|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008
21.7.2008 10:37:23   
watershine
pozdravljene! da se še jaz malo oglasim....

ju3 imam pregled (s5 pri nadomestni ginekologinji...) in ga seveda KOMI ČAKAMuser posted image
vikend je bil miren in bolj ali manj prijeten, mal smo zumi na žaru pekl... nč posebnega ubistvu user posted image

no se kar pozna da je bolj kislo vreme se mi sploh ne da nekaj dolgovezit in pisat romanov... pa drugič danes se bom učila ali pa lenarila... odvisno od vremena user posted image

lep dan!

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Oktober 2008
21.7.2008 10:42:10   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: freha

Jolly jaz drugače jem tudi ribe, ki so pri meni na jedilniku dvakrat na teden, poleg tega pojem ogromno soje (polpete iz kosmičev, polivke za špagete itd.), čičeriko imam skoz skuhano in zmrznjeno in jo uporabljam kr precej. Med tednom če sem v službi pa hodim na malice, to je pa večinoma bolj klasika krompir pa priloge in ogromne količine solate! Kot sem že omenila jem pri mami ob nedeljah juho. Trenutno se mi lušta tud avokado, ki ga moram nujno it kupit, aja pa vsak dan pojem dva do tri obroke sadja! Za zajtrk pa kosmiče in laneno seme! Se mi zdi da se prehranjujem kar dobrouser posted image . Pa ti kej posebnega ješ, maš še kakšno idejo?
Hemoglobina imam 109, na prejšnjem pregledu krvi pred tremi meseci je bil 121, železa je bilo pa za zlato sredino. tokrat mislim da železa sploh ni meril. 


Ne vem kaj bi ti še lahko svetovala, ker se za moje pojme čisto dobro prehranjuješ.  Samo če ti hemoglobin pada ti ne bo pomagalo čisto nič če začneš jesti meso, kvečjemu kakšni tele tablete in sirupi. Vsaj tako je meni rekla ginekologinja.
Jaz za zajtrk recimo pojem jogurt s kosmiči (  tisti ta mešani, ki imajo več vrst noter + oreščke ), pa kakšno banano zraven. Za kosilo je nekaj zelenjavnega, z sojo, piro, čičeriko, lečo ali tofujem. jem tudi jajca in mleko. Zelene solate pojem ogromno... ne vem pomoje je tudi odvisno od psebe do osebe kako tvoje telo črpa določene zadeve.

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Oktober 2008
21.7.2008 10:45:25   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Živjo!

Danes bom počivaladoma,jutri pa grem v porodnišnico na kontrolo krvnega tlaka,ker je previsok.Kak dan bom noter če ne večuser posted image Ko te enkrat noter dobijo,te ne spustijo.
Imejte se lepo,ko pridem domov pridem sem malo pogledat.
Lp



Držim pesti zate, da bo vse OK. Verjetno ti bodo dajali kakšno dietno hrano za jest, ampak samo da bo vse v redu.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Oktober 2008
21.7.2008 10:50:31   
jolly123
Pri meni tudi trebuh valovi na vse možne načine. Včeraj sem se z našim user posted image še prav fino igrala. Sem dala roko na trebuh pa me je brcnil direkt v roko, pa ga jaz malo špiknem nazaj, pa spet on mene in tako ene parkrat, sem se prav nasmejala user posted image

Drugače pa nič novega razen da me daje nespečnost. ker tega prej nikoli nisem izkusila, sem bila namreč sposobna prespati 16 ur sem vsak dan bolj tečna zaradi tega ker ne spim. Prav grozno je tole premetavanje po postelji in iskanje položaja, pa kaj šele bo ko bo trebuh večji user posted image

Včeraj sem oddala dispozicijo za diplomsko, čakam na odgovor mentorja, upam da bo zadovoljen in ne bo preveč kompliciral, bi res rada čimveč skupaj spacala do poroda.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Oktober 2008
21.7.2008 14:08:59   
janja 27
ojla

danes je pa res deževen dan, no midva sva danes mal spalnico preuredila user posted image user posted image potem sem jo še generalno spucala in menjala zavese no in moj mi je škatle privlekel iz kleti in sem mal pogledala kaj imam in kaj mi manjka pa sem ugotovila da imam vsega fullll ja nekaj pajackov sem dobila od kolegice za manco potem je ona dobila nekaj jih za darilo..sedaj moram še počakat da mi svakinja da še svoje ima dva fanta..će bomo slučajno imeli fantka čeprav mene kr še vedno vleče da bo še ena pupa....
sedaj me škatle čakajo v kopalnici da vržem prat vendar bom počakala da bo lepše vreme...
jutri pa grem v zdravstveni dom dat kri in spit tisto sladkano vodo user posted image se je g odločil da bova naredila kr tadolg test 4 ure tko da bom lepo celo dopoldan presedela v čakalnici laboratorijauser posted image user posted image sem si naročila nekaj obiskov da mi ne bo preveč dolgčasuser posted image user posted image itak moram sam sedet.....pol nesem izvide k nadometni g ker moj je šel spet na dopust za 14 dni da vidi ali bom šla v diabetično posvetovalnico ( če bom imela dve vrednosti višje od omejitve ) no sicer sem vse to skupaj dala skoz pri manciuser posted image user posted image vendar sem tam v posvetovalnici na polikliniki imela full slabe izkušnje z zdravnico čeprav jo kao full hvalijo meni je bla prov nesramna...pa tud cukra nisem imela tolk da bi mogla imet kak insulin sam diete sem se držala sicer pa tud sedaj mal pazim kaj in kako jem....
jutri imajo pregled:

   user posted image    sonček75
   user posted image     Veki_222
   user posted image     watershine


mandek lepo da si se oglasila sem že mislila da si pozabila na nas oktoberke!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Oktober 2008
21.7.2008 14:12:26   
janja 27


