|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 15:55:49   
Pikica pokica
Jaz sem pa v torek brez avta in mi je Mercator center predaleč, da bi prišla peš. Edino, če se dobimo kje v mestu. Drugače mi je vseeno, kateri dan.

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 15:57:03   
Pikica pokica
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

Kako to veš????



Glede BB - veze pač user posted image   user posted image   user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 16:01:41   
sonce78
Ku-ku pupe!

Celjanke meni tudi bolj paše v torek, ker grem jutri h G v Postojno in Vasja še ni zdrav, da bi ga ven vozila. Upam, da se bomo končno le dobile user posted image user posted image user posted image   Lahko se pa kjerkoli dobimo, mesto še boljše, ker sem iz Otoka.


Midva sva boljše, jaz malo bolj kot Vasja, je revček bruhal ponoči, danes pa že cel dan spi.

Big brother  slovenskega nisem gledala, bom pa verjetno italijanskega, ki začne 21.1. So pa imeli tak sistem, kot bo letos na slovenskem že 2 leti nazaj v Italiji, pa meni ni bilo všeč.

Rota virus ga bomo cepili 18.1.

tianna user posted image Kako je šlo cepljenje?

helenav user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 16:50:57   
Anonimen
Vreme...obup. Pa saj če bio blo povsod enako.... ampak strašno me boli, ko mi mož iz MB poroča o sončku...in mama s Primorske (Primorke in Mariborčanke pa brez zamere )


Sonček že sonček, ampak jaz sem šla v mesto brez kape in rokavic in ni bilo nič luštno.

Ravnokar sem prišla domov, otrok še ni, ker imata treninge in jih taksira babica, ker ima tudi ati rekreacijo in jaz si bom do njihovega prihoda nabrala ravno toliko moči, da se potem lotim nalog. sem si pa danes kupila ene drugačne vitaminčke od tistih, ki jih drugače jem in sicer NEO VIN ( po nasvetu punce na drugem forumu), ker sem strašno izčrpana (kljub temu, da spimo) in bolijo me kosti. Bom videla, če so res tako čudežne.

(odgovor članu aljab)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 17:43:25   
Anonimen
Celjanke....torej velja za torek okrog pol dveh. se dobimo v centru. Kaj pa če bo slabo vreme.....danes je bilo pri nas user posted image .....megla, da bi jo s škarjami lahko rezal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
9.1.2008 17:48:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 18:11:25   
Anonimen
naj bi bile ravno za nosečnice in doječe matere in nosečnica je narisana na škatli

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 18:24:05   
bonci
Hoj!
Sem dobila računalnik nazaj; zdaj dela dobro.
Pošiljam podatke za 3.mesec:
Klemen 5830g in 59 cm
Karmen 5935g in 60 cm.

No, pa je spet alarm. Sem mislila, da bom lahko v miru kaj prebrala. Šibam...mirno noč želim vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 18:32:59   
Anonimen
duska sem šla jaz tudi danes v lekarno poferbcat... hm, imajo vse vitamine ko elevit al pa centramed, samo še plus omega 3kapsulo. pa pol nisem kupla ker mam še elevit (ki je BTW edini registriran kot zdravilo in ne kot dodatek k prehrani??)

sem pa v turbolimaču pol še malo šopimgirala za otroka.... juhu

(odgovor članu bonci)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 19:17:34   
Anonimen
kje pa ste vse?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 21:14:02   
123a
Danes je pa res zatišje na RRuser posted image

Jaz pa pijem Centrum vitamine,ki sem jih kupila v lekarni in so prav za nosečnice in doječe matere...je rekla,da so super in sem jih vzela.Res,da so malo drage ,ampak upam vsaj da pomagajo.

CELJANKE-jaz v petek ne morem,ker smo cepljeni in ji moram menjavati obhladke.Mi pa paše bolj v torek in še sonce78 bo lahko prišlauser posted image Če bo lepo vreme je boljše,da smo v centru..no meni je vseeno,glavno je da se lahko sprostimo in popijemo eno kavico.
Pikica pokica-včeraj sem te zopet videla pred občino,ampak si bila zatopljena v pogovor tako,da te nisem mogla ogovoritiuser posted image Danes pa sem te zopet videla na otoku ampak si tako šibala,da bi se morala dreti za tabouser posted image user posted image

Joj kakšno vreme je bilo danes...to ni več res...sem bila prav jezna,ko smo šli na sprehod.user posted image Kje je sončekkkkuser posted image user posted image

Zoja že ajčka in je danes zopet zaspala sama...jojjj ko bi bilo vsak dan takouser posted image


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 21:59:30   
december06
misska jaz sem tista, ki očitno ne zna prav pripopat na google skupino. Na ZS mi pošlji svoj mail, pa ti pošljem datoteko. Jo imam shranjeno na računalniku, ne najdem pa na netu linka.

user posted image Saj vem da ste že nekaj govorile o prehodu na športni del vozička. Pa me zanima koliko vas user posted image nima več v košari. Malo me mika da bi zamenjala, zaradi prostora v avtu, ki ga zavzame košara, pa se mi zdi, da se imajo še vedno bolj toplo v košari. Ni je pa še prerasel.

user posted image Ali je že katera bila na dopustu v toplicah z vašimi user posted image ? Nekaj sem zasledila, da se odpravljate. Kako je bilo? Topla voda verjetno ni ravno vredu. Mi se namreč tudi konec meseca odpravljamo v Banovce in me je kar groza kaj vse moram napakirat. Najbrž bo avto premali. Pol bom pa na sebe čist pozabla, kaj rabim. Tako je to zdaj.

