|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 129 [130] 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:18:24   
krkatja
pulu mi je pa tak, da sem misla da mi bo celo čeljust sesu, tri inekcije mi je našibal, pa sem omedlevala zraven, govedar jedni plus da mi je notri ful pustil in se mi je vse vnelo in zagnojilo, pa tak bolelo, da se mi je bledlo...dobla antibiotik, pa tadol proti bolečinam sam zadeta sem bla, bolelo je pa še vseen k svina eh.....kr besna ratam, k spomnem....zdej ta je kul, sam gužvo ma....k sem rodila,sem se naročla, mam pa konc maja datum


Uff, kar cela čeljust me je zabolela, ko sem to prebrala. Ta pa je hodil na isti faks, ko moj zobar - dvopredmetni študij stomatolog/mesar.

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:19:40   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

rumba more bit podznak, k rak pa ovn....ccccuser posted image user posted image  


kva ccccc moj dragi je rak, jaz pa oven, pa noro dobro funkcionirava. Se 100x na dan skregava, pa pobotava, sam se mava najraj na svetu user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:20:54   
rumba
Ja, ulla, sej pravim, mora res biti kaj v podznaku, ker imam kar nekaj dobrih frendov, ki so ovni.user posted image  A ti pa kar pivičko.................mmmmmm.....si mi lušte naredila, spet! Včeraj z borovnicami, danes pa to.user posted image  mamo skoraj vedno kako piksno v hladilniku, sedaj pa nič, pišuka no!

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:22:04   
Freycha
evo babike deluje, če odtipkaš www.storklja.blogspot.com


(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:22:27   
Anonimen
še vseen je pa bolš varianta ona rak on oven kt kontrauser posted image bogi P.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rumba)
  Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:24:40   
rumba
Freycha, točno tako. Rak in oven...... se doskrat spičita (na prijeten načinuser posted image ) in se pol pobotata (na še bolj prijeten načinuser posted image user posted image user posted image ). Si ne predstavljam, da bi bila z nekom, ki bi mi samo pritrjeval, pa da se ne bi mogla niti spričkati.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:26:58   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Baja mmm kaj boš pa jedla?


jedla sn žemlo pa mlekouser posted image  pa valda ni blo dost, sem zmazala še pomarančo, bobipalčke in čokoladicouser posted image  ful kombinacijauser posted image user posted image
freycha uživaj jutri pa pazi na glavouser posted image user posted image
krkatja zadnjič sn po dolgem času vzela yearbooka v rokeuser posted image , je blo prav fajn malo obujat spomine na srednješolske cajteuser posted image user posted image  za ene par sošolk/-cev sem mogla pa prav študirat, kak jim je že imeuser posted image
ulla na zdravje!user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:27:18   
rumba
krkatja, deluje! Freycha, kako si to zrihtala, čarovnica ti?

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:28:25   
madejka
Rumba jaz se tud full zastopim z raki, mam 2 taboljši frendici rakiciuser posted image

Krkatja NOOOORROOOO dobro pišeš! Taki užitek te je brat!user posted image user posted image user posted image Sem na dušek prebrala, zdaj pa še mojemu enkrat, pa se je režal ko pečen prigodam s prehladomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:28:34   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

še vseen je pa bolš varianta ona rak on oven kt kontrauser posted image bogi P.user posted image user posted image user posted image


pa zakaj je to tak huda varianta?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:28:51   
rumba
baja*, a nam ti kaj tajiš? Ne vem no, tvoj apetit in čudne kombinacije hrane. user posted image user posted image  

krkatja, user posted image . Sem te že dodala med priljubljene.user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:29:04   
krkatja
Freycha, glavca!
Oven je ognjeno znamenje. Energičen. Tak da v prepirih ovna in raka je najbrž oven tisti, ki najprej vzkipi. No tudi midva sva ta čudovita kombinacija. Jaz lev, on škorpijon. Tudi ogenj in voda. On gasi mojo jezo. Idealno.