1. oktober
 
user posted image   Petrca* (3user posted image 3user posted image ) pr. ?  user posted image   LJ 31 let
       user posted image  user posted image
user posted image   sonček75 (5user posted image 1user posted image ) .pr. 22.07.08 user posted image 33 let user posted image
user posted image   nineva (3user posted image 2user posted image )   user posted image MB 30 let user posted image




2. oktober

user posted image   blanka1 (2user posted image ?user posted image ) 6.pr.28.07.08 user posted image   MB 23 let
       user posted image   ( user posted image   - Sven ali user posted image   - Fiona )
user posted image   levinjaa (2user posted image 2user posted image ) pr. 28.07.08 user posted image   LJ  user posted image   
        30 let user posted image  
user posted image   B.M. (1user posted image 1user posted image ) pr.   user posted image   MB user posted image - Matic user posted image  
user posted image   nosečnica (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   LJ user posted image
user posted image   Acjom (2user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image 23 let LJ user posted image  user posted image
user posted image    valla(2user posted image 2user posted image ) pr. 07.08.08 UZ 08.08.08.
      user posted image LJ 28 let user posted image  user posted image



3.oktober

user posted image   snezika (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image 32 let LJ user posted image   user posted image
     
   
 
4. oktober
 
user posted image   coccinella (1user posted image 1user posted image ) pr. 01.08.08 user posted image
         Domžale  user posted image   user posted image   29 let 
  
  
 
 
5. oktober
 
user posted image   tanja29 (1user posted image 1user posted image ) .pr.? user posted image  user posted image - Manca
        
29 let user posted image
user posted image    kala28 (?user posted image ?user posted image ) pr.?  user posted image user posted image user posted image
 
 
 
 
6.oktober
 
user posted image   jana_k (2user posted image 1user posted image ) .pr. 07.08.08 user posted image user posted image   Vipava
     
user posted image  
23 let
user posted image    cvetka31 (?user posted image ?user posted image
user posted image    freja (3user posted image 2user posted image )  user posted image user posted image
  
 

7. oktober
 
user posted image    Veki_222 (1user posted image 1user posted image   ) 4.pr. 22.07.08 user posted image  user posted image  
         
Trbovlje 29 let   user posted image
user posted image     Zvezda17 (1user posted image 1user posted image ) pr.  user posted image   Idrija 25 let
 
 
 
 
8. oktober
 
user posted image    Liza01 (2user posted image 2user posted imageuser posted image   user posted image
 
 
 
9. oktober
 
user posted image    timnala (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image   user posted image   Mozirje 27 let
        ( user posted image - Nac ali user posted image - Ajda user posted image
user posted image    Miskolina4455 (2user posted image 1user posted image ) pr. 13.08.08 user posted image LJ
   
31 let user posted image (user posted image - Nik ali user posted image - Lara )
 

 
 
 
10 oktober
 

user posted image    jolly123 (1user posted image 1user posted image ) pr. 06.08.08 user posted image   KR
         27 let user posted image

user posted image    barby (1user posted image 1user posted imageuser posted image   KR 23 let
user posted image    SAFIRA (2user posted image 1user posted image )  user posted image user posted image
user posted image     M_mojca (1user posted image 1user posted image ) pr. 23.07.08 user posted image   Trbovlje
       24 let user posted image user posted image
 
 
 
 
11. oktober  
 
user posted image    dajadada (2user posted image 1user posted image )  user posted image   user posted image user posted image
 
 
 
12. oktober
  
user posted image     sarcy21 (1user posted image 1user posted image ) pr. 30.07.08 ( lab. 29.07.08)
          user posted image user posted image - Mark user posted image
user posted image     zeko (1user posted image 2user posted image  user posted imageuser posted image   user posted image  user posted image -user posted image   ; user posted image -user posted image
  
 
 
 
13. oktober
 
user posted image   Rendi (1user posted image 1user posted image ) .pr 30.07.08   user posted image   KP 29 let
       user posted image  user posted image - Eneja
user posted image    mbd0411 (2user posted image 2user posted image ) pr.user posted image   CE 35 let   
user posted image    janja27 (5user posted image 2user posted image ).pr.20.08.08 user posted image   PO
        30 let user posted imageuser posted image - Gašper ali user posted image   - ?? )
user posted image    klavdija27 (?user posted image ?user posted image ) pr.? user posted image   user posted image
  
  
  
 
14.oktober
 
user posted image    corti (1user posted image 1user posted image ) pr. 12.08.08 UZ 20.08.08
       user posted image Domžale user posted image
25 let
user posted image    maserati (3user posted image 2user posted image )  user posted image   user posted image user posted image




15.oktober

user posted image   "talcy" (2user posted image 1user posted image ) pr.   user posted image   24 let user posted image
user posted image    ajetam (1user posted image 1 user posted image )   user posted image  user posted image 22 let
user posted image     Mandek (1user posted image 1user posted image ) pr.?  user posted image   user posted image   user posted image




16. oktober

user posted image     Kaštrun (2user posted image 2user posted image ) 5.pr. ? 4D 28.07.08
         user posted image   27 let user posted image
user posted image     ZalaTM (2user posted image 2 user posted image )  user posted image  user posted image  user posted image  




17. oktober

user posted image    vianne (2user posted image 1user posted image ) 7.pr. 30.07.08   user posted image   Pivka user posted image
         31 let user posted image
user posted image    billa (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   obala 33 let user posted image
user posted image    tejčika29 (1user posted image 1user posted image ) pr. 26.08.08 user posted image CE  user posted image





18.oktober

user posted image    Maska (2user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image LJ 29 let user posted image user posted image





19 oktober

user posted image     Lena35 (4user posted image 2user posted image ) pr.04.08.08 user posted image 36 let user posted image user posted image
user posted image     afnica mala (4user posted image 1user posted image ) pr.11.08.08 user posted image   LJ user posted image




20.oktober

user posted image     bluster (2user posted image 1user posted image ) pr.01.08.08 user posted image LJ 40 let user posted image user posted image
user posted image     škorpion (2user posted image 2user posted image ) pr. ? user posted image    user posted image   CE
          28 let user posted imageuser posted image - Nik ali user posted image - NIka)
user posted image     sanelaa (1user posted image 1user posted image ) pr.21.08.08 user posted image   Velenje
         
