|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 15:00:24   
majrim
zdej ravno ne tinispela,ker smo tle v izoli kar velika klapa vozičkovuser posted image ....če grem kam,grem z dragim..user posted image ...valjda bom pa prišla...sej to je vse 10 min z avtom...pa še rada vozim,tako da meni ni nikamor problem ituser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 15:06:28   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: majrim
madejka...če boste tle,pa obvezno pokličiuser posted image ...da gremo na en kafeuser posted image


Veš da bom, ker v Izolo bomo ziher šli, če ne drugač na sprehodek ob obali!user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 16:33:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

tašonka hvalauser posted image user posted image user posted image

He he, mi je komaj kapnilo, zakaj že.user posted image

Tko, uspela sem se prebit skozi čveke, šiht gre pa počasi h koncu in bom zvečer od doma pokomentirala. Sem si vse zacahnila na papir, kaj hočem povedat.user posted image

Pa hvala za tako lepo dobrodošlico. Se vam po parih dneh končno javim, pa me nobena ne šmirgla.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 17:21:06   
nia30.6
čestitke Julijiuser posted image user posted image user posted image user posted image
sanek a je to ono ko se reče oaza miru v Brezju?sem že slišala za to, je bila moja prijateljica s fantom!mi2 mava v sredo obletnico pa ni denarja za take heceuser posted image
aja zvesta iz tega razloga sem jaz take šolenčke in vse kar sem dobila v roza barvi skrila, ker mojemu je tud vseeno kakšno kombinacijo da gor!
no pa zgleda da Izaka nič kaj ne motiuser posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 17:23:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Pa hvala za tako lepo dobrodošlico. Se vam po parih dneh končno javim, pa me nobena ne šmirgla.user posted image  


Jaz sem te vesela ful ful ful....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 17:24:04   
Freycha
Julija čestitke za pol svečke tudi iz Ditine in moje strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Danes smo bili spet malo v šopingu, malo prej smo prišli domov in probali tamalo nahraniti. Danes nič kaj konkretnega ni jedla, ker ne vem, ali nilačna, ali ji pač ni. Čeblja pa ko tavelika že cel čas..... no, dokler je tak dobrovoljček mi je čisto vseeno, ali je ali ne.. zdej pa ata riga, Dita se mu pa reži user posted image user posted image  kake mata.....
 
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 17:25:22   
Češnca
Tašonka welkom bek! user posted image  user posted image    user posted image   user posted image

rumbauser posted image   cortki so!
Čestitke Juliji za 6 mesecev manj kot 1 leto!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
zvesta, ampak Izak je pa tak srček! user posted image  Pa Živa in Ula, prinčipesi! user posted image


_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 17:25:26   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Pa hvala za tako lepo dobrodošlico. Se vam po parih dneh končno javim, pa me nobena ne šmirgla.user posted image  


kaj se usajašuser posted image user posted image user posted image  jaz se uspela nisem vsega prebrati user posted image

no, jaz sem te vesela, zelo!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 17:33:01   
nia30.6
jaz bi tud kdaj kako slikico dodala pa ne znamuser posted image
a mi prosim razloži katera?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 17:36:33   
tinispela
Ko bomo tako daleč majrim ti sporočim tel.št. če bosta slučajno imeli čas.
Dobrodošla nazaj Tašonka, smo te že fajn pogrešale!
 
Vse najboljše Julija za 6 mesecev! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Zvesta je pa tvoj dragi res lepo poštimal Izaka!


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:00:05   
nia30.6
evo da vidim če mi je ratalo

user posted image

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:01:36   
nia30.6
jeeeeeuser posted image user posted image user posted image
pa sem se  bala da bo slika prevelika,vidim da gre še!

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:13:27   
Freycha
user posted image user posted image user posted image user posted image

dobra fotkauser posted image

pa vsem, ki ste v zadnjih dneh objavljale fotke, vam povem, da so full lepe

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:22:17   
tinispela
_Freycha a bo Dita imela jutri pleničke al neopren?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:40:14   
Freycha
sva šla kupit pleničke v DM..... imam pa še ene kopalkice, pa bom še tiste vzela s sabo......

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:46:09   
tinispela
daj prosim še eno extra vzami, če se slučajno kaj zaštrika pri neoprenu. prosim

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:47:49   
anja7
Evo, pa sva končno doma. No, pred slabo urco sva pršla domov iz Pediatrične. Ne za dolg, ker morva bit zjutri ob 8.-ih spet tam. Danes so mu vzel kri, pa urin - hvala bogu vse bp, pa za domov sva dobila pet epruvetk za blato, pa jutr mamo UZ trebuščka, pa kožne teste, pa še enkrat bojo kri vzel. So ga pa že danes kr dobr namatral, pa jutr baje tud ne bo čist nč bl luštn. Sva šla pa hvala bogu lahko domov, ker je Tilen doma čist drugačen k tam v bolnici. Aja, pa mamo mal rahitisa. Verjetn od tega, ker mamo kapljice D3-no najprej smo mel od Plive, pa smo dajal po eno kapljico tko kokr so rekl, ampak nam je danes pediatrinja, da od Plive D3 ena ni dost.Oleovit D3 je pa dost ena. V glavnem ni nč kritičnga in se baje to v roku enga mesca zrihta.

(odgovor članu nia30.6)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:54:37   
siskamiska
Dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Od tamalihdveh sem poverbala virozo. Posledično vse leti od mene od spredaj in zadejuser posted image .
Je mogu mož pridet predčasno iz službe ker nisem sposobna za tamaledva skrbet.
Rumba in Maja hvala za skrb user posted image , jutri bom že ko rožica.
Julija čestitke za pol leta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse slikice so lušne user posted image .
Za prvi maj bomo mogoče v Piranu, bom pa vsekakor to spomlad veliko na morju zaradi tamalihdveh da ju pocajtamo in rešimo bronhitisa.

Vsem ki ste bolančkani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za čimprejšnje okrevanje.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 18:58:33   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: tinispela

daj prosim še eno extra vzami, če se slučajno kaj zaštrika pri neoprenu. prosim


ni problema!!!!

Aja, pa Peter gre jutri zraven, veš......

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 19:01:29   
anja7
Sem prej pozabla; JULIJA VSE NAJ, NAJ za 1/2 SVEČKE user posted image user posted image

Siskamiska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  extra zate in tvoja dva sončka. Čimhitrejše okrevanje vam želim!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 19:03:26   
tinispela
Ja, ja, sem si že zrihtala prevoz. Komaj čakam da vidim kako bodo jutri naši mali čofotali!user posted image  Se vidimo jutri

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 19:03:54   
majrim
user posted image user posted image user posted image dokler sem na porodniški imam vedno časuser posted image
tašonka...kako je??user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 19:05:55   
majrim
siskamiska...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...da bo čimprej vse po staremuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 19:06:51   
siskamiska
Anja7 hvala user posted image user posted image user posted image
Pa jutri čim bolj zrihtajte in da Tilna ne bojo  mučili.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijke 2007 ( 4.del)
14.1.2008 19:15:44   
pupi
Na hitrco samo da se javim, je mala neka sitna, pa ata tudi user posted image . Jaz nisem nič kupla niti pleničk niti koplakic, ker nisem upala kaj pa če vseka mimo pa bom mogla tam še kake stroške za čiščenje vode plačevat, sem se odločla da bom tam vzela njihove gatike, ker tistim Z Babycentra ni za zaupat. Če pa jih ne bodo imeli boma pa pač na robu bazena sedele user posted image .

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?