|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
9.1.2008 7:19:10   
emmy
180 x 210, pa mi je cisto super!


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
9.1.2008 8:41:01   
Nika v službi
Ni šans, da bi imela 160x200, mnogo premajhna. Imava rada veliiiko posteljo.

Imava sicer 200x200, ampak bi takoj pristala še na kako večjo, recimo 220 x 200, samo so potem težave pri lateksih, letvicah, posteljnini... že pri 200x200 je včasih malce komplicirano.

Če se hočeš stiskat, se lahko stiskaš tudi na veliki postelji.user posted image
Če imaš prostor, bi jaz kupila večjo.

(odgovor članu emmy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
9.1.2008 9:28:46   
Anonimen
Ker pri nama spi user posted image , pa tud nasplošno, ko bom menjala bom zagotovo to 200x200. user posted image

Ampak, da se razumemo, tudi 160x200 ni tako zelo malo, je OK, tud če sta skregana in vsak na svojem koncu spita. user posted image user posted image

(odgovor članu georgeslo)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
9.1.2008 10:38:34   
KIKI****
180*200 pa še bi večjo meli
midva imava preveč prostora ampak ko prideta tamala dva k nama oči spoka in gre v otroškouser posted image , ker rabi velik prostora.

naši otroci pa spijo-diagonalno, poprek,...povsod po postli jih lahko lovimauser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
9.1.2008 17:37:41   
Anonimen
200 x 220 cm vodna postelja. Ni nama žal, da sva vzela tako veliko.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
10.1.2008 7:27:26   
honey
200 x 200 vodno posteljo in spimo kot grofi user posted image . Res sva pa takrat ob nakupu gledala celo 200 x 220, vendar nama ni šla v obstoječo spalnico, tako da sva morala vzeti manjšo. Oba rada spiva zelo na komot in tudi naš sinek, ki spi večinoma pri nama, spi zelo na komot - mogoče bi potrebovali kakšno posteljo 250 x 200 user posted image  Sine se na sredini razkomoti, midva z možem pa vsak na svojem koncu na robu postelje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
10.1.2008 7:46:50   
orhideja75
ja če imaš prostor, raje vzemi večjo. pri nas je 180x200 res zakon. sicer za intimne igrice bi bila enojna dovoljuser posted image . ko pa zraven prilezeta še oba sinova, ki se rada crkljata, je pa ravno pravšnja.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
10.1.2008 10:01:08   
LoCa
osebno mi je 160X200 premajhna, ker sem se komaj komaj obrnila, tako da prisegam na 180X200. jaz se rada "razlezem in kradem plac" mojemu soposteljnikuuser posted image , tko da če bi imela plac in sredstva, bi imela pa še širšo postlo. ker po pravici povedano, js izrivam fanta, pes pa mene user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
10.1.2008 10:01:22   
Katrin
Sedaj imava 180x200 in je super, pred tem sva imela 140x200 in sva se malo bolj stiskalauser posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu georgeslo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
10.1.2008 20:03:48   
Jablana
midva imava 160x200 in je čisto dovolj. večja niti ne bi šla v spalnico. user posted image
sva vzela tudi ločena jogija. moj dragi ima skoraj 1x več kg in bi se jaz kotalila po jogiju vsakič, ko bi se on premaknil. user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
10.1.2008 20:24:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jablana)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
10.1.2008 20:42:23   
cukr07
Midva imava posteljo veliko 160x200, dva jogija in dva kovtra in sva z njo zelo zadovoljna. user posted image
Za naju je dovolj velika, saj ponavadi spiva skoraj samo na eni polovici. Očitno nama je to ostalo v navadi, od takrat ko je moj še hodil k meni v vas in sva spala na postelji širine 120.
Pomojem bo dovolj velika tudi takrat, ko bova dobila kakšnega user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
10.1.2008 20:44:48   
ZARA
Vačja je, boljše je. Sploh, kadar so odnosi ohlajeni. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dimenzija zakonske postelje (nasvet)!!!!
10.1.2008 20:47:59   
Grofica
200 X 200. in samo en jogi,tko da ni une luknje vmes.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?