26 let user posted image user posted image




21.oktober

user posted image     barbara33 (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image   32 let
          user posted image - Anja user posted image





22.oktober 

user posted image     Lana34 (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   35 let  user posted image
user posted image     Natali07 (2user posted image 2user posted image ) pr.  user posted image   33 let
user posted image     jerikou (1user posted image 1user posted image ) pr. 06.08.08 user posted image 26 let user posted image user posted image




24.oktober

user posted image     PikicaStonoga (1user posted image 1user posted image ) pr. ? 3D 25.07.08
         user posted image   user posted image 28 let LJ user posted image PDP 02.11.08



25.oktober

user posted image    "tedy" (3user posted image 3user posted image pr. 05.08.08 pr. 26.08.08
        user posted image   LJ user posted image 37 let user posted image
user posted image     jolie (1user posted image 1user posted image ) .pr.29.07.08  pr. 26.08.08
        user posted image   NM user posted image 29 let
user posted image     Urška// (2user posted image 2user posted image ) pr. 24.07.08 user posted image   MB
          
29 let user posted image
user posted image    stunfek (3user posted image 2user posted image ) pr. ?  user posted image   Vransko user posted image
         35 let user posted image  
user posted image     minca_n (1user posted image 2user posted image  user posted image )  user posted image   user posted image   21 let
          user posted image -
Zoja   user posted image   -  user posted image Nia
user posted image     Lučka1 (1user posted image 1user posted image ) pr. ? 3D ?.08.08   user posted image





30.oktober

user posted image    wateshine (1user posted image 1user posted image ) pr. 22.07.08  user posted image user posted image  user posted image
         Šmatrno pri Litiji 
20 let
user posted image     Freha (1user posted image 1user posted image ) pr. 11.08.08  user posted image   user posted image
user posted image     Anny (2user posted image 2user posted image ) pr.? user posted image user posted image Jesenice




31.oktober

user posted image    sončnica24 (1user posted image 1user posted image ) pr. 08.08.08 pr. 08.09.08
         user posted image   25 let







 
VSEH SREČK user posted image   NAS JE  65 user posted image user posted image user posted image

pričakujemo 67 user posted image

trenutno razmerje:

                user posted image    17
                user posted image    17
                user posted image   33



user posted image     gibi
user posted image       presenečenje če nočete vprašati za spol





kaj potrebujemo za porodnišnico :

Dokumenti:
* zdravstvena kartica
* napotnica za porodnišnico
* napotnica za reševalno vozilo
* izvidi
* materinska knjižica
* potrdilo o udeležbi očeta na materinski šoli
* osebni dokument
* poročni list (lahko kopijo)

Osebna higiena:
*
zobna ščetka
* zobna pasta
* nevtralen deodorant
* vazelin za ustnice
* milo
* glavnik
* krema
* vložki (bombažni npr. vir80)
za tiste ki so šivane baje da so boljši Vir nature saj se šivi tako ne zatikajo v vložek
* Multi mam lanolin
* mrežaste spodnje hlačke za enkratno uporabo
* nastavek za dojenje Avent - najmanjši
* mobirel + polnilec, foto, energijsko čokoladico

Oblačila:
* po želji svoj kopalni plašč
* spalno srajco (najbolje da se odpenja od spredaj)
* nogavice
* copate
* spodnje hlačke

Pripomočki za dojenje:
* nedrček za dojenje
(2x)
* prsne blazinice

Oprema za novorojenčka (prinese očka na dan odhoda)
*
4 tetra plenice
* 3 plenice za enkratno uporabo
* povijalno plenico
* žabice
* majčki
* bombažno kapico
* jopico
* odejico
* copatke
* avtosedež
* tolažilna duda
* rokavičke




_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Oktober 2008
21.7.2008 21:39:20   
B.M.
Pozdravljeneuser posted image
Najprej da povem spremembe,ginekologinja je dala zadnji in uradni datum poroda,ki se je spremenil za 2 dni tako da imamo sedaj datum 4.10.2008 to je za seznamček ostaja pa user posted image user posted image user posted image user posted image .Drugače je vse vredu našuser posted image veselo brca vedno bolj močno kar se očitno pozna na vibracijah trebuha.
Mi2 z atijem pa sva v polnem pripravljalnem zagonu, uredili smo že kotiček v katerem bo najprej košarica,katero dobim ta teden in že komaj čakam da jo slikam in vam jo pokažem,nato pa otroška posteljica.Obešene so že slikice ki popestrijo kotiček. Ta teden greva tudi po previjalno mizico nekje proti koncu. Tudi te se že veselimuser posted image user posted image user posted image .

Aja pa še nekaj za seznamček, naslednji pregled imamo 31.7.08

Tako da novi datumi so : pregled 31.7.08
                                        PDP pa 4.10.08


_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 8:15:08   
SAFIRA
Jutro!

Javljam se tu in tam. Saj veste .... cerklaža.

Pred enim tednom sem bila na pregledu, cerklaža super drži, MV dolg 3 cm, kar je odlično in najpomembneje kar se slišala je to, da je imela mala pri 27t3d že 1500 guser posted image user posted image user posted image . Očitno bo prava bajsika, če bo zdržala v trebuhu do konca. A so vam že povedali težo? Meni so jo sedaj prvič.

Drugače se pa dobro počutim in mala verjetno ne bo baletka, ker konkretno brca user posted image . Dopust letos odpade zaradi cerklaže in rizične nosečnosti, bo pa zato drugo leto daljši. Stvari že imam večinoma pripravljene, če nas prej preseneti. V mojem stanju se nikoli ne ve.

Kako pa kak ostale? Hvala bogu je vročina popustla user posted image user posted image !


(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 9:10:18   
corti
Dobro jutro!

