|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 8:52:34   
LINA31
Dobro jutro,

noč je bila prav bedna. Sva bedela od 00.00 do 2.30. Zdaj pa spi, jaz pa ne morem, čeprav se mi oči zapirajo. Upam, da se bo tole spanje izboljšalo, ker drugače bo sčasoma joj.user posted image user posted image user posted image

luškani so tile naši pikeci. Žan nima več modrihokic. Tud rjave še niso, bolj sivo zelene ratavajo. Bomo videli.

big brotherja...sem ga lani kar gledala. Bomo videli kako bo letos. Čeprav sem glih včeraj mojemu rekla, da vse vem kaj je po TV-ju; dopoldne, popoldne, ponoči user posted image user posted image . Jaz jo imam skos pržgano.

Zdele si grem eno kavo skuhat, pa se še tipkamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 8:52:53   
Pikica pokica
Duška, točno to grizalo sem iskala, saj ima velik krog, da si ga ne more potisniti v grlo..ampak ga nikjer nisem našla. Torej BC. Bom šla še 1x pogledat. Mogoče jih je ravno zmanjkalo.

Naša žabica je pa že 2 dni nenormalno pridna. Sploh NIČ ne joka, stoka.. Zadovoljna je tudi, če jo odložim in le čeblja. Zdaj je poleg zgloba geee, be, grrr.. odkrila še zlog  tatata in se sliši tako, kot da bi klicala ata. Seveda je mož čisto srečen in pravi, da je to zato, ker jo tako uči user posted image . Ja, saj vem,da to še nič ne pomeni in nima pomena, ampak lepo se pa sliši user posted image user posted image user posted image .

Pri nas spet megla. Včeraj je vsepovsod okoli Celja sijalo sonce, pri nas pa se je pokazalo šele ob 14.30.. UPAM, DA BO DANES KAJ BOLJE.

CELJANKE- kaj je zdaj?? Se bomo kaj zmenile? Lahko kar predlagam jutri ob 13h oz. katero uro je že predlagala Nefretiti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 9:12:59   
Anonimen
Jutro!

Joj mene pa danes čaka en veeeelik kup cunj.....mi nič kaj ne diši user posted image

Srečanje: jaz lahko grem ob 13h na avtobus in sem ob 13.30 v Celju. Vreme še zaenkrat bo zdržalo, na avtobus me bodo menda tudi vzeli z vozičkom, čas imam, voljo tudi.....zaradi mene lahko. Kajko je z vami aljab, 123a in sonce (si ti že kaj bolje?)
Kje pa bi se dobile oziroma kam bi lahko šle potem na user posted image ?
Jaz lahko izstopim na Glaziji ali pa kje bolj v centru (ne vem, kje sedaj pelje lokalni avtobus, ker so nekaj spremenili traso).

Jaz sem včeraj jedla mandarino in Nežiki že itaq stalno dajem za vohat, ampak v tistem je stegnila jeziček in ostalo ji je kake pol kaplice na jezilku. Pa sem čakala, da se bo skremžila, ampak je začela prav tko z ustnicami vlečt.
Jaz z GH še ne mislim začet pred 6M, ampak takole povohat ji bom pa dala sadje. Ampak ne, da bi sok pila, mogoče pol kaplice.


(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 9:25:20   
ana b
Jutro!
Noč nekaj sredjega, je že bilo boljše in slabše, je pa zadnje dni mali pravi smejček in se skoz smeji, upam, da ne bo danes dal kontre.
Tukaj je taka megla že cel let, da skoraj prsta pred nosom ne vidiš user posted image , jaz pa bi mela pomlad, pa sonček, pa kakšno stopinjo več. Z user posted image  greva sicer vsak dan ven, če ne drugega moram v vrtec po tavelkega fanta.

No zdaj spi, pa treba mal pospravit.

Guppy in ostale, ki ste bolne hitro se pozdravite!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 10:15:25   
jst86
oj
noč je bila bolj tko.3x se je zbudil in jokal kot bi ga iz kože dajali.ni hotel jest,ne pit, ne dude,ne nosit se....po pol ure je omagal.čez noč je pojedel le 60ml,več ni hotel.user posted image

tud jst upam da se nam v novem krogu pridružijo klepetulje ki zadnje čase niso bile tako aktivne.

mal sem pogledala slikce-ful so luštni user posted image !
sem tud jst dodala slikice 4. meseca-geslo je itak- leon user posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 10:20:11   
Pikica pokica
Zoja spi..
se tolk menite o Big brotherju. Vam izdam nekaj podrobnosti? Tokrat bo malo drugačen, kot je bil prvi. Malo bolj jih bodo mučili..
Razdeljeni bodo na dva dela -en del bo imel vsega čez glavo - veliko hrane, veliko razkošja v hiši, drugi bodo pa stradali, brez vsega... Potem bodo pa že med seboj morali ful tekmovati, da se bodo borili za boljše življenjske pogoje.. Mogoče bo za gledalce bolj zanimivo, ampak za same tekmovalce pa beda.. Ah, pa naj trpijo, če se že prjavijo user posted image .
Pa voditeljica bo spet Osenarkauser posted image .

