|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
8.2.2008 18:28:38   
oktoberka
Zdravo! Sem lanska oktoberka in imam doma krasno punčko Zarjo. Mal vas spremljam in berem in zraven me daje nostalgija. Joj, bi bla kar spet srečka nosečkauser posted image
Glede spanja na trebuščku bi vam pa tkole rekla. Js sm spala ta trebuhu čist do konca. No v bistvu na pol na trebuhu, na pol na boku. Mi je tko najbolj pasalo. Tko da to ni nč narobe. Js sm si vedno rekla da je zame in otroka sigurno bolje če delam tako kot men paše in tako da se dobro počutim, kot pa tko kotpravijo da je kao prav in bolj koristno.Tko da ne se obremenjevat s temi stvarmi. Glede kopanja v banji pa je tko. Js se nisem dolgo časa upala kopat, pol pa sem se tam v enem 6 mesecu opogumila in sem se kopala, samo sem pazila da voda ni imela več kot 37st celzija. V morju poleti pa sem čofotala na velikouser posted image

Skratka želim vam res lepo nosečnost pa čim manj skrbi-in ne obremenjujte se z nepomembnimi stvarmi, ker s tem ne škodite samo sebi, ampak predvsem otročku!


Lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
8.2.2008 18:41:24   
škorpion
Jaz pa prihajam  iz Celja in sem dopolnila 28let, in če je vse kot mora biti pričakujem 2user posted image . Vidim da se nas je kar nekaj nabralo. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
8.2.2008 21:26:52   
Pikica5
Sarcy nisem delala še CB, bom v pon, sem pa delala še en first sign pa sta bili user posted image  sicer druga s5 bolj švoh vidna user posted image  to je že 3 pozitivni test user posted image

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
8.2.2008 21:30:56   
sarcy21
Glede kopanja v banji pa je tko. Js se nisem dolgo časa upala kopat, pol pa sem se tam v


No vidiš sem rekla da si hehe


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
8.2.2008 21:33:32   
sarcy21
Oktoberka hvala za napotke k nam bodo sigurn prov pršli tako da so vedno napotki dobrodošli, pač mene osebno je malo strah do prvega pregleda ko bom pa tm vidla da je vse ok pa da srček dela se bom pa mal sprostila, me je strah da mi bo ginekolog reku ja plodka ni user posted image ali kaj podobnega, res sem se trudila za user posted image in sedaj upam da bo vse ok torej držte pesti 19.2 zame

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
8.2.2008 21:47:35   
*talcy*
ojla sarcy21... veš tud mene je strah pregleda kaj bo .... da mi bo rekla da ni nič in tako dalje .... kolko pa boš noseča k boš šla na pregled?

drgač punce ma tudi vas vsake tolko časa špika po trebuhu? hodite tudi ve na wc slučaj kake krvavitva (bog ne daj) ...jaz fantaziram sto na uro user posted image

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
8.2.2008 22:11:17   
blanka1
mene je tud strah pregleda in to stalno bolj, ker me nekaj pika v jačnikih, enkart na desenm in enkart na levem, upam le da ni IMN.
otroka si zelo zelima in morala sev se ze trudit, da nama je uspelo, zdaj pa bi bilo se kaj narobe. joj upam da bo vse o.k.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
8.2.2008 22:17:40   
*talcy*
u katerem tednu si?

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 9:23:51   
Veki_222
Ojla,
vidim (oz. berem), da imamo vse podobne znake in zelo podobne skrbi! user posted image Jaz sem drugače iz Zasavja, stara pa 28 let.

LP
V.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 10:38:14   
vianne
user posted image

Ja dobro jutro... res, da je že kasna ura user posted image

Kako ste?

Da ne boste mislile, da samo ve fantazirate 100 na uro, tukaj je ena ki fantazira 300 na uro.... tako se trudim, da bi se umirila in mislila, da bo vse O.K. Samo kaj ko imam slabo izkušnjo že od prve nosečnosti. Moj g. je 17.02. dežuren v porodnišnici in je rekel naj pridem zjutraj kar tja na pregled. Joj kako se mi dnevi vlečejo...
Mene tudi špika v jajčnikih sam mene predvsem samo v levem... a tudi kakšno od vas špika predvsem na eni strani? Drugih znakov pa nimam.  Kot sem že povedala izcedek je izginil in sedaj ko si vstavljem Prometrium so se tudi bolečine v spodnjem delu trebuha umirile... Kaj pa vem ali je to dober znak ali...user posted image
Se tolažim s tem, da nekatere sploh nimajo nosečniških zankov in je nato vse O.K. Čeprav pa je tudi prezgodaj sem v 4t in 3d.

Vglavnem ne smemo se sekirati in fantazirati!!!!!!!!!!!!!!


Še lepa slikca za vse nas

user posted image

no pa še povezava do večje slike

http://www.moja.datoteka.eu/files/1689306838unforgettable_kiss.jpg


(odgovor članu Veki_222)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 10:52:13   
škorpion
Dobro jutro vsem skupaj.

Vidim da se ful obremenjujete in sekirate, vem tudi da ste nekatere imele že kar nekaj slabih izkušenj, smo reči vam moram, da mislit pozitivno, ker bo vse vredu. Moram pa nekaj tudi sama priznati, da sem tudi jaz pri prvi nosečnosti paničarila in komaj čakala da mi G potrdi da sem noseča in da je vse vredu. Potem še nuhalna svetlina, ko čakaš in čakaš do 13 tedna,da ti še tam rečejo da je vse ok, ampak vse preživiš na koncu pa vidiš da se je splačalo.  