Da se vam še jaz na hitro malo javim! Na CSD sem že dobila vsse papirje, tudi v službi so mi jih že izpolnli, tako da jih naslednji ponedeljek nesem nazaj! S porodniško začnem 16.9., ker pa imam še 17 dni dopusta sem s 23.8. že doma!Še dober mesec in bo!
Z mojm pa sva tudi že šla podpisat očetovstvo in dobila 2 overjena zapisnika, ki pa baje ne zadoščata za vpis v rojstni list! Sem bila čisto presenečena, ko mi je rekla da mora moj še na dan poroda priti k njej da potem ona javi na matični urad da je s tem seznanjena! In zakaj torej rabim še zapisnik, če nič ne koristi????

Drugače pa je vse po starem...user posted image brca...tudi izbokline se mi stalno delajo na trebuhu...je pa res da kakšen dan bolj, kakšen dan pa se čisto umiri!

Kako pa ste ve? Vam je kaj slabo?

No jaz sem se zredila že 11 kg! Tudi meni ni ginekologinja nič rekla da je preveč! Me je samo pogledala in rekla da sem še zmer suha, tako da ni panike! Upam pa da mi bo uspelo vsaj pod 50 pridet po porodu! Pred nosečnostjo sem jih imela 45.

Zdaj pa počasi grem pripravit za jest , malo pospravim in potem spet v službo!

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 9:30:46   
Veki_222
Oj, po dolgem času se vam javljam. Vmes sem bila malo na morju, zdaj pa spet v službi - do 15. avgusta, potem koristim dopust in 9.9. začnem s porodniško. Pred morjem sem šla na 3D UZ in punce, to je pa res super! user posted image Tako lepo se vidi tamalega/tamalo, da res ni user posted image Edino, rokice je imel kar naprej na glavi, da G ni mogel lepo posneti glavice, ampak se vseeno kar ok vidi. Bil je pa user posted image - kot ponavadi - zeeelo živahen, mu je šla tista sonda od ultrazvoka menda kar na živce, hehe.. Tud sicer je zelo živahen, ja, trebuh mi valovi kot nor, ampak baje da je to znak, da je vse normalno in zdravo. No, danes sem pa imela reden pregled. Vse bp, zredila sem se 8 kg, ampak pravi G, da je vse normalno. Drugače pa ful dobivam komentarje, da imam majhen trebuh. Še katera? Ah, važno, da je vse ok!!

Za seznam: naslednji pregled imam 25.8..


Pa lp,
V.


_____________________________

http://veki-222.moj-album.com/album/11471602/

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 10:00:43   
jolly123
Corti a že papirje si dobila? Ja super, jaz sem pa mislila, da bodo na CSD-ju komplicirali, da smo prezgodnje. Kdaj pa dobiš denar oziroma paket?

Aja še nekaj a si šla to na CSD v Kranj?

(odgovor članu Veki_222)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 10:12:22   
Tejčika29
Včeraj sem bila na 4D in ker je naš user posted image  obrnjen z glavo navzdol se ni nič kaj videlo, obrazka se ni dalo posneti, ker gleda proti hrbtu, hkrati pa ima čez še rokice in ponavadi tudi kakšno nogico tja pomoli, pa posteljica je bila napoti, pa še čisto spodaj je in ga ni bilo moč ven zbezati. Pregledali smo osnovno srček, organe, okončine in je vse o.k. Na koncu nisem plačala nič, ker so rekli da pač nisem dobila tistega po kar sem prišla DVD z 4D posnetkom. Sem bila prav presenečena, je pa pošteno ker nisem domov odnesla nič.

Naš user posted image  pa brca kot nor, sploh med pregledom tako, da mi je bilo kar hudo, očitno mu ne paše takšnole bezanje, jaz trebušček skoz cartam in res gledam da ni pritiska na njega.

A morate kaj brcike štet? Meni je moja G rekla, če pridno brca in ker sem potrdila ni nič rekla, da bi morala kaj šteti. Tudi testa s sladkorjem nisem delala in tudi železa mi ne preverja.

Corti - meni ni slabo, edino včasih v avtu če delam kaj drugega kot gledam naokrog.

Safira - moj user posted image  tehta pri 27 tednih 940 gramov (kar je o.k.). Kaj pa so ti rekli ko so ti naredili cerklažo? Kako se moraš paziti oz. kaj točno smeš in kaj ne smeš? Meni se je zdaj skrajšal MV in se kar precej pazim!

Meni tole vreme prav paše, edino brez dežja bi blo še boljše, samo da ni vročine, ker potem mene ni nikjer.

(odgovor članu Veki_222)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 10:20:14   
stunfek
ojla!

za seznam: moj naslednji pregled je 30.7.
jaz pa porodniško nastopim 27.9. in imam še 27 dni dousta :) tako, da dejansko zaključim 21.8. zato razmišljam, da bomo namesto 10.8. odpotovali v indijo šele 21.8. da se kaj vmes ne zakomplicira....itak sem preverila in te na avion brez vprašanj ali kakšnih dokumentov vzamejo do 36. tedna torej imam še kar par tednov lufta :)

trenutno sem do 30.7. na bolniški, potem bo šlo na komisijo ampak dvomim, da mi bodo podaljšali, ker z mano ni ginekološko nič narobe res pa je, da sem zaradi vsega skupaj res obremenjena (seliev pa to) in mi ni več za hodit v službo. tako sem tudi povedala, ker se mi je neumno kaj zmišljevat, če pa je vse ok. če ne bodo podaljšali pač ne bodo. bom že kaj naumila :)

naš fante res krepko brca...velikokrat izpustim kakšen "aua" ne vem, ali sem pozabila kako je bilo pri hčeri ampak ne spomnim se, da bi bila tako zelo aktivna kot ta. mene tudi zanima koliko kaj tehta vendar mi do danes še niso povedali...mogoče 30.7., če zatežim za UZ in ga plačam...