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 10:55:19   
Anonimen
Kako to veš????

Sem pa včeraj  dobila odločbo od komisije, da mi za malčka pripada za dobo 6 mesecev mleko Alernova na recept (60 škatel)user posted image user posted image  Ker zaradi preobčutljivosti na beljakovine kravjega mleka (ni alergija) bo še nekaj časa na tem mleku.


(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 10:59:29   
jst86
pikica pokica kako pa to veš?
jst bom gledala,če bo čas.upam da bo takrat Leon že bolj pridno spančkal.zdej traja 3 dni da pogledam en filmuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 11:00:13   
Anonimen
hojla,

danes sem pa kot en povožen makaron....

mali je sitkan, pa vesel pa spet sitkan....

reakcij po cepljenju nima kakšnih groznih. Sem pa obakrat dala Calpol kot preventivo, vendar šele ko sem začutila da postaja vroč, nekaj ur po cepljenju.

Big Brother mi je čisto mimo, vsaj tale slovenski je bil dolgočasen 100 na uro. Samo kak tuj (italijanski npr. je pa mega...) te pa lahko čisto not povleče... ni kaj vsi smo po malem vojerji...

user posted image že nekaj časa hočem prašat, pa pozabim: kaj je sedaj s tistimi paketki ko smo klicale, kam že, na Hipp al nekaj takega, je katera že dobila, ve katera kaj več?

user posted image meni na google group ne odpre tistega linka z diagrami rasti, višine, teže.... piše error on page... kje jih lahko dobim, kakšne diagrame, da malo preverim rast našega zmaja?

grem kuhat kavo. Mogoče bo pa to pomagalo... Bo še katera? Espresso?user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 11:11:27   
Anonimen
že nekaj časa hočem prašat, pa pozabim: kaj je sedaj s tistimi paketki ko smo klicale, kam že, na Hipp al nekaj takega, je katera že dobila, ve katera kaj več?


Jaz sem zelo hitro dobila. Noter je bila ena posodica za hranjenje, dve žlički, slinček, pa razni vzorčki čaja in kremic, propagandni material,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 11:21:01   
Anonimen
peesmo, jaz pa še nič????

hmhmhmhmh

kave si še nisem šla skuhat, ker visim na RRju, pa en Smoothie sem si privoščila, sem ukradla hčerinega.... jagoda+korenček! Mali je dobil par žličk, na začetku navdušenje, potem ga je pa streslo...

zdaj grem res kuhat kavo.

ste dojele? nimam danes veliko za delat, zato pa več pišem, ne? HEHE boste še prosile naj grem spet delatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 11:21:47   
jst86


danes sem pa kot en povožen makaron....user posted image sory ker se smejem misska,sam se ful dobr slišuser posted image



user posted image že nekaj časa hočem prašat, pa pozabim: kaj je sedaj s tistimi paketki ko smo klicale, kam že, na Hipp al nekaj takega, je katera že dobila, ve katera kaj več?
jst sem tud dobila ful hitr.mislim da tretji dan.

user posted image meni na google group ne odpre tistega linka z diagrami rasti, višine, teže.... piše error on page... kje jih lahko dobim, kakšne diagrame, da malo preverim rast našega zmaja?
upam da ti bo znala pomagat tista ki je to pripopala



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 11:22:58   
lemavrica
Ojla,

midva sva malo prej vstala. Smo sicer jedli ob 2h ponoči ampak je potem spal do 7h pa pol še do 10:30. Kolk je fino da rad zjutraj spi, saj si tako še jaz odpočijem. Moram rečt da smo tole luno kar dobro preživeli, brez kake hujše tečnobe.

Guppy držim pesti da bo kmalu vse ok in da bolečina izgine.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 11:23:41   
Anonimen
Misska, jaz sem paket od Hippa dobila po dveh dneh. Uh, kje je že to.....Noter je bla majčka, žličke, čajčki,......propagandni materijal. Jaz sem bila najbolj vesela knjigice od Hipp, kjer so nasveti kako uvajati GH.

Drugače pa je bila današnja noč peklenska. Sploh ne vem kaj mu je bilo. Sigurno 10x v noči sem bila pri njemu in dajala dudico, čajčka, 2x je jedel.....sploh ni mogel trdno zaspati. Mislim da je včeraj količinsko premalo pojedel, ker je 3x pustil pol flaške in za boga ni hotel več jesti in je posledično ponoči lakota ven vdarila. Upam da je to bil enkraten primer in ga bo nehal tako sratuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 11:26:56   
Anonimen
torej jaz OČITNO ne bom nič dobila... GRRRRR

Just how lucky I am


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 11:34:44   
lemavrica
Srček polna luna je bila. Nejbrž je bil zato malo bolj tečen.