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 10:53:34   
*talcy*
dobro jutro punce...kako ste spale?...jaz kar dobro glede na to k se sekiram v kaki pozi bom zaspala ...
drgač....tud mene špika enkrat na levi enkrat na desni enkrat cel spodnji trebuh tko da človek sploh ne ve kaj naj si misli .... sej drgač tud jaz nimam nobenih znakov razen da mi kakšen večer obrne želodec .....

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 11:42:03   
blanka1
jaz sem v 7t 2d. evo danes me se nic niso boleli jačniki, vceraj pa skoz celi dan, vem da moram misliti le na pozitivno, ampak ko zaboli me3 s5 zgrabi panika. Pregled pa komaj v 9t, kje se je to!!
Bo a ne? ja ja bo- mara nam uspetuser posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 12:40:17   
Pikica5
Hey punce,

vidm da imate podobne težave kot jaz tudi mene jajčniki bolijo enkart na levi drugič na desni, včasih celo na sredini user posted image  ampak vseeno upajmo na najboljše user posted image  še G morem poklicat da se naročim za pregled user posted image  upam, da kmalu vidim prvič svojo pikico user posted image

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 12:56:22   
*talcy*
ojla..ma mene pa boli trebuh kot pred user posted image ..a katero tudi..pa hrbet me mal špika....upam da bo vse ok .... drgač pa dobro da je moj user posted image  da se malo zamotim ...

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 13:17:02   
Pikica5
Hey *talcy* tudi mene trebušček boli kot pred user posted image , pa križ me boli, danes sice ne tako fejst kot predvčerajšnem zvečer ko nisem nič spalauser posted image  Kako si drugače?

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 13:20:02   
*talcy*
pikica5...ojla ma drugače bo nimam slabosti malček bolijo cizikeuser posted image  drugače ni nobenoh takih znakov ..razen teh bolečin v križu in trebuhu nič posebnega...pa saj ne boli skoz vsake tolko časa pa ja ...
stabo? znaki ? počutje? kdaj že imaš pregled?

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 13:20:53   
*talcy*
aja morš še poklicat sm zdaj prebrala user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 13:36:55   
Pikica5
Isto kot pri tebi *talcy*, zizike boleče pa trebušček in križ user posted image user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
9.2.2008 17:00:40   
*talcy*
...bo že boljše ... ko bo buši bolj velik ... komaj čakam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   Oktoberke 2008
9.2.2008 20:56:05   
Anonimen
Vsem novim nosečkam čestitke! user posted image user posted image user posted image

Pa za vse skrbi, špikanja in podobno... vse je normalno, saj se telo privaja na drugačno stanje, maternica se razteza, da bo dovolj prostora za pikce. user posted image Je pa tudi normalno, da vsako nosečnico skrbi kaj se z njo dogaja, če je vse ok in podobno. Ampak vse v zdravi meri. Samo polno optimizna, nasmeh na usta in bo vse v najlepšem redu!

Aja, pa upam, da še držite mojo rezervacijo med oktoberkam? user posted image No, v ponedeljek jo potrdnim, če ne pride do sprememba plana (beri če ne pride grda packa).

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Oktoberke 2008
9.2.2008 23:29:45   
*talcy*
ojla enanobena...seveda držimo prostor zate tuki ti sam u ponedeljek pridi k nam pa bo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Oktoberke 2008
10.2.2008 10:04:59   
Anonimen
Ojla punce!

Jaz imam polno nosečniških znakov user posted image , med drugim so se začele že rahle slabosti user posted image  Nisem pa nič obremenjena, trdno verjamem, da bo vse v redu, kljub temu da imam tudi jaz pregrado na maternici. Ampak, če sem prvega donosila do konca brez problemov, bom tudi drugega user posted image

Trdno stiskam pesti tudi za vse vas, da obdržite male user posted image , za vse tiste, ki pa še čakate, pa da čimprej ugledate user posted image  in se nam pridružite!

A ste že povedale staršem? Midva sva ta vikend že povedala mojim, njegovim pa bova za Valentinovo, ker sta tudi za prvega izvedela na ta dan user posted image  Potem pa se vam razkrijem.

Srečno,

anonimna V

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: TUDI JAZ SEM OKTOBERKA 2008
10.2.2008 10:41:52   
Anonimen
   user posted image
 
Ime  (št.user posted image , št. user posted image )  prvi pregled
 -----------------------------------------
 01.10.2008
~ blanka1 (2user posted image ) 27.02.2008

02.10.2008
~ Levinjaa (2user posted image ) 25.02.2008

07.10.2008
~ Veki_222 (1user posted image ) 14.02.2008
~ rendi (1user posted image ) 27.02.2008
~ freja (3user posted image ) 03.03.2008

08.10.2008
~ Liza01 (2user posted image )

10.10.2008
~ Anonimna (2user posted image ) 06.03.2008
~ Safira (2user posted image ) 19.02.2008

12.10.2008
~ Jana_k (2) 29.02.2008

15.10.2008
~ sarcy21 (?user posted image ) 19.02.2008

18.10.2008
~ *talcy* (2user posted image )

29.10.1008
~ škorpijonka

xx.10.2008
~ Grace
~ Inara
~ Anonimna
~ vianne (2user posted image )
~ škorpion
~ pikica5



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Oktoberke 2008
10.2.2008 11:20:09   
*talcy*
pozdravljena anonimna ..... najprej user posted image user posted image user posted image  uspelo je ....
...veš...so tudi meni odkrili dober mesec nazaj pregrado .... pa sem vseeno zanosila zdaj .... upam da bo vse ok in nebo večjih problemov...
..koliko časa pa si noseča? ..jaz nevem kdaj bom povedala k grem komaj v 5t

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?