne vode iz pipe, ne vem a bi komplicirala ali ne? Pa še en dodaten mesečni strošek... user posted image

123, ja ... natakarji so bili... kategorija zase... ne vem, kdo si je spočil oči...? Me že ne, smo preveč klepetale
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 16:08:12   
*tajda*
Čau septemberke,no jst se bol redko javim tu...moj user posted image  je star  5 mesecev,smo še vedno samo na mleku,zobkov še nima,končno se naspim ker prve 3 mesece je bilo za znoret.Tretje cepljenje imamo  aprila tako da takrat javim nove mere za seznamček.
Drugače pa komaj čakam na sonček in bolj toplo vreme da jo mahnemo kaj v hribe,da pokurim  odvečne kileuser posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 16:11:55   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

1A, natyyyyy, super, komaj čakam, da se vidimo!

nana, ja, to je ta vrček iz kataloga. Stane 14€, filtri pa 8€ 2 kosa. Je to poceni/drago? Sicer dvomim, da bom nabavila, mogoče se bomo pač "prepustili" čarem navadne vode iz pipe, ne vem a bi komplicirala ali ne? Pa še en dodaten mesečni strošek... user posted image

123, ja ... natakarji so bili... kategorija zase... ne vem, kdo si je spočil oči...? Me že ne, smo preveč klepetale
user posted image user posted image user posted image



mi filter vode uporabljamo že kaki 2 leti in je super

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 16:28:59   
Pikica pokica
Včeraj je pa moj Nikec zakuhal.. Še vedno ima vročino in kašlja kot user posted image . Samo čakam, kdaj bo Zoja kaj pokasirala in močno držim pesti, da ne bi nič..
In posledično danes ponoči niti ene same ure nisem v enem kosu prespala user posted image user posted image user posted image . Najprej se je ob 1h zbudila Zoja, sem jo dojila, ob 2h je priracal v spalnico Nik in je želel spati na sredini med nama, ob 3h sem ga odnesla v njegovo sobico,ob 4h se je SPET zbudila Zoja, ob 5h je spet prišel na obisk Nik, ob 6h sta se zbudila oba, s tem da je Nik potem šel v dnevno sobo gledat risanke, midve z Zojo sva pa zaspali še za eno urco..  GROZNA NOČ!!!

Ljubljančanke, kaj pa kakšna slikica s srečanja??? Ni nobena fotkiča imela zraven??? Al nočte nič pokazat user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 17:23:30   
sandra85
123a user posted image user posted image user posted image za Zojo!!!
pikica pokica user posted image user posted image user posted image za Nika!!! pa da se Zoja ne naleze

Enej je boljši-spet dobrovoljče, smo bili na kosilu in na sprehodu (ker smo bili zadnja 2 meseca se mi zdi da vseskupaj kakih 5x zunaj (zaradi user posted image vremena!!!)
guppy upam, da se vam bom lahko pridružila  aprilauser posted image res bi vas rada vidla, pa še ostale spoznala!!!


Enej spi 3. rundo in mi bomo zdaj igrali remiuser posted image





< Sporočilo je popravil sandra85 -- 9.3.2008 17:24:02 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 19:07:11   
helenav
lina pa gaj ga že dolgo prodajaš?...si kupila novega? Zakaj? Mene je strah, da ga mojega ne bom prodalauser posted image user posted image ....

sandra..na e-bayu semga našlaza cca 150 eur....toje super poceni..samo kolegico čakam,da ga skupaj naročimo, ker ona  kupovanje preko tega obvlada


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 19:52:59   
aljab
Čer...
Ljubljančanke fajn da ste se mele super!! Tud jaz bi vas na kaki fotki vidla. Sm vam kar mal fouš za hrano iz Kavala!!
123a ja traja kaka 2-3 dni od stika z virusom. Ampak če je imela občutljiv trebušček jo res pelji pokazat. Sicer ti je pa že super Nana svetovala. Upam, da bo kmalu bolje!!!
Sonce78 pismo si huda tašča!!! Saj kako stvar iz seznama bo verjetno znala in imela, ampak glede na genetski material tvojega Vasje (alergije)user posted image user posted image user posted image user posted image se jaz že mal premišljam!
Ej vedno me tolk nasmejiš!!!!
Helenav kak voziček si pa kupla? Sm zgrešila... Jaz sem si sposodila zappa od moje sestre in je super. Vsaj v kombinaciji z lupinico....
Pikica pokica držim pesti da se Nik kmalu pozdravi in da se Zoja ne naleze. Jaz mam tud kašljajočega možeka doma in sam upam, da bova šli medve lišo skozi...

V album sem dala nekaj fotkic iz našega potepanja. Zraven je tudi ena iz čveka Celjank. Geslo je isto....

< Sporočilo je popravil aljab -- 9.3.2008 19:54:47 >

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 20:23:57   
helenav
aljab v torek dobim Hartan-auser posted image pride potnik na domuser posted image

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 20:26:52   
december06
aljab kakšno je geslo, bi rada vidla slikice, te ne najdem v google skupini al sem slepa...

celjanke lepo, da ste se šle še malo potepat in počvekat. Mene je še čakala vožnja domov.