za dojenčka imam že spokano :) in imam toliko cunj za posrat!!! ena kolegica in svakinja sta mi dali, da mi ni treba nič več kupovat - samo za dušo kaj :) njegova oprava zasede pol enega velikega kufra :)

nekaj mi računalnik šteka - itak, ga bom pa vrnila 30.7., ko nesem bolniške liste. imam namreč službenega. avto sem vrnila včeraj. kar hecn filing. ne bi mi ga še bilo treba vrnit vendar ga potrebujejo za novega zaposlenega in sem rekla, da ni problema. mož je itak v indiji in imam na voljo njegovega.

tko, da potem nekaj časa ne bom pogosto tukaj ampak, ko se ustalimo v indiji bom pa spet "prkloplena na RR" :) prav kmalu si bomo že poročale o naših porodnih zgodbah user posted image  veste kako blizu smo že! :)

no, dovolj za zdele... :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 10:27:04   
jolly123
Da vam malo popestrim dan :

http://www.mycoolclips.com/?v=aedf1a8ac6d17d0696b211111e07246b

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 13:52:56   
sonček75
Danes sem imela pregled.Z user posted image je vse O.K.Težak (težka) je 1700g,mi vedno naredi UZ,plodovnica je vredu,kri imam tudi zelo dobro,tako da pomirjeni čakamo naslednji pregled,ki bo 11.8.Dala mi je tudi papirje za paket,tako da bom počasi lahko šla zrihtati za porodniško.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 17:10:03   
janja 27

1. oktober
 
user posted image   Petrca* (3user posted image 3user posted image ) pr. ?  user posted image   LJ 31 let
       user posted image  user posted image
user posted image   sonček75 (5user posted image 1user posted image )pr. 11.08.08 user posted image
      33 let user posted image user posted image
user posted image   nineva (3user posted image 2user posted image )   user posted image MB 30 let user posted image




2. oktober

user posted image   blanka1 (2user posted image ?user posted image ) 6.pr.28.07.08 user posted image   MB 23 let
       user posted image   ( user posted image   - Sven ali user posted image   - Fiona )
user posted image   levinjaa (2user posted image 2user posted image ) pr. 28.07.08 user posted image   LJ  user posted image   
        30 let user posted image  
user posted image   nosečnica (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   LJ user posted image
user posted image   Acjom (2user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image 23 let LJ user posted image  user posted image
user posted image    valla(2user posted image 2user posted image ) pr. 07.08.08 UZ 08.08.08.
      user posted image LJ 28 let user posted image  user posted image



3.oktober

user posted image   snezika (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image 32 let LJ user posted image   user posted image
     
   
 
4. oktober
 
user posted image   coccinella (1user posted image 1user posted image ) pr. 01.08.08 user posted image
         Domžale  user posted image   user posted image   29 let 
user posted image    B.M. (1 1 ) pr. 31.07.08    MB
     
- Matic 
  
  
 
 
5. oktober
 
user posted image   tanja29 (1user posted image 1user posted image ) .pr.? user posted image  user posted image - Manca
        
29 let user posted image
user posted image    kala28 (?user posted image ?user posted image ) pr.?  user posted image user posted image user posted image
 
 
 
 
6.oktober
 
user posted image   jana_k (2user posted image 1user posted image ) .pr. 07.08.08 user posted image user posted image   Vipava
     
user posted image  
23 let
user posted image    cvetka31 (?user posted image ?user posted image
user posted image    freja (3user posted image 2user posted image )  user posted image user posted image
  
 

7. oktober
 
user posted image    Veki_222 (1user posted image 1user posted image   ) 4.pr. 25.08.08 user posted image  user posted image  
         
Trbovlje 29 let   user posted image
user posted image     Zvezda17 (1user posted image 1user posted image ) pr.  user posted image   Idrija 25 let
 
 
 
 
8. oktober
 
user posted image    Liza01 (2user posted image 2user posted imageuser posted image   user posted image
 
 
 
9. oktober
 
user posted image    timnala (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image   user posted image   Mozirje 27 let
        ( user posted image - Nac ali user posted image - Ajda user posted image
user posted image    Miskolina4455 (2user posted image 1user posted image ) pr. 13.08.08 user posted image LJ
        
31 let user posted image (user posted image - Nik ali user posted image - Lara )
 

 
 
 
10 oktober
 

user posted image    jolly123 (1user posted image 1user posted image ) pr. 06.08.08 user posted image   KR
         27 let user posted image

user posted image    barby (1user posted image 1user posted imageuser posted image   KR 23 let
user posted image    SAFIRA (2user posted image 1user posted image )  user posted image user posted image user posted image
user posted image     M_mojca (1user posted image 1user posted image ) pr. 23.07.08 user posted image   Trbovlje
       24 let user posted image user posted image
 
 
 
 
11. oktober  
 
user posted image    dajadada (2user posted image 1user posted image )  user posted image   user posted image user posted image
 
 
 
12. oktober
  
user posted image     sarcy21 (1user posted image 1user posted image ) pr. 30.07.08 ( lab. 29.07.08)
          user posted image user posted image - Mark user posted image
user posted image     zeko (1user posted image 2user posted image  user posted imageuser posted image   user posted image  user posted image -user posted image   ; user posted image -user posted image
  
 
 
 
13. oktober
 
user posted image   Rendi (1user posted image 1user posted image ) .pr 30.07.08   user posted image   KP 29 let
       user posted image  user posted image - Eneja
user posted image    mbd0411 (2user posted image 2user posted image ) pr.user posted image   CE 35 let   
user posted image    janja27 (5user posted image 2user posted image ).pr.20.08.08 user posted image   PO
        30 let user posted imageuser posted image - Gašper ali user posted image   - ?? )
user posted image    klavdija27 (?user posted image ?user posted image ) pr.? user posted image   user posted image
  
  
  
 
14.oktober
 
user posted image    corti (1user posted image 1user posted image ) pr. 12.08.08 UZ 20.08.08
       user posted image Domžale user posted image
25 let
user posted image    maserati (3user posted image 2user posted image )  user posted image   user posted image user posted image




15.oktober

user posted image   "talcy" (2user posted image 1user posted image ) pr.   user posted image   24 let user posted image
user posted image    ajetam (1user posted image 1 user posted image )   user posted image  user posted image 22 let
user posted image     Mandek (1user posted image 1user posted image ) pr.?  user posted image   user posted image   user posted image




