|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 21:09:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Probej it pogledat še v Outlet za kavbojke, imajo kar dobro izbiro, pa v Bershki tudi, vsaj jaz sem jih zadnjič tam našla.


A lahko prosim malo bolj natančno poveš kam? V LJ bolj malo poznam... user posted image  A v Outlet na Rudnik? Hmmm, sej je tam? user posted image  user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 21:18:09   
lemavrica
Ne v Outlet v BTC-ju, je zraven CP, zadaj za BOF-om. Bershka je pa nasproti Emporiuma.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 21:26:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Ne v Outlet v BTC-ju, je zraven CP, zadaj za BOF-om. Bershka je pa nasproti Emporiuma.


user posted image  No vidiš, da res ne poznam LJ. user posted image  Kdo ve kje bi jaz iskala Outlet, bi tavala tam po Rudniku. user posted image  user posted image  Za Bershka pa prvič slišim. user posted image

Hvala. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 21:31:44   
lemavrica
Bershka spada pod isto grupo kot Zara, Stradivarius, Pull&Bear, no saj vse te trgovine so na kupu nasproti Emporiuma, pa imajo kar fajn stvari. Jaz sem npr. najdla fajn čevlje s peto prav v Zari, pa sem cel BTC preiskala.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 21:36:45   
Anonimen
A tako. No, pa vem eno več. Se vidi, da sem zdraven meje in sem vedno raje zavila npr. v Trst, kot pa v Ljubljano. Pa še v Italiji ne poznam vsega, ker hodim le v določene trgovine.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 21:48:40   
nana 27
Vidim, da se pogovarjate od čeveljčkov user posted image  Zdaj je toliko izbire, da je kar težko odločit. Miha je prve prave čevlje dobil, ko je shodil, prej je imel pa copatke Starchild, ki so zelo podobni Robeez copatkom in so izgledali kot supergi. Ker je bilo že toliko linkov, bom pa še jaz nalimala nekaj za "učke past": http://www.star-child.co.uk/items.asp?id=38 http://www.pedoodles.com/section.php/4/0/a8a10610f03af108204bc523d0e17240 Miha ima od Cicibana samo copatke. Jaz z njimi nisem zadovoljna, ker se mu v njih nogica zelo poti, tako da če že kupim Cicibanove copate, kupim le odprte. Sem pa zelo zadovoljna s čevlji Superfit. Našemu fantu noga tako hitro raste..ravno danes sem mu kupila nove v velikosti 26 pa ne vem, če bodo za dolgo..o cunjah pa tudi ne bi user posted image Zdaj grem pa še za nazaj brat..danes ste bile tako pridne user posted image     

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 22:03:34   
sandra85
nana a ti lahko povem, da sem prav tvoj komentar in pomoč o čeveljčkih čakalauser posted image hvalauser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 22:36:25   
CUKRČEK
Ojlauser posted image

Da se spet malo oglasim. Vidim, da se že o čeveljčkih pogovarjate....mojadva itak še ne hodita oz. se ne postavljata toliko na noge, da bi kupila prave čevlje. Imata pa take za šminkirat..kot nekakšne sopergice z mehkim podplatom. Ravno tolioo, da jima je topleje v nogice.

En dober predlog za GH-obrok...mojadva obožujeta polento kuhano na vodi+nekje 5 suhih sliv ki jih, ko je polenta kuhana, z paličnim zmiksam. Potem pa še kak jabuček ali pa hruško notri nariban in zmažeta ko nora. Itak pa vse ful rada pojesta, razen krompirja. Dojim ju le še malo-1-2x na dan pa ponavadi 1x na noč. Najbrž bodo šle moje joške lahko kmalu na zaslužen dopustuser posted image

Upam, da se 10.5. uspem udeležiot srečanja. V soboto sva bila na eni 60-letnici od družinske prijateljice in nisem mogla. Sicer sva se pa tudi imela  fajn..sva dala vse 3 otroke v varstvo in sva šla sama na Primorsko. Ma so primorci čist "zmešani" in smo ful zažural(čeprav sva bila najmlajša v skupini).

Drugače  pa greva jutri kupit "nove" avtosedeže...sva jih na bolhi dobila Maxi cosija priori za 160 eurov oba. Sta pa kot nova(upam,d a sta tudi v resnici tako lepo ohranjena, kot na sliki). Sta maladva že res prerasla lupince in je skrajni čas za zamenjavo.