Sem pa seveda izkorisitla še soboto za ženski večer, ki se je zaključil malo bolj pozno. Sem rekla, da grem samo na pijačo in da nas bodo iz Hotela že ven nagnali. No, potem pa smo babe morale še nekam it pogledat in se je zavleklo..... Samo mi je tako pasalo, ta dva dneva malo odklopit. Ohhhh še. Kaj mamo spek kmalu kak praznik. user posted image user posted image user posted image user posted image . Mah jaz imam rojstni dan šele novembra. Upam, da bom našla kakšen dober razlog. user posted image user posted image

Danes imamo sadni dan. Ma je čez dan kar šlo, pa si je zvečer mož delal senvič za v službo in seveda še enega za večerjo, pa se mi je takoooooo sira zaluštalo. Sem mu rekla, da naj mi da malo sira, pa je rekel, ah no, to je pa nek nov sadež. user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikica pokica da se Nik kmalu pozdravi in da ne bo še kdo v družini pokasiral. 123a da ne bo nič hujšega pri Zoji in da se čimprej pozdravite. Sandra vi ste že kaj boljš? No, upam, da je vročina le prehodnega značaja. In še vsem ostalim, da se česa ne nalezete.

A na primorskem ste pa danes sonček mele? Joj kako lepo. Pri nas pa je blo tako čudno, sonce, oblaki taki da bo dež, pa veter, pa sonce.... Pa mi se ne damo in smo šli ravno tako ven za urco in pol.

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.3.2008 22:30:50   
december06
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

nana, ja, to je ta vrček iz kataloga. Stane 14€, filtri pa 8€ 2 kosa. Je to poceni/drago? Sicer dvomim, da bom nabavila, mogoče se bomo pač "prepustili" čarem navadne vode iz pipe, ne vem a bi komplicirala ali ne? Pa še en dodaten mesečni strošek... user posted image



Mi imamo Brita vrček in mislim, da smo dali zanj caa. 19€, filtri 3 kosi pa se mi zdi da pride 15€. Mislim, da je cenejši tale Anna vrček in filtri.

Jaz sem zelo zadovoljna s temi filtri. Se zelo pozna. Spoloh je zelo očitno ko se voda prekuhava. Ni tistih belih lis v vodi. Pa pri čajih itd. Midva pa tudi oba veliko vode spijeva. Zadovoljen nakup.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 8:20:48   
lumpa6
jutro


mi smo pa še kar bolani ta viroza nas kar noče zapustituser posted image user posted image , vročina mu niha tut do 39, tko da moramo bit skoz domauser posted image

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 8:43:58   
Rožica*
Jutro!

Pride katera na kozarec vodeuser posted image
Jaz sem v tem mesecu zgubila 5,5 kguser posted image user posted image .
Tehtala sem se danes, da vidim realno, ker vem da bodo vsi vodni kg prišli z prvim kosilom nazaj.
Javim jutri še uradne mere za prvi mesec, ker sem se pač odločila, da bom delala analizo enkrat mesečno po vodnem dnevu.

Tudi mi smo bolani. Vročina ni padla že dva dni.
Danes ponoči sem mu dala svečko, tako da je tranutno stanje 37,5. Bom poklicala danes v ZD, če se lahko preideva pokazat.
Boge pikice male, upam da čimprej ozdravijo.

Lep dan!
Dietičarke pa nazdravjeuser posted image


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 9:02:18   
december06
Dobro jutro. Danes sem pa zgodnja. user posted image user posted image user posted image

Nazdravje Rožica* z vodo. Pridna si bila.

No, jaz sem v tem mesecu izgubila 4 kg. Pa verjetno jih ne bi tolk, če jih nebi skupaj zgubljale. user posted image user posted image . No ja ena kila na en teden. Počasi se daleč pride. Če razmišljam kolk časa se je nabiralo, je kar dobr. Pa še ostale mere: pas 104, trebuh 116 in bedrca 65.

Oh ubogi pikeci in mamice. Lumpa6 in Rožica*, naj se čimprej pozdravita. Pol pa zopet na sprehode, ko bo vreme.

Lep dan želim.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 9:02:25   
Pikica pokica
Aljab, lepe slikice!!! Posebej tista, ko sta slikani ob Jenifer in Tomom user posted image user posted image user posted image . Sem ti kar fouš.. jaz bi tudi šla..

Sandra, mere Zoje pri 6.mesecih: 6,9 kg, 69,5 cm.

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 9:15:16   
LINA31
Dobro jutro,

jaz sem pa izgubila - 3,5 kg. Ja se vidi, da se ne ržim čist ločevalne, ker sem se zadnjič po sadnem dnevu full slabo počutila.