16. oktober

user posted image     Kaštrun (2user posted image 2user posted image ) 5.pr. ? 4D 28.07.08
         user posted image   27 let user posted image
user posted image     ZalaTM (2user posted image 2 user posted image )  user posted image  user posted image  user posted image  




17. oktober

user posted image    vianne (2user posted image 1user posted image ) 7.pr. 30.07.08   user posted image   Pivka user posted image
         31 let user posted image
user posted image    billa (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   obala 33 let user posted image
user posted image    tejčika29 (1user posted image 1user posted image ) pr. 26.08.08 user posted image CE  user posted image





18.oktober

user posted image    Maska (2user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image LJ 29 let user posted image user posted image





19 oktober

user posted image     Lena35 (4user posted image 2user posted image ) pr.04.08.08 user posted image 36 let user posted image user posted image
user posted image     afnica mala (4user posted image 1user posted image ) pr.11.08.08 user posted image   LJ user posted image




20.oktober

user posted image     bluster (2user posted image 1user posted image ) pr.01.08.08 user posted image LJ 40 let user posted image user posted image
user posted image     škorpion (2user posted image 2user posted image ) pr. ? user posted image    user posted image   CE
          28 let user posted imageuser posted image - Nik ali user posted image - NIka)
user posted image     sanelaa (1user posted image 1user posted image ) pr.21.08.08 user posted image   Velenje
           
26 let user posted image user posted image




21.oktober

user posted image     barbara33 (1user posted image 1user posted image ) pr.? user posted image   32 let
          user posted image - Anja user posted image





22.oktober 

user posted image     Lana34 (1user posted image 1user posted image ) pr. ? user posted image   35 let  user posted image
user posted image     Natali07 (2user posted image 2user posted image ) pr.  user posted image   33 let
user posted image     jerikou (1user posted image 1user posted image ) pr. 06.08.08 user posted image 26 let user posted image user posted image




24.oktober

user posted image     PikicaStonoga (1user posted image 1user posted image ) pr. ? 3D 25.07.08
         user posted image   user posted image 28 let LJ user posted image PDP 02.11.08



25.oktober

user posted image    "tedy" (3user posted image 3user posted image pr. 05.08.08 pr. 26.08.08
        user posted image   LJ user posted image 37 let user posted image
user posted image     jolie (1user posted image 1user posted image ) .pr.29.07.08  pr. 26.08.08
        user posted image   NM user posted image 29 let
user posted image     Urška// (2user posted image 2user posted image ) pr. 24.07.08 user posted image   MB
          
29 let user posted image
user posted image    stunfek (3user posted image 2user posted image ) pr. 30.07.08 user posted image Vransko user posted image
         35 let user posted image  
user posted image     minca_n (1user posted image 2user posted image  user posted image )  user posted image   user posted image   21 let
          user posted image -
Zoja   user posted image   -  user posted image Nia
user posted image     Lučka1 (1user posted image 1user posted image ) pr. ? 3D ?.08.08   user posted image





30.oktober

user posted image    wateshine (1user posted image 1user posted image ) pruser posted image user posted image  user posted image
         Šmatrno pri Litiji 
20 let
user posted image     Freha (1user posted image 1user posted image ) pr. 11.08.08  user posted image   user posted image
user posted image     Anny (2user posted image 2user posted image ) pr.? user posted image user posted image Jesenice




31.oktober

user posted image    sončnica24 (1user posted image 1user posted image ) pr. 08.08.08 pr. 08.09.08
         user posted image   25 let







 
VSEH SREČK user posted image   NAS JE  65 user posted image user posted image user posted image

pričakujemo 67 user posted image

trenutno razmerje:

                user posted image    17
                user posted image    17
                user posted image   33



user posted image     gibi
user posted image       presenečenje če nočete vprašati za spol





kaj potrebujemo za porodnišnico :

Dokumenti:
* zdravstvena kartica
* napotnica za porodnišnico
* napotnica za reševalno vozilo
* izvidi
* materinska knjižica
* potrdilo o udeležbi očeta na materinski šoli
* osebni dokument
* poročni list (lahko kopijo)

Osebna higiena:
*
zobna ščetka
* zobna pasta
* nevtralen deodorant
* vazelin za ustnice
* milo
* glavnik
* krema
* vložki (bombažni npr. vir80)
za tiste ki so šivane baje da so boljši Vir nature saj se šivi tako ne zatikajo v vložek
* Multi mam lanolin
* mrežaste spodnje hlačke za enkratno uporabo
* nastavek za dojenje Avent - najmanjši
* mobirel + polnilec, foto, energijsko čokoladico

Oblačila:
* po želji svoj kopalni plašč
* spalno srajco (najbolje da se odpenja od spredaj)
* nogavice
* copate
* spodnje hlačke

Pripomočki za dojenje:
* nedrček za dojenje
(2x)
* prsne blazinice

Oprema za novorojenčka (prinese očka na dan odhoda)
*
4 tetra plenice
* 3 plenice za enkratno uporabo
* povijalno plenico
* žabice
* majčki
* bombažno kapico
* jopico
* odejico
* copatke
* avtosedež
* tolažilna duda
* rokavičke



