|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dnevno spanje - do kdaj?
12.1.2008 8:00:28   
altati
Moji dve starješi sta spali do štirih  let in pol  vsako popoldne, tudi po 2-3 ure.
V vrtcu sta pa dremali vse do starosti šest let.
In tudi od najmlajšega tako pričakujem.
Zvečer sta pa hodili spat med sedmo in osmo uro, zjutraj  pa vstajali okrog sedmih.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dnevno spanje - do kdaj?
12.1.2008 19:37:34   
Rubin.
Tudi naša mala mis ni nikoli oboževala spanja, že od čist mičkenega naprej. No pri nas je bilo tako: nekje pri 6m sem začela uvajati red pri spanju, zjutraj se je zbudila nekje okoli pol sedme, spat je šla okoli 10h in je spala do 12h, popoldan je šla spat ob 14h in je spala do 16h, zvečer ob 19.30h. To so bolj okvirne ure in ne točno do minute. Nekje pri 16m sem iz dveh počitkov dnevo prešla na enega ob 11h do 13h, večerna ura je ostal enaka. Sedaj pri 2,4 letih pa imamo spet težavo. Kadar sem jo hotela dati popoldan spat, mi takoj pove: mami ne spat, ne spat in bi vse naredila da ne gre spat. No, ker je popoldansko spanje postalo takšna muka (sicer ko je zaspala je spala 2 uri, samo kaj ko zvečer niti pod razno ni bila zaspana, meni pa res ni da jo še okoli 22h lovim po hišiuser posted image ), sva se mučili tudi po eno uro (muka za mene, ona se je itak zabavala na svoj način), tako da sem sedaj ukinila popoldansko spanje. Je pa katere dneve user posted image , ko jo že ob 17h vrže in zaspi, potem pa imamo ob pol šestih budnico. No iz dneva v dan je boljše, popoldan ne prakticiram več spanja, zvečer (okoli 19h)  pa v sekundi zaspi user posted image  in imava z user posted image  cel večer zase.

Sicer pa je dejstvo, da otroka ne moreš prisiliti da: zaspi, je, pije, lula in kaka, to so stvari nad katerimi ima samo on kontrolo in nihče drug.

Svetovala bi ti, ne glede na to kaj smo ti odg. oz. koliko drugi otroci spijo, da prisluhneš tvojemu otroku in če ne rabi spanca potem, ga pač ne rabi, ne glede na koliko je star.
Enim se pač zdi škoda časa za spanje - naša je že takšna.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dnevno spanje - do kdaj?
12.1.2008 20:36:36   
Suzy.
Pri dobrem letu je bilo tako: če je zaspala, je bilo to šele okrog treh in potem je spala 2 do 3 ure. Potem je bila seveda zvečer naspana in nismo šli spat vsaj do desetih, včasih pa tudi do enajstih ali dlje.
Pred tretjo ni in ni zaspala, pa če sem se na pol preklala. Potem sem jo pač nehala dajat spat in nekako od leta in pol dalje ne spi več popoldan. Tako vsaj lahko zvečer zaspi eno normalno uro.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dnevno spanje - do kdaj?
12.1.2008 21:37:30   
spacika
Naša je stara 3,5 let in še vedno spi od 13-15h, se zgodi, da potegne do 16h. Zvečer pa gre spat ob 21h, vstaja ob 8h. Zaspi pa brez problemov.
Sin je star 20 mesecev, in ima isti ritem spanca-vstajanja, le da spi od 13-14. Tako da malo se prilagodi, mogoče ga res ne potrebuje.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dnevno spanje - do kdaj?
13.1.2008 9:30:55   
Bonnie_RR
Moj tamali čez dan spi 2-3 ure. V vrtcu gredo spat po kosilu, doma gre spat pred kosilom. Doma spi nekje do 15- 15.30h, v vrtcu pa večinoma do 14.30-15h.

Zjutraj se zbuja nekje okrog 6.30-7h, zvečer hodi spat med 19.30 in 20h.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu spacika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Koliko denarja za miklavževa darila za enega otroka?
Soncnica Sandra ***



10-20 € (67%)

20-50€ (24%)

50-100€ (5%)

100-150€ (2%)

150-200€ (0%)

nad 200€ (2%)


Število vseh glasov: 418

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!