Glede zbujanja ponoči sem pa ugotovila da če ga ob 23h fajn napokam bo spal celo noč, če pa je samo kake pol ure ali malo več pred 23h se mi bo pa zbudil.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 12:44:43   
lemavrica
Smo na dobri poti da pademo na drugo stran.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 12:50:00   
Anonimen
Lemavrica, upam da je res bila samo luna, ker je to bilo res že too much. Kar med spanjem je skoz nekaj jamral, se premeteval, na pol odpiral oči. Pa se mu je vidlo da hoče spat, samo matra ga nekaj. Ampak kaj ko sej jaz vsake pol ure stala pri postelji, pa skoz imela eno uho prišpičeno da ga takoj slišim in k njemu v sobo letim, da se nebi res do konca prebudil.
Drugače pa je začel ko velik pit čajček, po 2x na dan po 100ml stegne ko nič. Žeeeja ga daje očitno, pa suh zrak mogoče, čeprav imam vlažilec.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 13:19:48   
melani99
Dan še z moje strani!
Ura je že toliko, jaz pa se še kar ne morem spravit k sebi, sem danes sitna ko stouser posted image , je moj raje kar zbrisal na delo. Pa pri nas je spet taka megla, da bi jo lahko na kruh mazali! To smotano vreme!
Si moram iti še eno kavico skuhat, bo mogoče pol malo boljše. Mala pikica je pa na srečo danes pridna, pogruntala je, da lahko v svoje ustike da svoj palec...in to je zdaj veselje, zjutraj je tako glasno vlekla palec, da sem v kopalnico slišala, kako zram cmoka. Sam to sesanje palca verjetno ni najboljše? Za zobke?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 13:42:05   
Anonimen
melani99, dobrodošlica tudi od mene!
najprej - kar se tiče tvoje nedonošenke - tudi jaz sem nedonošena, porodna teža 1200g - pred dobrimi 30 leti. če me sedajle vidiš, mi nič ne manjka, še česa imam preveč (kil namreč). skratka, pogum in samo da veš, nas je kar nekaj in smo superfajn (ok, zveni kot samohvala, ampak ni tako)

prstek v ustih pri tej starosti ni nič narobe - gre za odkrivanje telesa...

(odgovor članu melani99)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 14:02:54   
melani99
hehe, misska, tole si pa dobro napisala, da imaš česa preveč....mi je kar smeh ušel, ko sem tole prebrala! sej kot sem že napisala, je zaenkrat vse ok, pa danes sem bila prav presenečena, ko sem jo zjutraj oblačila in sem naletela na neki pajacek št. 56, ki pa ji je že premajhen, tako da če se mi že drugače zdi še vedno majcena, vidim po pajackih, da le nekaj raste.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 14:08:57   
Anonimen
melani ne se sekirat - sama imam 176cm, kil ne povem, ker si ne upam, vse funkcionira, 2 zdrava polno donošena otroka, 2 ekspresna normalna poroda, diham, lulam, jem, itd. sam MAL TEČNA SEM - TO JE ZIHER ZARADI NIZKE PORODNE TEŽE....

So pame redno spremljali vsak mesec do 3. leta, pa na 3 mesece do 6. leta - ampak pomoje bolj zaradi študij, ker smo bili takrat redki preživeli....

ampak kot že rečeno nič mi ne majka, tudi tvoji piškici ne bo!!!

(odgovor članu melani99)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 14:12:04   
aljab
Ojla punce...
Nefretiti, PIkica Pokica in ostale Celjanke, če vam je vseeno bi jaz raje v petek ob isti uri.... jutri sm obljubila da grem v Ljubljano.  Sporočte...

No moja miška je mal bolj pridna..že dva dni je spala prvo rundo od 8h do 4.30.... ampak takrat pa pevske vaje (vriskanje). Se vsako jutro z možem že zgodaj nasmejiva...ampak z joškico mi jo še nekako uspe uspavat.user posted image user posted image
Zdaj pa gruli in gleda svoj mobile, pri meni na rokah je pa težila. Zgleda da res rabi malo miru.

Vreme...obup. Pa saj če bio blo povsod enako.... ampak strašno me boli, ko mi mož iz MB poroča o sončku...in mama s Primorskeuser posted image user posted image (Primorke in Mariborčanke pa brez zamereuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 14:44:22   
Anonimen
Celjanke:  meni je načeloma vseeno kateri dan, edinole fino je, da je lepo vreme

Še bolj bi mi pa pasalo, da bi se dobile naslednji torek v mercator centru.....ker me lahko mama pelje v celje.

Pa Sonce se bo malo pozdravila že menda....kako pa je z 123a? sem še katero pozabila?


< Sporočilo je popravil nefretiti -- 9.1.2008 14:46:47 >

(odgovor članu aljab)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 15:27:05   
aljab
Meni je torek še bolje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?