_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Oktober 2008
22.7.2008 17:25:02   
janja 27
hello

danes sem bla v zd sem naredil tisti test dolg za nosečnosni diabetes, joj sem misla da bom znorel najprej sem čakala vse skup 4 ure pa še tisto za pit je blouser posted image user posted image user posted image mi je blo še tri ure slabo sem misla da bom vse vrgla ven..pa še rabli so 1 uro da so to zmešaliuser posted image user posted image full težko toplo vodo in cukr...no jutri grem po izvide in k nadomestni g ker moj je na dopustu, če bom imela dve vrednosti čez mejo morama v diabetološko posvetovalnico v lj, sicer še ne vm če bom šla ker imam slabe izkušnje od zadnjičuser posted image user posted image

jutri ima pregled:

  user posted image    M_mojca


jolly user posted image user posted image sem se nasmejala za link ja ena pametna pupa ma po moje jo starša že od enega leta driblata kje je kajuser posted image user posted image user posted image
stunfek lepo da je vse ok sem že mislila da si nam ušla v indijouser posted image user posted image sicwr pa verjamem da nimaš nič časa za nas....
safira maš pa korenjakinjo v trebuščku..jaz ma rok za tabo sam pet dni pa smo pol kg lažjiuser posted image user posted image pol pa te orng že brcauser posted image user posted image sicer pa lepo da je vse ok s tvojo cirklažo sem zadnjič spraševala kje si ker sem videla prej da si na forumu spraševala za zgodnji porod...no si še vedno v enem kosuuser posted image user posted image
tejčika jaz sem g pozabila vprašat za gibe štet....ma zaenkrat brca čez cel dan mogoče bom jutri nadomestno g vprašala


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 8:29:44   
corti
Dobro jutro!

No pa sem spet v službi! Joj komaj že čakam, da ostanem doma....pa še po teh tabletah za železo mi je tako slabo....za znort! 

Jolly...šla sem na CSD v Šk. Loko, ker je moje stalno bivališče v Železnikah in moram vse urejat v Škofji loki! V sredo nesem tja papirje, tako da takrat zvem kdaj dobim paket oz. denar  od njega! Drugače pa je meni una na socjali rekla,da naj kar takoj oddam , ker meni sso za 300 € plačo pomanjšali januraja in da bom imela dlje napisano še staro plačo, da bo višja porodniška! Sem bila čisto presenečena, ker so mi oni to predlagali! 

Jaz pa imam UZ šele 20. avgusta! Šele takrat bom videla če je vse ok z našim user posted image

Nič lepo se imejte!

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 8:31:44   
afnica mala
Dobro jutro

včeraj sem zvedela, da je prijateljica user posted image . Prejšnjič je imela IMN. Tokrat pa ziher bo, da bosta najina user posted image  skupaj žurala user posted image
Danes se začne materinska. Vse mi nekaj govorijo kolk je dolgočasna....
Najin user posted image  je priden, zaenkrat mamici ne daje bolečih brcik.
Zaradi bližnjega feragosto imam skrajšan delovnik. Ta teden od 8h do 13h, potem pa dva tedna od 8h do 12h, potem pa 2 tedna dopusta user posted image . Potem pa še dobra 2 tedna službe in potem za letos konec. Čez 2 tedna bom začela s pripravami cunjic. Zdaj sem jih že nekaj dobila, čakam še od sestre in prijateljice. Potem pa jih bom dala na kup in prebrala, pa na seznamu odkljukala. Zibko imava sestavljeno, voziček je tudi ready, previjalno pa čakava mizarja, da pride z dopusta, da ga prosiva za čimprejšnjo izdelavo.

sonček75- imaš že ornk korenjaka (injo)- sem šla prav gledat tvoj PDP- boš otvorila seznam user posted image

safira- res super, da je vse ok, naj zdrži še dobra 2 mesecauser posted image



(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 9:29:51   
vianne
Da se vam še jaz malo javim po dolgem času.

Pri meni je vse po starem. Sedaj dva dni mi trebuh ne otrdeva več tako pogosto, me pa bolijo sramne kosti ko hodim.

Naš škratek je zelo živahen in me včasih prav zaboli.

Več ali manj počivam, ponoči pa zelo težko zaspim saj ne morem nikakor najti ustreznega položaja.

Drugače pa imam večinoma že pripravljeno za prihod novega člana. Ta teden greva z mojim do Ljubljane po še par malenkosti. Počasi si bom tudi torbo zase prištimala ker sedaj je že vse tako blizu, da ne veš kdaj te zagrabi. Mojo mamo je dvakrat presenetilo. Prvič v sedmem mesecu in drugič v osmem... bolje biti prej pripravljen.

Komaj čakam pregled, ki ga imam 30.07. Še dober teden user posted image

Želim vam lep dan!!!!!


(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 11:33:26   
*talcy*
pjla punce ... po dolgem času spet prišla do računalnika .... sem prebrala kaj pravte pa vidi da se vse še kar držite ... glede bolečin v rebrih jaz jih nimam verjetno je tud naš user posted image  bolj nizko ... sem pa opazla ko ležim mi na momente kar zmanjka zraka pa tako težko diham kar neki časa pol pa popusti .... a se kateri pojavlja kaj takega?
drugač sem bila v ponedeljek na pregledu in baje nisem čist prav zaprta pa tud odprta ne neki vmes ... zredila sem se 7kg kar je rekla da je ok ma glede na to da sem štartala že okrogla naj se pazim da nas ne bi kaj presenetlo ker nism čist zaprta in baje bom imela preglede na 2-3tedne da bo spremljala težo .... sicer gremo v 29t me je ful strah da nebi že zdaj kaj sprožilo poroda ..... vsaj še par tednov naj bo noter .....
drugač kljub temu greva z mojim za 14 dni na morje in to jutri user posted image  sicer bom več ali manj ležala ma gre vsaj čas hitreje mimo ....... no se slišimo čez 14 dni

aja pa za seznamček imam pregled že 8.8.

lep pozdrav vsem in uživajte

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 11:49:07   
watershine
caw caw!