(odgovor članu 123a)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: septembrke 2007, 2.krog
9.1.2008 22:09:29   
CUKRČEK
evo mere za 5.mesec:

Aljaž...8230g in 68 cm
Klara...7670g in 68 cm




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 8:13:14   
Anonimen
Jutro!

Danes sem pa jaz prva? Še vse spite?
Danes je bila dobra noč z spanje. Je miška spala od 9h do 5h. Jaz pa sem se zbujala s trdimi in čakala, kdaj bo. (user posted image user posted image user posted image kok hecno se sliši).

Danes bo pa soooonček.....pri nas je tako lepo, moram pa še nos pomoliti ven, če bo tudi toplo slučajno.

Je za danes ktera Celjanka, če bo lep dan bom tako ali tako šla ven......



(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 8:34:07   
Rožica*
Jutro!

včeraj smo tudi mi imeli user posted image  dan!
jaz tečna še bolj kot user posted image  ...

Sva pa zdaj oba zbolela, user posted image  hodi na inhalacije v ZD, dobila sva tudi antibiotik in sirup za izkašljevanje. Upam da bo čimprej bolje.

Spive še vedno bolj slabo, se je že zbujal samo 3x, zdaj pa spet ne štejem več hodim spet kot kak zombi na okrog.
In komaj čakam SONČEK, Me ta megla še bolj ubija.

LP.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 8:41:19   
Anonimen
user posted image  DOBRO JUTRO!

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 8:55:43   
Rožica*
Večkrat ste že govorile o inhalatorjih.
katere priporočate?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 9:01:28   
Anonimen
Mislim, da je najbolj enostavna Nanina verzija, da se zapreš v kopalnico in narediš notri meglo. Če pa za majhne otroke lahko uporabljaš kakšno eterično olje pa nevem. Mogoče bor, ker je bor tudi v mazilu proti prehladu oz. v mazilu z eteričnimi olji od Bebi vala

(odgovor članu Rožica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 9:40:26   
zvezda71
Dobro jutro
dobila reklamo od Hoferja otroške inhalatorje imajo v akciji!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 9:47:28   
jst86
oj
eterično olje lahko uporabljaš,samo mora bit za dojnčke.jst mam Fitobalm bimbi,pa so ful pomagale ko je bil zabasan.

učeri me je prov skrbelo za Leona. v 24 urah je pojedel le 460ml. ful mi je blo čudno ker ponavadi na obrok zmaže 160-200ml,učeri pa mu sploh ni dišalo. dons je že bolš,tko da je imel zgeda tak dan

rožica  upam da se čim prej pozdravitauser posted image

učeri sem našla dopisnico ki sem jo dobila na NS pri dr. Strah.jo moram oddat. ste jo ve oddale?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 9:49:18   
Anonimen
December06, jaz ga od prvega dne imam v športnem delu, koša nisem nikoli imela in mi ni niti malo žal. Je pa res ta so temparature pri nas višje.

Danes je bil noč veliko boljša, vse je mirno prespal, edino jedel je spet 2x namesto 1x, ampak to je hitro in greva oba spet spat. Pa zjutraj se je spet kraljevsko usraluser posted image .

Primorke, ali bo sploh kdaj naše srečanjeuser posted image .

(odgovor članu december06)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 10:01:18   
lemavrica
Ojla,

mi smo imeli pa danes malo nemirno noč, sicer je jedel samo ob 2h ampak drugač se je pa ves čas zbujal in jamral.

Srček kako to da si si spremenila nick oz. dodala ga.?

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 10:02:07   
Anonimen
OOOOOO, Srček novi nick. Ta je pa dobra.user posted image

Kako vama gre z rižekom? Vprašujem, ker je Žan takrat rojen, ko Matija? (en dan gor ali dol)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 10:09:29   
Rožica*
IZVIRNO SPOROČILO: zvezda71

Dobro jutro
dobila reklamo od Hoferja otroške inhalatorje imajo v akciji!


KDAJ? kOLIKO STANEJO?

Duskamb ja saj sva delala tako pa ni pomagalo, zdaj sva dobila Bisolvon (mislim da se tako reče se mi ne ljubi pogledat) za inhalirat. Ker nimam inhalatorja je rekla farmacevtka naj mu dam enkrat večjo količino 3x na dan za spit.
Enkrat na dan pa hodiva v ZD inhalirat, kjer tudi dobiva eno drugo zdravilo.
Se je stanje zelo poslabšalo, tako da mu je začelo piskati v pljučih in močno kašlja. Sicer že izkašljuje rumeno zeleno sluz vendar se je stanje v treh dneh le poslabšalo, bi menda moralo po takem času že biti izboljšanje. Pa mu je začelo še piskat in močno hrope, ko diha.

Jaz še imam košaro, sicer pa že dolgo nisva bila zunaj.
nevem če nam je še prav. user posted image  joke

lp.

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: septembrke 2007, 2.krog
10.1.2008 10:12:27   
Rožica*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica*

IZVIRNO SPOROČILO: zvezda71

Dobro jutro
dobila reklamo od Hoferja otroške inhalatorje imajo v akciji!


KDAJ? kOLIKO STANEJO?



Še ni reklame na netu na njihovi strani user posted image

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?