Aja, pa pohvalit se moram, da Klara končno samostojno sedi. Res se sama še ne posede, vendar vseeno. Aljaž je pa bolj lenčina in še ne sedi sam. Ampak mislim, da mu vseeno ne manjka dosti.


lp, Cukr&co.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 7.4.2008 22:38:15 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 22:50:42   
aljab
Rožica moj možek je pesmic in pravljic eno tono našel na www.mojblink.com



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 23:06:33   
nena80
Hej hej, se po dolgem času na hitrco javim in pofočkam, da sem še med vamiuser posted image , sem imela računalnik v popravilu in tako nisem mogla do netauser posted image ....

Na tekočem nisem, se je pa pri nas zgodilo nekaj novih stvariuser posted image . Ne vem, če sem že sporočila imamo dva zobkauser posted image  14.3. in 15.3., bili smo končno 2 cepljeni in imamo pri 7. mesecih 9,680 kg ter 73/74 cm (doma merjeno). V tem času pa smo imeli tudi krst in se imeli prav lepo....

Grem malo nazaj brat, sam ne bom vse, ker sedaj se je pa res preveč nabralo, tako da se bom vzdržala komentarjev, bom se pa potrudila v bodoče kaj več sodelovati, kolikor mi bo mali dopuščal....

en lep pozdravček vsem mamicam in njihovim sončkom

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: septembrke 2007, 2.krog
7.4.2008 23:10:22   
nana 27
Babyrok, ja ta fotostudio je super. Ne vem za popuste, ampak se res potrudijo pa tudi tako s emi cene ne zdijo hude. So pa v bližini lokala 1000+1 in Butika Resnik, če poznaš.

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 7:17:30   
ana b
Jutro!

Noč katastrofa. V bistvu se je začelo že popoldan, ko se ni naspal in potem sam user posted image , pa jesti ni hotel nič in očitno celo noč not prinašal. Bom danes po opravkih kot zombi.

In spet sirenaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 7:30:04   
surya
Jutro!

AnaB, lahko sem rečem enako! Pa niti ne vem, zakaj. Že par dni mi spet ponoči štrajka, čez dan je pa samo mamamamamama. Sploh ga ne smem dat dol.

Ponoči jemo spet na 3 ure ali še manj user posted image . Sem si že rekla, da mu več kot enkrat ne bom dajala jest in ga bom sam uspavala nazaj. Pa je bolj enostavno modrček odpret user posted image .

user posted image  bo dvojna danes!

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 7:36:56   
LINA31
o, surya in ana b...kaj naj rečem. Mi tudi na 3 ure jemo. Šl je spat ob 19.30, pa je jedel ob 23.00, ob 3.00 in ob 7.00. Čez dan je full jdel gh. Tako, da nevem kje je problemuser posted image . Sem mu ponoči dala čaj in ni hotel pit. Očitno mi je le dvakrat ratal, da sme ga prelesičila.

Zdajle se igra....malo na tleh in malo v prenosni psoteljici. Jaz pa si grem delat dvojnouser posted image . Mogoče popoldne skočim do SUPERNOVE, ker je tak beden vreme in ne bo it za ven.

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 7:59:22   
surya
En podatek,ki nas bo vse razveselil user posted image . Mi je kolegica razlagala, da je bilo pri njej tud tako nekje do osmega meseca, pa pol, ko je začela delat, spet! user posted image

Mi smo pa kupili tiste cd-je od Špara, ki so v akciji po 5 eu in so super. Vem že vse na pamet user posted image .

Lep dan vsem!

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 9:00:53   
Pikica pokica
Nana, tisti čeveljčki v drugem linku so mi TAKOOOO všeč :)))))

Ampak verjetno se ne dajo kupiti pri nas???

