|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
17.1.2008 13:28:28   
Anonimen
Kakor kakšen čuti. Itak.user posted image
Za moje pojme je itak pri teh letih, ki jih imata vidva, absolutno zelo prehitro. Moja zveza je že dolga, pa sva oba mlada pod 30 let in se še spoznavava. Pri 6 mesecih nebi niti otrok naredila.Pač, kakor kakšen želi in hoče.

Ti se ne sekiraj, če sta za to odločena, pojdita v ta projekt, za vse ostale komentarje se pa ne ozirajta.user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:41:15 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
17.1.2008 22:32:39   
tehnofil
Koliko si stara? Po pisanju sodeč precej mlada.

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46
....in če sama mislim da je tako prav-pomeni da je tako prav!!!......

Ja, "You wish."

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46
.....Zakaj ljudje uživajo,ko uničujejo sanje ostalim.....

Samo malo pameti ti želijo.

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46
.....so pa tukaj tudi ljudje, ki nama privoščijo in se ne spuščajo v take bedne komentarje...

Kaj ti privoščijo je diskutable. Boj verjetno jim je čisto vseeno, ali pa iz "obzirnosti", da se ne bi zamerili.


Če praviš, da gre za zvezo, katero želiš celo življenje, ali sploh veš kako dolgo je celo življenje. Kaj je še 6 dodatnih mesecev proti celemu življenju naprej. 20, 50, 80 let?

Tudi nič ne poveš kako živita. Ko bosta skupaj mesece in mesece bo šele prišla prava narava na dan. Od obeh. In takrat se pokaže ali mislita resno. Zato je naglica s poroko res bolj nezrelo dejanje na podlagi čustvenih vzgibov še v stanju zaljubljenosti (t.j. zamegljene presoje).
Zato:
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46
Fanta imam 6 mesecev ..... "Prehitro,poroka je itak brez veze, a sta nora da bosta že otroka imela...itd itd"....

se strinjam. Sem rajši "pametnjakovič", kot da bi mi bilo vseeno.


< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:41:28 >

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
18.1.2008 17:57:07   
Skratek46
Živiva skupaj 4 mesece in ok...tudi tebi hvala za nezaželjene "nasvete"-nekateri se pač boljše počutite,če poveste vse kar vam leži na duši. Bomo videli kako se bo izšlo-ne gori voda-absolutno ne. Sam imava tako veliko željo po temu, da se osebam, ki niso še spoznale svoje polovice ne da opisat in tega niti ne mislim počet.
Poroka ima že datum...tako, da boste vsi protestniki razočarani. Jaz sem pa v nebesih...in mi je to dovolj.
Hvala vsem za vse komentarje...vsi smo drugačni in samo to je treba razumet.
LEp pozdravuser posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
18.1.2008 18:29:42   
bt08
Škratek sam vskočim ne želim ti dajat nasvetev,ker živiš v svojem svetu z svojim življenjem delaš kar pač želiš.Samo punce si spraševala za komentarje in ti punce dajo svoje mišljenje.Delaš pa sama kar želiš.Pa praviš da  bodo oz bomo protestniki razočarani,če mene prašaš tukej gor marsikomu dol visi kaj nardiš ampak ti želijo samo dobro in ti govorijo iz svojih izkušenj.To je samo moje mnenje in bo tako ostalo,in ti ga ne vsiljujem al karkoli pametujem.

Zato škratek srečno na poroki,in želim da bi tako srečna ostala še nadljnih **** let s tvojo osebo!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
19.1.2008 9:35:18   
Anonimen
Ja dekle,si hotela nasprotno stran slišat,komentarje si sama želela.Moraš jih sprejet take kot so,delat pa po svoji glavi,življenje je tvoje oziroma vajino,vidva ga bosta živela,nihče od nas,niti od tvojih bližnjih,ki so komentirali,ga ne bodo živeli.
Jaz ti samo rečem:Kot si boš postlala,tako boš spala.
Želim vama veliko sreče na skupni življenski poti,v dobrem in slabem,si stojta vedno ob strani.

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
19.1.2008 12:23:10   
barika
NE razumem kdo te ljudi sploh sprašuje za mnenje.

