|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Drugačen način zadovoljitve
20.1.2008 19:04:03   
Anonimen
Veste kaj punce!!!user posted image user posted image user posted image
Jaz sem sedaj pisala 3 ure... 3 ure!! Odgovore in sedaj ko pritisnem poslji.... vse slo... nic ni???
Okencek z sporocilom we are sorry....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj se mi ne da vse se enkrat!!! Ampak bom polj kasneje... saj me ze tazadnja boli...

Za zjokat res!!!


(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Drugačen način zadovoljitve
20.1.2008 19:27:04   
Freycha
boga reva user posted image  jaz si take dolge zadeve raje skopiram v word preden ga pošljem za svaki slučaj...

sicer pa, menda če klikneš tipko (backspace al pa tab - ne vem katero točno) se ti postavi nazaj v okno z vsem, kar si napisala...... user posted image  za drugič...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Drugačen način zadovoljitve
20.1.2008 19:34:40   
bumerang
Se mi je že zgodilo, ja. Sicer ne po treh urah pisanja po kaki uri pa že.
Zato vedno, preden pošljem kaj daljšega od par vrstic, pritisnem na ctrl+A (označi vse) in ctrl+c (kopiraj) tako preventivno, da lahko ob takih primerih besedilo samo zaflikam spet v novo okno.

Pa tudi sicer bi se ti verjetno splačalo kopirat v word, ker si predstavljam, da moraš vedno eno in isto razlagat. user posted image

Vzami si čas in napiši še enkrat, raje čez par dni kot samo povzetek.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 78
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?