(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:31:22   
Freycha
ja sej zato sva midva idealna, ker me zna pomiriti, kot bi me z vodo polil po glavi user posted image user posted image user posted image  je pa res, da jaz full prej vzkipim, pa razpištolim se ko ta velika, sam potem me pa takoj pomiri... včasih tolk, da mi kar noge narazen vleče user posted image user posted image user posted image user posted image

jaooo bedarije pišem.. grem spat....

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:32:19   
krkatja
Baja* jaz sem ravno zadnjič, ko sem razmišljala, kdo vse že ima otroke, opazila, da sem na nekatere kar pozabila.Pa od enega se tudi nisem spomnila imena. In to od takega, ki bi ga ziher ful ego bolel, če bi vedel, da se kdo ne spomni njegovega imena. Ja, saj je letos že 10let od mature. Vau. Še dobro, da tak dobro skrivama leta user posted image  

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:32:26   
rumba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:34:18   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

baja*, a nam ti kaj tajiš? Ne vem no, tvoj apetit in čudne kombinacije hrane. user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image  nič ne bo, sem ravnokar dala user posted image  skoz, zgleda sn natur čudnauser posted image

jaz mam tud škorpijona domauser posted image , sama sn pa dvojček - to šele user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:34:33   
krkatja
Madejka, hvala. Še bom zardela user posted image

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:37:17   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: krkatja

Baja* jaz sem ravno zadnjič, ko sem razmišljala, kdo vse že ima otroke, opazila, da sem na nekatere kar pozabila.Pa od enega se tudi nisem spomnila imena. In to od takega, ki bi ga ziher ful ego bolel, če bi vedel, da se kdo ne spomni njegovega imena. Ja, saj je letos že 10let od mature. Vau. Še dobro, da tak dobro skrivama leta user posted image  


študiram, kdo bi to lahko biluser posted image
A nas že dosti ziba? Nič ne vemuser posted image

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:39:26   
madejka
Kaj vse mate škorpijone doma al kak... tud jazuser posted image No, je neka mešanca med tehtnico in škorpijonom - lušna kombinacijauser posted image

Mi2 grema 4. sezono Lostov gledat!user posted image Čau!


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:39:38   
krkatja
Koliko je meni znano, skupaj z nama 6 iz našega razreda. 

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:40:15   
SANEK1
Dober večer babike...

Dete je po dolgem cajtu spet zaspalo v svoji postelji.user posted image user posted image user posted image Se vidi da sma sami in naju noben ne moti.user posted image
Upam, da ne bo spet po uri protestirila in silila v vlko posteljouser posted image user posted image user posted image

More, more...more, more....jaz tudi ljubim morjeuser posted image user posted image user posted image
Joj, kolkrat sma  čez vikend pobasala psa v avto in neobvezno šla dol in samo hodla in pilauser posted image  in spet hodla in pila pir, spet hodla in jedla pizzo....Joj, kak je blo fajnuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:43:04   
rumba
IZVIRNO SPOROČILO: madejka
Mi2 grema 4. sezono Lostov gledat!user posted image Čau!



user posted image  važička! user posted image
Jaz bi tudi.user posted image  Samo da mi T2 uštimajo, jao meni, se bom na comp prilepila.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:43:42   
krkatja
Odoh ja prečekirat Housa na HTV. Pa zraven kak jogurt zmazat. Zdaj ko me zob matra, sem na pasirani hrani. Tak kot Jurij.
Nočko.

(odgovor članu SANEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:44:04   
Anonimen
same hude kombinacije vidimuser posted image user posted image dobri steuser posted image sploh bajauser posted image

no, pa dons se je merkur spet direkt obrnu, da bo manj težav z netom, s telefoni, povezavami nasploh....je blo zanimiva zdejuser posted image

(odgovor članu SANEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
7.2.2008 22:46:27   
madejka
Rumba če ti bo predolgo trajalo ti lahko posnamem pa pošljem sprotiuser posted image Mi ni problem. Sta pa nulti del (povzetek vseh treh sezon) in prvi del zunaj.

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 129 [130] 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 129 [130] 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?