
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Pesmica iz mojega otroštva 15.1.2008 12:47:48
|
|
|
|
lol
|
Izvoli: Pika-poka,pika-pok ravno prav je grič visok! Polja vidiš,gaj in log, vse vasice naokrog. Poka-pika,poka-pik svet je poln prelepih slik! Pika poka,Poka-pik.
|
|
|
|
|
RE: Pesmica iz mojega otroštva 15.1.2008 13:25:47
|
|
|
|
gaya
|
Ja ja ja, to je to, hvala lepa. Mam prav dan polepšan. Zdaj me pa zanima še izvajalec, da poiščem CD, če obstaja. Hvala še enkrat
_____________________________
30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
MarmeladadejziKdaj ste svojim malčkom ponudile marmelado?
(v komentar prosim napišite ali je bila domača ali kupljena)prej (
23%)

10m (
10%)

11m (
7%)

12m (
21%)

13m (
8%)

kasneje (
32%)
Število vseh glasov: 272Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!