IZVIRNO SPOROČILO: helenav

lina pa gaj ga že dolgo prodajaš?...si kupila novega? Zakaj? Mene je strah, da ga mojega ne bom prodalauser posted image user posted image ....

sandra..na e-bayu semga našlaza cca 150 eur....toje super poceni..samo kolegico čakam,da ga skupaj naročimo, ker ona  kupovanje preko tega obvlada



Jaz voziček prodajam že ene 14 dni. Full se zanimajo, ampak zaradi cene nočejo kupiti. Imam kar visoko. Bom čez ene 14 dni spustila, če ne bo šel v promet.user posted image
Tudi jaz sem kupila novega od Chiccota, in sicer preko ebaya. Super je. Dobila sem ga za 200 eur cenejeuser posted image .


Pridem nazaj...Žan kličeuser posted image


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 9:33:32   
jst86
dobro jutro!
z vami novemu dnevu nazdavljam še jst z vodo!pa kavicouser posted image

aljab jst tud ne najdem gesla....pikica pokica si jo našla na google skupini?jst ne.

helena hvala za poročanje.škoda.kakšen pa je ta voziček ki ga boš kupla?150 € ni veliko.spet mi skomine delašuser posted image

LINA kakšen voziček maš pa ti?pa zakaj prejšnjega prodajaš?

jst sem zgubila 5 kg,zdej v zadnjem tednu nisem nič shujšala,no 0,2 kguser posted image .tko da sem skupno zgunbila 5,2 kg.aja mere-evo čist frišne:
trebuh    stegna     boki
  88           57           97

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 9:36:14   
123a
LINA31-zakaj ti pa ta voziček ni okuser posted image meni je dober,ampak kar veliko prostora zavzame,ko ga zložiš a ne?

_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 9:38:41   
123a
aljab je 4. na seznamu

_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 10:41:32   
LINA31
Že, ko sem bila noseča sem hotla Chiccotovga S3, ampak sem potem dobila košaro in lupinico od kolegice tako, da se mi je bolj splačalo vzeti Speedya. Zdaj, ko košare ne potrebujem sem se odločila, da vzamem Chicoota. Ni dosti manjši od speedya, je pa ožji, tako da mi ni treba dajat dol koles. Pa všeč mi je, ker ima strehico za potegnit čist dol...tako da ne rabim senčnika oz, je suoer, če full piha.

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 10:51:18   
helenav
jst ne ne..nov voziček je 400 eur-Hartan, pride jutri potnik k meni domov, ga razkazat v živo..preko ebaya pa bom nabavla avtosedež- Concorda-a, ta je 155 eur..če seveda mi ga bo hotel v SLO poslat..user posted image

pikepokice za vse bubčkane......

mi smo se vrnile  od pregleda okulističnega...boga Klara, tako smo se namantraleuser posted image ...seveda je bila njena ura spanja, ko so nas  vzeli in je bil jok in stok..in najprej so mi vsi skupaj pritisk dvignili...češ ma kaj ji je..je lačna? Ima krče...jaz pa kot da bi zidu govorila, daje pač zaspana in da  ne zna zaspat na rokah.,..ona rabi svoj mir  in njeno pojstlo..pol so nas dali v eno sobico, Klara je 5 minutk kinkala na prsih pol je pa kriza šla mimo in je uspel pregled..sevedabrez solz ni šlo, ampak vsaj sedaj vemo, da ni nič hujšega..čez 6 mesecev kontrola.so se pa potem izkazale z prijaznostjo...user posted image user posted image user posted image

sedaj pančka...jaz pa pijem vodo...in čakam eno uro, da kaj pojem..sem lačnaaaa


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 11:43:27   
zvezda71
Čau pridnice, hujšarce ste mi kar slabo vest nabile, mogoče se vam pridružim, eh jaz user posted image nimam te samodiscipline. Smo iz sistematskega vse ok lepo raste, vse teste napravil, dobili smo napotnico za RA, ker križa nogice.
LP vsem

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 11:44:38   
zvezda71
user posted image user posted image user posted image user posted image Vsem bubanim, pa hitro preženite te bolezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 11:51:19   
ana b
Dan!
Da se malo oglasim. Naš je pa danes tečko, da je joj. Sedaj spi, pa je že jokal vmes. Upam, da ko se zbudi ne bo deževalo in greva na teren.
Naj bo že taprava pomlad, da slečemo bunde, damo debele žakle stran in dež naj pada ponoči user posted image .



Ah, grem malo pospravljat.

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 12:04:43   
Naty 76
Kaj danes berem, koliko malčkov je bolanih. Sem kar žalostna. Vsem en user posted image  in čimprej naj se pozdravijo.

Res, ste s tem hujšanjem naredile skomine. Jaz sem zjutraj že telovadila, zdaj grem pa še k mami po knjigo
¨Jem, torej hujšam¨. Pred leti je bila zame ta metoda uspešna in jo bom ponovila.

Malčka bosta danes prvič jedla meso. Me prav zanima kako bo. No, lahko si predstavljam, Žan bo navdušen, Tia pa ne prevečuser posted image . Punca pač.

dcdŁłłm

Pozdravček od Tie

_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.3.2008 12:29:03   
Rožica*
Naty mislim da sem jaz to naložila na googel group. Potegni si tam dol.
Ma ne vem, ko imam tolk tega gradiva (knjig) na računalniku.

(odgovor članu Naty 76)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?