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 9:16:34   
nana 27
Pikica Pokica, lahko jih kupiš pri nas. Tole sem našla: www.zverinica.si 

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 9:41:00   
Pikica pokica
O, hvala Nana za hiter odgovor user posted image !
Kaj pa tisti prvi, Starchild?
Od teh ta drugih so mi všeč tisti, ki so že za prve korake, medtem ko Starchild ima pa ful lepe te, ki bi jih lahko imela že zdaj  user posted image . A sem zahtevna??? user posted image

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 9:43:13   
annie
Jutro,

da se še jaz malce javim. Nik spi 1.rundo, sva bila že od 6.30h budna, pa je prejle pravi tečko ratal in je mogel it spat. Vidim, da nas ima kar nekaj probleme s spanjem ponoči. Naš se je tudi par dni nazaj spet na 2 uri zbujal in ni nič pomagalo kot ziza user posted image . Danes ponoči je pa spal 5 ur v kosu, kar je že zame pravi luksus, drugače pa sva ponoči 2x jedla...ma jaz se kar tolažim, da bo že enkrat prišel čas, ko bomo spet spali. Sicer pa sva se z možem kar navadila nočnega zbujanja, se sreča, da potem kar hitro nazaj zaspi.

Čeveljčki: sploh še nisem nič kaj študirala o tem, najverjetneje mu bom prve kupila takrat, ko se bo začel postavljati na noge, to pa verjetno še ne bo kmalu. Super za linke, sami lušni čeveljčki user posted image

Zdaj pa mu za malico grem suhe slive in jabolko skuhat, da bo potem, ko se zbudi jedel...pa uživajte, čeprav vreme ne bo spet nič kaj lepo user posted image



(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 9:44:27   
lemavrica
JAz sem danes tudi vstajala celo noč, pa ob 2h ko je jedu, pa ob 4h ko je pil pa pol spet ko je jedu ( ne vem kolk je bila ura ) pa še zjutraj za jest, pol sva pa še malo zaspala. Zdej je pa tuki zraven mene na puzzlih ( sem mu jih včerja kupila, da ga imam še drugje po tsanovanju na tleh ne samo na blazini )
Danes moram pa po plenice, ker mi jih bo zmanjkalo. Danes mu je že 2x premočila, ker tako skače po pojstlci.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:05:00   
Anonimen
Dobro jutro!
Evo jaz si šele zdaj kuham user posted image . Bo katera?

Tudi pri nas je bila noč tako tako. Spat je šel ob 19h, pa je jedel ob 22h, 2h, 5:30h in ob 7h se je zbudil. Zdaj že ninčka nazaj. Ga je kar sesalec uspaval, ker sem sesala spalnico. user posted image  Je pa ponoči kar user posted image . Se prav bojim, da si bo kaj naredil. Zdaj po novem spi na trebuhu in v sanjah pase kravice in se vrti po postelji. user posted image  Seveda z zaprtimi očmi.

Prej sem mu skuhala 3 marelice, 3 slive, par rozin in prosene kosmiče in je samo eno žličko pojedel. user posted image  Sploh ni želel ust odpret. Po moje mu je predladko, kaj pa vem. Tokrat nisem vrgla v smeti, mu bom še potem ponudila, mogoče pa bo šlo.

Zdaj pa grem mal počekirat RR. Pa linke, ki jih je Nana prilepila. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:09:40   
lemavrica
Moj ponoči sicer še ne pase kravic, se pa striktno obrača na bok in tako tudi spi zraven pa objema kovterček in si ga vleče čez glavo.

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 8.4.2008 10:12:13 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:14:13   
nana 27
Tudi pri nas se je ves čas zbujala...po drugi uri smo nehali štet user posted image  nato se je pa kakšno uro kregala s svojim plišastim kužkom in zaspala user posted image  Pikica Pokica, jaz sem Starchildove naročila kar po internetu. Tam, kjer je kontakt na njihovi spletni strani, sem napisala sporočilo, da bi jih rada kupila (prej sem se še pozanima glede stroškov dostave, da me ne bi kasneje kapi), plačala sem tudi tako kot pač pri nakupih prek ebay-a in jih dobila v roku enega tedna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:16:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Moj ponoči sicer še ne pase kravic, se pa striktno obrača na bok in tako tudi spi zraven pa objema kovterček in si ga vleče čez glavo.


Joj, jaz se full bojim, da se bo pokril. user posted image  No, ma zadnje čase se kar odkriva, ker tako lažje puza po postelji. Pa danes se je full dolgo časa in naglas smejal - v sanjah. Sigurno 30s. Sem se takoj dvignila, sem mislila, da joče, pa ga pogledam, pa smeh do ušes z zaprtimi očmi. user posted image  Hmm, le kaj je sanjal..user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: septembrke 2007, 2.krog
8.4.2008 10:16:40   
lemavrica
Pikica pokica jaz sem jih našla tukaj

http://www.minisvet.si/starchild-fantke-c-251_270.php

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?