user posted image   jst sm učerajšnji pregled prestala bolj ali manj uspešno...
nadomestna ginekologinja mi je rekla da se preveč redim (prejšnič pa mi je ena druga nadomestna
user posted image ginekologinja  rekla da se premalo redim) halooouser posted image
zdanič so mi poslali z ZD za študente da so na mojih izvidih za kri neka odstopanja in da se moram posvetovati z osebnim zdravnikom (kri so mi vzeli zaradi sistematskega pregleda), ta izvid sem odnesla k ginekologinji, ki mi je rekla da so ta "odstopanja" popolnoma normalna za nosečnico (so v tistem ZD zmedeni, sestri sem 3krat rekla da sem noseča, ta je to zapisala na en list potem pri zdravnici je trajalo 5minut da je ugotovila da sem noseča (pa še to ni prebrala na tistem listu ampak čez mizo zagledala moj trebuh), v laboratorij pa noben ni nč sporoču in pol mi za brezveze pošiljajo pošto domov user posted image .... takole lepo majo poštimano
user posted image no potem sem ginekologinji rekla da me je ene parkrat špiknilo pod desnimi rebri, po tem me je pogledala in najmanj 5krat uprašala če mi je bilo kaj slabo, če mi je šlo kaj na bruhanje.... pa sem ji usakič rekla da ne razen en dan... potem me je še 5krat uprašala če sigurno samo enkrat al mi je bilo še ker dan slabo.... pa sem rekla da sigurno... no pa me je useeno, za vsak slučaj, dala na pregled krvi če ni kaj narobe z mojimi jetri user posted image sicer je rekla da dvomi da je kaj narobe ampak da bo ona bolj pomirjena da če me da na ta pregled.... bomo vidl... se ne sekiram kej preveč. so pa rekli da če bo kaj narobe me pokličejo drugače mam normalno pregled čez 4 tedne
user posted image no potem smo pa končno poslušale srčka user posted image in naš user posted image je stalno brcal v tisto zadevo je tut ginekologinja rekla da ji bo aparat uničil user posted image to je blo res smešno user posted image
user posted image naslednji pregled imam 18.8.2008 (na ta dan moram spet dati kri in vodo v laboratoriju)
user posted image moja mami je za našega user posted image kupila stajico, moj oči pa mu je kupil postelco user posted image .... oči mi je še kupil tak fajn stol za pisalno mizo ... tak hud črn ... od user posted image starši se še odločajo kaj nam bojo kupl...

s5 sm se kr mal velik razpisala... dost bo za dons...

lepo se meite. papauser posted image


< Sporočilo je popravil watershine -- 23.7.2008 11:50:54 >

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 12:22:50   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: corti



Jolly...šla sem na CSD v Šk. Loko, ker je moje stalno bivališče v Železnikah in moram vse urejat v Škofji loki! V sredo nesem tja papirje, tako da takrat zvem kdaj dobim paket oz. denar  od njega! Drugače pa je meni una na socjali rekla,da naj kar takoj oddam , ker meni sso za 300 € plačo pomanjšali januraja in da bom imela dlje napisano še staro plačo, da bo višja porodniška! Sem bila čisto presenečena, ker so mi oni to predlagali! 




Meni je pa danes v Kranju rekla, da moram nujno počakati avgustovsko plačo, ki bo šele 14. avgusta, potem pa lahko oddam papirje. Tko da preden jaz to vse dobim izpolnjeno od firme, bomo že 25-tega. Sploh nisem upala vprašat kdaj potem dobim denar namesto paketa. Verjetno šele septembra, meni bi pa že avgusta prav prišel. Kriza totalna user posted image

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 12:26:57   
jerikou
Alo punce tudi od mene...
Nič novega nič posebnega, le da me zmeraj bol dajejo običanje bolečine v lkrižu in hrbtu. Imam občutek da mi bo hrbet odprlo ko seedim in se naprej nagnem ko me našpona v trebuhu. Pa zmer bl nerodna sem s tem trebuhom se prav smejem sama sebi ko ne morem več kakih običajnih zadev naredit preprosto kot sem jih včasih. Spim še zmeraj slabo saj nekako ne najdem prave pozicije pa še zmeraj me na hrbet vleče čeprav ni priporočljivo na hrbtu spat v nosečnosti, baje nekaj zaradi dihanja mame in otroka. Ali še katero dajejo skos zaprti sinusi. Madoniš kot da bi bila skos prehlajena al pa sred zime ko imam skos zabit nos.

prilagam pa še link kjer dobite brošuro za šolo za starše v Lj porodnišnici za tiste punce, ki boste šle v Lj.


http://213.172.226.70/kc/admin/organigram/00016f-0001ce.pdf

lepo se imejte...
papa Jera



(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Oktober 2008
23.7.2008 12:39:33   
M_mojca
Živjo srečke user posted image !!!
Najprej hvala za dobrodošlico!user posted image
No, pa je še en pregled mimo! Z našim fantom je vse uredu, pridno raste in se razvija, težek je malo čez 1kg, srček pa mu močno bijeuser posted image user posted image user posted image Juhuuu, vse je uredu!  Pa tudi matrenični vrat imam dolg 4,5cm, zato me ni več tako strah, ko me včasih kr močno dol tišči. Ja, pa obrnil se tudi še ni - ima glavico zgoraj. Upam da se bo kmalu!
Samo če jih nebi jst slišala od ginekologinje....mogoče se kateri svita ali pa tud ne.... Ja, pošteno me je okregala, da se preveč redim, in mi je rekla da bo to kr malo kritično na koncu...user posted image user posted image user posted image Sej sama vem da sem se veliko preveč že zredila (15kguser posted image user posted image user posted image user posted image ), a ne vem kaj lahko zdaj sploh nardim???? Ja ja, po toči zvonit je prepozno - to mi je jasno, a vseeno....?! Hujšat ne smem (ŠE!!), jest morem vse, zato sm malo zmedena. A grem lahko na orbitrek? Ma katera izkušnje? Pred zanositvijo sem intenzivno telovadla, potem pa vse opustlia zaradi strahu, da nebi blo kaj narobe. No, tega se pa nism spomnila da bi vprašalauser posted image
Mogoče kak drug nasvet??
Razen tega pa ni nič kaj novega. Pri nas je oblačno, mrzlo in piha kot sam user posted image !! Aja, naslednji pregled mam 19.8. in ga že zdaj komaj čakam (izjema je tehtanjeuser posted image )!!!
Če bom mela srečo in ne bo padal dež, grem malo kasneje na sprehod:)
Lepo se mejte, veliko se smejte pa ne pozabite da je optimizem najboljše vodilo skozi prepreke!


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?