|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
1.2.2008 13:12:59   
pupika27
jaz pa ne bi menjala jane slalom pro za nič na svetu!imam komplet z trdo košaro in moja pikica spi noter ko kraljična v jajčki jo pa vozim  samo v avtu zato po mojem tudi ni tako slaba!!!v košari je obrnjena proti meni in tudi proti vetru je dobro zaščitena no v glavnem jaz nimam slabih besed za ta voziček

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
1.2.2008 22:28:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pupika27)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
17.2.2008 18:39:08   
Lara Croft
OJ.  Jaz bi pa rada kupila rabljeno Jane košaro. Bi mi jo katera prodala, ko jo ne bo več rabila?

user posted image

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
17.2.2008 19:48:10   
lindy
A je lahko pri jane slalom pro otrok obrnjen proti tebe in obratno, a je samo v eno smer?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
18.2.2008 7:19:19   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: lindy
A je lahko pri jane slalom pro otrok obrnjen proti tebe in obratno, a je samo v eno smer?


Ne! Športni del gleda samo naprej. Košara, Matrix in lupinica pa k tebi. Ampak meni to ni bilo nikoli moteče.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
9.6.2008 10:51:01   
LenaG
Kolegica mi je predala voziček Jane slalom. Ali je slaom pro naslednik Slalom? Dobila sem tudi lupinico matrix. Sem pa videla, da se da dobiti tudi košaro. Ali jo katera prodaja?

Pozdravček,
Alenka

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
9.6.2008 12:31:17   
anja7
Mi imamo slalom pro in sem res ful zadovljna z njim.Res je, da sem mela otroka v košari (sem rodila lani začetek julija, pa je blo vroče k hudič, pa sem ga mela v košari) in je blo res ok.Mislim, da noben voziček ni čist primewren za to, da bi bil dojenček v športnem delu. Se da pa lupinico fajn naštimat v avto, pa pol jo na voziček z lahkoto fiksiraš, tko da je res fino!

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
9.6.2008 15:40:24   
soraia
IZVIRNO SPOROČILO: LenaG

Kolegica mi je predala voziček Jane slalom. Ali je slaom pro naslednik Slalom? Dobila sem tudi lupinico matrix. Sem pa videla, da se da dobiti tudi košaro. Ali jo katera prodaja?

Pozdravček,
Alenka


Matrix je isstem, ki je lupinica in košara v enem, tako, da ne rabiš posebej še košare.

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
3.2.2009 11:03:01   
sonček85
jane vozički imajo dobre ocene oz jajčka lahko si pogledate tukaj.Ja pri jane je edino da ne moreš otroka v šp.delu obrnat prosti sebi napaka ostalo pa lahko obrneš proti sebi k jajčklo kot košaro ,tako da k je ena napisala da se ne da se je posteno zmotla


http://www.motorevija.si/datoteke/tabela-sed-jun-1.gif

mi ga bomo verjetno kupili saj sem čist zaljubljena vanj in veliko punc ga hvali tako da ja imeli ga bomo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
3.2.2009 11:43:17   
andrejkam

Jane slalom prouser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
3.2.2009 15:56:42   
Sulfinija
Tudi midva sta ogreta za Per pergo GT3.Tiste ki ga imate mi lahko poveste kok je težak tale vozek?In ali jih imajo tudi v Avstriji čez mejo mogoče?

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
3.2.2009 16:11:19   
taly82
Da še jaz pristavim svoj lonček.. v glavnem imam Jane slalom ProMatrix torej košara in lupinica sta skupne.. na začetku se mi je to zdelo priročno, saj mi ne bo ena stvar zavzemala prostora.. ampak zdaj, ko je sinček že doma in se pridno prevažava z vozičkom vidim, da ni uredu.. dokler je otrok še majhen, lahek je dobro, potem pa vse rata pretežko.
Košara-lupinica je pretežka že v štartu, zdaj ga jaz komaj nosim, zato sem bila presrečna, ko mi je prijateljica prinesla novo lupinico, ki jo striktno uporabljam za v avto.. je lažja.. za na voziček pa imam to košaro..
Torej moje MNENJE bolje je kupiti vse tri stvari, voziček, lupinico in košaro.. jaz bi, če bi se še enkrat odločala.. in prav tako Jane Slalom, ker drugače ni nobene druge slabosti, vsaj zame ne.

Tudi meni je bil lahko rečem celo bolj všeč GT3 kot Jane na začetku, sploh vizualno, bolj zgleda masiven,  samo meni res ni prišel v poštev, ker je pretežek. Sva v bloku tako, da imam voziček kar v stanovanju in ga moram prinesti po 15 stopnicah in si preprosto nisem predstavljala da bi nosila GT3.

Odločiti se moraš sama, ne glej tolik na videz, raje pretehtaj druge stvari..

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
3.2.2009 17:01:41   
zorica


Imam Jane slalom pro strata in je res odličen.Matrix pa sem tudi slišala da ni ravno praktičen oz. da je vse skupaj pretežko.Zato pa je model strata izboljšan,...user posted image user posted image



(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
3.2.2009 17:04:14   
katarinas
Imamo Jane slalom pro in ne bi menjala. Jaz sem kupila samo voziček, avtosedež (košaro) sem imela sposojen.
- čez voziček nimam kaj reči, jaz nisem pogrešala tega da se ne da obrnit tako, da te otrok gleda (itak ko je otroček večji, hoče gledat samo naprejuser posted image ),
- je super vodljiv, zelo lahek, kolesa so primerna za vse terene in se tudi vsa snamejo
- pri našem smo imeli edino malo težav z zavoro, ampak smo težavo rešili

Pri košari oz. avtosedežu je pa tako:
- na vozičku se super obnese, všeč mi je bilo, da ima spremenljiv naklon kar pride prav, ko je dojenček malo večji in že začne gledati okoli, ga malo dvigneš in nato spustiš, ko zaspi. Sem jo tudi veliko uporabljala notri.
- je pa precej težka in sama sem jo bolj težko nosila okoli, v ZD sem šla z njo samo 1x in sem jo komaj privlekla noter
- problem je tudi v privezovanju v avtu - za ta avtosedež potrebuješ daljše pasove, ki jih imajo npr. enoprostorci, ker je precej velika, pa tudi lupinica je veliko bolj varnejša kot so košare (to itak velja na splošno, za vse košare).

Njihove lupinice pa nisem imela.

Jaz bom ta voziček imela tudi pri drugem user posted image , ker mi je res krasen...mi smo ga sprobali na skoraj vseh terenih, skoraj vsako nedeljo smo šli na izlet in lahko rečem, da mi za nakup ni žal.

GT3-ja pa žal ne poznam.

Pri Jane so pa tudi meni letošnje oz. lanske barve grdeuser posted image , mi imamo oranžno-modrega!

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Peg perego GT3 ali JANE slalom?
3.2.2009 17:05:25   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: taly82
Torej moje MNENJE bolje je kupiti vse tri stvari, voziček, lupinico in košaro.. jaz bi, če bi se še enkrat odločala.. in prav tako Jane Slalom, ker drugače ni nobene druge slabosti, vsaj zame ne.


Se strinjamuser posted image

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?