Ne razumem, kaj "te" ljudi sploh poslušata....


se podpišem pod tole!user posted image
drugače ti pa želim čestitke in veliko sreče ter kup zdravih otrok

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
19.1.2008 14:22:50   
vaney
jaz pa ne razumem, zakaj bi imela leta tako pomembno vlogo pri poroki. edini problem bi bil, če še ne bi bila polnoletna. tako pa sta oba polnoletna in si želita vajine poroke. vidva bosta živela skupaj, pa ni važno ali po 1 tednu poznanstva ali po 10 letih. to je vajina stvar in ne poslušajta drugih. okolica bo vedno, ampak res vedno imela nekaj za povedat...ali je prepozno ali je prezgodaj, ni iz pravih razlogov....bla bla bla. in res ne vem, zakaj se ne bi bilo pametno poročit pred npr. 25. letom?jaz imam 24 let, mož 25 in sva poročena pol leta ter čakava dojenčka. poročila sva se po 7 letih zveze, živela pa skupaj 2 leti. se pravi, to naj bi bilo ok po merilih okolice, ne? pa ni bilo, enim je bilo prezgodaj, ker sva premlada, za druge je bila poroka že nujna, ker po 7 letih se večina zvez konča, za tretje sva se poročila zaradi dojenčka...bla bla bla, redki (v glavnem družina) pa so gledali na poroko s starni ljubezni. no, po tem dolgem nakladanju ti želim samo povedati, da če se želita poročiti, se dajta in NE poslušajta drugih, ker leta nikakor niso zagotovilo za "pameten" in uspešen zakon.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
19.1.2008 15:25:06   
Skratek46
user posted image Hvala...zares lepo si napisalauser posted image
ŽElim se zahvaliti tudi tistim,ki se ne strinjajo,ker v bistvu sem tako preverila tudi svojo željo po temu,ker če v nekaj dvomiš in potem še drugi nasprotujejo...je večja verjetnost, da zamisel opustiš. Sedaj vem, da ni nikakeršnega dvoma-da to želim z vsem srcem in je tako tudi prav...
Hvala vsem

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
19.1.2008 15:44:46   
bt08
Škratek lepo napisano,moreš spoštovat vsa mnenja,pa če so lepa al pa grda.Tista lepa zasidraš v sebe,tista grda gredo pa skoz eno uho noter in skoz drugo ven.
Tako da odločitev je v vajinih rokah,zato pa kot sem že enkat napisala,lepo poroko,velik ootrok zdravih,veselih in radi se mejte!user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
21.1.2008 16:04:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Zato je naglica s poroko res bolj nezrelo dejanje na podlagi čustvenih vzgibov še v stanju zaljubljenosti (t.j. zamegljene presoje).


ja ja, "you wish" user posted image
verjetno je nezrelo zato, ker je poroka matematično in preračunano dejanje, ki je v prvi vrsti namenjeno olajšavi davkov in zastonj čistilki in kuharci (ne me jemat dobesedno, ker je mišljeno kot sarkazem in ironija) - ne vem zakaj ljudje mislijo da je ljubezen in spoštovanje med dvema človekoma nezrelo. niso vsa čustva nezrela. bolj tisti, ki to trdi user posted image  user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
23.1.2008 14:47:58   
fragola
Verjetno najbolj sama veš jaz vem da se po 6mesecih ne bi poročila!
Jaz vam, da najboljša preizkušnja pred poroko je živeti s to osebo. Potem če vidiš da sta za skupi se še poročiš!
To je samo moje mnenje!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
24.1.2008 9:14:33   
JanaB
Odločitev za poroko in otroka je čisto in samo vajina. Morata pa se zavedati možnosti, da bo življenje skrenilo iz željene smeri, prevzeti odgovornost za to in žal tudi nositi posledice.
Nihče ti ne mora dati garancije, da se razmerje po 6 mesecih ne bo obneslo, po 5-ih letih pa ja. Nekako do enega leta trajanja razmerja je človek v fazi zaljubljenosti in kakšno stvar vidi lepše kot v resnici je. Zaradi tega je fino dati času čas, če ga imaš user posted image  

Moja izkušnja iz preteklosti: zaljubila sem se pri 18-ih, iz faze zaljubljenosti se je razvilo krasno razmerje, to je bila ljubezen mojega življenja in bila sem zelo srečna, da sem našla tistega pravega, začela sva živeti skupaj in  se tudi tu ujela, končala študij, se zaposlila in si prosti čas skupaj zapolnila z raznoraznimi aktivnostmi v katerih sva oba uživala. Po 6-ih letih sem se zamislila nad najinim razmerjem, ugotovila, da sem se ves čas preveč prilagajala, da bi le bilo vse lepo in prav, da nisem srečna in da ne vem kaj počnem s tem človekom, ki sva si na čustveni ravni čisto različna user posted image  

Povedati hočem le, da se stvari s časoma spremenijo (v katerokoli smer) zato bodita poštena drug do drugega, predvsem pa sama do sebe in stvari bodo šle v pravo smer.


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?